Kontrola výmeny bitcoinov za bitcoiny

Bez ohľadu na to, akú burzu si vyberiete na nákup kryptomien, na bezpečný nákup bitcoinov musíte najskôr preskúmať jej služby a funkcie. Tak sme to urobili Kontrola výmeny bitcoinov za bitstamp aby som vám ušetril drahocenný čas a námahu.

Zhrnutie: Nákup bitcoínov na burze Bitstamp

 1. Ísť do Bitová pečiatka.
 2. Zaregistrujte si svoj účet.
 3. Overte svoj účet pomocou ID a svojho telefónneho čísla.
 4. Prejdite na stránku „Vklad“ a zvoľte spôsob vkladu.
 5. Potvrďte správnosť objednávky.
 6. Získajte svoje bitcoiny.

Čo je to Bitstamp?

Bitstamp Ltd. je licencovaná v Luxemburgu a je prvým plne licencovaným sprostredkovateľom výmeny BTC v EÚ, ktorý ponúka obchodovanie s bitcoinmi v rôznych menách (USD a euro).

Kontrola výmeny bitcoinov za bitstamp

Burza, založená v Slovinsku, sa stala jedným z najstabilnejších BTC brokerov, ktorí ponúkajú svoje služby na celom svete. Výmena je k dispozícii pre Windows, Linux, Mac a pre mobilné aplikácie.

Je Bitstamp Exchange bezpečný?

Je Bitová pečiatka v bezpečí? Stránka je jednou z prvých licencovaných bitcoinových platforiem a je bezpečná pre obchodovanie s bitcoinmi. Ponúka dvojfaktorové zabezpečenie autentifikácie prostredníctvom telefónneho čísla a hesla, ktoré je potrebné meniť každé tri mesiace.

Výmena bitových pečiatok bezpečná

Ako funguje Bitstamp?

Po registrácii a overení účtu, ktoré trvá asi 2 hodiny, budete môcť okamžite nakupovať a predávať BTC, XPR a LTC. Môžete tiež použiť knihu objednávok, v ktorej môžete obmedziť nákup alebo predaj na cenové rozpätie, ktoré chcete získať.

Spôsoby platby bitstampom

Spôsoby platby, ktoré sú akceptované na Bitová pečiatka nemožno ich považovať za početné, ale pokrývajú najpoužívanejšie:

 • nákup kreditnou kartou (v EUR aj USD);
 • SEPA (iba EUR);
 • kupóny z iných webových stránok;
 • medzinárodný drôt (USD).

Vyberte si spôsob platby na Bitstamp

Poplatky a provízia

Poplatky za obchodovanie predstavujú 0,25% pri objeme menej ako 20 000 dolárov mesačne, aj keď by klesol na 0,1%, ak by objemy obchodov vzrástli na 20 miliónov dolárov mesačne.

Poplatky za vklad sa navyše účtujú za transakcie USD/EUR vo výške 0,2%, zatiaľ čo rôzne spôsoby nákupu a možnosti výberu majú svoje vlastné ceny:

 • kreditné/debetné karty – 2% na výbery; 8% až 5% v závislosti od objemu;
 • medzinárodný bankový prevod – výber 0,05% a nákup 0,09%;
 • SEPA prevody – zadarmo (výber má províziu 0,9 EUR).

Poplatky za nákup bitcoinov

Porovnanie bitových pečiatok

V tejto časti tutoriálu sa súbor Bitová pečiatka sa budú porovnávať s dvoma konkurentmi: Coinbase a Kraken.

Bitstamp vs Coinbase

Obaja makléri sú považovaní za špičku svojej hry, pokiaľ ide o bezpečnosť účtov. Hlavný rozdiel spočíva v službách peňaženky, v ktorých Coinbase ponúka služby peňaženky kým Bitová pečiatka nie.

Bitstamp vs Coinbase

Bitstamp na druhej strane ponúka klientom služby objednávania kníh, pričom Coinbase takúto službu nemá. Bankové prevody Coinbase USD používajú väčšinou americkí klienti, zatiaľ čo Bitstamp ponúka pre európskych klientov riešenia SEPA.

