Kontrola peňaženiek Ethereum BTC

Tento tutoriál vám predstaví niekoľko peňaženiek, kde môžete uložte bitcoiny a ethereum bezpečne a ukáže vám, akú peňaženku Ethereum použiť. Vo svete plnom rizík je dôležité vybrať si správne nástroje na ukrytie, aby ste sa lepšie chránili pred podvodmi a počítačovými krádežami. Môžete si teda tiež prečítať nášho rýchleho sprievodcu, ktorý vám povie všetko o zložitosti trhu s kryptomenami.

Zhrnutie: Ako používať peňaženku Ethereum

  1. Stiahnite si najnovšie vydanie peňaženky Ethereum Mist.
  2. Vyberte Ethereum-Wallet-YourSystem („YourSystem“-Android alebo iOS).
  3. Rozbaľte „súbor zip“, vyhľadajte aplikáciu Ethereum-Wallet a spustite ju.
  4. Vyberte možnosť „POUŽIŤ TESTOVANÚ SIEŤ“.
  5. Zadajte svoje heslo.
  6. Prejdite na „HLAVNÝ ÚČET“. Pozrite sa na adresu svojho účtu.
  7. Ak chcete získať ETH, jednoducho zdieľajte svoju adresu.

Ak hľadáte spôsob, ako uložiť ethereum a bitcoin súčasne, ste na správnom mieste. Mať peňaženku s kryptomenami, bezpečná adresa na ukrytie je kľúčová pre vaše investičné úsilie.

Recenzia peňaženiek Ethereum BTC

Bitcoiny a ethereum vytvorili rozsiahlu infraštruktúru, v ktorej mnoho ľudí obchoduje so svojimi finančnými prostriedkami, aby sa dostali pred fluktuujúce digitálne meny.

Prečo potrebujete peňaženku Ethereum??

Ak sa venujete online obchodovaniu s menami, peňaženka Ethereum je pre vás nevyhnutnosťou. Podvody a incidenty pri hackovaní účtov sa stali v minulosti a budú sa vyskytovať aj naďalej vďaka sofistikovaným nástrojom, ktoré kybernetickí zločinci používajú. Zabezpečená ukrývajúca sa adresa vám umožní obchodovať bezpečne a bez problémov na mnohých platformách, či už ide o mobilné zariadenia (iOS alebo Android) alebo webové stránky (burzy a trhy P2P)..

Podvody s éterom

Ak ťažíte Ethereum, potrebovali by ste bezpečné miesto, kam by boli vaše mince po dokončení bloku prenesené.

Ethereum Security

Ako jedna z najziskovejších kryptomien na nákup a/alebo ťažbu v roku 2017, Ethereum od vstupu na trh výrazne zvýšilo svoju hodnotu. Blockchain funguje na inteligentných zmluvách, čo sú mechanizmy výmeny používané na smerovanie transakcií medzi rôznymi nedôveryhodnými agentmi.

Bezpečnosť ethereum

Tieto zmluvy je možné použiť na uľahčenie, overenie a vynútenie vyjednávania alebo vykonávania transakčných procesov a zaistenie bezpečnosti procesu ETH na každom kroku..

Zabezpečená peňaženka

Aké sú teda problémy? Tou najväčšou je bezpečné ukladanie etherea, pretože hackeri by mali menšie problémy preniknúť na jednoduché adresy ETH a BTC. Mať zabezpečenú peňaženku, v ktorej môžete bezpečne skryť svoje mínusy, je zásadné, pretože jej bezpečnostné opatrenia ochránia vaše investície a umožnia vám bez obáv obchodovať s ETH a BTC.

TOP 8 najobľúbenejších peňaženiek Ethereum

Táto časť obsahuje zoznam 8 najlepších peňaženiek Ethereum a predstavuje ich vlastnosti a použiteľnosť na rôznych online platformách.

Hmla

Peňaženka Mist, ktorú vytvorila nadácia Ethereum, predstavuje jednoduchú online peňaženku, ktorú je možné použiť na ukladanie ETH a vytváranie inteligentných zmlúv.

Hmlistá peňaženka pre Ethereum

Táto online peňaženka je stále vo fáze testovania (beta) a malo by sa očakávať, že bude mať niekoľko chýb bez dozoru systému, čo spôsobí, že veľké ETH alebo BTC budú nepriaznivé. Peňaženka by mala byť nainštalovaná na váš HDD (pevný disk) s blockchainom, ktorý by mal byť synchronizovaný s operačným systémom vášho počítača na dlhší čas. Potrebovali by ste základné znalosti kódovania, pretože bez synchronizácie by bolo nemožné používať peňaženku. Mist je k dispozícii pre Windows, Linux a Mac, zatiaľ čo mobilná verzia ešte nebude vydaná.

Desktop peňaženka – Exodus

Ak si prajete klasickú stolnú peňaženku, Exodus bude pre teba tou správnou voľbou. Prijíma najrozmanitejšie mince a je to nezávislá peňaženka, ktorá ukladá súkromný kľúč do vášho počítača.

Desktop peňaženka Exodus

Aplikácia podporuje iba ETH a mobilná verzia zatiaľ nie je k dispozícii. Peňaženka má navyše väčšinu funkcií open source peňaženiek, aj keď nie všetky. Unikátny vzhľad Exodusu sa dosahuje prostredníctvom komplexných protokolov API a GUI, ktoré rozhraniu dodávajú trochu štýlu. XAPO ponúka podobnú službu s názvom Vault, kde môžete svoje BTC bezpečne uložiť.

