Nákup bitcoínov pomocou OKPay

OKPay je jedným z najobľúbenejších a najznámejších spôsobov platby. Bolo možné sa s tým stretnúť v zozname známych a spoľahlivých búrz BTC. Teraz je známy ako MoneyPolo, a preto sme chceli objasniť, či je stále veľmi žiadaný a dôveryhodný. Pokračujte v čítaní nášho rýchleho sprievodcu a buďte si vedomí všetkých zmien vo svete kryptomien.

Zhrnutie: Ako nakupovať BTC pomocou OKPay

  1. 28. marca spoločnosť OKPay oznámila, že sa presťahovala do domény MoneyPolo. Toto rozhodnutie súvisí s akvizíciou OKPay spoločnosťou Mayzus Financial Services Ltd.
  2. Vytvorte si účet na burze (LocalBitcoins), aby ste získali prístup ku všetkým možnostiam.
  3. Kliknite na kartu „Kúpiť bitcoiny“ a zadajte všetky potrebné informácie. V zozname vyberte spôsob platby OKPay.
  4. Potom kliknite na „Hľadať“ a vyhľadajte všetky dostupné ponuky súvisiace s dopytom.
  5. Vyberte si pre vás najvhodnejšiu ponuku a starostlivo vyplňte požadovanú sumu USD.
  6. Kliknite na „Odoslať žiadosť o obchod“ a počkajte na odpoveď inzerenta.

Je pekné mať peniaze v banke, ale v dnešnej dobe je ešte lepšie uložiť niektoré BTC do virtuálnej peňaženky. Existujú rôzne spôsoby získavania bitcoinov a jedným z nich je používanie OKPay. Tento medzinárodný poskytovateľ platobných služieb umožňuje používateľom aj podnikom vytvárať si vlastné elektronické peňaženky a používať kreditné karty OKPay.

Nákup bitcoinov pomocou OKPay

Poďme sa pozrieť na to, ako môžete túto službu využiť na získanie bitcoinu a začatie vytvárania zisku v digitálnom svete.

Najlepšie výmeny na získanie BTC prostredníctvom OKPay

Ako pravdepodobne viete, OKPay je spôsob platby, ktorý bol podporovaný mnohými digitálnymi burzami. Napriek tomu sme sa pokúsili vybrať tie, ktoré považujeme za najlepšie, aby sme vás informovali, či stále spolupracujú s OKPay, ktorý nedávno vlastnil MoneyPolo..

OKPay migrácia na doménu MoneyPolo

Platformy, ktoré urobili rez, sú Lakte, 247výmena, VirWoX, LocalBitcoins, Paxful, PayBis, Altcoin.io, LakeBTC, a CoinMate. Pokračujte v čítaní, aby ste zistili ďalšie podrobnosti o týchto službách a o tom, ako pomocou nich môžete získať BTC.

Lakte

Lakte existuje už od roku 2014 a podporuje nákup a predaj BTC v 17 rôznych menách. Platforma je v súčasnosti k dispozícii vo viac ako 40 krajinách. Predtým ste sa mohli bezplatne zaregistrovať a pred nákupom bitcoinu u OKPay by ste mali prejsť kontrolou identity.

Oficiálna webová stránka výmeny lakťov

Keď ste boli overeným členom, stačí vybrať možnosť nákupu BTC a ako požadovanú metódu zvoliť OKPay. V zozname zatiaľ nie je žiadny OKPay, a preto musíte pre túto platformu zvoliť iný spôsob platby.

247výmena

Zdá sa, že zásadnou výhodou 247výmena je, že nevyžaduje, aby ste sa zaregistrovali, aby ste mohli nakupovať BTC. Stačí zamieriť na webovú stránku a vyplniť formulár na domovskej stránke. Po výbere požadovanej sumy peňazí alebo meny na nákup sa ubezpečte, že ste s ponúkanou sadzbou spokojní. Majte na pamäti, že existuje poplatok za spracovanie 3,5% a poplatok za výmenu 3%.

Vymeňte bitcoiny za 247 Exchange

Ak sú všetky údaje v poriadku, zadajte svoju objednávku a ihneď prijmite svoje bitcoiny. Bohužiaľ, napriek tomu, že táto burza nemá prísne požiadavky, spôsob platby OKPay teraz nie je k dispozícii.

VirWoX

VirWoX je trochu odlišný od ostatných platforiem, pretože vám ponúka možnosť vymeniť si lipové doláre. Toto je mena používaná v Second Life, online hre, kde máte virtuálny život. Dobrou správou je, že webovú stránku môžete stále používať na vklad hotovosti a nákup BTC.

Kontrola výmeny VirWoX

Proces registrácie bude vyžadovať, aby ste si zaregistrovali bezplatný účet s platnou e-mailovou adresou. V minulosti ste mohli vložiť hotovosť výberom možnosti platby OKPay, ale teraz by ste si mali vybrať medzi existujúcimi. Upozorňujeme, že maximálny vklad môže byť 100 EUR, 90 GBP alebo 120 USD. Akonáhle budete mať tieto peniaze na svojom účte, vymeňte ich za bitcoin.

LocalBitcoins

LocalBitcoins je platforma na výmenu P2P, čo znamená, že obchodujete priamo s inými ľuďmi. Postup je veľmi jednoduchý aj pre začiatočníkov. Hneď ako sa dostanete na webovú stránku, začnite vyplňovať formulár „Rýchly nákup“ zadaním požadovanej sumy hotovosti, ktorú chcete minúť. Ďalej vyberte menu a krajinu a kliknutím na vyhľadávanie získate všetky aktívne ponuky.

