Ako získať bitcoiny pomocou Klarna (UŽITO)

Tento článok predstaví jednu z najobľúbenejších možností nákupu bitcoinov – Klarna (SOFORT) online bankovníctvo. Pri kontrole búrz, ktoré akceptujú uvedenú možnosť ako metódu vkladu, skontrolujeme poplatky systému a rýchlosť transakcií. Začiatočníci si tiež môžu v našom krátkom sprievodcovi rozšíriť obzory o svete bitcoinov.

Zhrnutie: Kúpte si bitcoiny pomocou Klarna (UŽITO)

  1. Zaregistrujte si účet na Klarna (SOFORT) webová stránka.
  2. Zaregistrujte svoj obchodný účet na burze podľa vlastného výberu (12 v tejto príručke).
  3. Ak to vyžaduje platforma, prejdite procesom overenia (voliteľné).
  4. Prejdite na stránku „Kúpiť“ na vybranom trhu a ako spôsob platby zvoľte Klarna SOFORT.

Vzhľadom na nedávny vývoj online bankových systémov nie je divu, že mnoho obchodníkov nasadlo do vlaku a začalo využívať mnohé služby ponúkané online. Investori do bitcoinov ešte viac, pretože sieť sa za posledných niekoľko rokov nesmierne rozrástla a v dôsledku toho poskytla mnoho možností nákupu.

Ako získať bitcoin s Klarna (UŽITO)

Predstavíme vám teda Klarna (SOFORT) online bankovníctvo – obľúbený výber, keď chcete nakupovať bitcoiny.

Nakupujte bitcoiny prostredníctvom bankovníctva Klarna (SOFORT)

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa Klarna (SOFORT) stala jednou z najobľúbenejších možností v Európe, pokiaľ ide o nákup bitcoinov. Po prvé, nie je potrebné registrovať sa, aby ste mohli prostredníctvom systému vykonávať bankové prevody. Potrebujete iba bankové poverenia, údaje o príjemcoch a peniaze na svojom účte.

Objednávajte BTC pomocou bankovníctva Klarna (SOFORT)

Ďalším dôvodom jeho rozšíreného používania v krajinách, ktoré podporuje (Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Holandsko, Belgicko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo) sú nízke poplatky 0,8% + 0,25 EUR. Mali by ste si to uvedomiť Klarna Transakcie (SOFORT) sú obmedzené na 25 000 EUR na deň, pričom trvanie prenosu môže trvať jeden alebo dva dni.

BitPanda

Sídlo v Rakúsku, BitPanda burza ponúka pre svojich klientov bitcoiny prostredníctvom rôznych spôsobov platby, Klarna V cene sú zahrnuté (SOFORT) transfery. Poplatky sú súčasťou ceny BTC, pretože nie sú transparentne zobrazené pri nákupe kryptomeny.

Vymieňajte si bitcoiny s BitPandou

Pred obchodovaním je potrebné vykonať overenie, pretože maklér je regulovaná spoločnosť podľa zákonov o praní špinavých peňazí. Po dokončení kontroly identity by vaše nákupné limity boli 10 000 EUR denne a 300 000 EUR mesačne.

HappyCoins

HappyCoins je burza so sídlom v Holandsku, ktorá ponúka svoje dodávky mincí pre európskych obchodníkov prostredníctvom prevodov bitcoin Klarna (SOFORT). Nákup obmedzuje používanie Klarna Nákupy (SOFORT) v bankách sú denne obmedzené na 1 000 EUR. Pre investorov neexistujú žiadne požiadavky na overenie, zatiaľ čo transakčné poplatky sú skryté až do fázy spracovania.

Získajte BTC v HappyCoins

Stojí za zmienku, že ani pri overovaní sa limity nákupu pre metódu Klarna (SOFORT) nemenia, zatiaľ čo iné možnosti by mali väčšie obmedzenia.

Bity

Bity je burza BTC so sídlom vo Švajčiarsku, ktorá okrem Bankomat nákup bitcoinov, umožňuje obchodníkom z Európy dostať sa cez kryptomeny Klarna (POHODA) bankové prevody. Môžete nakupovať bitcoiny v hodnote až 1 000 EUR denne a 4 000 EUR ročne bez akéhokoľvek druhu overovania dokumentov (stačí iba telefón), zatiaľ čo vklady uskutočnené prostredníctvom Klarna (SOFORT) sú úplne zadarmo.

