Ako nakupovať bitcoiny v Nemecku

Nemeckí obchodníci majú veľa možností, pokiaľ ide o zdroje nákupu bitcoinov. Samotný počet dostupných búrz v rámci krajiny nám stačí na to, aby sme urobili samostatného stručného sprievodcu ako nakupovať bitcoiny, ak sa nachádzate v Nemecku.

S Coinbase, môžeš kúpiť bitcoin v Nemecku okamžite s kreditnými/debetnými kartami s 3D Secure alebo lacno prostredníctvom prevodov SEPA. Nenechajte si ujsť príležitosť získať 8 € bezplatných bitcoinov, ak využijete náš program odporúčaní pri nákupe/predaji bitcoinov v hodnote 100 € na Coinbase.

Zhrnutie: Nákup bitcoinu v Nemecku

Coinbase vám umožňuje okamžite nakupovať BTC pomocou kreditnej/debetnej karty s bankovým prevodom 3D Secure alebo SEPA. Tu je podrobný návod, ako urobiť proces nákupu bitcoinov v Nemecku čo najhladší.

 1. Pokračujte do Coinbase, je to najpopulárnejšia bitcoinová burza v Nemecku.
 2. Dokončite proces overenia (ak je to potrebné).
 3. Prejdite na stránku „Kúpiť/predať“.
 4. Zadajte čiastku BTC, ktorú chcete kúpiť.
 5. Vyberte peňaženku, do ktorej chcete vložiť svoje finančné prostriedky.
 6. Vyberte preferovaný spôsob platby (kreditná/debetná karta alebo bankový účet).
 7. Potvrďte správnosť objednávky a kliknite na „Kúpiť bitcoiny okamžite“.
 8. Vaše bitcoiny vám budú doručené Coinbase BTC peňaženka ihneď.
 9. Preneste ich do svojej hardvérovej bitcoínovej peňaženky, aby ste svoje bitcoiny dlhodobo bezpečne uložili (voliteľné).

Používanie systému iOS & Aplikácie pre Android

 1. Vytvor Coinbase účet a stiahnuť iOS alebo Android aplikácia.
 2. Klepnutím na ikonu ponuky v ľavej hornej časti obrazovky otvoríte navigačný panel.
 3. Vyberte položku Kúpiť na navigačnom paneli.
 4. Zadajte čiastku v bitcoinoch (BTC), ktorú chcete kúpiť.
 5. Vyberte bitcoinovú peňaženku, do ktorej chcete vložiť.
 6. Vyberte preferovaný spôsob platby (kreditná/debetná karta alebo bankový účet).
 7. Skontrolujte svoju objednávku a klepnite na Kúpiť bitcoin.

Vezmite prosím na vedomie:

Keď úplne dokončíte overenie identity a vytvoríte si históriu úspešných nákupov, získate vyššie limity nákupu a predaja bitcoinov.

Coinbase Kúpte si bitcoin okamžite za kreditnú kartu bankový účet

S rastom bitcoinovej siete na celom svete bolo pre obchodníkov z rôznych častí sveta jednoduché obchodovať s digitálnymi menami ako kedykoľvek predtým. To je určite prípad nemeckých investorov, ktorí majú pri nákupe BTC veľa možností.

Nakúpte bitcoiny v Nemecku

V Nemecku je veľa možností, ako nakúpiť bitcoiny. Množstvo platobných možností slúži ako chrbtová kosť rastúceho priemyslu v rámci okresu. Ukážeme vám 37 nemeckých búrz, ktoré môžete kedykoľvek použiť na získanie BTC z Nemecka, ich vlastnosti, limity nákupu, požiadavky na overenie, výhody a nevýhody, takže by ste nemuseli strácať čas vlastným vyšetrovaním.

Dostupné platby bitcoinmi v Nemecku

Nemecko je jednou z krajín, ktoré majú veľký výber výmen aj spôsobov nákupu, pokiaľ ide o kryptomeny vo všeobecnosti. Bitcoiny môžete získať pomocou rôznych platobných možností:

 • nákupy v hotovosti (rýchle, väčšinou súkromné ​​a výrazne sa líšia v poplatkoch);
 • prevody bankových účtov (prevod SEPA je pomerne pomalý, trvá 1 až 2 pracovné dni, zvyčajne vyžaduje overenie identity, ale je veľmi lacný z hľadiska nákladov);
 • kreditné alebo debetné karty (okamžitý prístup k BTC, mierne poplatky, pričom požiadavky na overenie sa na rôznych burzách líšia);
 • PayPal, Skrill, OKPAY, SOFORT a mnoho ďalších elektronických platobných systémov (rýchle a spoľahlivé, ale s vysokými poplatkami a požiadavkami na overenie);
 • Bankomat (najľahší, najrýchlejší a najsúkromnejší spôsob získania BTC, ale aj veľmi drahý a ťažko dostupný v blízkosti).

Rôzne spôsoby platby bitcoinmi

Je BTC v Nemecku legálne?

Nemecké vládne orgány v posledných rokoch vynaložili veľké úsilie na presun trhov s bitcoinmi z nelegálneho pozadia do regulovaného priemyslu, ktorý je k dispozícii všetkým občanom. V súčasnej dobe je bitcoin legálnym majetkom v krajine, ktorý je považovaný za „súkromné ​​peniaze“, pričom zákony o praní špinavých peňazí sa stanovujú uverejnením predpisov AML a KYC.

