Najlepšie singapurské bitcoinové burzy

V tejto príručke budeme diskutovať o najlepších burzách, ktoré je možné použiť v Singapure, o ich funkciách, ako aj o ich výhodách a nevýhodách pri nákupe bitcoinov. Vďaka tomu budete môcť zostať v obraze o všetkých dostupných službách tejto krajiny.

Zhrnutie: Ako nakupovať bitcoiny v Singapure online

 1. Otvorte si účet na burze podľa vlastného výberu (GDAX v našom prípade).
 2. V GDAX musíte dokončiť proces overenia poskytnutím naskenovaného ID a dokladu o adrese.
 3. Prejdite na kartu „Vklad“ a prevádzajte prostriedky USD alebo EUR, aby ste si mohli kúpiť BTC.
 4. Prejdite na stránku hlavného panela a vytvorte obchodnú objednávku výberom funkcie „Market“.
 5. Zadajte množstvo BTC, ktoré chcete kúpiť, a kliknite na „Zadať objednávku“.
 6. Skontrolujte svoj zostatok BTC a USD a uistite sa, že všetko prebieha hladko.
 7. Vyberte mince do svojej externej peňaženky kliknutím na „Účty“ a potom na „Vybrať“.

Bitcoin je kryptomena, ktorá získava svoju hodnotu pri riešení blockchainových hádaniek. Stručne povedané, je považovaný za menu internetu alebo budúcnosť, ako niektorí hovoria. Väčšina fiat mien, ako USD, EUR alebo GBP, má trh, na ktorom ľudia obchodujú so vzostupom a pádom svojich hodnôt. Hovorí sa im zmenárne.

Najlepšie singapurské bitcoiny

Bitcoin a ďalšie kryptomeny majú tieto trhy aj online burzy, na ktorých s nimi ľudia obchodujú a používajú ich na získanie meny, ktorú preferujú. Online platformy, ktoré vám umožňujú nakupovať a predávať mince, existujú po celom svete a Singapur sa v tomto ohľade nelíši.

Je bitcoin v Singapure legálny?

Bitcoin a celý koncept kryptomeny sú nejakým spôsobom relatívne nové. Finančné právne orgány niektorých krajín nepoškodili priznanie koncepcie kryptomeny a umožnenie ľuďom bez zábran nakupovať BTC a iné kryptomeny.

Podľa rôznych spravodajských zdrojov je bitcoin v Singapure legálny, avšak pod drobnohľadom finančnej regulácie. Singapurská centrálna banka v mnohých prípadoch uviedla, že podporuje integráciu bitcoinov a iných kryptomien, a to iba pod dohľadom finančných orgánov. Je dôležité poznamenať, že mena stále čaká na úplnú politiku regulácie. Aktuálne sa jedná iba o fiat peniaze, bitcoin stále sídli v šedej zóne.

Bitcoinová zákonnosť

Daňové a poistné požiadavky sa na vás vzťahujú iba v prípade, že obchodujete s mincou s BTC alebo SGD, s ktorými sa zaobchádza ako s online majetkom, nie ako so zákonným platidlom..

Dostupné možnosti platby

Online bankovníctvo a elektronický obchod rozšírili škálu možností platieb dostupných pre ľudí v Singapure. Okrem súčasných globálne prijateľných spôsobov platieb, ako sú bankové prevody, hotovosť a šeky, v súčasnosti existujú aj iné metódy, ktoré poskytujú finančné deriváty poskytované online bankovými spoločnosťami. Na niektorých trhoch ponúkajúcich službu nákupu BTC môžete za bitcoiny platiť pomocou USD.

Možnosť platby

Kreditné karty si však stále držia prvé miesto v obľúbenosti, pretože poskytujú bezpečnosť a rýchlosť pri nákupe bitcoinov. Bankové prevody sú ďalšou najobľúbenejšou metódou z dôvodu nízkych poplatkov a dostupnosti na trhu, pokiaľ ide o burzy. Elektronické platby ako PayPal a Skrill pomaly získavajú svoj podiel na trhu, aj keď ešte nedosiahnu výšku bankových účtov a kariet.

Najlepšie singapurské burzy na získanie bitcoinov

V tomto prehľade prediskutujeme najoptimálnejšie možnosti, ktoré je potrebné zvážiť, ak si chcete kúpiť BTC v Singapure. Hlavným kritériom pre výber týchto búrz je, že sú bezpečné, čo znamená, že samotné burzy nie sú škandalózne ani nevykazujú podvodné správanie. Tiež ponúkajú širokú škálu funkcií, s ktorými sa nedá počítať.