Peňaženka Jaxx

Jaxx bola pôvodne bitcoinová peňaženka, ktorá neskôr pridala Ethereum s plnou podporou pre obe meny. Je kompatibilný s väčšinou operačných systémov a je k dispozícii pre užívateľov iPhone a Android. Aplikácia má tiež možnosť výmeny, čo uľahčuje hľadanie rovesníkov.

Bitcoinová peňaženka Jaxx

Peňaženka podporuje ETH aj ETC, pričom najužitočnejšou bezpečnostnou funkciou je skutočnosť, že súkromné ​​kľúče nie sú zdieľané so serverom Jaxx, čo vám umožňuje pracovať v súkromnej sieti..

EthAddress na chladiarenské skladovanie

Ak by ste chceli pracovať s offline peňaženkami, EthAddress ponúka možnosť chladiarenského skladu pre obchodníkov ETH a BTC. Súkromné ​​kľúče (heslá a prístupové frázy) môžete získať prostredníctvom online generátora na začiatku procesu bez nutnosti sťahovania alebo prihlásenia aplikácie.

Chladiaci sklad EthAddress

Kľúče majte vždy v bezpečí a v prípade straty papierovej peňaženky si nechajte vytlačiť záložný papier.

Webové rozhranie pre Ethereum – MyEtherWallet

Online peňaženku je možné vygenerovať pomocou MyEtherWallet, aj keď za cenu kontroly vašich súkromných kľúčov, pretože by ste boli zaseknutí v online (verejnom) obchode s kľúčmi. Súbor vám bude odoslaný s kódom, zatiaľ čo ETH by sa mal importovať do online účtu, čo znamená, že je k dispozícii iným osobám, ktoré sa môžu dostať do obchodu s kľúčmi a získať o vás všetky informácie..

Vytvorte si peňaženku na MyEtherWallet

Údaje generuje prehliadač, takže sú menej bezpečné ako ostatné varianty peňaženky offline.

Peňaženka Ethereum

Vytvoril KryptoKit, Peňaženka Ethereum je on-line ukladacia aplikácia, ktorá je veľmi podobná súboru MyEtherWallet pretože ide o webovú peňaženku BTC a ETH.

Online aplikácia EthereumWallet

Môžete si vytvoriť adresu svojej peňaženky a mať verejné kľúče, ktoré sa generujú online. Vývoj bol dosť pomalý a zastavil sa na beta verzii, pričom KryptoKit vydal oficiálne varovanie, že peňaženku by ste mali používať na vlastné riziko.

Geth

Geth je medzi kodérmi veľmi obľúbená, pretože používa počítačové konzoly na odosielanie, prijímanie a ukladanie vašich mincí. Podporované platformy sú Linux, Mac OS a Windows a inštaláciu je možné vykonať pomocou binárnych alebo skriptovaných inštalačných procesov.

Geth peňaženka

Napriek tomu, že by technickejšie nadaní používatelia dávali vysoké recenzie, peňaženka nie je taká prívetivá pre začiatočníkov ako ostatné peňaženky, pretože na úspešnú inštaláciu a správu peňaženky Geth si z vašej strany vyžadujú znalosti kódovania..

Peňaženka Coinbase Ethereum

Peňaženka Coinbase je jedným z najjednoduchších riešení na uchovávanie ethereum aj BTC, pretože všetko, čo musíte urobiť, aby ste mali peňaženku, je zaregistrovať si účet na burze. Kľúče sú vo vlastníctve brokera, ale ukrytie je možné z akéhokoľvek miesta, bez ohľadu na to, či žijete v Indii alebo USA..

Peňaženka Coinbase Ethereum

Rozhranie je užívateľsky prívetivé a zostatok môžete kedykoľvek skontrolovať jednoduchým prihlásením sa na svoj účet Coinbase a svoj účet môžete kedykoľvek odstrániť, ak si želáte uložiť svoje BTC a ETH inde.

Alternatívy k hardvéru peňaženky Ethereum BTC

Okrem toho, že máte peňaženku online, môžete tiež získať najlepšie hardvérové ​​peňaženky za 50 až 100 dolárov, v závislosti od toho, čo uprednostňujete.

Ledger Nano S

Podobne ako ostatné hardvérové ​​(HD) peňaženky, Hlavná kniha ponúka bezpečnú úložnú kapacitu pre vaše mince. HD peňaženku je možné použiť ako USB a funguje ako čipová súprava s obrazovkou, na ktorej môžete kontrolovať svoj BTC zostatok.

Hardvérová peňaženka Ledger Nano S

KeepKey

Malé rozmery, KeepKey je prenosný (ako všetky ostatné HD peňaženky) a ponúka rovnaké funkcie ako ostatné HD peňaženky, od prístupovej frázy po obnovu hesla.

Kontrola hardvérovej peňaženky KeepKey

TREZOR

Peňaženka TREZOR HD, ktorý funguje ako mini počítač a je veľmi ľahký, vďaka plastovým materiálom, z ktorých je vyrobený. Ak pozvete ďalších dvoch ľudí na kúpu peňaženky, môžete získať zľavu v predpredaji a kúpiť ju za 92 dolárov namiesto 99 dolárov, ak si ju kúpite sami.

Recenzia hardvérovej peňaženky TREZOR

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa peňaženiek Ethereum, na ktoré sa tento článok nevzťahuje, kontaktujte nás na.