Získajte bitcoiny vo výmenníku LocalBitcoins

Tieto ponuky sú reklamy, ktoré ostatní používatelia umiestnili na webové stránky. Vyberte požadovanú osobu, od ktorej chcete kúpiť bitcoin, a uistite sa, že akceptuje OKPay. Nakoniec dokončite proces a čoskoro po odoslaní platby dostanete svoje BTC.

Paxful

Paxful podporuje viac ako 300 spôsobov platby za nákup BTC, ale dôležité je, že medzi nimi je aj OKPay. Táto ústredňa P2P existuje už od roku 2015 a od tohto dátumu má viac ako 55 000 spokojných zákazníkov. Dôležitým dôvodom môže byť jednoduchosť procesu nákupu bitcoinov.

Paxívna výmena bitcoinov

Najprv musíte vybrať požadovanú možnosť platby. OKPay nájdete v ponuke „Vybrať iný spôsob platby“. Po jeho zvolení zadajte požadovanú sumu a menu, ktoré chcete investovať. Teraz sa presvedčte, či ste s kurzom a množstvom BTC, ktoré získate, spokojní. Ak odpoviete áno, neváhajte pokračovať v procese a dokončite platbu.

PayBis

PayBis začala podnikať v roku 2014 a prežila mnoho digitálnych búrz vrátane BTC-e. Platforma vyžaduje, aby ste sa bezplatne zaregistrovali a potom si mohli kúpiť bitcoiny, hoci OKPay bol vymazaný zo zoznamu dostupných spôsobov platby. Web podporuje niekoľko možností platby a limit kreditnej karty je stanovený na 20 000 dolárov na deň a 50 000 dolárov na mesiac.

Hlavná stránka PayBis

Ak dávate prednosť nákupu inej kryptomeny, môžete si tiež kúpiť Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash. Spoločnosť PayBis účtuje 5% za každú transakciu a minimum, ktoré môžete investovať, je 100 dolárov. Ak sa ponúkaná sadzba zdá byť v poriadku, môžete začať transakciu a približne o 20 minút by ste mali mať svoje BTC.

Altcoin.io

Táto výmena by sa mala začať v roku 2018, ale predbežný prístup si môžete zaregistrovať už teraz. Podľa toho, čo sme videli v ukážke, Altcoin.io nebude podporovať BTC ani fiat meny. Cieľom vývojárov je vytvoriť decentralizovanú burzu, ktorá bude využívať inteligentné zmluvy Plasma.

Altcoin.io decentralizovaná výmena kryptomien

Cieľom Altcoin.io je poskytnúť používateľom možnosť ovládať finančné prostriedky, zatiaľ čo všetci zostanú v anonymite. Plánujú ponúknuť podporu pre obchodovanie medzi mnohými kryptomenami. Ukážka ukazuje rozhranie, ktoré vyzerá atraktívne, ale tiež sa nezdá byť vhodné pre nováčikov.

LakeBTC

Odvtedy prešlo päť rokov LakeBTC vstúpil do kryptosveta ako burza bitcoinov. Dnes podporujú viac ako 10 rôznych spôsobov platby vrátane OKPay a viac ako 35 fiat mien. Platforma vyžaduje, aby ste sa zaregistrovali skôr, ako si budete môcť vymeniť hotovosť za BTC.

BTC výmenník LakeBTC

Proces registrácie je bezplatný a vyžaduje iba platnú e-mailovú adresu. Pred obchodovaním s BTC budete musieť vložiť USD do svojej peňaženky. Majte na pamäti, že obchodujete iba vtedy, ak je sadzba podľa vášho vkusu. LakeBTC má poplatok za príjemcov vo výške 0,2% a poplatok za tvorcov vo výške 0,15%. Za nákup bitcoinu prostredníctvom tejto webovej stránky sa neplatí žiaden poplatok.

CoinMate

Sídlo spoločnosti CoinMate sú v Českej republike, ale v Británii boli zaregistrované v roku 2014. Platforma vás požiada o registráciu a poskytnutie základných osobných údajov, aby ste mohli vložiť EUR. Nepokúšajte sa však nájsť spôsob platby OKPay, pretože MoneyPolo už zahrnul do svojich platobných možností.

Európska burza BTC CoinMate

Váš obchodný limit bude 1 000 EUR za deň a 5 000 EUR za mesiac. Tieto limity môžete neskôr zvýšiť odovzdaním verifikácie videom a poskytnutím výpisu z bankového účtu. Odporúčame vám využiť možnosť „Rýchly nákup“, kde stačí na zadanie požadovanej čiastky EUR začať proces nákupu BTC..

Vyberte najbezpečnejšiu burzu bitcoinov

Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú si musíte zapamätať, je, že by ste sa nemali obávať iba poplatkov. V skutočnosti je vždy múdry krok skontrolovať povesť burzy. Čím dlhšie sú tu, tým je menšia šanca, že svojich zákazníkov podvádzajú.

Vaše bitcoiny sú v bezpečí

Ak chcete mať veci v bezpečí, odporúčame vám vybrať si burzy, ktoré vyžadujú overenie používateľa. To zvyčajne znamená, že musia dodržiavať určité bezpečnostné normy a byť si vedomí toho, s kým obchodujú. Ak však hľadáte rýchly spôsob nákupu BTC, mali by ste ísť s platformou P2P. Ak zvolíte túto metódu, buďte obzvlášť opatrní pri kontrole povesti používateľa, ktorého si vyberiete ako potenciálneho obchodného partnera.

Ak sme zmeškali správu o niečom dôležitom, napíšte nám e -mail na adresu a určite sa vám ozveme s potrebnými odpoveďami.