Spôsoby výmeny Netellera za bitcoin

Používanie bezpečnej a efektívnej metódy nákupu pri nákupe bitcoinov má obrovský význam pre obchodníkov, ktorí sa usilujú o dosiahnutie zisku. Táto príručka je teda určená pre tých, ktorí chcú používať Platobný systém NETELLER pri nákupe bitcoinov.

Zhrnutie: Ako nakupovať bitcoiny pomocou NETELLER

 1. Zaregistrujte si účet v NETELLER.
 2. Dostanete ID kód, ktorý sa zobrazí.
 3. Prejdite na možnosť „Peniaze“ a vložte prostriedky na svoj účet NETELLER.
 4. Vyplňte údaje o platbe.
 5. Prejdite na vybranú bitcoinovú burzu, ktorá akceptuje NETELLER (napr, BitPanda).
 6. Zaregistrujte si účet a v prípade potreby potvrďte svoju totožnosť.
 7. Ako spôsob vkladu zvoľte NETELLER.
 8. Teraz si kúpte svoje bitcoiny.

Bitcoiny ako kryptomena existujú iba na internete, kde ich môžu kupovať a predávať rôzne strany. Digitálna mena sa ťaží prostredníctvom blokových reťazcov a potom sa s ňou veľmi podobne zaobchádza ako s aktívom s jedným veľkým rozdielom – dá sa použiť na nákup tovaru a služieb v online nákupných centrách.

Spôsoby, ako vymeniť Neteller za bitcoin

Je preto dôležité použiť spôsob platby, ktorý vám prinesie BTC lacno, okamžite a bezpečne. Z mnohých možností je NETELLER jednou z najobľúbenejších možností na trhu s bitcoinmi vďaka svojej jednoduchosti, malým poplatkom a dostupnosti svojich služieb na celom svete. Tento článok vám ukáže, ako nakupovať bitcoiny pomocou NETELLER, a uvádza zoznam búrz, ktoré akceptujú tento spôsob nákupu.

Neteller: Ako to funguje?

Čo je teda NETELLER a ako funguje? NETELLER je platobný systém používaný na nákup tovaru a služieb online. Ďalšou hlavnou črtou NETELLER je možnosť výberu finančných prostriedkov na bankový účet a bankové karty.

Platobný systém NETELLER

Môžete sa pripojiť zadarmo bez akýchkoľvek nákladov na udržanie svojho mesačného zostatku v NETELLER. Vkladať peniaze je možné prakticky odkiaľkoľvek, z bankových kariet Visa/MasterCard a ďalších možností, ako sú Skrill, bankové prevody, Epay, SOFORT, Neosurf, Giropay, Yandex.Money atď. V závislosti od spôsobu vkladu sa poplatky pohybujú od 1% až 10%. Mali by ste tiež vziať na vedomie, že pri nákupe tovaru/služieb vyjadrených v rôznych menách tej, ktorú používate, sa účtuje 3,99%.

Poplatky za NETELLER

Táto služba je k dispozícii vo viac ako 160 krajinách po celom svete. Vklady aj výbery majú limity, na ktoré by ste mali pri styku so spoločnosťou NETELLER pamätať. Neoverené účty majú doživotné limity vkladov 500, 1 500 alebo 2 000 dolárov v závislosti od toho, kde žijete. Pre vyššie limity by ste museli overiť doklad totožnosti.

Predplatená karta Neteller

Okrem online transakcií ponúka NETELLER aj predplatené karty Net+, ktoré je možné použiť online, v bankomatoch a v obchodoch. Tento nástroj je obzvlášť užitočný pre investorov bitcoinov, pretože by im poskytol väčší výber, kde nakupovať bitcoiny. Vydáva ju karta MasterCard a je možné ju použiť ako akúkoľvek inú bankovú kartu.

V súčasnosti si môžu kartu NET+ objednať iba overené účty a krajiny v zóne SEPA. Štruktúra poplatkov je organizovaná nasledovne:

 • objednávka karty – 10 dolárov;
 • Výber z bankomatu – 1,75%;
 • Platby POS (v obchode) sú bezplatné.

NETELLER Predplatená karta

Bankomatové transakcie je možné vykonávať až do výšky 1 000 dolárov denne, zatiaľ čo limit peňaženky je 10 000 dolárov mesačne. Okrem fyzickej karty si môžete vytvoriť aj virtuálnu kartu (Net+ Virtual Gift Card), ktorá má väčšinu funkcií karty Net+ MasterCard, ale výbery z bankomatu a platby POS nie sú k dispozícii.

Najbezpečnejšie BTC pre výmenníky Neteller

S NETELLER môžete ľahko nakupovať bitcoiny online alebo v obchode, a preto sme vytvorili prehľad najbezpečnejších výmenníkov BTC, ktoré môžete použiť na získanie bitcoinov prostredníctvom NETELLER. Líšia sa v poplatkoch, dostupnosti služieb a požiadavkách na overenie. Výmeny, ktorých sa týka táto príručka, sú:

CoinCorner

CoinCorner je regulovaná spoločnosť so sídlom vo Veľkej Británii, ktorá ponúka bitcoiny prostredníctvom rôznych spôsobov nákupu, vrátane spoločnosti NETELLER. Služby sú k dispozícii na celom svete a akceptované fiat meny sú EUR a GBP. Poplatky za vklady NETELLER dosahujú 5% z hodnoty transakcie a nákupy sa vykonávajú okamžite.

