Ako nakupovať bitcoiny pomocou kreditnej/debetnej/darčekovej karty American Express

Ponúkame podrobný návod na ako nakupovať bitcoiny pomocou American Express. Prejdeme si tiež typy kariet AmEx a ich vlastnosti. Nakoniec môžete bezpečne a ľahko zoznámiť zoznam búrz na nákup kryptomeny s AmEx. Ak sa však najskôr stretávate s obchodovaním s BTC, pozrite sa najskôr na nášho rýchleho sprievodcu.

Zhrnutie: Nákup bitcoínov pomocou American Express

 1. Vytvorte si účet na jednej z dostupných búrz (Paxful, LocalBitcoins alebo 247Výmena).
 2. Vyhľadajte obchodné ponuky AmEx na trhu a vyberte najlepšiu (pomer ceny a objemu).
 3. Pred kúpou si prečítajte obchodnú zmluvu, ak existuje.
 4. Ak chcete ďalšie pokyny (platí pre Paxful a LocalBitcoins), kontaktujte priamo predajcu.
 5. Prevod/platba peňazí na účet AmEx predajcu.
 6. Prijímajte bitcoiny hneď po spracovaní platby.

S rastom bitcoinovej siete boli obchodníkom k dispozícii nové spôsoby platby, ktoré mohli používať pri nákupe kryptomien z rôznych platforiem. Karty American Express sú jednou z týchto nových možností, pretože podniky, ktoré predávajú mince online, túto metódu považovali za nebezpečnú.

Nakúpte BTC s American Express

Prehľad karty AmEx

Ak náhodou žijete v USA, potom budú karty American Express vašou hlavnou voľbou na získanie BTC. Poskytovateľ ponúka niekoľko možností, pokiaľ ide o typy kariet, z ktorých každý má svoje vlastné finančné vlastnosti a štruktúru poplatkov. V závislosti od vašej stratégie obchodovania s kryptomenami by ste mali zvážiť, čo si každá karta pre vás pripraví, než sa rozhodnete pre ďalší postup.

Web American Express

K dispozícii sú tieto karty:

 • osobná kreditná karta;
 • malá vizitka;
 • firemná karta;
 • dobíjateľná predplatená (debetná) karta;
 • darčeková karta.

V tomto prehľade sa zameriavame na osobné produkty, a tak by sme obišli obchodné a firemné variácie kariet AmEx. Naše recenzie sa týkajú jednotlivých obchodníkov, ktorí chcú nakupovať bitcoiny ľahko a bezpečne pomocou služieb American Express.

Kreditné karty

K kreditným kartám sa dodávajú tri rôzne produkty, ktorými sú karta Blue Cash Everyday®, kreditná karta Amex EveryDay® a zlatá karta Premium Rewards.

Kreditné karty American Express

Možnosť Blue Cash sa používa, ak plánujete vykonávať malé nákupy BTC počas dlhšieho časového obdobia, pretože pri nákupoch nad 1 000 dolárov do troch mesiacov získate 200 dolárov späť. Za používanie tejto karty neplatíte žiadne ročné poplatky.

Modrá hotovosť na každý deň

Karty Amex by vám poskytli o niečo lepšiu ponuku s 15 000 členskými bodmi pri nákupe nad 1 000 dolárov na tri mesiace, hoci ponuka môže kedykoľvek vypršať. Medzi týmito kartami nie je až taký rozdiel, pretože jediným rozdielom je systém odmien. Za túto kartu tiež neplatíte žiadne ročné poplatky.

Kreditná karta Amex EveryDay

Zlaté členstvo je najlepšou ponukou zo všetkých troch kariet, pretože prvý rok získate bez poplatkov, pričom jediná platba, ktorú by ste potrebovali na uskutočnenie, stojí 195 dolárov. Na ďalších dvoch kartách sa nevzťahujú ročné poplatky, ale boli by ste povinní zaplatiť APR (ročné percentuálne sadzby) v rozmedzí 14,24% až 25,24%.

Zlatá karta Premier Rewards

Debetné a darčekové karty

Okrem kreditných kariet máte možnosť používať aj darčekové a debetné karty American Express. Nabíjateľné debetné karty majú mnoho výhod pre obchodníkov s bitcoinmi, pretože pomocou nich môžete platiť v hotovosti na mnohých miestach po celom svete.