Bitcoin je legálne aktívum

Zoznam najlepších nemeckých bitcoinových búrz

V tomto článku nájdete informácie o 37 najlepších burzách, ktorých služby sú dostupné v Nemecku. Každé z týchto trhov sa líši v poplatkoch a metódach nákupu & akceptované obmedzenia, požiadavky na overenie, ako aj fiat meny.

ShapeShift

ShapeShift je veľmi zaujímavá burza, s ktorou je možné pracovať, pretože sa zaoberá iba kryptomenami a fiat peniaze nikde na boku. Chcete si kúpiť bitcoiny? Vymeňte ich za Ethereum, ak ho máte! Ďalšou záhadnou vecou pri obchodovaní je kurz mincí, pretože objemy, ktoré vymieňate, zahŕňajú poplatky a výmenné kurzy v hodnotách mincí.

Nakúpte bitcoiny pomocou ShapeShift

Pros

 • nie je potrebné žiadne overenie, pretože nepotrebujete ani zaregistrovať účet;
 • dobré pre obchodníkov, ktorí majú rôzne altcoiny, ktorých sa chcú zbaviť.

Zápory

 • poplatky nie sú transparentné a skryté v sadzbe;
 • žiadny iný spôsob nákupu.

Cashila

Cashila bývala burza, kde bolo možné ovládať rôzne fiatové a digitálne meny, aj keď sa realizovali predovšetkým transakcie v EUR, pretože platforma bola založená výlučne na B2B v Európe. K 1. júnu 2017 broker zastavil svoju činnosť a už neponúka svoje služby pre obchodníkov.

Výmena hotovosti

CoinCorner

Pretože má sídlo v Británii, CoinCorner ponúka európskym obchodníkom rôzne nákupné metódy, ktorými sú vklad SEPA, kreditná/debetná karta a online nákupy v hotovosti (NETELLER). Poplatky sú štruktúrované podľa možnosti, ktorú chcete použiť pri nákupe bitcoinov, pri kreditných/debetných kartách a NETELLER má 5% poplatok, zatiaľ čo bankové prevody sú bezplatné.

Výmena bitcoinov CoinCorner

Pros

 • pre nemeckých investorov sú k dispozícii rôzne možnosti nákupu;
 • veľké nákupné limity po overení;
 • okamžite dostupné mince prostredníctvom kreditných kariet a NETELLER.

Zápory

 • pred obchodovaním sa vyžaduje overenie vašej identity;
 • Informačný kanál nákupov kreditnou/debetnou kartou za nadpriemerný poplatok 5%.

Coinmama

Ak vlastníte kreditnú alebo debetnú kartu vydanú nemeckou bankou, Coinmama by mal byť v každom prípade na vašom radare. Burza prijíma iba platby pomocou bankových kariet a poplatky sú 5%.

Kúpte si bitcoin na Coinmama

Stojí za zmienku, že výmenný kurz BTC je tiež na úrovni 6,5% z priemernej trhovej hodnoty. Nákup BTC až do 150 dolárov nevyžaduje overenie, ale čokoľvek nad toto číslo by vás dostalo na územie, ktoré nesúvisí s ochranou súkromia, ak by ste chceli naďalej používať služby makléra.

Pros

 • vysoké nákupné limity po overení;
 • transakcie do 150 dolárov nevyžadujú vaše naskenované ID;
 • okamžite dostupné bitcoiny prostredníctvom bankových kariet.

Zápory

 • vyššie limity dosiahnuteľné až po úplnom overení;
 • obmedzené možnosti pri nákupe BTC (k dispozícii je iba kreditná/debetná karta).

BitPanda

Keďže ide o európsku burzu, BitPanda ponúka pre nemeckých investorov bitcoinov rôzne možnosti vkladov, ktoré môžu použiť pri nákupe bitcoinov. Akceptovanými možnosťami sú kreditné/debetné karty, bankové prevody (SOFORT, Wire a SEPA), NETELLER a hotovostné vklady.Vymieňajte si bitcoiny s BitPandou

Poplatky neboli spoločnosťou identifikované a sú zahrnuté v cene BTC. Limity nákupu závisia od dosiahnutej úrovne overenia.

Pros

 • rôzne altcoiny, okrem BTC, dostupné na obchodovanie;
 • veľký výber možností nákupu.

Zápory

 • poplatky nie sú transparentne zobrazené;
 • na obchodovanie je potrebné overenie vašej identity.

ANXPRO

ANXPRO prijíma vklady v digitálnej mene ako spôsob nákupu bitcoinov od nemeckých obchodníkov, pretože burza má sídlo v Hongkongu. Ak sa chcete na svoje služby viac spoľahnúť, spoločnosť ponúka aj svoje vlastné debetné karty, ktoré je možné objednať prostredníctvom webových stránok, čo vám umožňuje pridať hotovosť do zoznamu možností na serveri ANXPRO..

Burza bitcoinov ANXPRO

Poplatky za vklady altcoin/BTC sú bezplatné pri výberoch za 1% + 20 € za fiat meny.

