Bitcoinová peňaženka Coinbase

Tento článok vám poskytne potrebné informácie potrebné na správnu údržbu a používajte peňaženku Coinbase, a tiež vám poskytne podrobné podrobné pokyny, ako prenášať a prijímať mince do vašej peňaženky. A ak chcete lepšie porozumieť princípu práce na trhu s bitcoinmi, prečítajte si nášho rýchleho sprievodcu.

Zhrnutie: Používanie bitcoínovej peňaženky Coinbase

 1. Vytvorte si účet na Coinbase čo by vám automaticky zanechalo peňaženku.
 2. Prejdite na stránku „Nástroje“ a vyberte časť „Adresa“.
 3. Kliknutím na „Vytvoriť novú adresu“ budete môcť prijímať BTC.
 4. Ak chcete odoslať bitcoiny, prejdite na stránku „Účty“ a kliknite na tlačidlo „Odoslať“.

Existuje mnoho možností pre obchodníkov, ktorí hľadajú online „horúce“ peňaženky navrhnuté pre rýchle transakcie a ktoré majú primerané bezpečnostné funkcie. Od špecializovaných platforiem po trezory ponúkané maklérmi a burzami máte ako obchodník pred sebou množstvo možností. Preskúmanie týchto ukrytých kapacít by bolo vo vašom najlepšom záujme a zistiť, ktorá z nich najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Bitcoinová peňaženka Coinbase

Preto sme v mieste urobili prehľad o jednej z najobľúbenejších peňaženiek, pokiaľ ide o obchodovanie s BTC a služby stashing, Coinbase.

Zoznam peňaženiek Coinbase

Coinbase služby peňaženky sú podporované pre jednu z najobľúbenejších kryptomien na trhu, ktorou sú:

 • bitcoin (BTC);
 • bitcoinová hotovosť (BCH);
 • Ethereum (ETH);
 • Ethereum Classic (ETC);
 • Litecoin (LTC).

Podporované kryptomeny v peňaženke Coinbase

Platforma je k dispozícii vo webovej forme a ako aplikácia pre mobilné prostredia Android a iPhone (bezplatné stiahnutie z Google Play a App Store). Okrem bežných služieb peňaženky môžete používať aj trezor Coinbase, ktorý vám umožní vykonať ďalšie bezpečnostné kroky pri vykonávaní rôznych typov transakcií.

Multisig Vault Coinbase

Coinbase mala pre svojich klientov dve verzie skrývajúcich sa služieb, pričom jednou bola bežná kapacita peňaženky a ďalšou multisigovou úschovňou. Trezor sa líšil od bežného úložiska v aspekte súkromných kľúčov, pretože ich generujete a uchovávate v bezpečí. Tieto kľúče bolo tiež potrebné použiť pri každom uskutočnení transakcie, aby sa zabezpečil váš účet.

Viaczložkový trezor Coinbase

Berte na vedomie, že služba úschovne už nie je k dispozícii od septembra 2017, zatiaľ čo títo používatelia, ktorí majú účet trezoru s viacerými štítkami, budú jediní, ktorí budú naďalej používať služby a nástroje.

Mobilné peňaženky

Ako už bolo spomenuté, bez ohľadu na to, či ste používateľom iPhone alebo Android, Coinbase bitcoinová peňaženka je k dispozícii na oboch platformách. Súbor APK si môžete zadarmo stiahnuť v službe Google Play a súbor IPA v obchode App Store. Mobilné platformy fungujú rovnako ako na webovej platforme, pričom obchodníci môžu používať služby zostatku, trezoru a ďalšie stashingy..

Mobilná peňaženka Coinbase

Výhody peňaženky Coinbase

Peňaženky Coinbase ponúkajú klientom využívajúcim služby niekoľko výhod a výhod, o ktorých by ste mali vedieť:

 • okrem bitcoinu Coinbase ponúka aj niekoľko altcoinových adries;
 • Coinbase je jedným z najväčších poskytovateľov bitcoinov na svete a poskytuje vám zabezpečenie finančných prostriedkov v akomkoľvek čase, pretože disponujú veľkými zásobami BTC aj USD;
 • skladovanie funguje priamo s ústredňou, čo znamená, že máte schopnosť reagovať na krátkodobé trendy a zároveň mať vysoké bezpečnostné štandardy a funkcie;
 • služby je možné použiť pre meny USD aj BTC;
 • dostupné služby skupinovej peňaženky (iba pre 5 používateľov);
 • rovnováhu je možné prepojiť so skriptami Coinbase API pre lepšie zabezpečenie a ochranu BTC;
 • na používanie úložných služieb nemusíte overovať svoje ID;
 • malé sieťové poplatky (v súčasnosti zhruba 2,5 dolára) za prevody do a z peňaženky.

Výhody peňaženiek Coinbase

Bezpečnosť a bezpečnosť

Napriek tomu, že máte celkom bezpečnú službu úschovne, mali by ste vedieť, že služby peňaženky Coinbase sú stále založené online. Kľúče drží kláves Coinbase a podliehajú teda svojim bezpečnostným opatreniam, ktoré by mohli byť narušené silnými hackerskými útokmi. Coinbase si vyhradzuje právo zablokovať alebo zatvoriť váš účet a kedykoľvek zmraziť vaše finančné prostriedky. Pozitívne je, že Coinbase je považovaný za jedného z najlepších hráčov na trhu s doposiaľ čistou históriou. Spoločnosť má na svojich bankových účtoch dostatok hotovosti, čo znamená, že vaše bitcoiny sú zálohované skutočnými peniazmi.

Zabezpečenie a bezpečnosť peňaženky Coinbase

Okrem finančnej bezpečnosti sú bitcoiny držané aj v offline prostrediach, čo znamená, že sa nestratia, aj keď sú servery Coinbase mimo prevádzky..

