Ako nakupovať bitcoiny pomocou Skrill

Elektronické platobné systémy sú v dnešnej dobe veľmi populárne, pretože prichádzajú s okamžitými prevodmi za nízke transakčné poplatky. Preto nie je divu, že bitcoinová komunita si užíva vyhliadky, ktoré má Skrill na svoje operácie. V tomto sprievodcovi Skrill BTC vám poskytneme postup ako nakupovať bitcoiny pomocou Skrill, preskúmanie niektorých platforiem, ktoré túto možnosť akceptujú.

Zhrnutie: Nákup bitcoinu pomocou Skrill

  1. Vytvorte si účet Skrill.
  2. Vyberte burzu bitcoinov, ktorá podporuje tento spôsob platby (jedným z nich je BitPanda).
  3. Zarábajte prostriedky zo svojho účtu Skrill na vybranej burze.
  4. Prejdite na stránku nákupu bitcoinov.
  5. Vyberte požadovaný počet BTC.
  6. Ako spôsob platby zvoľte Skrill.
  7. Získajte svoje bitcoiny.

Bitcoinová infraštruktúra sa uberá smerom, ktorý si vyžaduje dve zásadné veci: rýchlosť a spoľahlivosť. Nárast prevodov online platieb nebol prekvapením, pretože bitcoin vstúpil do rôznych oblastí sveta.

Ako nakupovať bitcoiny pomocou Skrill

Skrill, podobne ako iné online peňaženky ako PayPal, Payoneer a NETELLER, sa stal v kruhoch investorov BTC veľmi obľúbeným, pretože prevody sa vykonávajú okamžite a jednoducho. Účet Skrill vám umožňuje nakupovať bitcoiny na mnohých platformách, od peer-to-peer (P2P) po brokerov a burzy. Tento článok vám ukáže výhody a nevýhody nákupu bitcoinov pomocou Skrill a zároveň uvedie burzy, ktoré ho akceptujú ako spôsob nákupu..

Čo je Skrill?

Skrill, predtým známy ako Moneybookers, je online platobný systém, ktorý prevádza medzi účtami fiat meny ako USD a EUR a používa sa na platby za tovar a služby online. Jeho služby sú k dispozícii na celom svete a na ich platforme je akceptovaných 38 fiat mien. Služby pokrývajú prevody finančných prostriedkov v rámci siete účtov Skrill, platby na externé webové stránky, transakcie predplatenými kartami a výbery na bankový účet a karty.

Online platobný systém Skrill

Poplatky sa líšia v závislosti od krajiny a spôsobu vkladu a výberu. Vklady sa pohybujú od úplne bezplatných až po 5%, pričom výbery vás môžu stáť až 10% v závislosti od toho, či používate bankové prevody, bankové karty alebo iné online platobné systémy, ako napríklad NETELLER.

Ako funguje Skrill

Limity vkladu a výberu závisia od miesta, kde žijete, a od fázy overenia, ktorú ste dosiahli. Neoverení klienti môžu využívať služby Skrill na transakcie až do 300 dolárov, zatiaľ čo vyššie limity vyžadujú, aby ste poskytli sken svojho ID a dôkaz o adrese.

Skrill poplatky

Skrill má tiež predplatenú kartu na použitie, rovnako ako NETELLER, ale má to jeden háčik – je možné o ňu požiadať iba v krajinách SEPA v Európe. Ďalším obmedzením je, že bankové bankové prevody vyjadrené v USD boli od roku 2016 zastavené, takže vezmite do úvahy poplatok 3,99% za konverziu meny.

Bezpečné spôsoby nákupu bitcoinov pomocou Skrill

Ak uvažujete o kúpe bitcoinu, Skrill je vynikajúcou voľbou z hľadiska rýchlosti a zabezpečenia vašich finančných prostriedkov. Zostavili sme prehľad najlepších maklérov z hľadiska zabezpečenia, ktoré akceptujú Skrill ako spôsob platby, a tieto burzy sú:

LocalBitcoins

LocalBitcoins pôsobí na celom svete tým, že obchodníkom poskytuje spoločné trhové miesto na vzájomný nákup a predaj bitcoinov. V rámci veľkej skupiny akceptovaných spôsobov nákupu môžete získať bitcoiny aj prostredníctvom Skrill. Stačí nájsť obchodníka, ktorý akceptuje možnosť webových peňazí a ponúka prijateľnú cenu bitcoinu.

Nákup BTC vo výmenníku LocalBitcoins

Overenie závisí od obchodníka a pokiaľ ide o objem nakúpeného tovaru, neexistujú žiadne obmedzenia. Transakčné poplatky sú vo výške 1% a pokrývajú viazané služby, ktoré máte počas obchodu k dispozícii. Na tejto platforme je celkom možné predať bitcoin za prostriedky Skrill, pokiaľ nájdete kupujúceho, ktorý túto metódu akceptuje.

