Kontrola mincí ICON (ICX)

Čo je v našej recenzii?

V našej recenzii ICON si prejdeme všetky úžasné aspekty siete ICX a všetko, čo spoločnosť poskytuje a o čo sa snaží. Bude vykonaná hĺbková analýza pokroku, ktorý spoločnosť urobila, spolu s inými oblasťami. Tu je všetko, čo môžete nájsť v recenzii ICX;

 • Čo je ICON a ICX coin??
 • Ako vložiť ICX na odmeny
 • Kde kúpiť kryptomenu ICON?
 • Aké sú najlepšie peňaženky ICX?
 • Krátka predikcia cien na rok 2020

História IKONY

ICON je juhokórejská blockchainová spoločnosť. Založila ich v roku 2017 finančná skupina DAYLI, fintechový gigant v Južnej Kórei. Finančná skupina DAYLI je dobre zavedená pri uvádzaní služieb na trh a uvádza sa na trh viac ako 30 rôznych produktov. Vlastní tiež veľkú burzu v hodnote približne 4 miliardy USD s názvom Coinone.

Predaj tokenu nadácie ico (počiatočná ponuka mincí) alebo ICON pre spoločnosť ICON sa uskutočnil v roku 2017, kde sa vyzbierala veľká suma 40 miliónov dolárov USD. Mince získala veľa vystavenia na konci roka 2017 a na začiatku roka 2018, kde v januári 2018 dosiahla historické maximum okolo 12 USD. Od tej doby cena ICX neustále klesá minimum 0,106 USD. Predikciu ceny na rok 2020 nájdete na konci článku.

ICX bol pôvodne token ERC-20 pred spustením siete ICX. Vtedy došlo k výmene tokenov ICON tam, kde mince ICX dnes poznáme, s kurzom 1: 1.

Čo je ICX ICON?

Čo je teda kryptomena ICON? ICON je decentralizovaná sieť kryptomien, ktorej cieľom je spájať komunity prostredníctvom jednotlivých blockchainov. Ich heslom je „hyperpripojiť svet“ vytvorením najväčšieho blockchainu na planéte. Cieľom je, aby sa jednotlivé komunity spojili a vytvorili ICON Republic. Každá komunita bude vystupovať samostatne ako uzol a prispievať k tomu, aby sa republika ICON starala o to, aby boli všetci prepojení a spolupracovali.

Ako všetci vieme, spoločnosti, ktoré používajú blockchain na napájanie svojich platforiem a sietí, používajú token/coin. V prípade ICONU používajú mincu ICX, ktorá je mincou a nie tokenom. Rozdiel medzi mincami a žetónmi je taký jednoduchý. Mince majú svoj vlastný blockchain, zatiaľ čo tokeny bežia na iných blockchainoch. ICX ICON má viacero prípadov použitia, ako napríklad vytváranie inteligentných zmlúv, platobné mechanizmy, generovanie nových mincí na platforme a hlasovanie za zástupcov spoločnosti P-Rep. ICON ICX má tiež partnerstvo so spoločnosťou Samsung. Partnerstvo ICX ICON Samsung bolo veľkým krokom vpred v krypto tokene Korea ICON.

Ako funguje ICON blockchain?

Blockchain ICON ICX spája všetkých prostredníctvom inteligentných zmlúv. Je možné, aby ktokoľvek prišiel a vybudoval blockchainovú firmu v sieti a spojil sa s inými podnikmi. Novo vzniknuté firmy alebo subjekty sa budú môcť spojiť s inými podnikmi alebo subjektmi a vybudovať komunitu. Každá komunita potom bude mať možnosť spojiť sa s inými komunitami pomocou C-rep. C-rep je skratka pre zástupcov komunít a je zodpovedná za prepojenie ich komunity s inými jednotlivými komunitami na blockchaine ICON. Prepájanie komunít sa vykonáva na zariadení NEXUS, čo je celkový blockchain, ktorý drží všetko pohromade. Pochopenie toho, ako celý blok IKONY funguje, je možné vidieť na obrázku nižšie.

Vkladanie ICX mincí

Vkladanie kryptomien ICX je alternatívny spôsob ťažby. Tento proces je známy ako proof-of-stake, kde jednotlivci vložia časť svojho kryptomeny ICX na mince a získajú percento odmien, ktoré sú úmerné ich vsadenej sume. V súčasnosti sa odmeny pohybujú medzi 6 – 36% a líšia sa v závislosti od počtu jednotlivcov, ktorí vsadili svoje ICX. Akonáhle sú mince ICX vložené, sú zamknuté na dobu 5 – 20 dní. Interval vkladania závisí od počtu ICX vložených do siete. Vyššie množstvo ICX vsadilo na krátku dobu blokovania a naopak.

Vsadený ICX je možné použiť aj na hlasovanie P-Rep. P-Reps sú zástupcovia verejnosti, ktorí overujú bloky vo verejnom reťazci a hlasujú za rozhodnutia o správe. Existuje celkom 22 zástupcov P-opakov, ktorí sú volení hlasovaním. Na to, aby sa stal P-Rep, treba na hlasovanie za danú osobu použiť 0,2% z celkovej ponuky ICX. To znamená, že pre P-Rep je potrebné hlasovať o 1 600 920 ICX.

Proces hlasovania je ľahko zrozumiteľný. Vyskytuje sa v dvoch častiach. Prvým krokom je miesto, kde ľudia v sieti začnú vkladať svoje ICX a začnú hlasovať za P-Repov. V prvom kroku ICON rozdelí odmeny ľuďom, ktorí vložili svoje ICX mince. Typická čiastka rozdelená počas tohto procesu je 3 000 000. Druhá fáza potom nastane o mesiac neskôr, keď dôjde k vsadeniu a zvolí sa P-Rep.