Voľba výmeny

Zameriame sa na hlavné funkcie, ktoré obchodníci zvažujú pri výbere burzy, s ktorou sa budú zaoberať.

itBit

itBit je burza BTC, v ktorej môžete nakupovať a predávať svoje BTC a ďalšie kryptomeny. itBit je licencovaný NYDFS (New York Department of Financial Security) a je považovaný za rozumnú voľbu burzy, ak chcete nakupovať veľké sumy bitcoinov.

web itBit

Spoločnosť itBit navyše ponúka služby OTC (voľne predajné), ktoré ponúkajú inú škálu, ako je niekedy k dispozícii na burze. Keďže singapurský dolár je jednou z mien podporovaných burzou, nebude až taký problém zaplatiť, ak zvážite nákup BTC v Singapure.

Pros

 • podporuje singapurský dolár, čo uľahčuje nákup BTC zo Singapuru;
 • bezpečný a legitímny;
 • ponúka širšiu škálu cien vďaka OTC funkciám;
 • poplatky za nákup sú 0,20% a žiadne poplatky za predaj;
 • výber a vklad v SGD je bezplatný.

Zápory

 • vyžaduje overenie totožnosti. V tomto môžete odstrániť prvok súkromia;
 • obmedzené možnosti platby. itBit podporuje iba USD, EUR a Singapurský dolár.

Mince republika

Coin Republic je jedným z renomovaných mien, ktoré je potrebné spomenúť, ak uvažujete o obchodovaní s BTC v Singapure. Jednou z jeho vlastností je, že podporuje svoje vlastné Bankomat stroje, v súčasnosti podporujúce až 4 rôzne stroje, kde môžete svoje prostriedky ľahko likvidovať. Umožňujú vám vyberať finančné prostriedky a ľahko vyberať finančné prostriedky s minimálnymi poplatkami.

Web Coin Republic

The Coin Republic má svoj vlastný blog. Na webovej stránke sú k dispozícii rozhovory s investormi a influencermi. Tiež zoznam užitočných článkov vysvetľujúcich koncept obchodu a investícií v bitcoine a kryptomene. Je dôležité poznamenať, že overenie je povinné, zatiaľ čo rozhranie môže byť pre začiatočníkov dosť mätúce.

Pros

 • zabezpečené a považované za jednu z najuznávanejších búrz fungujúcich v Singapure;
 • má svoje vlastné Bankomat stroje pracujúce v Singapure;
 • poskytuje užitočné návody na BTC.

Zápory

 • vyžaduje overenie a informácie o vašom bankovom účte;
 • rozhranie webu môže byť pre nových alebo potenciálnych obchodníkov mätúce.

FYB-SG

FYB-SG bola založená v roku 2013, burza kryptomien so sídlom v Singapure. FYB-SG sa v tomto prípade zameriava výlučne na obchodovanie z jednej fiat meny na bitcoin, SGD na BTC a naopak. Vďaka tomu je veľmi optimalizovaný ako možnosť pre obchodníkov so sídlom v Singapure. Prirodzená možnosť, ak sa geograficky nachádzate niekde inde.

Výmena kryptomeny FYB-SG

Niektorí obchodníci obchodujú viacvrstvovo tým, že využívajú zisky alebo poklesy výmenných kurzov obchodovaním s inými menami, ktoré ho používajú. Pokiaľ ide o bezpečnosť, funguje s dvojfaktorovou autentifikačnou metódou a správcom hesiel, zatiaľ čo je webová stránka úplne šifrovaná.

Pros

 • so sídlom v Singapure preto podporuje SGD;
 • žiadne poplatky za vkladanie BTC;
 • na overenie bola potrebná iba vaša e -mailová adresa.

Zápory

 • možnosti obmedzených fiat mien iné ako SGD ako USD a EUR nie sú k dispozícii;
 • môže chvíľu trvať, kým sa vklad BTC prejaví na vašom účte.

Burza Coinbase

Coinbase je považovaný za jedného z najväčších BTC brokerov na svete. Coinbase funguje s miernym počtom krajín, presných 32, vrátane Singapuru a plne podporovaných vlastnou fiatovou menou.

Vymeňte bitcoin za Coinbase

Coinbase pristupuje k online výmenám a obchodovaniu s menami s inkluzívnym prístupom, funguje ako obchodník, maklér, výmenná platforma pre svojich klientov a dokonca ponúka možnosť peňaženky ako integrované riešenie pre tých, ktorí chcú mať svoje prostriedky digitalizované. Musíme spomenúť, že Cionbase uplatňuje prísne zásady KYC a AML, kde kontrola identity je rozsiahla a vyžaduje naskenované dokumenty.

Pros

 • veľmi flexibilný a všestranný z hľadiska poskytovaných služieb, pôsobiaci ako maklér a burza;
 • podporuje vlastnú peňaženku;
 • podporuje širokú škálu kryptomien.

