Bitcoinová peňaženka Blockchain

Online „horúce“ peňaženky majú svoje vlastné výhody, pokiaľ ide o ukladanie bitcoinov a procesy prenosu. Toto Recenzia bitcoinovej peňaženky blockchain je určená pre jednu z nich, nazývanú Blockchain BTC peňaženka, ktorá je považovaná za jednu z najobľúbenejších možností peňaženky v tomto odvetví. Zostaňte s nami, keď prechádzame poplatkami, synchronizačnými funkciami, výhodami a nevýhodami služby online stashing.

Zhrnutie: Používanie bitcoinovej peňaženky Blockchain

 1. Zaregistrujte si účet na Blockchain.info.
 2. Prejdite na kartu „Kúpiť bitcoiny“ a vytvorte si účet u jedného z ich partnerov integrovanej výmeny.
 3. Ak nie je možnosť nákupu* vo vašej peňaženke k dispozícii, keď sa prihlásite, kliknite na „Požiadať“ a požiadajte o prenos BTC od iných používateľov Blockchainu alebo prepojte adresu s burzami BTC a vyberte mince zo zostatkov brokera na účet Blockchain.
 4. Získajte svoje bitcoiny.

* Funkcia nákupu bitcoinu je v súčasnosti k dispozícii iba pre používateľov v Indii, Európskej únii, na Islande, v Lichtenštajnsku, Nórsku, Švajčiarsku, Monaku a San Maríne.. Blockchain.info spolupracuje s výmennými partnermi z celého sveta a čoskoro budú vo vašej oblasti.

Byť online „horúcou“ peňaženkou, Blockchain je jedným z najpoužívanejších úložísk kryptomien. Ponúka dve odlišné platformy, z ktorých máte prístup k svojim zostatkom BTC, platformám prehliadača a mobilnej aplikácie (Android a iOS).

Recenzia bitcoinovej peňaženky blockchain

Tento článok vám predstaví peňaženku Blockchain, jej vlastnosti, výhody a nevýhody, ako aj porovnávaciu analýzu s inými populárnymi službami úložiska, akými sú hardvér a online peňaženky..

Funkcie peňaženky Blockchain

Existuje niekoľko funkcií, ktoré Blockchain ponuky peňaženky pre obchodníkov, o ktorých by ste mali vedieť:

 • služby peňaženky sa vykonávajú bezplatne a za udržanie zostatku na Blockchainu nie sú žiadne náklady;
 • existencia viacerých platforiem, ako ich môžete používať vo svojom prehliadači a/alebo si stiahnuť mobilnú aplikáciu do telefónu (kompatibilné s Androidom aj iOS) a sú open source;
 • ponúka služby úložiska aj pre Ethereum;
 • spojený s KeepKey hardvérové ​​zariadenie, ak si ho kúpite;
 • nastavenie je jednoduché, zatiaľ čo webová stránka podporuje viac jazykov;
 • služby výmeny rôznych kryptomien sú teraz možné v Blockchaine (prevod z BTC na ETH a naopak);
 • grafy cien bitcoinov sa aktualizujú denne, pretože stránka používa odhady cien z najväčších búrz, ako sú napr Coinbase, Coinmama a veľa ďalších;
 • má aktualizované bezpečnostné funkcie na ochranu účtov pred pokusmi o hacknutie (dvojfaktorová autentifikácia, viacnásobné adresy, hierarchické deterministické peňaženky).

Bitcoinová peňaženka blockchain

Ako používať peňaženku Blockchain?

Blockchain ponúka služby peňaženky na činnosti ukladania bitcoinov tým, že vám poskytuje adresy BTC, na ktorých môžete prijímať mince zakúpené od búrz alebo obchodníkov. Budete musieť zaregistrovať svoj účet na Blockchain, ktorý vám poskytne uvedenú adresu.

Zaregistrujte si svoj účet

Teraz máte dve možnosti prijímania bitcoinov od ostatných:

 • môžete požiadať o prenos mincí od ostatných Blockchain používateľov kliknutím na položku „Požiadať“ v hornej časti stránky hlavného panela;

Tlačidlo žiadosti v hornej časti stránky panela

 • adresu môžete prepojiť s výmenami a vyberať bitcoiny zo zostatkov brokera na svoj účet Blockchain.

Dôrazne by sme vás odrádzali od ukladania veľkých objemov digitálnych mien, pretože vaše súkromné ​​kľúče sú generované serverom Blockchain a sú tak k dispozícii hackerom na prelomenie.

často kladené otázky

V tejto časti sa budeme zaoberať hlavnými funkciami Blockchain peňaženka a poskytovať porovnávaciu analýzu s inými typmi peňaženiek.

Blockchain - najčastejšie otázky

Ako je zaistená peňaženka Blockchain?

V roku 2016, Blockchain pridal mnoho bezpečnostných funkcií, ktoré boli navrhnuté tak, aby chránili zostatky mincí obchodníkov kvôli mnohým hackerským incidentom, ku ktorým došlo v minulosti. Máte možnosť viacerých účtov, ktoré vám v priebehu dňa poskytnú niekoľko adries, pričom budete mať vždy jeden zostatok.

Podvod s bitcoinmi

Teraz je k dispozícii dvojfaktorová autentifikácia (2FA), ktorá chráni váš účet súčasným použitím telefónneho čísla a hesla/e-mailových kľúčov na odosielanie a prijímanie bitcoinov.

