Prehľad mincí TRON 2020

Za mincou TRX sa skrýva jeden z najväčších projektov založených na blockchaine s rýchlo sa rozvíjajúcou sieťou podporovanou špičkovým systémom a skvelými funkciami porovnateľnými s bitcoinmi a éterom pri každodennom používaní.

Spoločnosť TRON sa rozrástla a stala sa jednou z najväčších a najpoužívanejších kryptomien na svete. Bolo neuveriteľné sledovať, ako sa TRON vyšplhal až medzi 20 najlepších kryptomien na trhu. V našom nestrannom preskúmaní vám poskytneme prehľad o všetkých aspektoch mince TRON TRX.

Čo je TRON?

TRON je projekt založený na blockchaine, ktorý sa držal na vysokej úrovni a má za cieľ uviesť internet do decentralizovaného stavu. Tento projekt kryptomeny s otvoreným zdrojom bol vytvorený v 4. štvrťroku 2017 neziskovou organizáciou so sídlom v Singapure s názvom Tron Foundation..

Tento ambiciózny projekt založil a vedie Justin Sun (v súčasnosti slúži ako generálny riaditeľ) a má aj špecializovaný interný vývojový tím, ktorý zahŕňa renomovaných technologických oddaných..

Sieť TRON bola dočasne uvoľnená na blockchaine Ethereum v roku 2017, potom sa presťahovali do vlastného blockchainu a open-source protokol TRONu vydali neskôr v roku 2018..

Protokol TRON je jedným z najpoužívanejších operačných systémov na báze blockchainu na svete. Ponúka podporu verejného blockchainu s vysokou spoľahlivosťou, vysokou škálovateľnosťou a nízkymi nákladmi.

Hlavným cieľom vývojárov je vybudovať bezplatný, globálny systém zábavy s digitálnym obsahom s technológiou distribuovaného úložiska, ktorá umožní jednoduché a nákladovo efektívne zdieľanie digitálneho obsahu..

Ako funguje TRON?

TRON je neuveriteľne zaujímavý projekt pre každého, koho zaujíma zábava a médiá. Predstavte si platformu, ktorá kombinuje Netflix alebo akúkoľvek streamovaciu službu, ktorú uprednostňujete, a decentralizáciu.

Zatiaľ čo Netflix alebo akékoľvek iné streamovacie služby berú leví podiel na znižovaní príjmu filmov alebo zábavného obsahu na svojich platformách a zvyšok platia producentom.

TRON replikuje tento obchodný model, ale šírením obsahu na verejnom blockchaine, bez sprostredkovateľov, a funguje ako distribuované úložné zariadenie.

Vďaka tomu je tento proces pre tvorcov obsahu efektívnejším a nákladovo efektívnejším, pretože umožňuje každému hosťovať jeho obsah a globálnemu publiku umožňuje priamo platiť za prístup k obsahu tvorcom obsahu..

Protokol TRON je zábavný systém voľného obsahu blockchainu, v ktorom sú v obehu mince TRON (TRX). Ekonomický systém trhu TRX umožňuje priamu interakciu medzi poskytovateľmi obsahu digitálnej zábavy a používateľmi. O tom sa točí projekt TRON, ale čo TRX?

Čo je TRX?

TRX je kryptomena TRON, ktorú môžu spotrebitelia obsahu použiť na zaplatenie tvorcom za aktíva v hre, napríklad v rámci akejkoľvek hry TRON možno mincu TRX použiť ako menu v hrách, na odmeňovanie tvorcov priamo za ich zábavný obsah, alebo na nákup dodatočného prístupu.

Môžete tiež obchodovať s TRX za iné kryptomeny ako ETH alebo BTC v rámci kryptoburz ako Binance alebo len prostredníctvom výmenného nástroja ChangeNOW, kde môžete tiež prevádzať TRX na USD.

