Recenzia peňaženky Mycelium

Tento článok sa týka jednej z obchodných platforiem, a Mycélium bitcoinová peňaženka, ktorá je k dispozícii iba v mobilnom prostredí. Uvádzame zoznam hlavných funkcií platformy a tiež podrobný sprievodca postupmi, ako prijímať a odosielať bitcoiny z peňaženky Mycelium.

Zhrnutie: Ako prijímať bitcoiny v peňaženke Mycelium

 1. Stiahnite si peňaženku Mycelium z obchodu Google Play alebo App Store.
 2. Nainštalujte si aplikáciu do telefónu a vytvorte si účet.
 3. Prejdite na trh Mycelium kliknutím na „Kúpiť/predať bitcoin“ a vyhľadajte reklamu obchodníka v blízkosti vašej polohy..
 4. Pozrite sa na obchodné požiadavky v reklame a kliknutím na tlačidlo „Kúpiť“ spustíte chat.
 5. Postupujte podľa pokynov poskytnutých predajcom a odošlite žiadosť o platbu prostredníctvom QR kódu.
 6. Prijímajte mince a kontrolujte svoj zostatok.

S rastúcou sieťou boli vyvinuté rôzne obchodné platformy na uskutočňovanie bitcoinových transakcií. Mobilné platformy, iOS a Android si razia svoje miesto v tomto odvetví, pretože na trh s vodovodnými batériami vstupuje mnoho poskytovateľov búrz a služieb peňaženiek.

Recenzia peňaženky na mycélium

Obchodníci požadujú jednoduchšie a rýchlejšie spôsoby nákupu a predaja bitcoinov než kedykoľvek predtým a telefónne aplikácie je možné považovať za jednu z metód, ktoré dokážu uspokojiť túto potrebu. Mycélium peňaženka je jednou z renomovaných a spoľahlivých bitcoinových platforiem. Nasledujúce informácie by boli užitočné pre tých, ktorí uprednostňujú mobilné aplikácie na rôzne obchodné operácie, pretože to je jediný spôsob, ako používať mycelium.

Vlastnosti peňaženky Mycelium

Mycélium Peňaženka má niekoľko dôležitých funkcií, o ktorých by ste mali vedieť pri používaní služby ukladania bitcoinov:

 • všetky kľúče sú súkromné, to znamená, že generujete semená offline, čím vytvárate ďalšiu vrstvu zabezpečenia svojich mincí;
 • Peňaženka Mycelium má funkciu HD (hierarchická deterministika), ktorá umožňuje obchodníkom vytvárať viac účtov, zatiaľ čo prístupová fráza hlavného semena umožňuje používateľom zálohovať aplikáciu iba raz;
 • K dispozícii je zabezpečenie PIN kódom;
 • spojenie s burzou Mycelium peer-to-peer (P2P) pre rýchle transakcie;
 • Super uzly mycélia umožňujú rýchle pripojenie k bitcoinovej sieti a vylepšené súkromie;
 • kompatibilný s rôznymi hardvérovými a papierovými peňaženkami;
 • integrovaný s Cashila a Glidera, umožňujúci platby v zóne SEPA (Európa).

Vlastnosti peňaženky Mycelium

Ako používať bitcoínovú peňaženku Mycelium?

V tejto časti vám ukážeme, ako nastaviť svoje Mycélium peňaženku a čo najlepšie využiť dostupné funkcie a funkcie, ktoré platforma svojim klientom ponúka. Začalo to ako platforma peňaženky iba na svojich počiatkoch, aby neskôr pridal trh s výmenou P2P.

Ak chcete začať, stiahnite si aplikáciu do svojho smartfónu v obchode Google Play a nainštalujte si súbor APK. Môžete to urobiť aj na zariadení so systémom iOS, pretože vývojový tím zahrnul do svojho portfólia telefóny iPhone.

Stiahnite si aplikáciu Mycelium

Pretože je peňaženka priamo prepojená s burzou Mycelium, z vašej strany bude z aplikácie prichádzať niekoľko žiadostí o povolenie. Tieto požiadavky sú vaša poloha (pre miestneho obchodníka) a prístup ku kamere (QR kód).