Zápory

 • vyžaduje overenie identity, čím sa odstráni prvok súkromia.
 • aj keď sa rozhranie webu považuje za užívateľsky prívetivé, pre nového používateľa môže byť trochu mätúce.
 • podporuje obmedzený rozsah spôsobov platby: iba bankové prevody alebo kreditné/debetné karty.
 • objavili sa tvrdenia, že používateľské účty sú monitorované v prospech zabezpečenia a overovania.

Indacoin

Indacoin je jednou z búrz, ktorá podporuje široké spektrum kryptomien. Indacoin bol založený v roku 2013, v podstate funguje v európskom regióne. Napriek tomu podporujú obchodovanie s bitcoinmi a inými kryptomenami v Singapure.

Hlavná stránka indacoinu

Indacoin je známy svojou podporou v rozmanitom globálnom meradle obchodovania a navyše poskytuje obchodníkom jednoduché a bezpečné prostredie, z ktorého môžu ťažiť..

Pros

 • webová stránka je ľahká a ľahko sa používa. Môžeme to považovať za užívateľsky veľmi prívetivé.
 • za vklad BTC sa neplatí.
 • pri prvých nákupoch nie sú žiadne nákupné limity. Neskôr sú však na nákup kladené vysoké limity nákupu.
 • vyžaduje iba e -mailovú adresu a adresu peňaženky.

Zápory

 • obchodné sadzby BTC sú z hľadiska nákupu relatívne vysoké v porovnaní s inými burzami;
 • poplatky neuvedené vo výpočte do konca transakcií.

QUOINE

QUOINE je fintechová spoločnosť, ktorá poskytuje finančné finančné riešenia v rozpore s tradičnými bankovými a finančnými podmienkami a inštitúciami. QUOINE je regulovaný a je registrovaný v Japonsku od minulého roku 2017. QUOINE bol licencovaný Japonskou agentúrou pre finančné služby. QUOINE funguje v niekoľkých krajoch, vrátane Singapuru, Japonska a Vietnamu. Keďže je platforma regulovaná, poskytuje silný pocit stability a bezpečia.

Výmena kryptomeny QUOINE

Na druhej strane kvôli regulácii nie je súkromie pri obchodovaní s bitcoinmi na tomto trhu možné. QUOINEX je burza podporovaná spoločnosťou QUOINE, ktorá dodáva do ponuky.

Pros

 • podporuje odporúčanie a odmeňuje tak odporúčajúceho, ako aj osobu odporúčanú QASH;
 • poskytuje možnosť demo účtu;
 • výmena neúčtuje žiadne poplatky za výber alebo vklady;
 • podporuje slušný rozsah fiat mien.

Zápory

 • užívateľské rozhranie pre výmenu môže byť pre nových používateľov ťažkopádne;
 • požadovaná identifikácia mena za účelom účasti na burze.

Miestny obchodník s mycéliom

Miestny obchodník s mycéliom je opakujúce sa meno vo všetkých bitcoinových fórach a obchodníkoch. Táto webová stránka umožňuje ľuďom, ktorí majú záujem o kúpu BTC, komunikovať a spojiť sa s predajcami, prechádzať rôznymi sadzbami a možnosťami platby a dohodnúť si osobné stretnutie..

Trh Mycelium P2P

Mycelium podporuje vlastnú peňaženku. Ak máte záujem obchodovať s bitcoinmi, je to spoľahlivá voľba. Ak vás však zaujímajú aj ďalšie kryptomeny, nebude to veľa možností. Peňaženka podporuje ukladanie iba bitcoinov.

Pros

 • poskytuje rôzne sadzby;
 • poskytuje rôzne možnosti platby;
 • vyžaduje iba číslo mobilného telefónu, ktoré umožní tým, ktorí ho uprednostňujú, vyšší pocit súkromia;
 • podporuje vlastnú peňaženku s dobre známymi bezpečnostnými predpismi;
 • umožňuje integráciu výmennej platformy na nákup BTC priamo do peňaženky.

Zápory

 • obmedzené možnosti, pokiaľ ide o peňaženku, pretože ukladá iba BTC;
 • funguje len s mobilom. Nepodporuje integráciu s počítačom;
 • môže byť pre začínajúcich obchodníkov mätúce.

GDAX

Jednou z možností, ktoré by ste mali zvážiť, ak uvažujete o vstupe na scénu bitcoinu v Singapure, je GDAX. GDAX sa považuje za pridružený k Coinbase, dokonca niektorí to považujú za rozšírenie online platformy pre výmenu Coinbase. GDAX je jedným z najväčších burzových trhov s BTC, ktoré pôsobia v USA. Svoj účet môžete obohatiť o GDAX prostredníctvom bankových prevodov.