Centrum zabezpečenia

Aj keď nové služby zabezpečenia prispeli k zvýšeniu bezpečnosti účtov BTC, napriek tomu vám odporúčame používať online peňaženky na menšie transakcie a rozšíriť svoj zostatok BTC aj na ďalšie horúce peňaženky..

Musím platiť za blockchainovú peňaženku??

Zaregistrujte si svoj účet a udržujte zostatok na minciach na Blockchain je úplne zadarmo. Jediné výdavky, ktoré by vám časom vznikli, sú poplatky za ťažbu pri transakciách s inými obchodníkmi a burzách. Výška poplatku závisí od obchodovaného objemu a od celkovej návštevnosti Blockchainu v konkrétny deň.

Registrácia zadarmo

Podporuje litecoiny?

Hoci Blockchain podporuje ethereum a bitcoin, v súčasnosti nie je možné na platforme skrývať litecoiny (LTC). Odporúčame vám zapnúť službu e -mailových upozornení, pretože platforma sa môže v budúcnosti rozhodnúť pridať podporu aj pre litecoiny..

Litecoiny

Peňaženka Blockchain vs ostatné peňaženky

Ako online horúca peňaženka by ste mali zvážiť hardvérové ​​peňaženky. Preto sme vykonali porovnávaciu analýzu medzi Blockchain a popredné hardvérové ​​zariadenia na bitcoiny, TREZOR a Ledger Nano S.

Je TREZOR lepšia ako peňaženka blockchain?

Z hľadiska bezpečnosti, TREZOR hardvérová peňaženka funguje v online aj offline prostredí. Navyše si súkromné ​​kľúče (PIN kód, heslo do peňaženky a prístupové frázy na obnovenie) generujete v offline prostredí, takže je pre hackerov takmer nemožné dosiahnuť rovnováhu.

Bitcoinová peňaženka TREZOR

Jediná nevýhoda TREZORU v porovnaní s Blockchain, je jeho cenovka, pretože na Amazone by vás to stálo 89 dolárov, zatiaľ čo na webových stránkach TREZOR cena zahŕňa dopravu a stojany 89 EUR.

Peňaženka Ledger Nano S vs Blockchain

Ako hardvérová (HD) peňaženka, Ledger Nano S má podobné vlastnosti a výhody ako TREZOR. Rozdiel medzi Ledger a TREZOR je v tom, že Nano S USB funguje ako čipová sada, zatiaľ čo TREZOR funguje ako mini počítač. Bezpečnostné funkcie sú rovnaké (offline vyváženie a obrazovka), pričom mínusom je cena, ktorá je 58 EUR.

Peňaženka Ledger Nano S.

Alternatívy k peňaženke blockchain

Okrem TREZOR a Ledger Nano S, existujú aj ďalšie peňaženky, nad ktorými by ste mali zvážiť schovanie svojich bitcoinov. Blockchain nie je jedinou online peňaženkou a urobili by ste dobre, keby ste svoje bitcoinové objemy rozložili, aby ste neprišli o všetky v rámci jedného incidentu.

Prehľad CoolWallet

CoolWallet je hardvérová peňaženka na chladenie, ktorá má veľmi podobné vlastnosti TREZOR a Ledger Nano S. Spoločnosť ponúka zariadenie, ktoré je možné pripojiť k mobilnej aplikácii (aplikácie pre iOS a Android), pričom cena za spotrebič HD je 119 dolárov.

CoolWallet

Bezpečnostné funkcie pozostávajú z prístupovej frázy na obnovenie, funkcie 2FA, PIN kódu a je možné ich pripojiť k akémukoľvek zariadeniu s funkciou Bluetooth.

Bitcoinová peňaženka Airbitz

Bitcoinová peňaženka Airbitz

Byť online horúcou peňaženkou, Airbitz používa decentralizovanú architektúru servera, ktorá chráni obchodníkov pred možnými haváriami serverov a pokusmi o hackovanie, pretože funkcia peňaženky bude fungovať, pokiaľ bude k dispozícii internetové pripojenie.

Peňaženka je k dispozícii pre prehliadacie aj mobilné platformy, zatiaľ čo šifrovanie poskytuje obchodníkom možnosť generovať súkromné ​​kľúče, ktoré nie sú prepojené so serverom. Peňaženku je možné používať tiež zadarmo, pričom jediné náklady sú poplatky za ťažbu pri vykonávaní transakcií.

Príručka k hardvérovej peňaženke KeepKey

KeepKey má takmer rovnaké vlastnosti ako Peňaženka TREZOR HD keďže je to jeho port, používa rovnaký kód a firmvér. Hardvérovú peňaženku môžete získať za cenu 129 dolárov, pričom funkciami sú offline generované súkromné ​​kľúče, PIN kód, udržiavanie zostatku online/offline a náhodná prístupová fráza.

Objednajte si BTC peňaženku KeepKey

Procesy nastavenia a obnovy sú jednoduché, zatiaľ čo materiál použitý na výrobu peňaženky je z hliníka, čo mu dodáva prvotriedny pocit.

Ak nájdete niečo, čo vám v tomto článku nebolo jasné, neváhajte požiadať o objasnenie na.