Pros

 • vklady sú okamžité pomocou altcoinov;
 • malé obchodné poplatky (0,6%) za transakcie.

Zápory

 • veľmi obmedzené množstvo možností vkladu pre nemeckých obchodníkov;
 • overenie vášho účtu je nevyhnutné.

Bitit

So sídlom vo Francúzsku, Bitit burza ponúka svojim klientom niekoľko spôsobov nákupu, ako sú kreditné/debetné karty, poukážky na nákup v hotovosti (Neosurf, CASHlib a Flexepin) a systémy elektronického platenia (MoneyGram, EPAY a ďalšie).

Bititová výmena

Poplatky sa pohybujú podľa akceptovanej metódy, pričom bankové karty stoja 3,9%, zatiaľ čo hotovosť/elektronické platby 10%. Na nákup BTC je potrebné overenie vášho účtu.

Pros

 • rôzne dostupné možnosti nákupu;
 • okamžitý prístup k minciam pomocou kariet alebo hotovosti.

Zápory

 • vyžaduje sa od vás overenie;
 • vysoké poplatky za vklad v hotovosti.

Coinhouse

Coinhouse je ďalšou francúzskou burzou BTC, ktorá sa špecializuje na metódy nákupu kreditnou kartou a Neosurf. Ak by ste chceli nakupovať bitcoiny od tohto poskytovateľa, nákupy v hotovosti by vás stáli 10% až 6% hodnoty transakcie, zatiaľ čo CC/DC by od vás vyžadovalo zaplatenie ďalších 10 až 8% k hodnote BTC..

Burza Coinhouse BTC

Overenie je nevyhnutné, pripravte sa preto poskytnúť svoj preukaz totožnosti a doklad o adrese.

Pros

 • k dispozícii je bezpečná platba kreditnou kartou 3D;
 • bitcoiny sú k dispozícii do 5 minút od vkladu.

Zápory

 • na obchodovanie je potrebné overenie vašej identity;
 • poplatky sú na trhu vyššie.

itBit

itBit je americká bitcoinová burza, ktorá ako spôsob platby prijíma bankové prevody. Poplatky sú jedny z najnižších v odvetví a dosahujú 0,2% z hodnoty transakcie. Aj keď je použitie dosť lacné, musíte si pomocou skenovaného ID a dokladu adresy overiť svoju totožnosť.

výmena bitcoinov itBit

Pros

 • jeden z najnižších poplatkov na trhu;
 • Služby OTC desk ponúkajú veľké množstvo BTC.

Zápory

 • požadované úplné overenie ID a adresy;
 • ako spôsob platby sú akceptované iba bankové prevody.

Safello

Byť švédskou platformou Safello burza ponúka nemeckým obchodníkom niekoľko možností spôsobov nákupu bitcoinov vrátane kreditných/debetných kariet a prevodov SEPA. Karty sú chránené 3D platobnou ochranou. Poplatky sú súčasťou ceny bitcoinu, pričom overenie vašej identity by malo byť dokončené pred začatím obchodu.

Kúpte si BTC u švédskeho makléra Safello

Pros

 • BTC sú k dispozícii okamžite prostredníctvom nákupu kreditnej karty;
 • hodnota bitcoinu blízko priemernej trhovej hodnoty.

Zápory

 • overenie potrebné na nákup mincí;
 • poplatky sú skryté v rámci hodnoty BTC.

Kraken

Prijímané metódy nákupu pre nemeckých obchodníkov na Kraken sú hotovostné vklady a prevody na bankové účty, poplatky za príjemcu a tvorcu, 0,25% a 0,16%. Limity nákupu závisia od dosiahnutej úrovne overenia, zatiaľ čo na spustenie nákupu BTC je potrebný naskenovaný identifikátor.

Výmena bitcoínov Kraken

Pros

 • nízke transakčné poplatky, ktoré môžu byť pri dostatočnom objeme ešte nižšie;
 • veľmi vysoké limity nákupu po overení.

Zápory

 • je potrebný naskenovaný preukaz totožnosti a dôkaz o adrese;
 • rozhranie môže byť pre začiatočníkov mätúce.

HappyCoins

HappyCoins je burza pochádzajúca z Holandska, ktorá ponúka širokú škálu platobných možností pre európskych bitcoinových klientov, ako sú vklady SEPA, iDEAL, Bancontact, GiroPay, MyBank, SOFORT a Interac. Je potrebné, aby ste poskytli osobné dokumenty ako spôsob overenia svojho účtu, pričom poplatky sú súčasťou ceny BTC.

Získajte BTC v HappyCoins

Pros

 • veľký výber možností vkladu pre nemeckých obchodníkov;
 • možnosť získať bitcoiny do 24 hodín.

Zápory

 • Na nákup bitcoinov sa od obchodníkov vyžaduje identifikátor.
 • poplatky sa nezobrazujú oddelene od hodnoty bitcoinu.

Bitcoin.de

Jedna z prvých nemeckých bitcoinových P2P platforiem, Bitcoin.de ponúka spoločný trh pre svojich obchodníkov, pričom jedinou prijateľnou možnosťou nákupu sú prevody SEPA. Ako mnoho iných platforiem peer-to-peer, Bitcoin.de ponúka služby úschovy pre kupujúcich BTC, zatiaľ čo transakčné poplatky dosahujú 1% z obchodnej hodnoty..