Výmena bitov

Ostatné náklady sú zahrnuté v cene mincí, ktoré si chcete kúpiť, a preto je možné usúdiť, že transakčné poplatky sú skryté za hodnotou BTC.

Lakte

Ak hľadáte spôsob, ako jednoducho nakupovať bitcoiny bez financovania svojho online účtu, potom Lakte je pre teba správna voľba. Za získaním bitcoinov prostredníctvom Cubits sa účtujú poplatky vo výške 0,9% z hodnoty transakcie.

Výmena lakťov

Predtým, ako sa obchod dokonca začne, je z vašej strany potrebné úplné overenie, pripravte sa preto poskytnúť dôkaz o adrese a sken svojho občianskeho preukazu.

247 Výmena

Ak sa nachádzate v jednej z 10 krajín, ktoré akceptujú Klarna (SOFORT) (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Spojené kráľovstvo, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko a Poľsko), potom máte šťastie, pokiaľ ide o 247 Výmena. Transakcie sa vykonávajú okamžite a nevyžadujú registráciu od obchodníkov, čím sa nákup stáva súkromným vo všetkých aspektoch.

Kúpte si BTC s Klarna (SOFORT) na burze 247

Obchodné poplatky sú na úrovni 1%, zatiaľ čo metódu Klarna (SOFORT) je možné v rámci platformy použiť pri možnosti „okamžitý prevod peňazí (EUR)“.

Bitrush

Spoločnosť je organizáciou FinTech so sídlom v Toronte, ktorá sa zameriava na poskytovanie kryptografických technológií a riešení založených na blockchaine, ktoré zahŕňajú platformu výmeny P2P, AdBit. Problémom uvedeného trhu P2P je prestoj, ktorý v posledných týždňoch mal, keď bolo vedenie nútené otvoriť novú webovú stránku. Teraz je táto stránka väčšinou určená na vytváranie reklám, kde môžete za podporu blockchainu dostávať peniaze v bitcoinoch.

Kúpte si bitcoin v Bitrush

S predlžovaním prestojov, Bitrush výmena predstavuje perfektný príklad toho, ako sa veci môžu veľmi rýchlo drasticky zmeniť. Slúži ako pripomienka, že by ste nemali dávať všetky svoje jablká (v tomto prípade svoje peniaze) do jedného košíka a že by ste mali rozložiť investície dookola. Odporúčame vám, aby ste sa zdržali mimo platformy, kým nebude burza plne funkčná.

Anycoin Direct

Anycoin Direct ponúka bitcoiny za poplatok 4,17% pre obchodníkov, ktorí chcú získať bitcoiny prostredníctvom tejto platformy. Navyše si môžete kúpiť BTC až 400 € denne a 1 000 € mesačne v hodnote, pričom jediné telefónne číslo bude overené z vašej strany. Počítajte s tým, že 7 dní od uplynutia vašej prvej transakcie uplynú tieto limity.

Európska burza Anycoin Direct

V prípade, že si želáte upgradovať svoju obchodnú úroveň, proces overovania by okrem naskenovaného ID a dokladu adresy vyžadoval online videorozhovor so zamestnancom spoločnosti Anycoin.

Bit2Me

Bit2Me je ďalšou burzou, ktorá vám umožňuje nakupovať bitcoiny pomocou Klarna (SOFORT) spôsob platby bez akýchkoľvek požiadaviek na overenie, pretože si nemusíte registrovať účet na platforme. Všetko, čo potrebujete, sú finančné prostriedky vo vašom zostatku na Klarne (SOFORT), BTC peňaženka a čas čakať, kým dostanete svoje mince.

Výmena bitcoinov Bit2Me

Poplatky za prevody Klarna (SOFORT) sú držané staticky, cena 5 EUR za každú transakciu bez ohľadu na jej hodnotu, pričom obmedzenia nákupu sú 2 500 EUR denne. Transakcie sú obmedzené na hodnoty od 10 EUR do 600 EUR, pričom vašim finančným prostriedkom trvá približne deň, kým sa dostanú na účet Bit2Me.