Klady a zápory kryptomeny TRON

Pros

 • TRON má mnoho funkcií, ako sú transakcie typu peer-to-peer, mechanizmy konsenzu, protokol inteligentných zmlúv, podpora hazardných hier a výmeny mien pre hranie hier a flexibilita aplikácií blockchain.
 • Prezentované technické riešenia spoločnosti TRON môžu značne rozšíriť jej škálovateľnosť, pretože podporuje veľký počet spustených aplikácií so schopnosťou udržiavať vo svojej sieti významný zábavný obsah a navyše podporovať herné meny v rámci svojho ekosystému. To všetko môže v budúcnosti priniesť obrovskú základňu používateľov.
 • Blockchain spoločnosti TRON má vysokú priepustnosť, pretože je schopný spracovať viac ako 2 000 transakcií za sekundu, čo v rozumnej miere prekonáva schopnosť bitcoínov a éteru pri každodennom používaní.

 • TRON má veľkú kapitalizáciu a podporujú ho známi ázijskí podnikatelia ako Yin Mingshan (generálny riaditeľ priemyselného giganta Lifan), Tang Binseng (tvorca hry „Clash of Kings“) a ďalší. To by mohlo byť znakom vážnej viery v perspektívy projektu.

Zápory

 • Mnohí kritizovali tím TRON za príliš ambiciózny. Napríklad ich 10-ročný plánovaný plán vyvoláva určité pochybnosti, nie je dostatočne jasné, ako by mali ísť svojou cestou k dosiahnutiu všetkých svojich cieľov..
 • Cena TRON TRX môže byť ovplyvnená neistými správami TRX TRON, udalosťami TRX súvisiacimi so škandálom alebo fámami. Stalo sa to, keď niektorí ľudia, ktorí prišli do kancelárie TRON v Pekingu, tvrdili, že TRON je zapojený do podvodného systému s názvom Wave Field Super. Tvrdí, že projekt Wave Field Superwas bol pokrytý značkou TRON, aby bolo neskôr jasné, že oficiálni predstavitelia TRON boli bezohľadní, pretože tieto fámy už dlho nevyvrátili. Ale neskôr, Vyhlásil Justin Sun že TRON nemal s týmto podvodným projektom nič spoločné a že je pripravený pomôcť polícii pri dolapení zločincov.

Zakladateľ spoločnosti TRON

Justin Sun sa narodil v čínskej provincii Čching -chaj v roku 1990. Má bakalársky titul z histórie na Pekingskej univerzite a magisterský titul z východoázijských štúdií na univerzite v Pensylvánii. Akademickú kariéru úspešne ukončil aj po troch rokoch štúdia na univerzite Hupan, kde riaditeľ Jack Ma odovzdáva Justinovi Sunovi diplom po predložení diplomovej práce s názvom „Zrod decentralizovaného internetu“.

Spoločnosť Sun si v oblasti blockchainu získala povesť vďaka vylepšenej marketingovej taktike. V marci 2019 vyhlásil na Twitteri súťaž o rozdanie Tesly, v ktorej sa prepínal medzi víťazmi. Organizoval tiež charitatívne obedové stretnutie s miliardárom a kritikom bitcoinov Warrenom Buffetom s cieľom vyvinúť budúcnosť kryptomeny a decentralizovaných aplikácií. Vďaka svojim rozsiahlym skúsenostiam sa zameriava na rozšírenie globálneho podnikania spoločnosti TRON vybudovaním silných základov pre globálnu komunitu TRON.

Partnerstvá a úspechy spoločnosti TRON

Partnerstvá a úspechy spoločnosti TRON sú viacnásobné, ale najdôležitejšie z nich sú:

 • V júni 2018 spoločnosť TRON získala gigant BitTorrent na zdieľanie súborov peer-to-peer.
 • Nedávna akvizícia webovej stránky o blogovaní a sociálnych médiách založenej na blockchaine, Steemit.
 • Najväčší úspech, ktorý TRON dosiahol, bol v októbri 2019, keď nadviazal partnerstvo so spoločnosťou Samsung.
 • Sieť TRON získala v októbri 2019 približne 12% stabilných dodávok mincí spoločnosti Tether (USDT) USD od spoločnosti Ethereum..
 • Na platforme TRON je v súčasnej dobe spustených takmer 700 decentralizovaných aplikácií (DApps), pričom vieme, že na začiatku roku 2019 bolo iba 70 DApps. Toto je jasná ukážka úspechu spoločnosti TRON v krátkom časovom období, čo z nej robí vedúceho poskytovateľa DApps v priemyslu.

Je zaujímavé, že trh TRX a hodnota mincí TRON TRX by v budúcnosti mohli rásť, pretože vidíme, ako sa k projektu Tron pripája mnoho partnerov a v nasledujúcich rokoch očakávame strategickejšie partnerstvá..

