Ako nakupovať bitcoiny pomocou Neosurf

Je celkom možné objednať si bitcoiny pomocou predplatenej karty/poukážky Neosurf, pretože mnoho online brokerov túto službu v poslednom čase zaradilo do svojho portfólia. Tento rýchly sprievodca bitcoinmi je teda určený pre tých investorov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o ako nakupovať bitcoiny pomocou Neosurfu.

Zhrnutie: Nakúpte bitcoiny pomocou Neosurfu

 1. Nájdite najbližší obchod na Neosurfe.
 2. Spýtajte sa svojho pokladníka na poukážku Neosurf.
 3. Vyberte si burzu, ktorá akceptuje poukazy Neosurf.
 4. Zaregistrujte si účet na LocalBitcoins a zadajte podrobnosti o svojej bitcoinovej peňaženke.
 5. Vyberte množstvo bitcoinov, ktoré chcete kúpiť.
 6. Zadajte kód voucheru.
 7. Počkajte na potvrdenie kódu.
 8. Získajte svoje bitcoiny.

Hotovostné platby Neosurf sú v kruhoch investorov BTC veľmi obľúbené, pretože spôsob platby ponúka súkromie a pohodlie pri nákupe bitcoinov v hotovosti. Neosurf je možné použiť buď ako poukážku, alebo ako predplatenú bitcoínovú kartu Neosurf.

Ako nakupovať bitcoiny na Neosurf

Ako to funguje?

Ak dávate prednosť predplatenej karte Neosurf, môžete ju získať v každom obchode Neosurf vo vašom okolí. Choďte na www.neosurf.com a vyberte si miesto, ktoré vám vyhovuje.

Potom vložte niekoľko finančných prostriedkov, s ktorými chcete obchodovať s BTC, a nakúpte bitcoiny vo výmenníku podľa vášho výberu, ktorý prijíma nákupy predplatených kariet Neosurf. Ak chcete nakupovať BTC s poukážkou, stačí nájsť najbližší zmenárenský obchod, ktorý prijíma bitcoinový poukaz Neosurf, a požiadať o to pokladníka..

Webová stránka Neosurf

V ďalšom kroku vyberte burzu, ktorá akceptuje poukážky Neosurf ako spôsob platby, zaregistrujte si účet a zadajte podrobnosti o svojej bitcoinovej peňaženke. Nakoniec vyberte množstvo bitcoinov, ktoré chcete kúpiť, a potom zadajte kód voucheru. To sa dá urobiť osobne v obchode alebo online.

Kde kúpiť bitcoin s poukážkou Neosurf?

Existuje niekoľko maklérov na výmenu bitcoinov, ktorí by akceptovali poukaz Neosurf ako spôsob online platby, ale za vysoký transakčný poplatok v rozmedzí od 6% do 17% z obchodnej hodnoty..

Nájdenie Neosurfu vo vašej krajine

Väčšina búrz by ponúkla vysoké obmedzenia pre takýto spôsob nákupu bez procesu overovania, pretože v poukážke sú už uložené finančné prostriedky na transakciu. Výmeny, ktoré akceptujú poukážku Neosurf, sú LocalBitcoins, Bitový čln, Coinhouse a Bitit.

LocalBitcoins

LocalBitcoins je platforma na výmenu bitcoinov peer-to-peer (P2P), kde jednotliví obchodníci medzi sebou nakupujú a predávajú bitcoiny. Transakčné poplatky predstavujú 1% zo všetkého objemu a hodnoty obchodovaných bitcoinov, pričom obmedzenia a overenie závisia od osobnej stratégie každého investora..

Nakúpte BTC s Neosurfom na LocalBitcoins

Platforma ponúka jedinečný vyhľadávací nástroj, kde môžete nájsť kolegov obchodníkov, ktorí by boli ochotní akceptovať platby predplatenou kartou Neosurf alebo poukážkami online, čo vám umožní zachovať si súkromie. Uistite sa, že obchodujete s ľuďmi, ktorí majú v minulosti na burze obchod s bitcoinmi, pretože v minulosti sa stalo veľa nahlásených podvodov..