Bitstamp vs Kraken

Kraken výmena je považovaná za jedného z najlepších hráčov na trhoch s bitcoinmi, pretože prijíma rôzne meny a v porovnaní s konkurenciou má nízke poplatky. Pri porovnaní s Bitová pečiatka, dve burzy sú si veľmi podobné, pokiaľ ide o poplatky (až 0,25% za bankové prevody), spôsoby platby a podporu.

Bitstamp vs Kraken

Jediný skutočný rozdiel spočíva v tom, že Kraken akceptuje väčší počet mien, zatiaľ čo Bitstamp ponúka knihy objednávok, zatiaľ čo Kraken nie.

Bitová pečiatka v rôznych krajinách

Bitová pečiatka môžu využívať klienti, ktorí majú kreditnú kartu a bankový účet. Krajiny EÚ ako Taliansko a Spojené kráľovstvo môžu využívať prevody SEPA, zatiaľ čo medzinárodný bankový prevod by sa mohol používať na celom svete, príkladom sú Austrália a USA. Bez ohľadu na to, či žijete v Londýne alebo New Yorku, na nákup a predaj bitcoinov v spoločnosti Bitstamp môžete použiť svoj bankový prevod alebo kreditnú kartu..

Bitová pečiatka v rôznych krajinách

Limity

Jediným obmedzením je minimálna čiastka nákupu, ktorá je v súčasnej dobe v hodnote 5 dolárov. Výška nákupu je neobmedzená.

Ako rýchlo môžem získať svoje bitcoiny?

BTC môžete získať okamžite, ak sa nákup uskutoční pomocou kreditnej karty, pričom bankové prevody môžu trvať 2 až 5 pracovných dní.

Získajte svoje bitcoiny

Rozhranie API spoločnosti Bitstamp navyše dokáže spracovať veľké množstvo žiadostí za malé množstvo času, čo umožňuje obchodníkom rýchlo analyzovať informácie o verejných knihách a lístkoch, zatiaľ čo server WebSocket poskytuje plne duplexné komunikačné kanály prostredníctvom jediného pripojenia TCP, čo urýchľuje tok informácií..

Bitstamp Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora odpovie v priemere do hodiny. Vo väčšine prípadov sa hľadá spokojnosť klientov, aj keď sme našli niekoľko negatívnych recenzií o zákazníckej podpore Bitstamp.

FAQ

Môžete si kúpiť BTC pomocou systému PayPal prostredníctvom služby Bitstamp?

Aktuálne, Bitová pečiatka neprijíma PayPal ako spôsob nákupu alebo výberu.

PayPal nie je k dispozícii na Bitstamp

Je podvod Bitstamp?

Burza získala licenciu v roku 2011 a odvtedy úspešne funguje ako dôveryhodný maklér bitcoinov. Napriek tomu, že pokus o hacknutie v roku 2015 bol stabilný, odniesol si BTC akcie v hodnote 5 miliónov dolárov, takže pri ponechávaní BTC a finančných prostriedkov na úložisku webových stránok sa odporúča opatrnosť..

Môžete predávať bitcoiny na Bitstamp?

Klienti môžu predávať BTC buď za bežné meny (EUR alebo USD), alebo za iné kryptomeny (obchodovanie s LTC a XPR, Ethereum nie je podporované).

Predávajte bitcoiny na serveri Bitstamp

Nakúpte bitcoiny bez overenia

Je celkom možné nakupovať bitcoiny bez overenia, ale uvedomte si, že vklady a výbery by neboli možné bez úplného procesu overenia.

Môžem zostať v anonymite počas nákupu BTC?

BTC môžete nakupovať bez dokladu o pobyte a občianskeho preukazu naskenovaného kreditnou kartou.

Anonymný nákup bitcoinov

Obchodovanie s litecoinmi na Bitstamp

LTC si môžete kúpiť v USD alebo EUR na Bitová pečiatka. Svoje bitcoiny môžete tiež obchodovať s LTC a naopak.