Objednajte si BTC na Bitcoin.de

Pros

 • overenie účtu závisí od individuálneho obchodníka;
 • transakčné poplatky sú jedny z najnižších na trhu.

Zápory

 • možnosť podvodných ponúk od nových používateľov;
 • obvykle je k dispozícii na nákup iba malé množstvo bitcoinov.

Bisq

Bisq je zaujímavá platforma P2P, s ktorou je možné pracovať, pretože burza je decentralizovaným trhom, pretože funguje ako poskytovateľ bitcoinov s otvoreným zdrojom. Poplatky sa líšia v závislosti od objemu obchodu a vzdialenosti nákupnej hodnoty od trhového stropu v danom okamihu.

Výmena bitcoínov bisq

Exchange ponúka rôzne altcoiny (z toho 125) a spôsoby nákupu, ako napríklad SEPA, Swish, národný bankový prevod, OKPAY a mnoho ďalších..

Pros

 • platforma od vás nevyžaduje žiadne osobné dokumenty;
 • nízke poplatky od 2% a nižšie.

Zápory

 • v minulosti boli hlásené podvody;
 • zvyčajne je k dispozícii malé množstvo mincí.

Coinfloor

Coinfloor je jednou z najpopulárnejších britských bitcoinových platforiem, pretože spoločnosť ponúka dva typy služieb: maklérstvo a výmenu. Prijímaným spôsobom platby je bankový prevod (SEPA a SWIFT), pričom transakčné poplatky za vklady a výbery sú 1,5 EUR za každý prevod..

Získajte BTC vo výmenníku bitcoinov Coinfloor

Pros

 • ponúka bezpečné trezorové služby;
 • žiadne obmedzenia nákupu.

Zápory

 • akceptované sú iba bankové prevody;
 • požadované overenie vášho ID a dôkazu o adrese;
 • vysoký vklad minimálne 1 000 GBP.

Bitrush

So sídlom v Holandsku, Bitrush burza ponúka bitcoiny prostredníctvom rôznych možností nákupu, ako sú napríklad iDEAL, Bancontact, MyBank a kreditné/debetné karty. Pri nákupe bitcoinov do hodnoty 2 500 EUR by ste potrebovali overiť iba svoje telefónne číslo.

Kúpte si bitcoin v Bitrush

Nad týmto číslom budete musieť poskytnúť preukaz totožnosti a doklad o adrese. Burza predáva BTC, LTC, ETH a DASH, pričom nákupné poplatky sú súčasťou hodnoty bitcoinu.

Pros

 • nakupujte bitcoiny až do hodnoty 2 500 € bez overenia;
 • k dispozícii niekoľko altcoinov a možnosti nákupu.

Zápory

 • relatívne nový maklér na trhu vyžaduje opatrnosť;
 • poplatky nie sú pri nákupe bitcoinov zobrazené transparentne.

Múr mincí

Ak hľadáte spôsob, ako anonymne nakupovať bitcoiny z Nemecka, Múr mincí bola by to pre teba dobrá voľba. Platforma P2P je k dispozícii iba v niekoľkých krajinách, vrátane Nemecka, pričom akceptovaným spôsobom platby je platba v hotovosti prostredníctvom bánk.

Burza Wall of Coins

Jediná vec, ktorá by od vás bola potrebná na uskutočnenie obchodu, je vaše telefónne číslo, zatiaľ čo poplatky sú skryté v hodnote BTC.

Pros

 • žiadne overenie vašej identity;
 • žiadne limity nákupu;
 • si môžete kúpiť bitcoiny iba za 5 dolárov.

Zápory

 • poplatky nie sú zobrazené, ale sú skôr súčasťou hodnoty bitcoinu;
 • veľké množstvo BTC ťažko dostupné.

Cointed

Cointed je rakúska burza, ktorá ponúka rôzne spôsoby nákupu, pokiaľ ide o obchodovanie s bitcoinmi.

Kopírovaná výmena

Ide o tieto metódy:

Spôsob platby Poplatky za vkladPoplatky za priamy nákup
SEPA prevody 1% 1,5%
Kreditné/debetné karty 2% 3%
UŽITO 2,5% 3,5%
Hotovostný list 3,5% 5%
MoneyGram 5% 8%
Western Union 5% 8%
PayPal 3 $+10% 3 $+15%

Okrem nákupných/vkladových poplatkov by vám boli účtované aj obchodné náklady v rozmedzí od 0,5% do 0,2% v závislosti od objemu. Môžete tiež obchodovať so 7 ďalšími altcoinmi, pričom limity nákupu závisia od dosiahnutej úrovne overenia a od spôsobu nákupu.

Pros

 • možnosť nákupu mincí iba prostredníctvom e -mailu;
 • nízke poplatky za kreditnú/debetnú kartu.

Zápory

 • nákupy kreditnou kartou vyžadujú úplné overenie;
 • vysoké poplatky za PayPal, MoneyGram a WU.