Aj keď sú voliteľné, dôrazne vám odporúčame, aby ste si nastavili vlastný PIN kód a prístupovú frázu na obnovenie a zapísali si ich na papier, aby ste na ne nezabudli. Tieto kľúče zvyšujú vašu bezpečnosť a chránia hackerov pred vašim zostatkom BTC.

Vytvorte PIN kód na Mycelium

Potom, čo ste pridali všetky bezpečnostné opatrenia a splnili všetky požiadavky, môžete na konci procesu inštalácie vytvoriť novú adresu klepnutím na „Vytvoriť nový“.

Vytvorte si novú peňaženku na Myceliu

Teraz budete môcť bez problémov prijímať a odosielať BTC iným používateľom Mycelium alebo dokonca mimo platformy. Najlepším spôsobom, ako využiť služby peňaženky, je trh Mycelium, kde nájdete predajcov vo svojom okolí, alebo prepojením vášho profilu Mycelium s inými burzami, ako napr. Coinbase, Bitfinex a CEX.IO. Svoju peňaženku Mycelium môžete tiež prepojiť s hardvérovým zariadením (Ledger Nano S, TREZOR alebo KeepKey) pre zvýšenie bezpečnosti.

Chladiarenské skladovanie

Mycélium peňaženka ponúka svojim klientom kapacitu studeného úložiska, pretože je stiahnutá do telefónu. PIN kód, ako aj semeno prístupovej frázy, sú pre vás dostupné bezpečnostné opatrenia, zatiaľ čo k zostatku bitcoinov máte prístup v online aj offline prostredí. Služba je úplne bezplatná a inštaluje sa bez informácií o blockchaine (údaje o všetkých transakciách).

Výdavky na chladenie mycélia

Ďalšou dôležitou vlastnosťou studenej peňaženky je miestny obchodník, P2P burza, kde sa môžete stretnúť s inými investormi a odosielať/prijímať BTC prostredníctvom nákupov. Uvedený obchod by vás stál 0,2% z hodnoty transakcie, pričom ceny si určujú obchodníci sami.

Rozhranie mycélia

The Mycélium rozhranie peňaženky je pravdepodobne jedným z dôvodov, prečo sa Mycelium stalo v prvom rade populárnym. Vďaka ľahko ovládateľnému a zrozumiteľnému rozhraniu transakcie prichádzajú a odchádzajú rýchlo a jednoducho.

Rozhranie peňaženky mycélium

Máte 4 hlavné sekcie – účty, zostatok, transakcie a adresár – každá z nich má svoje vlastné funkcie. Účty uvádzajú všetky interné a externé účty, ktoré máte, od Mycelium po Coinbase, HD peňaženky a ďalšie platformy. Zostatok a transakcie vám zobrazujú počet bitcoinov a históriu vašich aktivít v Myceliu, zatiaľ čo adresár zobrazuje vaše adresy s kódom BTC, ktoré je možné použiť na viac transakcií odosielania a prijímania..

Ako prijímať platby v bitcoine?

Máte dva spôsoby, ktorými môžete prijímať bitcoiny na svojom mieste Mycelium peňaženka. Prvým spôsobom je priamo odoslať QR alebo kódy adresy osobe, od ktorej chcete získať BTC.

Ako prijímať BTC v peňaženke Mycelium

Jednoducho kliknite na tlačidlo „Prijať“ umiestnené na karte „Zostatok“ a zobrazí sa stránka „Žiadosť o platbu“ s QR kódom a adresou. Obrázok vyššie ukazuje, ako prepojiť vaše TREZOR peňaženka s účtom Mycelium. Podrobnejšie informácie o tomto probléme nájdete v našej recenzii na TREZOR.

Stránka so žiadosťou o platbu na Mycelium

Ďalším spôsobom je skopírovanie adresy z „Adresára“ a jej použitie pri nákupe bitcoinov v Myceliu a mimo neho. Môžete tiež prepojiť externé adresy rôznych peňaženiek, vďaka čomu je prenos z peňaženky do peňaženky veľmi jednoduchý a rýchly.

Výhody peňaženky BTC Mycelium

Prinieslo to niekoľko zásadných výhod Mycélium peňaženka veľmi populárna v bitcoinovom priemysle na celom svete:

 • je zadarmo nainštalovať a používať;
 • chladiarenský sklad umožňuje obchodníkom prístup k bitcoinom v online a offline prostredí;
 • priamo prepojený s výmenou Mycelium P2P, čo umožňuje rýchle transakcie;
 • úplne súkromné, pretože na používanie služieb peňaženky nie je potrebné žiadne overenie;
 • užitočné bezpečnostné funkcie, ako sú 2FA, šifrovanie a chladiaci priestor.