BitPanda

BitPanda, okrem mnohých ďalších možností nákupu ponúka bitcoiny aj prostredníctvom Skrill. Keďže výmena je v Rakúsku, akceptujú sa iba transakcie v EUR, čo vyhovuje európskym obchodníkom. Poplatky nie sú zobrazené transparentne, sú skôr súčasťou ceny bitcoinu.

Nákup BTC vo výmenníku BitPanda

Aby ste si mohli kúpiť BTC prostredníctvom Skrill, budete musieť prejsť úplným overovacím procesom, ktorý zahŕňa skenovanie vášho ID a doklad o adrese. S vyššími úrovňami overenia ste mohli nakupovať bitcoiny v hodnote až 10 000 EUR denne a 300 000 EUR mesačne.

LakeBTC

LakeBTC sa etablovala ako burza, ktorá svojim klientom ponúka veľké množstvo fiatových aj kryptomien. K dispozícii je aj možnosť Skrill a jediné náklady, ktoré by ste museli zaplatiť, sú poplatky za príjemcu/tvorcu v rozmedzí od 0,2% do 0,1% v závislosti od objemu zobchodovaného do jedného mesiaca.

BTC výmenník LakeBTC

Bitcoiny môžete prostredníctvom Skrill obchodovať iba s overeným účtom, pretože neoverení používatelia nemôžu používať fiatové meny ako platobný prostriedok. Transakcie nákupu a vkladu sa vykonávajú okamžite. Ak vediete účet Skrill v domácej mene, LakeBTC je to dobré miesto na použitie na nákup BTC.

SpectroCoin

SpectroCoin je ďalšou európskou burzou bitcoinov, ktorá ponúka svoje služby vo veľkom počte krajín po celom svete. Maklér prijíma vklady Skrill po úspešnom overení vašej totožnosti (ID a doklad o adrese).

Výmena BTC SpectroCoin

Poplatky a limity sú rovnaké ako pre ostatné prevody elektronických peňazí, pričom náklady predstavujú 5% hodnoty transakcie a nákupný limit je 1 000 EUR denne. Svoje mince si môžete kúpiť aj v rôznych fiat menách, pretože je akceptovaných viac ako 50 z nich.

VirWoX

VirWox je veľmi populárna burza v odvetví BTC, pretože maklér umožňuje nákupy bitcoinov bez akéhokoľvek druhu overovania. Okrem toho sa obchod uskutočňuje okamžite, pretože musíte vložiť finančné prostriedky do svojho zostatku VirWox a nakupovať mince za dostupné finančné prostriedky.

Výmena VirWox

Existuje však háčik, pretože za každú jednu transakciu by vám boli účtované viacnásobné poplatky. Keď vkladáte peniaze prostredníctvom Skrill, musíte zaplatiť 0,39 USD + 3,5%, ale nemôžete nakupovať bitcoiny priamo. Najprv si musíte kúpiť Second Life Lindens a potom ich previesť na BTC, pričom celkové poplatky budú vyššie ako 10%..

Lakte

Lakte ponúkať služby globálne a jedinou krajinou, ktorá nemôže nakupovať bitcoiny prostredníctvom tohto poskytovateľa, sú USA. Vklady Skrill dosahujú 0,9%, zatiaľ čo výbery vás budú stáť 1% z hodnoty transakcie.

Výmena lakťov

Obchodovanie s Cubits prostredníctvom Skrill je možné iba prostredníctvom silného overenia vašej identity, ktoré obsahuje e -mail, telefónne číslo, sken vášho dokladu totožnosti a dôkaz o adrese..

Paxful Exchange

Paxful je ďalšia P2P platforma, veľmi podobná LocalBitcoins v mnohých aspektoch. Transakčné poplatky sú pre predávajúceho aj kupujúceho 1%. Overovanie závisí od individuálnych investorov, pričom pri nákupe bitcoinov zostáva možnosť úplného súkromia.

Paxívna výmena bitcoinov

Je dôležité pracovať s renomovanými obchodníkmi, pretože v minulosti sa potvrdili podvody. Zatiaľ nie sú stanovené žiadne nákupné limity, aj keď objem BTC v obchode je menší v porovnaní s burzami, ktoré ponúkajú mince priamo.

Akú stránku by som mal uprednostniť?

Najlepšia burza pre vás je tá, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám. Každá z týchto búrz má svoje charakteristické vlastnosti, ako napríklad oblasť služieb, poplatky a zásady ochrany osobných údajov. Ak hľadáte súkromie, platformy a výmeny P2P ako VirWox je pre teba najlepšia voľba. Súkromie má svoju cenu, preto zvážte všetko, aby ste si boli istí, že získate potrebnú ponuku.

V prípade, že tento článok nezodpovedá všetky vaše otázky, pošlite ich na adresu a my vám radi poskytneme odpovede.