Xapo

Xapo začala ako spoločnosť poskytujúca služby v oblasti peňaženiek a poskytovala bezpečné úložisko pre obchodníkov, ktorí na obchodovanie používajú veľké množstvo BTC. V súčasnej dobe si môžete kúpiť aj bitcoiny (predaj stále nie je dostupný) pomocou bankového prevodu. Debetná karta Xapo je k dispozícii aj ako voliteľná výbava, ak vám viac vyhovuje hotovosť ako možnosť vkladu.

Vymeňte bitcoiny za Xapo

Môžete si kúpiť BTC v hodnote 3 000 dolárov bez akéhokoľvek druhu overenia. Obmedzenia nákupu závisia od toho, čo ste si overili v Xapo.

Pros

 • k dispozícii sú sofistikované služby trezoru;
 • žiadne overenie pri nákupoch do 3 000 dolárov;
 • môže použiť hotovosť ako spôsob vkladu prostredníctvom debetnej karty Xapo.

Zápory

 • obmedzený počet možností nákupu;
 • zobrazené iba poplatky za ťažbu, poplatky za nákup skryté v cene BTC.

Belgacoin

Táto belgická burza ponúka bitcoiny bez akéhokoľvek druhu registrácie alebo overovania z vašej strany, čo z nej robí najsúkromnejší spôsob nákupu BTC v Európe. Transakčné poplatky sú vo výške 1%, pričom akceptovanými spôsobmi platby sú SEPA a medzinárodný bankový prevod. Okrem bitcoinu, Belgacoin burza obchoduje aj s ETH, LTC a DOGE.

Nakúpte bitcoiny na Belgacoine

Pros

 • žiadna registrácia alebo overenie;
 • nízky 1% obchodný poplatok.

Zápory

 • možnosti nákupu obmedzené iba na bankové prevody;
 • dokončenie vkladov môže trvať až niekoľko dní.

Lakte

So sídlom v Británii, Lakte ponúka SEPA, SWIFT, kreditné karty, OKPAY, SOFORT, Skrill, Dotpay a online bankové prevody ako spôsoby platby pre nemeckých obchodníkov ako spôsob získavania bitcoinov z platformy. 0,9% obchodný poplatok je navyše jedným z najnižších na trhu, ale vezmite do úvahy, že na používanie služieb musíte predložiť občiansky preukaz a dôkaz o adrese.

Výmena lakťov

Pros

 •  veľmi nízky obchodný poplatok 0,9%;
 • na výber rôzne spôsoby platby.

Zápory

 • overenie je potrebné skôr, ako je pre vás obchod dostupný;
 • prevody z amerických bankových účtov nie sú možné.

Bitová pečiatka

Ide o vôbec prvú výmenu v rámci EÚ, Bitová pečiatka bitcoinová platforma ponúka mince prostredníctvom kreditných alebo debetných kariet (poplatky 5% až 8%, v závislosti od objemu), SEPA (paušálny poplatok 0,09 EUR) a medzinárodné bankové prevody (poplatok 0,09%). Okrem nákladov na nákup/vklad vám budú účtované aj 0,25% obchodné poplatky. Bankové prevody, pretože sú najlacnejšou možnosťou, vyžadujú úplné overenie vašej totožnosti.

Vymeňte bitcoin za Bitstamp

Pros

 • okamžitý prístup k BTC prostredníctvom kreditných/debetných kariet;
 • nízke poplatky za bankové prevody.

Zápory

 • overenie je potrebné, ak je zvoleným spôsobom platby bankový účet;
 • vysoké poplatky a nízke limity nákupu kreditnej/debetnej karty.

Anycoin Direct

Anycoin Direct je ďalšou európskou burzou, ktorá má sídlo v Holandsku a platforma akceptuje možnosti nákupu EPA, SOFORT, Giropay, iDEAL, MyBank, Bancontact a TrustPay, pokiaľ ide o obchodovanie s bitcoinmi. Okrem BTC môžete obchodovať aj s 13 altcoinmi, pričom poplatky sa pohybujú od 0,3% do 4,16% v závislosti od spôsobu nákupu.

Európska burza Anycoin Direct

Pros

 • široká škála spôsobov nákupu pre nemeckých obchodníkov;
 • veľký počet altcoinov dostupných na obchodovanie.

Zápory

 • je potrebné intenzívne overenie vášho účtu (vrátane videorozhovoru);
 • nákupy kreditnou/debetnou kartou nie sú k dispozícii.

Gatecoin

Registrované v Hongkongu, Gatecoin burza vám umožňuje nakupovať bitcoiny iba prostredníctvom bankových prevodov (SEPA pre nemeckých obchodníkov), pričom USD a EUR sú k dispozícii ako fiatové meny. Obchodné poplatky sa pohybujú od 0,1% do 0,35% za príjemcu a 0,02% až 0,25% za objednávky tvorcu.

Bitcoin výmenník Gatecoin

Limity nákupu sú štruktúrované podľa dosiahnutej úrovne overenia, pričom nákup/vklad je k dispozícii až po zadaní naskenovaného ID, dôkazu o adrese a zdroja finančných prostriedkov.

Pros

 • možnosť nákupu veľkého množstva bitcoinov;
 • veľmi nízke transakčné poplatky.