Výhody peňaženky mycélia

FAQ

Zabezpečenie peňaženky Mycelium

The Mycélium Služby ukladania bitcoinov ponúkajú množstvo bezpečnostných opatrení, vďaka ktorým sú vaše BTC v bezpečí a v rovnováhe:

 • aplikácia funguje v offline režime, takže hackerom je ťažké sa dostať k vášmu účtu;
 • množstvo bezpečnostných funkcií, ako napríklad 2FA, šifrovanie komunikácie a súkromné ​​kľúče chladiarenského úložiska;
 • k dispozícii je viacnásobné generovanie adries a viacnásobné zobrazenie.

Celkovo sa úroveň zabezpečenia produktu ponúkaného spoločnosťou Mycelium považuje za adekvátnu, pretože poskytuje potrebné zabezpečenie alebo obchodníkom umožňuje využívať služby peňaženky.

Zabezpečenie bitcoinu

Má mycelium mobilnú peňaženku?

Mycélium je platforma, ktorá existuje iba v mobilnej sieti, pričom iné prostredia v súčasnosti nie sú k dispozícii. Služby peňaženky sú v rovnakej situácii, pretože si môžete stiahnuť aplikáciu a ťuknutím na obrazovku získať bitcoiny vo svojom zůstatku alebo mimo neho. Je veľmi nepravdepodobné, že by spoločnosť mohla v blízkej dobe vyvinúť verzie pre prehliadanie PC alebo webu.

Dostupná mobilná aplikácia

Analógy peňaženky mycélia

Okrem Mycélium peňaženka, na trhu je veľa možností, ktoré môžete použiť na bezpečné uloženie a prenos svojich mincí. Mycelium vs bitcoin peňaženka je vždy užitočnou analýzou, pretože ponúka jasnejšie výhody a nevýhody všetkých možností, ktoré má obchodník k dispozícii. Vykonali sme množstvo recenzií peňaženky, od „horúcich“ online platforiem po hardvérové ​​zariadenia, a skúmali sme ich funkcie, vlastnosti, výhody a nevýhody..

Hardvérové ​​peňaženky

Peňaženka Ledger Nano S BTC

Ledger Nano S je hardvérové ​​úložné zariadenie BTC, ktoré funguje ako malá čipová sada a je možné ho zapojiť do počítača. Zariadenie je vybavené všetkými funkciami HD vrátane obrazovky, vďaka ktorej je jedným z najbezpečnejších spôsobov uloženia mincí. Prečítajte si našu recenziu o peňaženke, v ktorej uvádzame rôzne funkcie, funkcie, výhody a nevýhody.

Kúpte si peňaženku Ledger Nano S

Peňaženka TREZOR

Ak hľadáte bezpečný spôsob, ako uložiť veľké množstvo BTC, potom TREZOR bola by to správna voľba. Toto zariadenie HD, ktoré funguje ako minipočítač, ponúka množstvo bezpečnostných funkcií, ako sú súkromné ​​kľúče, funkcie režimu offline a semená obnovy, vďaka ktorým bude hackerská práca dosť náročná na prelomenie..

Bitcoinová peňaženka TREZOR

Prečítajte si náš prehľad výhod, nevýhod, funkcií a mnohých ďalších funkcií peňaženky, pretože ich uvádzame v zozname a poskytujeme podrobné návody, ako produkt chladiarenského skladovania používať..

KeepKey

KeepKey, pochádzajúci z tej istej spoločnosti, má mnoho podobných (ak nie rovnakých) vlastností ako TREZOR. Vykonali sme kontrolu výhod, nevýhod, ceny, funkcií a funkcií fyzickej peňaženky, o ktorých by ste mali pred kúpou vedieť. Poskytli sme tiež podrobného sprievodcu správnym nastavením peňaženky HD, čím sa skráti čas potrebný na výskum procesu..

Peňaženka KeepKey

Ak existujú problémy, o ktorých sa táto príručka nezaoberá Mycélium, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na.