Hardvérová peňaženka KeepKey

Uchrániť svoje bitcoiny je životne dôležité, pretože počet hackerských incidentov v posledných mesiacoch narastá. Mať teda produkt chladiarenského skladu ako Hardvérová peňaženka KeepKey by bolo veľmi užitočné. Táto používateľská príručka KeepKey vám ukáže, ako správne nastaviť modul gadget, a zároveň uvedie jeho výhody a nevýhody, o ktorých by ste mali vedieť..

Peňaženku si môžete kúpiť na oficiálna webová stránka KeepKey za cenu 129 dolárov + 15 dolárov za poštovné alebo za Amazon za 134,99 dolárov (Prime).

Zhrnutie: Ako používať KeepKey s bitcoinmi

 1. Kúpte si hardvérovú peňaženku KeepKey z oficiálna web stránka alebo na Amazon.
 2. Pripojte svoje KeepKey zariadenie k vášmu počítaču.
 3. Vytvorte štítok pre svoje zariadenie KeepKey.
 4. Vyberte PIN kód (4 čísla).
 5. Napíšte 12-slovný obnovovací kód na papier.
 6. Zadajte svoj 12-slovný kód na obnovenie späť na stránke nastavenia.
 7. Preneste svoje bitcoiny do peňaženky.

Ak hľadáte bezpečnejšiu peňaženku, KeepKey hardvérová peňaženka je pre vás tou správnou voľbou. KeepKey je vybavený sofistikovaným ochranným softvérom a bezpečnostnými funkciami, ktorým sa iné typy peňaženiek nedokážu vyrovnať, a je tak dobrou voľbou pre investorov BTC, ktorí obchodujú s veľkým množstvom mincí.

Používajte hardvérovú peňaženku KeepKey

KeepKey má tiež schopnosť pracovať v online aj offline prostredí, takže je pre hackerov pomerne ťažké ukradnúť vaše bitcoiny. Tento článok vám ukáže, aké sú výhody a nevýhody peňaženky, ako a ako peňaženku bezpečne a rýchlo nastaviť.

Prehľad hardvérovej peňaženky KeepKey

The Peňaženka KeepKey HD je možné použiť na pracovnej ploche aj na iných platformách (napríklad aplikácia pre Android). Okrem počítačového a mobilného prostredia je KeepKey podporovaný aj mnohými ďalšími online peňaženkami a burzami, napríklad Electrum a ShapeShift.

Hardvérová peňaženka KeepKey

Je to port značky TREZOR, firmvér vyrobený spoločnosťou Key Holders, LLC ako rozšírenie zamerané na produktovejšiu radu orientovanej na prémiové ceny, pretože peňaženka je vyrobená z hliníka.

cena

Pri jeho uvedení na trh bola cena peňaženky 239 dolárov, ktorá bola následne znížená na 129 dolárov + 15 dolárov za poštovné, aby zostala konkurencieschopná voči iným HD peňaženkám na trhu. Spoločnosť neponúka žiadne cenové zľavy ani propagačné kódy a peňaženku nájdete na predaj na Amazone.

Cena peňaženky

Cena KeepKey nezahŕňa DPH ani poplatky za dopravu a kvôli svojej popularite môže byť niekedy vypredaný.

Zabezpečenie

Ako každá iná HD peňaženka, KeepKey vám umožňuje ukladať vaše súkromné ​​kľúče offline, čím sa znižuje pravdepodobnosť, že vám ich hackeri ukradnú. Okrem offline úložiska ponúka peňaženka aj množstvo bezpečnostných funkcií, o ktorých by ste mali vedieť:

 • 4 číselný PIN kód;
 • podporovaná prístupová fráza buď 8, 12 alebo 24 slov;
 • obnova sa vykonáva pomocou zárodku s rozšírením Chrome pre KeepKey.

Inštalácia a inicializácia

Prvým krokom, ktorý by ste mali urobiť, je stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Klient z Internetového obchodu Chrome a zapojiť kábel USB KeepKey do vášho počítača.

Aplikácia KeepKey Client z Internetového obchodu Chrome

Potom spustite aplikáciu Client a vyberte štítok pre svoje zariadenie KeepKey.

Štítok pre zariadenie KeepKey

Za štítkom budete musieť vytvoriť svoj vlastný PIN kód a potvrdiť ho. Odporúčame vám napísať si to na papier, aby ste to nezabudli neskôr.

Vytvorte si vlastný PIN kód

V poslednom kroku si napíšte prístupovú frázu, ktorá sa zobrazuje na obrazovke KeepKeys (12-slovný kód na obnovenie), a ako potvrdenie ju zadajte späť na stránku nastavenia. Dbajte na to, aby ste dodržali poradie slov a správne slová.

Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov do značnej miery závisí od softvérovej peňaženky, s ktorou sa používa. Integrácia bola dosiahnutá s Electrum, KeepKey Chrome a MultiBit HD s podporou Electrum je považovaná za najviac súkromnú možnosť.

Integrácia s Electrum

Porovnanie hardvérových peňaženiek

Okrem KeepKey, existujú aj ďalšie hardvérové ​​peňaženky, ktoré by ste si mali pozrieť, pretože prichádzajú s rôznymi cenovkami, veľkosťami a funkciami, ktoré ponúkajú obchodníkom s bitcoinmi. Napriek tomu, že sú v mnohých ohľadoch veľmi podobné, majú zásadné rozdiely, o ktorých by ste mali aspoň vedieť.

KeepKey vs TREZOR

Pretože KeepKey je prístavom TREZOR, medzi týmito peňaženkami je len veľmi málo rozdielov. TREZOR je na trhu dlhšie ako KeepKey a materiál použitý na stavbu TREZOR je plast, vďaka čomu je peňaženka ľahšia ako KeepKey, ktorá je vyrobená z hliníka.

Bitcoinová peňaženka TREZOR

Papierová peňaženka KeepKey vs

Ak ste začiatočník, pokiaľ ide o fyzické peňaženky, KeepKey by bola lepšou voľbou, pretože papierové peňaženky sú pomerne zložité na správne nastavenie. Okrem zložitosti je celkom ľahké urobiť nevratnú chybu v papierovej peňaženke, pričom KeepKey je pomerne jednoduché opraviť chyby, ktoré ste urobili.

Bitcoinová papierová peňaženka

KeepKey vs Ledger Nano S

KeepKey je možné vnímať ako mini počítač, pričom Ledger Nano S je čipová sada. Pokiaľ ide o bezpečnostné funkcie, obe peňaženky ponúkajú rovnaké vlastnosti ako obe s podporou obrazovky, kódu PIN a prístupovej frázy. Cena za Ledger Nano S je 79 € (bez DPH) vrátane dopravy zdarma, ktorá je lacnejšia než KeepKey.

Peňaženka Ledger Nano S.

Funguje KeepKey s litecoinom?

Okrem bitcoinu, KeepKey môže tiež uložiť litecoin a ďalšie altcoiny, ako aj DASH a ďalšie. Mali by ste skontrolovať podporu pre altcoiny iné ako bitcoiny, pretože samotné zariadenie môže obsahovať akýkoľvek typ kryptomeny.

Bitcoin a litecoin

Nevýhody

KeepKey, ako každá iná peňaženka má aj svoje nedostatky, o ktorých by ste mali vedieť:

 • používa otvorené zdrojové kódy, ktoré môžu byť pre začiatočníkov mätúce;
 • má vysokú cenu 129 dolárov + doprava 15 dolárov v porovnaní s inými variantmi peňaženky;
 • dodanie peňaženky môže trvať dva až tri týždne.

Ostatné hardvérové ​​peňaženky

V tejto časti recenzie prinášame predstavenie ďalších dvoch obľúbených hardvérových peňaženiek, TREZOR a Ledger Nano S, z hľadiska ceny, hlavných funkcií a zabezpečenia.

TREZOR

Veľmi podobné KeepKey, TREZOR funguje aj ako malý počítač s vlastnými možnosťami nastavenia. Rovnako ako ostatné HD peňaženky ponúka súkromné ​​kľúče, 24-slovovú vstupnú frázu a PIN kód, zatiaľ čo softvér nainštalovaný v peňaženke chráni zariadenie pred počítačmi plnými škodlivého softvéru.

Recenzia peňaženky TREZOR

Za cenu 89 € + 26 € s poštovným do USA si môžete HD peňaženku objednať z Amazonu na akomkoľvek mieste, kde práve žijete, bez ohľadu na oblasť sveta.

Ledger Nano S

Aj keď funguje ako čipset, Ledger Nano S ponúka veľmi podobné iným hardvérovým peňaženkám. Za cenu 79 € (bez DPH) vrátane dopravy zadarmo by ste získali bezpečnostný balíček PIN kódu, podporu prístupovej frázy a USB s obrazovkou.

Recenzia peňaženky Ledger Nano S

Peňaženku je možné použiť v online aj offline prostredí, pričom nastavenie je možné vykonať prostredníctvom počítača. Ledger Nano S podporuje aj viacero altcoinov, vrátane Ethereum, Litecoinu, dash a mnohých ďalších.

Ak máte nezodpovedané otázky týkajúce sa Hardvérová peňaženka KeepKey odpoveď, na ktorú ste v tejto príručke nenašli, ihneď nás kontaktujte na.