Zápory

 • rozsiahle overenie, ktoré zahŕňa zdroje finančných prostriedkov;
 • ako spôsob vkladu sú akceptované iba prevody SEPA.

Indacoin

Ak chcete súkromne obchodovať s kreditnými alebo debetnými kartami, Indacoin potom by to bola pre teba veľmi dobrá voľba. Bez požiadaviek na overenie môžete získať bitcoiny do 15 minút od ukončenia transakcie. Úlovok s touto platformou je vo výmennom kurze, ktorý používajú, ktorý je ohromujúcich 10% a viac z hodnôt zistených na iných burzách.

Hlavná stránka indacoinu

Pros

 • žiadne overenie vášho účtu;
 • okamžite dostupné bitcoiny prostredníctvom bankových kariet.

Zápory

 • veľmi vysoký výmenný kurz v porovnaní s inými maklérmi;
 • akceptovaným spôsobom nákupu sú iba kreditné alebo debetné karty.

Bity

Bity je zaujímavá spoločnosť, s ktorou sa pracuje, pretože ponúka dva rady predajných kanálov BTC. Jednou z nich je online burza, ktorá ako spôsob nákupu akceptuje bankové prevody, SOFORT a online bankové prevody. Druhý kanál je Bankomat, ponúkajú rýchlosť a súkromie, ale tieto pokladne sa nachádzajú mimo Nemecka.

Výmena bitov

Bez overenia ID si môžete kúpiť až 1 000 EUR denne a 4 000 EUR ročne, pričom bankomaty sú úplne súkromné.

Pros

 • Nákupy v bankomatoch dosahujú 5%, zatiaľ čo online vklady sú bezplatné;
 • možnosť nákupu mierneho množstva BTC bez overenia.

Zápory

 • Bankomaty v Nemecku ešte len otvoria;
 • obmedzené možnosti platby.

LakeBTC

LakeBTC je platforma vydaná čínskou spoločnosťou LakeBanker špecializovanou na finančné služby. Burza ponúka celý rad spôsobov nákupu, od vkladov v hotovosti až po prevody SEPA, SOFORT, Skrill, PayPal a mnoho ďalších ako spôsob nákupu bitcoinov.

BTC výmenník LakeBTC

Na väčšinu možností nákupu nie sú kladené žiadne požiadavky na overenie, zatiaľ čo limity nákupu závisia od dennej obchodnej bilancie spoločnosti.

Pros

 • overenie nie je potrebné pre obchod;
 • veľký počet možností, pokiaľ ide o metódy nákupu a fiat meny.

Zápory

 • za hodnotou BTC sa skrývajú poplatky;
 • bankové prevody vyžadujú overenie totožnosti.

CoinGate

CoinGate vám umožňuje nakupovať bitcoiny pomocou bankového účtu (SEPA a medzinárodné bankové prevody) za poplatok 3% z hodnoty transakcie. PayPal je k dispozícii iba ako spôsob výberu, zatiaľ čo mobilné nákupy fungujú na malé množstvo mincí. Kryptomenu je potrebné kúpiť, zatiaľ čo požadovaný dokument je občiansky preukaz.

Nákup BTC na CoinGate

Pros

 • akceptované nákupy kreditu na mobilnú/pevnú linku;
 • možnosť obchodovať s inými klientmi za poplatok 1%.

Zápory

 • je potrebné overenie vášho občianskeho preukazu;
 • akceptované sú iba bankové účty a mobilné vklady.

bitcoin-otc

The #bitcoin-otc platforma ponúka voľne predajné (OTC) služby pre klientov zapojených do obchodu s bitcoinmi P2P. Táto stránka funguje ako Craigslist mnohými spôsobmi, pretože investori uverejňujú a hľadajú reklamy na predaj bitcoinov, ktoré vyhovujú ich potrebám. Za vaše obchodné transakcie nie sú účtované žiadne poplatky, ale cena bitcoinu závisí od jednotlivých obchodníkov.

Nakúpte BTC na burze bitcoin-otc

Pros

 • možnosť nákupu veľkého množstva bitcoinov;
 • množstvo dostupných spôsobov nákupu;
 • žiadne požiadavky na overenie.

Zápory

 • dosť zložité pre začiatočníkov;
 • podvody potvrdené v minulosti.

Bitfinex

Jeden z najväčších poskytovateľov bitcoinov, Bitfinex ponúka digitálne peniaze prostredníctvom bankových prevodov za poplatok 0,1% pre výrobcov a 0,2% pre príjemcov. Burza je zameraná na skúsených hráčov, pretože obchodná platforma je pre začiatočníkov dosť zložitá. Mali by ste byť opatrní, pretože maklér bol nedávno hacknutý, čo viedlo k strate viac ako 30 miliónov dolárov.

BTC platforma Bitfinex

Pros

 • veľké množstvo BTC k dispozícii na nákup;
 • na aktívny obchod nevyžaduje žiadny doklad totožnosti.

Zápory

 • bol v minulosti hacknutý;
 • komplexné rozhranie pre začiatočníkov;
 • akceptované sú iba bankové prevody.