Výmena bitcoinov GDAX

GDAX funguje v USA, Európe, Veľkej Británii, Austrálii a Singapure. Temnejšou stránkou GDAX by bolo, že nepodporuje SGD. V prípade obchodovania v Singapure sú podporovanými menovými pármi ethereum až bitcoin a litecoin za bitcoin, ak by ste chceli nakupovať bitcoiny inak ako pomocou meny USD alebo EUR.

Pros

 • poskytuje adekvátnu podporu fiat mien;
 • podporuje ďalšie kryptomeny okrem BTC.

Zápory

 • rozhranie je nejako zložité a spletité;
 • nepodporuje singapurský dolár;
 • vyžaduje overenie totožnosti;
 • obmedzené možnosti platby, ak nemáte účet Coinbase.

Maklér BTC ShapeShift

ShapeShift bola založená v roku 2013 vo Švajčiarsku. ShapeShift začínal ako mobilná burza podporovaná iba na iOS. Neskôr sa ShapeShift rozšíril o podporu webových a iných mobilných platforiem. Shapeshift teraz aktívne funguje aj prostredníctvom mobilných telefónov a počítačov. Shapeshift funguje ako medziľahlá burza, druhová úschova, ktorá drží finančné prostriedky ako maklér, kým sa transakcia nedokončí.

Nakúpte bitcoiny pomocou ShapeShift

Shapeshift je optimálny na výmenu kryptomeny za inú kryptomenu. Svoje ethereum na BTC môžete zmeniť ľahko a takmer okamžite. Uplatňujú však prísnu menovú politiku no-fiat. To môže byť prekážkou pre zákazníkov, ktorí chcú nakupovať bitcoiny, ale nemajú inú kryptomenu.

Pros

 • finančné prostriedky sa nikdy neprenášajú na burzu;
 • iba poplatky za ťažbu, ktoré sa vzťahujú na iné náklady, sa priamo nezobrazujú.

Zápory

 • striktne nepodporuje žiadny obchod s fiat menami;
 • obmedzené možnosti platby, na nákup bitcoinu musíte mať kryptomeny, ethereum.

xCoins

xCoins je online platforma na výmenu, ktorá vám umožňuje nakupovať BTC online pomocou kreditných kariet. Funguje s myšlienkou banky; generuje výnosy pomocou rozdielu medzi poplatkami za pôžičky a úrokmi veriteľov. xCoins je partnerom a je prepojený s mnohými spoľahlivými ekonomickými subjektmi. Výmenou za bezpečnosť a súkromie poskytujú xCoins obmedzené možnosti platby.

Výmenná platforma xCoins

Okrem aktívnej zákazníckej podpory si xCoins na svojej burze udržiava užívateľsky prívetivé a jednoduché rozhranie. V porovnaní s inými burzami to pre nových obchodníkov vyzerá vítane, čo znamená, že je to dobrý východiskový bod pre začiatok získavania informácií o obchode s bitcoinmi..

Pros

 • poskytuje vynikajúcu zákaznícku podporu;
 • poskytuje vyšší pocit súkromia v porovnaní s inými burzami;
 • xCoins je jednou z renomovaných a dôveryhodných búrz, ktoré existujú;
 • môže vám požičať, ak vám chýbajú peniaze na začatie investovania;

Zápory

 • obmedzené možnosti platby, pretože funguje iba s kreditnými kartami;
 • ekonomické inštitúcie spojené s xCoins môžu sledovať vaše údaje a nákupy.

Bitcoinový trh Luno

So sídlom vo Veľkej Británii, v Londýne, Bitcoinový trh Luno je bitcoinová spoločnosť. Lunov dosah siaha do Indonézie, Malajzie, Nigérie a Južnej Afriky. Luno Market podporuje slušný rozsah platobných mien, či už kartami alebo bankovými prevodmi. Poplatky za kreditné karty sú jedny z najnižších na trhu, čo zodpovedá 1,34%, zatiaľ čo bankové prevody sa vykonávajú bezplatne.

Výmena bitcoinov Luno

Platforma ponúka BTC a ETH ako kryptomeny dostupné na predaj, pričom platby SGD nie sú podporované. Výmena Luno podporuje bankové prevody, debety a kreditné karty a mnoho ďalších spôsobov online bankovníctva. Aj keď sa overenie nevyžaduje, limity nákupu sú pre serióznejšie objemy obchodov dosť nízke.

Pros

 • primeraný rozsah spôsobov platby;
 • nízke obchodné poplatky;
 • podporuje správny rozsah fiat mien.

Zápory

 • nepodporuje SGD ako fiat menu na nákup bitcoinov;
 • vyššie limity vyžadujú úplné overenie od obchodníkov.

#bitcoin-otc

The #bitcoins-otc, ako naznačuje názov, zodpovedá kupujúcim a predávajúcim BTC a až do dokončenia transakcie vystupuje ako tretia strana. Schéma alebo to, ako #bitcoin-otc funguje, je podobná systému Hawala. Napriek tomu, že peňažné vklady sú hlavnou metódou, niektorí používatelia môžu inzerovať iné spôsoby platby, ktoré im ako predajcom alebo kupujúcim dávajú prednosť..