Vkladanie a hlasovanie na blockchaine ICX je veľmi jednoduché. Tu je niekoľko krokov, ktoré môžete vykonať, aby ste mohli začať vkladať svoje mince ICX.

 1. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vytvoriť si účet v ICON peňaženke. Môžete to urobiť stiahnutím peňaženky do svojich zariadení so systémom iOS alebo Android prostredníctvom obchodu s aplikáciami alebo obchodu Google Play. Môžete si tiež stiahnuť rozšírenie Google Chrome, ktoré je k dispozícii pre počítače.
 2. Počas krokov otvorenia účtu si budete môcť vytvoriť názov peňaženky, heslo a dostanete súbor s úložiskom kľúčov. (Uchovajte to v bezpečí)
 3. Keď sa prihlásite do svojej peňaženky, zobrazia sa vám rôzne karty. K dispozícii bude karta pre hlasovanie. Akonáhle na to kliknete, nižšie sa zobrazí tabuľka „môj účet“. Budete môcť pozorovať vloženú sumu. Ak s vkladom začínate, mala by byť táto hodnota nulová.
 4. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať, koľko ICX chcete vložiť, a stlačiť tlačidlo Dokončiť. Akonáhle dokončíte tieto kroky, vaše mince ICX budú vložené.

Kde kúpiť ICX?

Mohlo by vás zaujímať, či si mám kúpiť altcoiny ICON a kde môžem kúpiť mince ICX? Existuje niekoľko kryptoburzových ICONOV, z ktorých je možné ICX nakupovať. Odporúčame používať našu vlastnú burzu ChangeNOW, pretože je to renomovaný a spoľahlivý spôsob nákupu kryptomien. Naša platforma má k dispozícii dobrú výmenu ICON ICX. Tu je zoznam všetkých najlepších búrz, na ktorých si môžete kúpiť ICX;

 • ZMENIŤ
 • Binance (kde môžete ICX vymeniť Binance)
 • HitBTC
 • Huobi
 • OKEX
 • Kucoin

Existuje mnoho ďalších výmen. Mohli by sme prísť s celým zoznamom búrz, ale kvôli spoľahlivosti sme priložili iba veľmi spoľahlivé. Výmena BTC Binance ICX je veľmi spoľahlivá a bezpečná, pretože má niekoľko bezpečnostných protokolov.

Aké sú najlepšie peňaženky ICX?

Existuje niekoľko krypto peňaženiek ICX, ktoré môžete použiť na ukladanie mincí ICX. Najlepšie sú peňaženka ICONex a Nano Ledger S. Obe peňaženky sú úžasné a sú kompatibilné so všetkými tokenmi ERC20. To znamená, že do týchto peňaženiek môžete uložiť aj Ethereum.

Peňaženka ICONex je už k dispozícii pre zariadenia Android aj iOS. Má tiež rozšírenie Google Chrome pre tých, ktorí môžu používať svoje počítače a prenosné počítače na ukladanie svojich mincí ICX. Peňaženka bola prvýkrát vyvinutá v roku 2018 a stala sa veľmi obľúbenou pre ukladanie ICX.

Nano Ledger S je veľmi obľúbená hardvérová peňaženka, na ktorú mnoho ľudí ukladá svoje tokeny ERC20. Ukladá tokeny offline, takže je prakticky nemožné, aby niekto ukradol vaše tokeny z internetu. Ledger Nano S je aktualizovaná verzia kompatibilná s Ledger Nano X a Ledger Nano ICX.

Predikcia ceny do roku 2020

Aktuálna cena ICX je 0,23 USD s trhovou kapitolou ICON vo výške 124 948 145 USD. (17. apríla 2020). Globálna ekonomika sa kvôli pandémii zastavila. To má vplyv na trh s kryptomenami a môže pokračovať v ovplyvňovaní ceny mincí ICX, kým sa ekonomika nevráti. ICON coin bol na začiatku roku 2020 na maximálnej úrovni 0,60 USD a najnižšej na úrovni 0,10 USD. Oveľa nižšia ako predikcia ceny icx na rok 2018. Budúcnosť ICON coinov je veľmi sľubná.

Prepínač mincí predpovedá, že ICX dosiahne do konca roku 2020 úžasných 5,05 USD, čo je takmer 22 -násobok súčasnej hodnoty mince. Obchodovanie so zvieratami zvolilo konzervatívnejší prístup, pričom predpoveď do konca roku 2020 bola 0,35 USD. Cena ICX by sa v roku 2020 mohla pohybovať kdekoľvek, takže je najlepšie pozrieť sa na mnoho ďalších cenových predpovedí, aby ste získali úplný obraz o tom, čo sa môže stať. . Nie všetky predpovede sa naplnia.

Záver

ICON chce hyperprepojiť svet a sú na dobrej ceste k dosiahnutiu svojich cieľov. Najväčšou úlohou tímu ICON bude pokúsiť sa vstúpiť na globálnu scénu. Majú dobré meno v Južnej Kórei, ale aby sa stali ešte väčším úspechom, budú potrebovať, aby sa dostali do krajín, ako sú USA, Čína, India a Spojené kráľovstvo. 2020 bude pre ICON veľkým rokom a dúfajme, že zvíťazia a posunú sa vpred na svojej ceste.

Dúfame, že ste z našej recenzie získali veľký prehľad o ICON a ICX minciach a ste pripravení kúpiť si ICX na našej burze tu v ChangeNOW.