Miestny obchodník s mycéliom

Miestny obchodník s mycéliom je funkcia dostupná na platforme bitcoínových peňaženiek Mycelium, kde obchodníci medzi sebou nakupujú a predávajú bitcoiny, podobne ako na akejkoľvek inej platforme P2P. Jediným rozdielom oproti iným webom je, že Mycelium existuje iba na mobilných platformách, ako aplikácia pre iPhone a Android.

Trh Mycelium P2P

Pros

 • úplne súkromný spôsob, ako získať bitcoiny;
 • obchodovanie prostredníctvom miestnych funkcií sledovania GPS.

Zápory

 • možnosť podvodov od neoverených obchodníkov;
 • niektoré oblasti môžu mať nízky počet obchodníkov.

VirWoX

Čo robí? VirWox jednou z najobľúbenejších možností v bitcoinovom priemysle, pokiaľ ide o obchod, je skutočnosť, že na nákup mincí od spoločnosti VirWox nepotrebujete žiadne overenie. Pridajte k tomu možnosť používať PayPal a máte úplne anonymný spôsob, ako získať bitcoiny. Okrem systému PayPal môžete používať aj Skrill, kreditné/debetné karty, bankové prevody, OKPAY, SOFORT a paysafecard.

Výmena VirWox

Jednou zo zlých stránok výmeny je samotný proces nákupu a poplatky. BTC nemôžete kupovať priamo, pretože musíte najskôr získať SLL (Second Life Lindens) a vymeniť ich za bitcoiny. Tak zaplatíte poplatky trikrát (3,5% za väčšinu možností), čo znamená, že získate viac ako 10% z transakčných nákladov.

Pros

 • žiadne požiadavky na overenie;
 • ponúkané rôzne spôsoby platby, vrátane systému PayPal.

Zápory

 • nepriamy a zložitý nákupný proces;
 • za každú transakciu sa účtujú poplatky, pričom sa strojnásobujú náklady, ktoré musíte zaplatiť za BTC.

CEX.IO

Burza so sídlom v Spojenom kráľovstve ponúka bitcoiny svojim klientom z celého sveta vrátane Nemecka. Prijímanými platobnými metódami sú kreditné alebo debetné karty, prevody SEPA, bankový prevod a online platby bankovým účtom. Všetky bankové nákupy sú bezplatné, s výnimkou kreditných/debetných kariet (3,5% + 0,24 EUR).

Vymeňte bitcoiny za CEX.io

Aby ste mohli na mieste nakupovať väčšie množstvo bitcoinov, musíte prejsť úplným overením svojho účtu CEX.io.

Pros

 • ako možnosti vkladu sú k dispozícii bankové karty aj prevody účtu;
 • možnosť nákupu BTC bez overenia až do 300 dolárov denne a 1 000 dolárov mesačne;
 • žiadne poplatky za bankové vklady.

Zápory

 • overenie požadované pre väčšie objemy obchodu;
 • overenie je zložité a jeho dokončenie môže trvať až 48 hodín.

Coinbase

Je jednou z najväčších búrz v odvetví, Coinbase ponúka svojim klientom okamžitý prístup k BTC prostredníctvom kreditných kariet, zatiaľ čo tí, ktorí hľadajú lacnejšie riešenia, sa môžu obrátiť na bankové prevody. Nemeckí obchodníci budú stále zahrnutí do dostupnosti služby, ale ak by ste mali nejaké vzťahy s Rakúskom, mali by ste nárok na nákup bitcoinov z Coinbase.

Vymeňte bitcoin za Coinbase

Pros

 • okamžitý prístup k BTC prostredníctvom kreditných/debetných kariet;
 • veľké množstvo BTC dostupných na obchodovanie.

Zápory

 • služby stále nie sú k dispozícii v Nemecku (Rakúsko je obsluhované);
 • na obchodovanie je potrebné úplné overenie.

LocalBitcoins

LocalBitcoins je najobľúbenejším trhom bitcoinov P2P, pretože poskytuje služby doslova všetkým regiónom na celom svete. S transakčnými poplatkami vo výške 1%obchodníci zverejňujú reklamy BTC a snažia sa nakupovať a predávať digitálne peniaze za výhodné ceny. Služby úschovy sú ponúkané na zvýšenie bezpečnosti vašich finančných prostriedkov, pričom dosiahnutá úroveň overenia závisí od obchodníka.

Získajte bitcoiny na burze LocalBitcoins

Pros

 • rôzne metódy nákupu dostupné pre obchodníkov;
 • nízky transakčný poplatok vo výške 1%;
 • možnosť súkromného nákupu BTC.

Zápory

 • s neoverenými obchodníkmi je riskantné spolupracovať;
 • zvyčajne malé množstvo bitcoinov dostupných na predaj.

Paymium

Táto burza akceptuje kreditné/debetné karty a bankové prevody ako spôsob platby, pričom karty stoja 8% z hodnoty transakcie, zatiaľ čo SEPA je spracovávané bezplatne. Je povolené nakupovať bitcoiny až do výšky 2 500 EUR bez toho, aby bolo možné overenie prostredníctvom výberov, kým neposkytnete naskenovanú kópiu svojho občianskeho preukazu.