Kúpte si BTC na burze #bitcoin-otc

Platforma podporuje široký rozsah platieb, pretože môžete filtrovať reklamy na predajcov, ktorí zodpovedajú vašim kritériám nákupu. OTC si tiež zachováva vysoký zmysel pre súkromie, pretože niektorí kupujúci a predávajúci, ktorí uprednostňujú súkromie, sa môžu so svojimi partnermi skontaktovať na základe rovnakého kritéria..

Pros

 • úplne súkromné ​​na použitie s adekvátnymi predajcami;
 • veľký počet dostupných spôsobov platby;
 • môžete prispôsobiť svoju reklamu na nákup na základe fiat meny, ktorú si vyberiete.

Zápory

 • existuje vysoká pravdepodobnosť podvodov a podvodov;
 • Platby SGD sa hľadajú ťažko.

Remitano Bitcoin Marketplace

Remitano trh s bitcoinmi je ešte ďalší, ktorý presnejšie podporuje iné platformy okrem počítačov alebo desktopové rozhranie. Remitano je jednou z búrz podporovaných v Singapure. Jeho silná stránka spočíva v tom, že nevyžaduje viacvrstvové overenie, pretože na začiatok potrebuje iba overenie e-mailovej adresy. Za týmto účelom môžete pokračovať v obchodovaní s bitcoinmi, samozrejme, s obmedzeniami.

Výmena Remitano

Remitano je spoľahlivou voľbou, ak plánujete nákup veľkého množstva bitcoinov. Na ďalšie využitie výhod rozsahu siete poskytovanej spoločnosťou Remitano však budete musieť svoje informácie ďalej overiť.

Pros

 • nízke poplatky za predaj a obchodovanie v porovnaní s inými burzami;
 • pri nákupe malých množstiev nevyžaduje náročný proces overovania.

Zápory

 • podporuje úzky sortiment kryptomien, iba bitcoin a ethereum;
 • niektorí predajcovia môžu špecifikovať potrebu dokončenia overenia ID.

VirWoX

VirWoX začalo ako niečo úplne odlišné od platformy na výmenu kryptomien. Spoločnosť VirWoX, založená v roku 2013, bola centrom pre obchodovanie s Second Life Lindens (SLL), hernou menou populárnej online hry známej ako Second Life. Second Life podporuje veľkú základňu po celom svete, a preto pokrýva širokú škálu krajín.

Výmena VirWoX

VirWoX sa rozšíril o ďalšie meny používané v hrách a potom zahŕňal kryptomeny, v zásade bitcoiny, čo z neho robí jednu z najstarších online búrz s kryptomenami. Podporuje platby kreditnými a debetnými kartami, pričom jeho hlavné silné stránky spočívajú v možnosti nákupu mincí pomocou systému PayPal. Najprv musíte získať SLL a potom ich vymeniť za bitcoiny, čím vám vzniknú trojnásobné náklady.

Pros

 • široká škála spôsobov platby;
 • umožňuje používateľom súkromne nakupovať a predávať bitcoiny;

Zápory

 • pri nákupe bitcoinov nie je k dispozícii žiadny SGD;
 • nepriamy spôsob, ako najskôr získať mince prostredníctvom SLL.

CoinHako

Aby sme presunuli svoje zameranie na burzy so sídlom v Singapure, CoinHako je jednou z užívateľsky príjemných búrz, ktoré umožňujú ľuďom obchodovať s bitcoinmi a ethereom. Keďže funguje zo Singapuru, jeho hlavnou menou je SGD.

Burza Coinhako BTC

Jediné skutočné opatrenie zabezpečenia, ktoré máte, je 2FA, pričom akceptovanými kryptomenami na obchodovanie sú BTC a ETH. Na uskutočnenie obchodu je potrebné overenie. Bankové prevody sú jediné dostupné spôsoby platby v rámci tejto platformy.

Pros

 • poskytuje jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie;
 • jedna z mála poistených búrz kryptomien;
 • podporuje vlastnú bitcoínovú peňaženku;
 • SGP je jeho hlavnou menou, čo z neho robí cennú možnosť pre ľudí, ktorí chcú obchodovať s bitcoinmi v Singapure;
 • funguje s poplatkom 1% pri nákupe alebo predaji kryptomien.

Zápory

 • obmedzené možnosti fiat mien;
 • obmedzené spôsoby platby, iba pri bankových prevodoch.