Dostupné programy pre debetné karty v spoločnosti American Express

V súčasnosti sú pre debetné karty k dispozícii tri programy, ktorými sú American Express Serve®, American Express Serve® ZDARMA načítanie, American Express Serve® Cash Back.

Darčekové karty v American Express

Ak vám v darčekových kartách zostane zvyšok, môžete ich použiť na prevod peňazí iným používateľom, ktorí môžu potrebovať finančné prostriedky pre konkrétne maloobchodné centrum. Táto možnosť je veľmi populárna, pretože prichádza s nízkymi až žiadnymi poplatkami a rôznymi spoločnosťami, ktoré sa zúčastňujú programu darčekových kariet.

Bezpečné spôsoby, ako získať BTC s AmEx

Nie je veľa búrz, ktoré môžete použiť na nákup BTC pomocou kariet AmEx. Aj keď niekoľko ďalších povoľuje karty AmEx, nie sme si istí ich bezpečnostnými opatreniami, a preto nie sú súčasťou tejto príručky.

Obchodovanie s BTC na burze

Nasledujúce tri platformy sú trhoviská, ktoré môžete denne používať na získavanie bitcoinov:

LocalBitcoins

LocalBitcoins je jednou z najobľúbenejších platforiem peer-to-peer (P2P), kde obchodníci môžu medzi sebou nakupovať a predávať bitcoiny. Uvedená burza ponúka rôzne spôsoby platby, vrátane American Express. Tieto možnosti platby sa neustále menia, pretože samotní obchodníci si vyberajú, čo je prijateľné a čo nie.

Nákup BTC vo výmenníku LocalBitcoins

Vďaka rýchlej kontrole sú dostupné karty AmEx, ktoré môžete na platforme používať, darčekové a kreditné karty, pričom prvá je o niečo obľúbenejšia možnosť..

Získajte BTC s darčekovou kartou AmEx v LocalBitcoins

Celkovo nie sú služby AmEx v rámci LocalBitcoins obľúbené, ale možno nájdete niekoľko ponúk, ktoré túto metódu akceptujú. Overenie totožnosti je na vás, kým sa poplatky k výdavkom karty AmEx pohybujú na úrovni 1%.

Pros

 • overenie totožnosti sa nevyžaduje;
 • globálne dostupné služby.

Zápory

 • Karty AmEx nie sú veľmi obľúbené;
 • kreditné a debetné karty sa používajú zriedka a za vysokú cenu;
 • podvody potvrdené v minulosti.

Karty American Express nie sú v LocalBitcoins obľúbené

Paxful

Podobne ako LocalBitcoins, Paxful je tiež platformou P2P, kde môžete nakupovať a predávať BTC priamo od iných obchodníkov, ako ste vy. Poplatky sú 1%, ktoré predajca platí iba vtedy, keď na účasť na trhu nie je potrebné overenie.

Paxívna výmena bitcoinov

Prostredníctvom nášho vyšetrovania používa metóda American Express karty American Express, aj keď sú určite k dispozícii, veľmi malý počet investorov, takže cena bitcoinu môže byť pomocou kariet AmEx oveľa vyššia, ako je priemer v odvetví. Rovnako ako v prípade LocalBitcoins, aj tu je možné použiť všetky tri karty. Jediným problémom zostáva nájsť osobu, ktorá metódy akceptuje.

Pros

 • služby je možné využívať takmer z akejkoľvek krajiny na celom svete;
 • nízke transakčné poplatky.

Zápory

 • možnosť nákupu AmEx obvykle sprevádza vysoká cena BTC;
 • Karty American Express sa ponúkajú len zriedka;
 • vysoká pravdepodobnosť podvodov v rámci platformy.

Možnosť podvodov pri výmene

247Výmena

247Výmena ponúka jedinečnú platformu, v ktorej môžete nakupovať bitcoiny iba pomocou svojho e -mailu a platobných údajov. Jediné, čo musíte urobiť, je poskytnúť informácie o karte AmEx a svoj e -mail. Prijímanými metódami sú iba kreditné a debetné karty, zatiaľ čo darčekové karty nie sú na tejto platforme akceptované. Poplatok za nákup kreditu/debetu je 3,5% + 0,15 USD, okrem drobných poplatkov a výdavkov poskytovateľa AmEx. Toto je pravdepodobne najbezpečnejší spôsob použitia kariet AmEx pri nákupe BTC, ale za vyššie náklady.