Nakupujte a predávajte bitcoiny prostredníctvom služby Paymium

Pros

 • veľa bitcoinov dostupných na nákup;
 • okamžitý prístup k digitálnej mene prostredníctvom kreditných/debetných kariet.

Zápory

 • výbery nie sú k dispozícii pre neoverené účty;
 • veľmi vysoké transakčné poplatky za nákup kreditnou kartou.

SpectroCoin

SpectroCoin ponúka pre nemeckých obchodníkov najrozmanitejšie možnosti nákupu, od prevodov SEPA (zadarmo) po kreditné/debetné karty (poplatok 5,5%) a systémy elektronického platenia ako Skrill a Perfect Money (5%). V závislosti od možnosti nákupu môžete získať bitcoiny bez overenia, aj keď ostatné (napríklad Skrill) budú vyžadovať, aby ste predložili svoj občiansky preukaz.

Výmena BTC SpectroCoin

Pros

 • niektoré možnosti vkladu nevyžadujú overenie vášho účtu;
 • veľa možností na vkladanie finančných prostriedkov do zostatku SpectroCoin.

Zápory

 • Skrill a ďalšie elektronické platby vyžadujú úplné overenie;
 • poplatky mierne vyššie ako priemer na trhu.

Bitcoinové bankomaty v Nemecku

Bankomaty sú pravdepodobne najrýchlejším a najsúkromnejším spôsobom získania bitcoinov. Sieť sa každým dňom rozrastá, pričom rôzni výrobcovia ponúkajú služby klientom z celého sveta, vrátane Nemecka. Temnejšou stránkou je obmedzený počet miest a vysoké poplatky (od 8% a vyššie), ktoré by vám boli účtované pri nákupe BTC prostredníctvom bitcoinového bankomatu v Nemecku.

Bitcoinové bankomaty v Nemecku

Pros

 • najrýchlejší spôsob, ako dostať bitcoiny do peňaženky;
 • veľmi súkromné, pretože k transakcii nie sú potrebné žiadne dokumenty.

Zápory

 • obmedzená geografická dostupnosť;
 • servis strojov nemusí byť vždy k dispozícii;
 • pomerne vysoké poplatky v porovnaní s inými možnosťami.

Ako urobiť správnu voľbu?

Prvá vec, ktorú by ste mali napísať na papier, je to, čo máte momentálne na rukách. Preferujete bankové prevody, bankové karty alebo elektronické platby? Myslíte si, že overenie vašej identity je niečo, čo vám vyhovuje alebo nie? Po zodpovedaní týchto otázok môžete zúžiť potenciálne výmeny, s ktorými chcete pracovať.

Prečítajte si všetky ponuky na nákup bitcoinov

Na druhej strane neexistuje žiadne pravidlo, ktoré by vás nútilo vybrať si iba jednu platformu, pretože môžete nakupovať bitcoiny z viacerých trhov, čím sa na trhu presadíte a získate viac coinov..

často kladené otázky

Musím platiť poplatky?

Všetci makléri si „žijú“ prostredníctvom výmenných kurzov a poplatkov, pretože pri hostovaní na trhu a obchodovaní s mincami musia platiť svoje vlastné náklady. Nejde teda o to, či majú poplatky, ale o to, aké veľké sú tieto náklady. Niektoré spôsoby platby/vkladu môžu byť bezplatné, napriek tomu by ste malý obchodný poplatok zaplatili.

Poplatky za nákup bitcoinov v Nemecku

Tieto znalosti sme vám poskytli kontrolou rôznych búrz, ale nezabúdajte, že náklady sa časom menia, preto pravidelne kontrolujte svoje obľúbené stránky.

Je možné v Nemecku anonymne nakupovať BTC??

Je celkom možné nakupovať bitcoiny úplne súkromne, ak viete, kde hľadať. Bankomaty sú najsúkromnejším spôsobom, ako získať bitcoiny, ale za vysokú cenu. Platformy P2P vám ponúkajú možnosť kontaktovať iných obchodníkov bez akéhokoľvek overenia z vašej strany, ale tiež byť v strehu, pretože niektoré z nich môžu byť podvodné..

Nakupujte bitcoiny anonymne

Nakoniec, väčšina búrz by vám umožnila kúpiť niekoľko mincí bez vášho naskenovaného ID, takže by ste mali svoje nákupy rozšíriť na viacero webov, aby ste anonymne získali vyššie objemy.

Kde je v Nemecku akceptovaný bitcoin??

Bitcoiny rastú svoju sieť rýchlo, teraz ešte viac ako kedykoľvek predtým. Neexistuje jediný zoznam, ktorý by vám poskytol všetky miesta, ktoré akceptujú bitcoiny ako spôsob platby, ale znak bitcoinu zverejnený pred ich obchodom alebo na stránke v online nákupnom centre naznačuje, že podnik prijíma platby vyjadrené v BTC..

Bitcoin prijatý v Nemecku

Zhrnutie

V Nemecku je veľa možností, ako nakúpiť bitcoiny. Množstvo platobných možností slúži ako chrbtová kosť rastúceho priemyslu v rámci okresu.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu bitcoinu v Nemecku, ktoré nie sú zahrnuté v tomto článku, neváhajte nás kontaktovať na adrese, kde získate ďalšie informácie o výmene.