Výmenník eToro

eToro je online burza a obchodná platforma založená v roku 2007. eToro sa nachádza v izraelskom Tel Avive. eToro je jednou z búrz, ktoré vyvinuli a implementovali koncept sociálneho obchodovania. Koncept sa točí okolo toho, že umožňuje svojim používateľom kopírovať a nasledovať kroky ostatných úspešných obchodníkov, aby zaistil rast a maximalizáciu zisku z obchodov a transakcií.

Oficiálna webová stránka eToro

EToro bežne umožňuje zber vzorov a historických údajov, aby ich mohol poskytnúť začínajúcim používateľom a poskytnúť im prístupné obchodné prostredie.

Pros

 • môže byť vítaným začiatkom pre začiatočníkov, ktorí chcú skúsiť šťastie v malom množstve bitcoinov;
 • poskytuje funkciu kopírovania pre začiatočníkov vytvorenú odborníkmi na trhu;
 • podporuje viacero platforiem, máte k nemu prístup prostredníctvom mobilného telefónu alebo počítača alebo prenosného počítača;
 • podporuje široký sortiment mien, fiat mien a komodít;
 • široká škála spôsobov platby, prostredníctvom ktorých môžete platiť.

Zápory

 • sociálne obchodovanie môže byť riskantné, pretože obsahuje aspekt hazardných hier.
 • objednávky lídrov môžu byť dosť zavádzajúce, ak nie sú brané do úvahy iné priemyselné faktory.

Coinmama

Coinmama je jedným zo stabilných mien v oblasti online výmen kryptomien. Coinmama sa zameriava predovšetkým na obchodovanie s bitcoinmi a éterom všetkých kryptomien. Môžete však na ňom iba nakupovať, ale nie predávať kryptomeny. To znamená, že funguje iba ako zdroj kryptomeny.

Hlavná stránka Coinmama

Coinmama podporuje platby v hotovosti alebo debetnými a kreditnými kartami. Umožňuje obchodovanie s debetnými alebo kreditnými kartami a podporuje širokú škálu medzinárodných bánk. bitcoiny sa pri nákupe odosielajú priamo do vašej peňaženky a vy máte možnosť nakupovať mince bez overenia až do 150 dolárov.

Pros

 • poskytuje rýchlo spracované transakcie;
 • považované za ľahko použiteľné pre priemerného koncového užívateľa;

Zápory

 • účtuje 6% poplatok za každý nákup;
 • podporuje iba transakcie v USD a EUR;
 • pri vytváraní účtu nad 150 $ vyžaduje pri vytváraní účtu na ich webových stránkach overenie identity.

CEX.IO

CEX.IO začala obchodovať s bitcoinmi a ponúkala peniaze v menách ako USD, EUR, GBP a RUB. CEX.IO podporuje mnoho platobných možností a mien.

Výmena CEX.IO

CEX.IO je jednou zo sofistikovaných online obchodných búrz, ktorá mu dáva výhodu bezpečia. Na druhej strane to môže byť zdaňovanie z hľadiska požiadavky na overenie pre zákazníka. Je celkom zaujímavé, že platforma začínala ako poskytovateľ cloudovej ťažby, zatiaľ čo jej služby sú k dispozícii na celom svete, vrátane Singapuru.

Pros

 • pracuje so širokou škálou mien;
 • podpora platieb pomocou Visa, Mastercard a bankových prevodov;
 • silne zabezpečené proti útokom DDoS;
 • podporuje mobilnú aplikáciu.

Zápory

 • je potrebné overenie totožnosti prostredníctvom dokumentov a vypracovanej dokumentácie;
 • relatívne vysoké poplatky za transakcie.

Paxful BTC Marketplace

Paxful je rozumnou voľbou, ak si chcete kúpiť bitcoiny. Jeho prístup je nejako podobný tomu z Mycélium, prepojenie kupujúcich s predávajúcimi a naopak. Paxful navyše poskytuje online burzu, ktorá vás spojí s rôznymi platformami. Vďaka tomu môžete v súčasnosti získať najlepšiu cenu.

Paxívna výmena bitcoinov

Vzhľadom na požiadavku laxného overenia existuje veľký potenciál pre podvodníkov, pretože sa nevykonávajú kontroly ID. V skutočnosti závisia iba od jednotlivého predajcu, čo z neho robí celkom súkromnú platformu, ak sa nájde správny predajca.

Pros

 • podporuje širokú škálu fiat mien pri nákupe bitcoinov;
 • pri vklade prostredníctvom banky nevyžaduje žiadne overenie ID.

Zápory

 • podvody sú na trhu bežne známe;
 • v jednotlivých reklamách je k dispozícii veľmi malý objem.

Changelly

So sídlom v Prahe, Česká republika, Changelly je online burza, ktorá pochádza z fondu bitcoin minerov už v roku 2014. V dnešnej dobe sa Changelly zameriava na obchodovanie medzi kryptomenami, ich hlavným cieľom je povzbudiť zákazníkov, aby prijali kultúru kryptomeny a ekonomický systém výmenou za tradičné..