Pros

 • nákup je možné vykonať anonymne;
 • Vklady hotovosti v Neosurfe je možné spracovať pomerne rýchlo.

Zápory

 • riziko podvodov a podvodov;
 • s touto platformou je ťažké získať veľké množstvo bitcoinov;
 • za ochranu osobných údajov sa zvyčajne platí príplatok.

Bitový čln

Bitový čln je výmenník bitcoinov, špecializujúci sa na obchodovanie BTC s Neosurfom. Obchodné limity pomocou predplatenej karty Neosurf stoja 5 000 EUR mesačne. V prípade, že používate predplatenú kartu alebo voucher Neosurf, poplatky sa v súčasnosti pohybujú okolo 10% (poplatky skryté ako súčasť ceny)..

Objednajte si bitcoiny s Neosurfom na Bitboate

Potenciálnym problémom pre mnohých obchodníkov je proces overovania, ktorý vyžaduje, aby investori overili svoje ID a mohli nakupovať bitcoiny z tohto výmenníka. Regionálne pokrytie je veľmi obmedzené a slúži iba Spojenému kráľovstvu, Taliansku, Francúzsku, Belgicku, Cypru a Rumunsku.

Pros

 • rýchly nákupný proces a prenos bitcoinov;
 • spoľahlivý zákaznícky servis a pomoc.

Zápory

 • obmedzené regionálne pokrytie;
 • poplatky sú skryté v cene;
 • nízke obmedzenie nákupu 5 000 EUR;
 • Vyžaduje sa overenie totožnosti.

Coinhouse

Coinhouse je francúzsky výmenník bitcoinov, ktorý ponúka hotovostné platby prostredníctvom kariet alebo poukážok Neosurf. Spôsob platby je akceptovaný od všetkých obyvateľov EÚ v dennom limite 5 000 EUR (počiatočný limit na prvý mesiac je 2 000 EUR). Poplatky sú jedny z najvyšších na trhu a predstavujú minimálne 18% z hodnoty transakcie.

Burza Coinhouse BTC

Nákup bitcoinu bolo možné vykonať iba úplnou registráciou a overením, pričom ďalšie dokumenty sú povinné, ak si obchodník želá kúpiť bitcoiny od Coinhouse:

 • naskenovaný preukaz totožnosti alebo pas;
 • selfie s preukazom totožnosti alebo pasom;
 • pomocná faktúra (doklad o adrese).

Pros

 • rýchly a ľahký spôsob nákupu BTC pomocou Neosurf;
 • vysoké nákupné obmedzenia.

Zápory

 • je potrebné úplné overenie;
 • vysoké transakčné poplatky.

Bitit

The Bitit ponúka bitcoiny pre poukážky a karty Neosurf po celom svete a zároveň umožňuje obchodníkom zachovať si svoje súkromie jednoduchým registračným procesom. V prípade, že si želáte kúpiť malú sumu bitcoinu, musíte zadať iba svoje meno a priezvisko a e -mail.

Nakúpte BTC s Neosurfom za Bitit

Ak chcete, aby vaša objednávka presiahla 25 USD, v takom prípade je potrebné overenie totožnosti, pričom týždenné obmedzenie je nastavené od 500 do 10 000 dolárov. Poplatky dosahujú 8%, čo je stále menej ako pri iných možnostiach nákupu bitcoinu Neosurf.

Pros

 • k dispozícii na celom svete;
 • veľké limity, ak účet overuje ID;
 • 8% transakčné poplatky.

Zápory

 • nízke obmedzenia, ak nie sú overené;
 • obmedzené predajne.

Záver

Poukážka a karta Neosurf ponúkajú rýchly a ľahký spôsob nákupu bitcoinov pri zachovaní vášho súkromia. Temnými stránkami spôsobu platby sú nízke obmedzenia a vysoké poplatky, ktoré sa vyskytujú vo väčšine búrz. Regionálne pokrytie je zvyčajne obmedzené na Európu, aj keď by ste to mohli využiť Bitit ak žijete mimo zóny EÚ.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu BTC Neosurf, na ktoré sa nevzťahuje táto príručka, kontaktujte nás na.