Predikcia ceny NEO (2020)

Dnes je na trhu viac ako 5 000 kryptomien a toto číslo sa len časom zvyšuje. Trhová kapitalizácia celého odvetvia kryptomien je približne 300 miliárd dolárov, pričom dominuje zhruba desať rôznych tokenov..

NEO patrí medzi 20 najlepších kryptomien podľa trhového stropu a je populárne označované ako čínske ethereum. Ak chcete investovať do NEO coinov, je dôležité, aby ste vedeli o niektorých predpovediach cien NEO v krátkodobom a dlhodobom horizonte..

V tomto článku budeme zdieľať všetky relevantné informácie o NEO vrátane ceny mincí NEO, predpovedí cien kryptomeny NEO, správ o coinoch NEO a mnohých ďalších..

Čo je NEO?

NEO založil v roku 2014 Da Hongfei a pôvodne sa volal „NEO coin AntShares“. Platforma blockchainu bola v júni 2017 premenovaná na NEO.

NEO sa stala prvou digitálnou mincou, ktorá vyšla z Číny, a je veľkým konkurentom Etherea. Podobne ako v prípade projektu Buterin, aj NEO coin je viac než len digitálna mena.

NEO je rozsiahla platforma založená na blockchaine, ktorá umožňuje vývojárom vytvárať inteligentné zmluvy a decentralizované aplikácie. Inteligentné zmluvy sú teraz v móde, pretože ich je možné implementovať v širokej škále praktických a obchodných situácii.

Jednou z prominentných vlastností platformy NEO je, že môžete rozdeliť tokeny, podobne ako akcie spoločnosti. A keď budete držať NEO čínske ethereum, získate aj inú kryptomenu známu ako GAS, ktorú je možné rozdeliť až na 0,00000001. Mince je možné kúpiť a predať na rôznych burzách kryptomien, čo len zvyšuje jej univerzálnosť, použiteľnosť a spoľahlivosť.

NEO cena – od čoho závisí?

Predikcie ceny NEO sú ovplyvnené predovšetkým asociáciou NEO s úradmi v Číne. To znamená, že legalizácia digitálnych peňazí umožní vývojárom NEO vlastniť najväčší podiel na čínskom trhu a jednu z najväčších akcií na celom svete.

Elastos, nový decentralizovaný operačný systém založený na NEO, je v súčasnosti vo vývoji. Stav procesu vývoja spoločnosti Elastos je vo vynikajúcom stave a môže sa stať, že sa stane medzinárodným centrom ukladania informácií a spracovania údajov. Medzi ďalšie faktory, ktoré môžu mať vplyv na predikciu ceny mincí NEO v roku 2020, patria:

 • Optimálna prevádzková účinnosť, ktorá zaručuje pohodlný a rýchly výkon.
 • Nižšia miera provízií v porovnaní s inými blockchainovými systémami, čo poskytuje viac príležitostí na zárobok.
 • Podporuje väčšinu popredných programovacích jazykov, čo zvyšuje jeho rozsah v komerčných aplikáciách, a tým zaisťuje rýchlejší rast trhu.
 • NEO má popredných partnerov v oblasti investovania, vrátane Alibaba, Microsoft a ďalších. To poskytne platforme väčšiu podporu a propagáciu.
 • NEST FOUND, globálny investičný fond bol vyvinutý na základe platformy NEO, ktorá zvyšuje investičný potenciál kryptomeny NEO.

NEO 3.0 – Čo sa dá očakávať od novej aktualizácie NEO mincí?

NEO 3.0 je základom predikcie cien NEO, pretože táto iterácia tokenu je budúcnosťou platformy. Základným konceptom NEO 3.0 je ponúknuť používateľom pokročilejšie funkcie v porovnaní s tým, čo je v súčasnosti k dispozícii. Vylepšená platforma si navyše zachová svoje existujúce funkcie. Nasledujú kľúčové funkcie vyvíjaného NEO 3.0:

 • Delegovaná byzantská tolerancia chýb 2.0

Toto je pokročilá verzia mechanizmu súhlasu dBFT, ktorú vyvíja Erik Zhang. Vývoj tohto konsenzuálneho protokolu sa začal v poslednom štvrťroku 2018 a bol dokončený skôr v roku 2019.

Má všetky vlastnosti predchádzajúceho konsenzuálneho protokolu spolu s mechanizmom obnovy, vďaka ktorému je algoritmus konzistentnejší.

 • Nový cenový model

Nový cenový model je navrhnutý tak, aby znížil náklady spojené s nasadením a implementáciou inteligentných zmlúv.

Tím hovorí, že vysoké náklady spojené s vývojom a prevádzkou inteligentných zmlúv sú výzvou, ktorú chce riešiť. Cieľom ich nového modelu je podporiť rast DApps a zlepšiť použiteľnosť GAS.

 • Integrovaný Oracle

NEO 3.0 bude dodávaný s integrovaným Oracle, ktorý umožní inteligentným zmluvám využívať informácie generované mimo jeho ekosystému.

Táto funkcia umožní inteligentným zmluvám získať prístup k zdrojom z internetu. Tiež to umožní vývojárom vytvárať univerzálnejšie DApps, ktoré závisia od externých údajov.

 • Vylepšenia v protokole P2P

Nový NEO 3.0 bude dodávaný s vylepšeným protokolom P2P. Bude podporovať komunikačný protokol UDP spolu s možnosťami kompresie. S týmto technologickým pokrokom spoločnosť NEO dúfa, že zvýši stabilitu priepustnosti transakcií a siete všeobecnejšie.