Ako ťažiť TRON?

Inšpirácia pre projekt TRON v zásade pochádza z nedostatkov rizikového kapitalizmu. Preto bol navrhnutý tak, aby poskytoval dobre mieneným kandidátom ťažbu kryptomien pokrytú financiami aj technológiami. Platforma je vybavená realizovateľnými nástrojmi a má tím vývojárov, baníkov a investorov, ktorí majú za úlohu previesť vznikajúce myšlienky na skutočnosť..

Technológia Pozitron sa používa na ťažbu mincí TRX. Je vložený do kódovej základne, ktorá umožňuje Darksend a Masternodes, aby boli banské prechody plynulejšie a efektívnejšie než kedykoľvek predtým..

Kde kúpiť TRON?

Je ľahké získať mince TRX vďaka veľkému počtu kryptoburz, ktoré podporujú mince TRON. Tu je najlepší spôsob, ako nakupovať mince TRX:

Kúpte si TRX na kryptoburze

Dnes veľká väčšina búrz podporuje nákup/predaj TRX pre fiat aj kryptomeny. TRON (TRX) je možné kúpiť buď za BTC, ETH, USD alebo za niekoľko ďalších dostupných kryptomien.

Existuje 43 výmenných platforiem, na ktorých sa obchoduje s TRX, a najobľúbenejšími sú Binance, Bitfinex, HitBTC, Ethfinex, Coinegg, OKEx, Bit-Z, Huobi atď..

Kúpte si TRON (TRX) pomocou ChangeNOW

Ak chcete okamžite kúpiť TRX, navštívte nástroj okamžitej výmeny ChangeNOW, ktorý podporuje fiat aj kryptomeny. ChangeNOW vám ponúka spôsob, ako rýchlo a bezpečne nakupovať TRX s niekoľkými možnosťami nákupu s minimálnymi postupmi autentifikácie.

Aká je najlepšia peňaženka TRON?

Na uloženie mincí TRX máte široký sortiment peňaženiek. Ale v prvom rade, či už dávate prednosť použitiu za tepla alebo za studena (peňaženka nie je pripojená k internetu), musíte sa uistiť, že je peňaženka kompatibilná s kryptomenou TRX.

Aby to bolo jednoduchšie, pripravili sme zoznam najlepších peňaženiek, z ktorých si môžete vyberať:

 • TRON Wallet je bezpečná krypto peňaženka peer-to-peer pre TRX, ktorá sa ľahko nastavuje a je užívateľsky prívetivá. Tu je všetko šifrované 24-znakovým heslom. Je k dispozícii pre rôzne operačné systémy, ako sú Chrome, iOS a Android.
 • Trust Wallet je peňaženka s viacerými menami. Je neuveriteľne užívateľsky prívetivý s veľkým počtom podporovaných kryptomien. Má jednoduché rozhranie a jednoduchý proces inštalácie. Je k dispozícii aj pre Web, iOS a Android.
 • Môžete použiť studenú peňaženku, napríklad Ledger Nano S, ktorá poskytuje bezpečné offline uloženie vašich úspor.
 • Svoje mince TRX môžete tiež ukladať a obchodovať v horúcej peňaženke búrz, ako sú Binance, HTC, Exodus, Gate.io atď..

Záver

Vďaka svojej dlhodobej vízii, angažovanému tímu, spoľahlivým partnerstvám, skúsenému generálnemu riaditeľovi a solídnym plánom, ktoré sa plnia zo dňa na deň, je TRON posilnený solídnou podporou veľmi bohatých čínskych investorov.

Okrem toho je hyperkonkurencia medzi inteligentnými zmluvnými platformami preplnená a spoločnosť TRON bude musieť vyvinúť viac spoločného úsilia, aby pritiahla tvorcov a spotrebiteľov nad rámec hier a hazardných hier DApps. V budúcnosti spoločnosti TRON očakávame ďalšie úspechy a partnerstvá a bude zaujímavé sledovať, ako sa spoločnosť Tron bude vyvíjať, aby splnila tieto očakávania..

Ak sa chcete dozvedieť viac o predpovedi cien TRON, prečítajte si nasledujúci článok, ktorý sme pre vás pripravili.