Má Bitstamp bitcoínovú peňaženku??

Bitstamp v súčasnej dobe neponúka pre svojich klientov podporu peňaženky.

Bitstamp neponúka peňaženku

Bitstamp Debetná/kreditná karta

Debetné a kreditné karty sú akceptované ako spôsoby nákupu, pričom výber je možné vykonať iba po úplnom overení.

Sprievodca: Ako používať Bitstamp

Ako prvý krok k nákupu bitcoinov na Bitová pečiatka, musíte si zaregistrovať svoj účet ako pri každej inej burze.

Zaregistrujte si účet na Bitstamp

Výmena vám pošle e -mail s automaticky vygenerovaným používateľským menom a heslom, takže budete mať oba údaje niekde v bezpečí.

E -mail s automaticky vygenerovaným používateľským menom a heslom

Odporúčame vám tiež okamžite zmeniť heslo, pretože je generované z online zdroja. V ďalšom kroku budete musieť svoj účet overiť pomocou ID a telefónu.

Overte svoj účet

Proces overenia môže trvať až dva pracovné dni, v závislosti od návštevnosti v rámci platformy. V ďalšom kroku prejdite na stránku „Vklad“ a z uvedených možností vyberte spôsob vkladu.

Vyberte spôsob vkladu

Hneď ako dostanete svoje finančné prostriedky na platformu (potrebný čas závisí od zvoleného spôsobu), môžete si priamo kúpiť BTC a vybrať ich na svoju bitcoinovú adresu.

Kúpte si BTC na Bitstamp

K dispozícii je aj obchodovanie XPR, pretože v ľavom hornom rohu webovej stránky si môžete vybrať, aký obchodný proces chcete vykonať.

Objednajte si XRP s Bitstamp

Nákup BTC kreditnou alebo debetnou kartou v službe Bitstamp

Kreditné/debetné karty svojej banky môžete pripojiť k nákupu bitcoinov z akéhokoľvek miesta na svete, pokiaľ máte USD a EUR. Poplatky sa pohybujú od 8% do 5% v závislosti od obchodovaného objemu.

Nákup BTC kreditnou alebo debetnou kartou v Bitstamp

Tento proces je do značnej miery rovnaký ako v predchádzajúcej časti, pretože na to, aby ste si mohli kúpiť bitcoiny na adrese, musíte najskôr overiť svoj identifikátor a vložiť prostriedky na platformu. Bitová pečiatka. Ako spôsob vkladu zvoľte možnosť kreditnej karty a zadajte čiastku, ktorú chcete vložiť prostredníctvom bankovej karty. Nákupy kreditnou kartou sa okamžite spracovávajú a je možné ich vykonávať v USD alebo EUR.

Alternatívy výmeny bitových pečiatok

Okrem Bitstamp existujú aj ďalšie výmenníky, pomocou ktorých môžete získať BTC, a na niekoľko z nich sme vytvorili recenzie (Coinbase, Unocoin a VirWox).

Prečítajte si recenziu na Coinbase

Zostavili sme podrobnú správu o poplatkoch, spôsoboch nákupu a výberu Coinbase, ako aj o dostupnosti mien a mincí.

Recenzia na Coinbase

Pozrite si podrobnosti o Unocoine

Unocoin je tiež veľmi zaujímavá burza, ktorá ponúka pre svojich klientov širokú škálu spôsobov nákupu, a preto sme o nich urobili recenziu Unocoin aby som vám ušetril čas.

Burza Unocoin BTC

Kontrola VirWoX Exchange

Ak ste používateľom systému PayPal, potom VirWox bola by to dobrá voľba. Zostavili sme správu o spôsobe nákupu BTC od spoločnosti VirWox a zároveň sme poskytli všeobecné informácie o burze.

Kontrola výmeny VirWox

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Bitová pečiatka na ktoré sa tento sprievodca nevzťahuje, neváhajte nás kontaktovať na.