Výmena BTC Changelly

Changelly má tiež vlastné API, ktoré umožňuje obchodníkom pasívne obchodovať, označovať ich počítače, prenosné počítače alebo iné kompatibilné zariadenia a ponúkať predaj za bitcoiny a iné kryptomeny. Napriek tomu, že najľahší spôsob získania BTC je prostredníctvom altcoinov, môžete si ich kúpiť pomocou kreditných kariet.

Pros

 • veľmi jednoduché použitie v porovnaní s niekoľkými platformami;
 • okamžite dostupné mince prostredníctvom nákupov kreditnou kartou.

Zápory

 • nefunguje so spoločnosťou SGD, čo znamená, že sa účtujú poplatky za konverziu výmeny;
 • sadzby sú o niečo vyššie v porovnaní s inými burzami kryptomena na kryptomeny.

LocalBitcoins

Páči sa mi to Mycélium, LocalBitcoins sa zhoduje s kupujúcimi a predávajúcimi BTC a vystupuje ako tretia strana, kým sa transakcia nedokončí. LocalBitcoins funguje hlavne s hotovostnými vkladmi, niektorí používatelia môžu inzerovať iné spôsoby platby, ktoré im ako predajcom alebo kupujúcim dávajú prednosť..

Získajte bitcoiny na burze LocalBitcoins

Nie je veľa potenciálnych zistení dobrých cien alebo odrôd oblastí, ktoré nepriťahujú používateľov. Objem možných obchodov a dobrá cena závisí od vysoko agregovanej geografickej polohy. Existuje tiež možnosť stať sa obeťou podvodníkov alebo podvodov, podobne ako Mycelium. Aby vám ľudia mohli dôverovať a nakupovať, vybudujte si sieť dôvery a sú potrebné úspešné historické transakcie.

Pros

 • rôzne spôsoby platby v závislosti od preferencií kupujúcich a predávajúcich;
 • potenciálne súkromný spôsob získavania BTC;
 • táto stránka je užívateľsky prívetivá a ľahko sa používa.

Zápory

 • v minulosti boli hlásené podvody;
 • veľké dávky bitcoinov sú vzácnym nálezom.

Kde kúpiť bitcoin v Singapure za hotovosť?

Väčšinou ide o platformy P2P LocalBitcoins, Mycélium a Paxful, ponúkať hotovostné platby, keď ide o bitcoin. Zriedkavé sú stránky ako Bitit ktoré ponúkajú možnosť platby v hotovosti, pokiaľ ide o nákupy, kvôli vážnym problémom s bezpečnosťou. Aby toho nebolo málo, osobné stretnutia sú riskantné podnikanie, pre ktoré by sme vám odporučili vziať si so sebou niekoho, kto zaistí bezproblémové dokončenie transakcie.

Ako nakupovať bitcoiny v hotovosti

FYB-SG podporuje aj hotovostné vklady prostredníctvom možnosti prichádza s vysokými poplatkami z dôvodu vyššie uvedených problémov. Bankomats sú dobrým zdrojom aj pre hotovostné vklady, ale tieto prichádzajú striedmo a nie sú k dispozícii všade.

Bitcoinové bankomaty

To, čo oddeľuje túto metódu od ostatných, je pocit súkromia pri nákupe BTC. Bankomats umožňujú obchodníkom bezpredmetne nakupovať kryptomeny a okamžite ich kupovať bez toho, aby museli kedykoľvek poskytnúť svoje ID alebo doklad o adrese. Stačí povedať, že ich je v malom počte, najmä v krajine ako Singapur, kde legislatíva ešte musí úplne navrhnúť regulačné politiky.

Platba v hotovosti je prostredníctvom bankomatu

V súčasnej dobe je v Singapure 6 bankomatov, čo je adekvátny počet vzhľadom na to, že krajina je obmedzená na mesto a je pomerne malá. Priemerný poplatok je 5%, zatiaľ čo denné limity sa pohybujú až do 5 000 SGD za deň.

Pros

 • podporuje fyzické peňaženky;
 • podporuje väčšinu fiat mien ako obvykle Bankomats;
 • poskytuje anonymitu a súkromie.

Zápory

 • môžu vzniknúť vysoké poplatky a poplatky;
 • služby nemusia byť vždy k dispozícii.

CoinSpot

CoinSpot je jedným z prominentných mien, pokiaľ ide o online burzy. So sídlom v Austrálii, CoinSpot. Napriek tomu, že je austrálsky obchodník s bitcoinmi miestnym favoritom, neznamená to, že ľudia z krajín mimo Austrálie s ním neobchodujú..