Bitcoin s NETELLER na CoinCorner

Pri obchodoch do 150 dolárov nie ste povinní poskytnúť overenie svojej identity, ale hneď ako prekročíte prahovú hodnotu, požiadame vás, aby ste naskenovali svoj preukaz totožnosti a doklad o adrese. V súčasnej dobe môžete vkladať minimálne 20 EUR denne a maximálne 95 EUR denne.

LakeBTC

LakeBTC je projekt od LakeBanker, ktorý sa špecializuje na obchodovanie s bitcoinmi a iným altcoinom. Burza akceptuje najrozmanitejšie nákupy fiat meny, od USD do JPY (japonský jen), čo vám umožňuje prevádzať vlastnú domácu menu na BTC. Poplatky za príjemcu predstavujú 0,2%, zatiaľ čo vklady sa vykonávajú zadarmo.

Spôsob platby NETELLER na LakeBTC

Bitcoiny môžete s NETELLER obchodovať iba s overeným účtom, pretože neoverení používatelia nemôžu používať fiat meny ako platobný prostriedok. Transakcie nákupu a vkladu sa vykonávajú okamžite.

BitPanda

So sídlom v krajine SEPA, v Rakúsku, BitPanda burza akceptuje prevody NETELLER ako nákupnú metódu od investorov. Transakcie sa vykonávajú v EUR iba vtedy, keď sa za nákupnou cenou skrývajú poplatky, a preto nie sú zobrazené transparentne.

Objednajte si bitcoiny od spoločnosti NETELLER na BitPanda

Limity nákupu závisia od úrovne overenia dosiahnutej pri nákupoch dostupných z bronzovej úrovne, kde by ste museli overiť svoj e -mail a telefónne číslo, aby ste získali limit 50 EUR denne. Ak poskytnete sken svojho občianskeho preukazu, vaše limity nákupu by sa vyšplhali na 10 000 EUR denne a 300 000 EUR mesačne.

LocalBitcoins

Ak hľadáte spôsob, ako nakupovať bitcoiny rýchlo a bez overenia, LocalBitcoins bude to pre teba jedna z najlepších možností. Burza funguje ako platforma peer-to-peer (P2P), kde obchodníci navzájom nakupujú a predávajú bitcoiny, pričom transakčný poplatok je 1%. Prevody NETELLER je možné vykonávať v EUR a USD, v závislosti od obchodníka, s ktorým chcete pracovať.

Spôsob platby NETELLER na LocalBitcoins

Služba je k dispozícii na celom svete a overenie závisí od požiadaviek individuálneho investora. Vezmite do úvahy, že podvody boli v minulosti potvrdené, preto pracujte iba s tými ľuďmi, ktorí majú pozitívnu spätnú väzbu z predchádzajúcich transakcií.

Paxful

Paxful je ďalšou platformou P2P, ktorá akceptuje NETELLER ako platobný prostriedok. Transakčné poplatky sú 1% z obchodnej hodnoty, zatiaľ čo overenie závisí od požiadaviek predajcov, pretože tí rozhodujú o tom, ako sú s vami spokojní pri súkromnej práci..

Kúpte si BTC s NETELLER na Paxful

Rýchlosť transakcie závisí aj od predajcov, pretože potrebujú overiť prevedené prostriedky a až po overení môžete mince dostať do peňaženky. Uistite sa preto, že pracujete s ľuďmi, ktorí majú v spoločnosti Paxful históriu, a využívate služby úschovy na zabezpečenie svojich finančných prostriedkov aj bitcoinov.

SpectroCoin

SpectroCoin je európsky maklér, ktorý sa špecializuje na služby zmenárne a peňaženky pre svojich klientov. NETELLER je dostupná možnosť pri vkladaní finančných prostriedkov na váš účet, aj keď je k dispozícii až po úplnom overení vašej identity (naskenovaný identifikátor a doklad o adrese).

Spôsoby platby v SpectroCoin

Poplatky sú 5% z obchodnej hodnoty a minimálna transakcia začína od 1 EUR, pričom horná hranica je 1 000 EUR denne.

Ako urobiť správnu voľbu?

Nákupom lacných a bezpečných bitcoinov u spoločnosti NETELLER by ste sa museli uistiť, že výmenník je uznávaný z hľadiska bezpečnosti obchodu a finančných prostriedkov. Ak si ceníte súkromie, mali by ste si vybrať tých brokerov, ktorí by vám umožnili anonymne nakupovať BTC. Mnoho búrz by vám tiež umožnilo nakupovať mince bez oskenovaného ID, ale za veľmi nízke limity, takže zvážte prácu s mnohými z nich súčasne, aby ste dosiahli vhodný objem..

Tutorial: How to Buy bitcoins with Neteller

Na začiatok si bezplatne zaregistrujte svoj účet v NETELLER a zadajte svoje osobné údaje.

Zaregistrujte si účet zadarmo

Na ďalšej stránke by ste dostali identifikačný kód, ktorý je potrebné bezpečne uložiť.

Dostať ID kód

Po registrácii prejdite na možnosť „Peniaze“ a vložte prostriedky na svoj účet NETELLER výberom jednej z dostupných možností vkladu.

Možnosti vkladu

Vyplňte údaje o platbe a počkajte, kým nebudú na vašom účte k dispozícii prostriedky (závisí od zvoleného spôsobu vkladu).

Platobné údaje

Teraz choďte na vybranú burzu a zaregistrujte si účet aj tam. Po registrácii zvoľte NETELLER ako spôsob vkladu a zafinancujte svoj účet. So získaným zostatkom môžete teraz nakupovať bitcoiny!

Na stránke môžete získať ďalšie pokyny týkajúce sa spôsobu nákupu NETELLER a tiež odpovede na všetky otázky týkajúce sa tohto článku.