Coinfinity

Od Coinfinity so sídlom v Rakúsku, iba miestni obchodníci môžu nakupovať bitcoiny pomocou Klarna (SOFORT) na burze. Okrem toho ste povinní overiť svoju totožnosť pomocou naskenovaného dokladu totožnosti, pretože spoločnosť dodržiava protiprachové zákony.

Maklér bitcoinovej burzy Coinfinity

S poplatkami 2% za prevody Klarna (SOFORT) môžete pri prvej transakcii nakúpiť BTC až do hodnoty 100 EUR, pričom 72-hodinový limit by sa zvýšil na hodnotu medzi 500 EUR a 2 500 EUR.

CoinMate

CoinMate je britská P2P platforma, ktorá sa špecializuje na rýchle transakcie BTC v Európe. Poplatky pre obchodníkov sú organizované v poplatkoch za tvorcov a odberateľov, pričom výrobcovia stoja od 0,05% do 0% a odberatelia od 0,35% do 0,10%. Klarna (SOFORT) prevody by vás stáli ďalších 1,5% z hodnoty transakcie, pričom minimálny poplatok je 2 EUR.

Získajte bitcoiny s výmenou CoinMate

Aby ste mohli používať Klarnu (SOFORT) ako nákupnú metódu, musíte podstúpiť intenzívny verifikačný proces, pričom limity nákupu sú 1 000 EUR denne a 5 000 EUR mesačne.

LiteBit

LiteBit je ďalšou platformou, kde môžete nakupovať bitcoiny bez registrácie účtu. The Klarna Platba (SOFORT) by vás stála 2,89% z hodnoty transakcie, zatiaľ čo náklady na blockchain sa rovnajú 2,5% hodnoty, ktorú chcete získať od makléra.

Objednajte si BTC prostredníctvom Klarna (SOFORT) na LiteBit

Limit nákupu sa vypočítava na dennej báze a hodnotu dostupných bitcoinov môžete vždy vidieť v hornej časti nákupnej stránky..

BTC Direct

Začalo sa to v roku 2013, BTC Direct ponúka platformu, kde môžete nakupovať bitcoiny pomocou Klarna (SOFORT) prevody ako platobný prostriedok za poplatok 4,59% z hodnoty transakcie. Limity nákupu pre neoverených používateľov (iba uvedené telefónne číslo) predstavujú 100 EUR denne a 1 000 EUR mesačne.

Priama výmena BTC bitcoinov

Vďaka naskenovanému ID a dokladu o adrese by sa limity nákupu zvýšili na 1 000 EUR denne a 10 000 EUR mesačne, akonáhle dosiahnete dostatočné objemy prostredníctvom obchodných aktivít.

SpectroCoin

SpectroCoin je európska burza BTC, kde je na celom svete k dispozícii množstvo spôsobov nákupu, Klarna Vrátane vkladov (SOFORT). Poplatky za prevody Klarna (SOFORT) sú 2% z hodnoty transakcie, pričom nákup BTC je obmedzený na 200 EUR denne.

Výmena BTC SpectroCoin

Vklady Klarna (SOFORT) tiež spĺňajú požiadavky na overenie, čo znamená, že predtým, ako budete môcť vkladať finančné prostriedky na svoj zostatok SpectroCoin, musíte poskytnúť naskenovaný preukaz totožnosti a doklad o adrese..

Ako si vybrať správnu burzu BTC?

Na trhu je veľa populárnych burz bitcoinov, ale všetky nie sú dokonalé, pretože každý jeden z nich má klady aj zápory, ktoré v mnohých ohľadoch fungujú pre (a proti). Dôležitá je vaša osobná situácia, poloha a ako veľmi si ceníte svoje súkromie. S týmto sprievodcom môžete porovnať niekoľko platforiem z hľadiska požiadaviek na overenie, nákupných limitov a poplatkov a nájsť tú, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám..

Obchodovanie s BTC na burze

V prípade, že máte otázky alebo problémy, na ktoré sa tento článok nevzťahuje Klarna (SOFORT) spôsob platby, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na.