Web CoinSpot

CoinSpot je regulovaný, aby bol v súlade so zákonom AML/CTF (zákon o boji proti praniu špinavých peňazí a financovaniu boja proti terorizmu) vydaným v roku 2006, vyžaduje overenie identity a eliminuje akúkoľvek šancu na anonymné transakcie, ak budete obchodovať v austrálskych dolároch. Keďže to nie je pravdepodobné, nebude to predstavovať veľké obavy.

Pros

 • na výber široká škála kryptomien;
 • mnoho spôsobov nákupu bitcoinov a správy peňaženky, od hotovosti, BPAY a ďalších;
 • bezpečný, ako je to regulované.

Zápory

 • pri porovnávaní transakcií vznikajú vysoké poplatky;
 • toto je nevýhoda, iba ak máte čo do činenia s austrálskymi dolármi, pretože pri výberoch a vkladoch by to vyžadovalo overenie.

Výmena Cryptex24

Cryptex24 je založená výlučne na internete, pretože nemajú žiadnu fyzickú kanceláriu. Aj keď to nie je regulované, Cryptex24 je overený mnohými poskytovateľmi a metódami platieb, je renomované, že poskytuje maximálnu efektivitu.

Výmena Cryptex24

Najviditeľnejšou pozitívnou vlastnosťou výmeny Cryptex24 je, že nevyžaduje overenie identity, čo vám poskytuje vysoký pocit súkromia a anonymity vašich transakcií. Keďže neexistujú žiadne fyzické kancelárie, nikto okrem Crysttex24 okrem dobrej povesti dobrej vôle nevie o Cryptex24 ani veľa, čo sa týka licencií a registrácie. Platforma má robustnú zákaznícku podporu, na ktorú sa môžete dostať rýchlejšie prostredníctvom webových stránok alebo Skype.

Pros

 • úplne súkromná platforma, ktorú je možné použiť pri nákupe mincí;
 • poskytuje rôzne spôsoby prevodu, vrátane hotovosti, Western Union, MoneyGram a ďalších.

Zápory

 • majitelia a sídlo spoločnosti nie sú známe;
 • uvalil na všetky svoje transakcie servisný a administratívny poplatok.

Aké výmeny teda použiť?

Aby sme zhrnuli naše stručné recenzie o jednotlivých burzách a nášho sprievodcu nákupom bitcoinov v Singapure, pristúpime k položeniu si dôležitej otázky, ktorá z týchto uvedených búrz alebo akákoľvek iná, o ktorej sa dozvedám, že je pre mňa vhodná?

Výmena bitcoinov

Odpoveď na túto otázku závisí od mnohých faktorov, pričom najvhodnejšia výmena pre vás závisí od:

 • poplatky: ak sa budete zaoberať veľkými sumami bitcoinov, vyššie poplatky by vás nemali veľmi obťažovať, pretože priemerné percento neprevyšuje 1%.
 • bezpečnosť: samozrejme by ste uprednostnili bezpečnú výmenu, aby ste obchodovali vo vnútri. Zabezpečenie však znamená overenie a autentifikáciu identity. Niektorí ľudia majú obavy zo zdieľania svojich informácií online a z dobrých dôvodov v poslednej dobe existujú tvrdenia, že nič také ako súkromie na internete neexistuje. Ak je to jedna z vašich obáv, je to pre vás kompromis.
 • spôsoby platby, ktoré sú pre vás vhodné a dostupné.

Ako bezpečne uložiť bitcoiny?

Existujú tri bežné spôsoby, ktorými môžete uložiť svoju kryptomenu, a to buď na burze vo vašom účte, v digitálnej online peňaženke alebo v hardvérovej digitálnej peňaženke..

Uložte bitcoiny bezpečne

Obvykle sa domnievame, že hardvérové ​​digitálne peňaženky sú najúčinnejšie. Pretože ich môžete nechať uzamknuté offline, mimo zvedavých očí a dá sa s nimi ľahko pohybovať na cestách. Nejaký bitcoin Bankomats vám dokonca umožňujú prenášať bitcoiny do týchto peňaženiek prostredníctvom ich adries. Okrem toho môžu byť poskytovatelia digitálnych peňaženiek online napadnutí a narušiť vaše zabezpečenie. Pokiaľ ide o výmeny, stáva sa to častejšie.

Hardvérové ​​peňaženky sú bežnejšie, pretože vám poskytujú možnosť uložiť vaše bitcoiny v chladiarenskom sklade, bezpečnejšie a offline. Existuje mnoho typov hardvérových peňaženiek, ako napr Ledger Nano S, TREZOR, a KeepKey. Najznámejším menom v kategórii je Ledger Nano S.

Hardvérové ​​peňaženky

Ak si náhodou všimnete vynechanú informáciu v tejto príručke, neváhajte nás kontaktovať na adrese a my vaše zistenia zvážime.