FAQ

Má Coinbase papierovú peňaženku?

Coinbase v súčasnosti nevydáva žiadny druh papierových peňaženiek a jediné dostupné služby ukladania sú pravidelné služby ukladania online a kapacity úložiska online. Bitcoiny môžete vždy odosielať alebo prijímať medzi zostatkom na papieri a Coinbase.

Ako nájsť adresu peňaženky Coinbase?

Kódované BTC adresy nájdete tak, že kliknete na tlačidlo „Nástroje“ v pravom hornom rohu stránky a prejdete do sekcie „Adresy“ na stránke..

Adresu peňaženky nájdete na Coinbase

Kedykoľvek však uvidíte možnosť pridania vlastných adries Coinbase čas od času tiež pridáva náhodné kódy, ktoré vás chránia pred zvedavými očami hackerov a mýlia ich cestu k rovnováhe. Tieto kódy sú len jednou z potenciálnych ciest k rovnováhe; čo znamená, že by ste sa nemali báť, ak ich nájdete nasledujúce ráno úplne zmenené.

Ako prevádzať bitcoiny z Coinbase do osobnej peňaženky?

Ako prevádzať bitcoiny z Coinbase do peňaženky? Proces spustíte kliknutím na tlačidlo „Účty“ v hornej časti stránky Coinbase.

Stránka s účtami peňaženky na Coinbase

V ďalšom kroku vyhľadajte svoj bitcoinový zostatok a kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ spustite postup prevodu. Zobrazí sa dialógové okno odoslania, kde by ste mali vybrať „adresu peňaženky“, pretože odosielate BTC na svoj účet externého úložiska.

Stránka na odosielanie finančných prostriedkov na Coinbase

Vložte niekoľko mincí, ktoré chcete odoslať, a kliknite na položku „Odoslať prostriedky“. Bitcoiny by mali dosiahnuť vašu osobnú rovnováhu do 24 hodín.

Môžete importovať papierovú peňaženku na Coinbase?

Coinbase v súčasnosti nepodporuje žiadny druh importu adries úložiska, čo znamená, že nemôžete vložiť adresu papierovej peňaženky na Coinbase, ktorá kombinuje objemy BTC, v ktorých máte.

Používajte rôzne online úložiská

To neznamená, že nemôžete prevádzať BTC na svoj zostatok na Coinbase, pretože môžete používať iné online úložiská, ako napr Electrum, Blockchain.info alebo MultiBit. Pošlite bitcoiny na tieto kapacity online úložiska zo svojej papierovej adresy a potom odtiaľ môžete prenášať BTC na svoj účet Coinbase.

Čo je lepšie – peňaženka alebo trezor?

Pri zvažovaní peňaženky vs trezoru by ste si mali uvedomiť, že obe majú veľmi podobné vlastnosti a ciele. Oba sa používajú na účely ukladania online a oba je možné vytvoriť zadarmo. Jediným skutočným rozdielom je, že služby trezoru poskytujú niekoľko bezpečnostných opatrení, ktoré je potrebné vykonať pre každú uskutočnenú transakciu, pričom kľúče vlastníte vy.

Peňaženka vs trezor

Hardvérové ​​alternatívy BTC peňaženky Coinbase

Vždy je vhodné porovnať účty online úložiska s inými produktmi na ukrytie bitcoinov, najmä so zariadeniami so studenou peňaženkou, známymi aj ako hardvérové ​​(HD) bitcoinové zariadenia. HD trh každým dňom rastie, preto sme pripravili recenzie na najobľúbenejšie zariadenia HD, ktoré môžete získať a zmeniť aj ako svoju hlavnú základňu BTC.

Hardvérové ​​peňaženky

Peňaženka TREZOR USB

TREZOR HD peňaženka ponúka niekoľko funkcií, ktoré ostatné kapacity online úložiska nemajú. Po prvé, môže fungovať v online aj offline prostredí, pretože nezávisí od dostupnosti servera výrobcu. Ďalšou funkciou sú súkromne držané kľúče, pretože ich vytvárate a nezdieľate so sieťou TREZOR, takže hackerom je ťažké získať rovnováhu.

Recenzia hardvérovej peňaženky TREZOR

Existuje mnoho ďalších funkcií, kladov a záporov, ktoré má tento konkrétny chladiarenský sklad, preto určite navštívte aj nášho sprievodcu na TREZORe.

Ledger Nano S

Ledger Nano S možno považovať za priameho rivala voči TREZOR značkový rad, s jediným veľkým rozdielom v tom, že Ledger Nano S funguje ako čipová sada, zatiaľ čo TREZOR je mini počítač. Ledger je možné do počítača vložiť ako USB, zatiaľ čo jeho softvér je nainštalovaný ako akékoľvek iné zariadenie HD.

Hardvérová peňaženka Ledger Nano S

Zostavili sme podrobnú správu o zariadení, v ktorej sú uvedené jeho výhody a nevýhody, a zároveň nájdete komplexné podrobné pokyny na nastavenie a používanie USB..

Peňaženka KeepKey

Od KeepKey pochádza z rovnakého vývojového tímu ako TREZOR, obe majú v mnohých aspektoch takmer rovnaké vlastnosti.

Kontrola hardvérovej peňaženky KeepKey

Nezabudnite si pozrieť recenziu, ktorú sme urobili pre KeepKey a v ktorej sú uvedené jeho výhody pre používateľov a zároveň poskytuje porovnávaciu analýzu s inými typmi peňaženiek na trhu..

Ak by ste náhodou mali problémy s Coinbase služby úložiska, na ktoré sa tento článok nevzťahuje, neváhajte nás kontaktovať priamo na adrese, kde získate ďalšie informácie a pomoc.