 • Komplexne oddelený NEOVM

NEOVM bude pozostávať z úplne virtuálnych počítačov, ktoré zaistia hladšie vykonávanie natívnych zmlúv. Tiež zaistí jednoduchú implementáciu aplikácií VM, ktoré sú mimo NEO blockchain, a tiež poskytne podporu pre integráciu s IDE.

To umožní ľahké ladenie inteligentných zmlúv bez nákladnej požiadavky na načítanie údajov z blockchainu.

 • NeoFS

Toto je ďalšia vzrušujúca funkcia, ktorá zlepší fungovanie NEO. Ide o decentralizovanú a škálovateľnú úložnú sieť, ktorá bude využívať inteligentnú zmluvu. To znamená, že používatelia tu budú môcť bezpečne ukladať svoje údaje bez toho, aby sa museli spoliehať na akéhokoľvek sprostredkovateľa.

Predpoveď ceny NEO 2020

Kryptomena je veľmi volatilný trh s cenami, ktoré sa veľmi často menia a niekedy aj nečakane. Je preto mimoriadne náročné predpovedať ceny kryptomien NEO v dlhodobom horizonte. Človek musí investovať čas a energiu na vykonanie dôkladného výskumu NEO s cieľom posúdiť jeho trhové podmienky a určiť informovanú predpoveď cenového cieľa NEO. Je potrebné poznamenať, že prognóza cien pre NEO je ovplyvnená aktuálnou cenou bitcoinu, ako sa to stáva pri iných altcoinoch, ale v hre sú ďalšie faktory, ktoré ho môžu vyzdvihnúť ako dobrú investíciu..

Odborníci z priemyslu, ktorí pozorne sledujú NEO coin, rozšírili svoje predikcie cien pre toto kryptomeno v roku 2020. Pri hodnotení ceny NEO z minulého roka a cenového grafu NEO z tohto roku väčšina expertov verí, že 2020 bude dobrý rok za cenu NEO a že sa jej hodnota zvýši.

NEO je veľmi blízko k získaniu súhlasu čínskej vlády so svojim projektom a platforma môže do konca roku 2020 dominovať na celom ázijskom trhu. Okrem potenciálu masívneho zvýšenia miery adopcie prinesie rok 2020 aj značné rast jeho aplikácií.

Platforma v súčasnosti pracuje na zlepšení obchodných funkcií a poskytovaní podpory medzireťazcovému obchodovaniu v rámci platformy výmeny. Obaja zakladatelia tohto projektu predpokladajú, že NEO bude najefektívnejšou platformou pre vývojárov prostredníctvom NEO 3.0.

Okrem toho tím plánuje tiež vyvinúť konzistentný a robustný inteligentný zmluvný systém tým, že ponúkne komplexný a bezproblémový vývojový ekosystém a tiež pôsobivú sadu vývojárskych nástrojov..

To platforme umožní ponúkať technickú aj finančnú podporu projektom v jej prostredí. Podľa väčšiny odborníkov má NEO do konca roku 2020 potenciál stať sa jednou z 5 najlepších kryptomien na svete s cenou, ktorá môže dosiahnuť 274,8 USD. Celkovo súčasný cenový graf NEO ukazuje niekoľko veľmi pozitívnych trendov.

NEO Dlhodobá predikcia cien

Pokiaľ ide o škálovateľnosť tohto projektu a jeho skrytý potenciál, NEO ponúka jedinečnú príležitosť pre investorov do digitálnych aktív. Už vzbudil záujem mnohých popredných investorov a v nasledujúcich rokoch bude jeho popularita veľmi pravdepodobne rásť.

Niektorí odborníci sa domnievajú, že do roku 2023 cena NEO dosiahne až 437 USD a stane sa jednou z najpoužívanejších kryptomien na svete. Predpoveď NEO na rok 2025 je tiež celkom pozitívna. Odborníci sa domnievajú, že cena môže vyskočiť na 533 USD, čo je obrovský skok z doterajšej ceny.

Kde kúpiť NEO mince?

Pokiaľ ide o výber spoľahlivej kryptoburzy na nákup NEO coinov online, ChangeNOW je najlepšia voľba. Je to neväzobná platforma navrhnutá tak, aby zaisťovala rýchle a efektívne výmeny kryptomien.

ChangeNOW podporuje viac ako 190 mincí a 13 000+ párov. Nákup NEO coinov zo služby ChangeNOW je mimoriadne jednoduchý. Jediné, čo musíte urobiť, je postupovať podľa nasledujúcich krokov:

 • Vyberte mincu

Na samotnej vstupnej stránke uvidíte možnosť vybrať NEO zo zoznamu ďalších mincí.

 • Spustite Exchange

Keď si vyberiete mince na výmenu, platforma sa postará o zvyšok. Nie je potrebná žiadna registrácia ani skryté poplatky.

 • Získajte fondy

Platforma vypočíta a odhadne sadzby, aby určila, koľko mincí dostanete, a v priebehu niekoľkých sekúnd ich dostanete do peňaženky. Množstvo NEO, ktoré dostanete, zjavne závisí od ceny NEO voči konkrétnej minci, s ktorou obchodujete.

Záver

Sľubný výkon tokenu NEO je jasným znakom toho, že projekt bude mať pravdepodobne veľmi lukratívnu budúcnosť. Ale hlavným faktorom, ktorý bude určovať rast NEO, je podpora, ktorú dostáva od vlády Číny v budúcnosti. V konečnom dôsledku investori do NEO coinov pravdepodobne dosiahnu pôsobivú návratnosť svojich počiatočných investícií. Vždy vám však odporúčame urobiť si vlastný prieskum a urobiť informované rozhodnutie o investovaní do NEO a akejkoľvek inej kryptomeny.