Nakúpte BTC s kartami AmEx na 247Exchange

Pros

 • úplne bezpečný systém na nákup bitcoinov;
 • transakcie sa vykonávajú okamžite;
 • služby sú globálne dostupné;
 • úplne súkromný spôsob, ako získať BTC pomocou produktov AmEx.

Zápory

 • vysoké transakčné náklady;
 • Darčekové karty AmEx nie sú k dispozícii.

Ako nakupovať bitcoiny pomocou American Express?

V tomto podrobnom sprievodcovi vám ukážeme, ako nakupovať bitcoiny Paxful, pomocou kreditnej karty AmEx. Prvým krokom je otvorenie účtu a bezplatná registrácia profilu na Paxful.

Vytvorte si účet na Paxful

Akonáhle overíte svoj e -mail, prihláste sa do svojho účtu Paxful a vyhľadajte na trhu dostupnú ponuku AmEx kliknutím na tlačidlo „Kúpiť bitcoiny“ v hornej časti stránky. Napíšte American Express na tlačidlo „Vybrať platbu“ a kliknite na „Hľadať“.

Stránka nákupu na Paxful

Pozrite sa na aktuálne dostupné ponuky a zo zoznamu, ktorý vám bol poskytnutý, vyberte najlepšiu (v našom prípade bola k dispozícii iba jedna).

Nakúpte BTC s darčekovou kartou American Express v Paxful

V ďalšej fáze kliknite na tlačidlo „Kúpiť“ a pozrite sa na obchodnú zmluvu poskytnutú predávajúcim. Ak s nimi súhlasíte, kliknutím na „Kúpiť“ sa otvorí stránka živého rozhovoru s predajcom, ktorý by vás mal sprevádzať celým procesom, kým vám na adresu peňaženky nebudú zaslané mince..

Prečo tak málo búrz akceptuje AmEx?

Nákup pomocou kariet American Express obvykle prebieha bez 3D zabezpečenia predajcu. Mnoho regulovaných búrz (a ďalších) je teda na nízkej úrovni, pokiaľ ide o bezpečnosť mincí, ktoré predávajú.

Podvod s kartou American Express

V minulosti bolo zaznamenaných veľa podvodov týkajúcich sa kariet AmEx, darčekov a debetov, najmä preto, že platbu je možné oddialiť, zatiaľ čo mince by boli okamžite uvoľnené. Spoločnosti sa tak vyhýbajú možnosti, ako zabezpečiť svoje zostatky pred podvodmi.

Akú výmenu by som si teda mal vybrať?

Každá zo spomínaných búrz má svoje pre a proti. Niektorí akceptujú darčekové karty, zatiaľ čo iní akceptujú všetky tri typy. Dostupnosť služby je dôležitá aj vtedy, ak žijete mimo USA. Nakoniec by ste sa mali vždy zamerať na bezpečnostné opatrenia, pretože v nich môžu chýbať nástroje potrebné na správnu ochranu zostatkov na kartách AmEx..

Voľba výmeny

Najlepší spôsob, ako uložiť svoje bitcoiny

Buďme úprimní, nákup bitcoinov je riskantné podnikanie, to je isté. Ešte rizikovejšie je držať mincu v peňaženke, ktorá nie je poriadne zaistená. Odporúčame vám preto získať najbezpečnejšiu možnosť peňaženky, ktorou je hardvérová (HD) peňaženka Ledger Nano S, TREZOR a KeepKey.

Hardvérové ​​peňaženky

Tieto peňaženky ponúkajú služby v online aj offline prostredí, kľúče sa generujú súkromne a na potvrdenie transakcií sa používajú fyzické tlačidlá. Je prakticky nemožné ich prelomiť, pokiaľ ich nestratíte alebo neposkytnete prístupovú frázu niekomu, kto s ním môže potom získať prístup k vašim zostatkom..

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto článku alebo ohľadom nákupu BTC pomocou kariet AmEx, neváhajte nás kontaktovať na adrese, kde získate ďalšie podrobnosti. Radi vám pomôžeme s akýmikoľvek otázkami, ktoré by ste pre nás mohli mať.