Akú hodnotu budú mať Binance Coin (BNB) v roku 2020?

Viete si predstaviť svet, kde by kryptomeny dominovali vo všetkých ostatných menách? Horda vývojárov kryptomien každý deň tvrdo pracuje na modernizácii priemyslu o jedinečné a užitočné funkcie. Výsledkom takej tvrdej práce je Binance coin (BNB), kryptomena ďalšej generácie ekosystému Binance. Mince je rýchla, likvidná a bezpečná, čo z nej robí dôveryhodné digitálne aktívum pre milióny. Dnes si prejdeme vstupy a výstupy mince Binance, aby sme odpovedali na otázku: Je coin BNB dobrou investíciou?

Čo je to BNB?

V roku 2017 platforma Binance vytvorila svoju vlastnú mincu Binance alebo BNB. Je to užitočný token, ktorý je najvhodnejší pre zľavnené obchodné poplatky. Má nasledujúce prípady použitia:

 • Platiť obchodné poplatky na burze Binance.
 • Účasť na predaji tokenov hostenom na Binance Launchpad.
 • Platiť viacerým predajcom.
 • Na napájanie BinanceDex.

Primárnou motiváciou vzniku BNB bolo uľahčenie jednoduchého platenia poplatkov za výber, obchodných poplatkov alebo akéhokoľvek druhu poplatku na platforme. S cieľom povzbudiť obchodníkov k nákupu BNB poskytuje Binance používateľom tokenu špeciálne zľavy. BNB má však aj mnoho ďalších využití, ako napríklad platenie cestovných výdavkov a nákup virtuálnych darčekov. Štandardný poplatok za obchodovanie BNB na Binance je 0,1%. Skutočný poplatok za obchodovanie je však určený mesačným objemom obchodovania a držbou BNB používateľa.

Binance coin je veľkým technologickým výdobytkom s veľkým počtom užitočných funkcií. Nasleduje diskusia o minci Binance tým, že prejdeme analýzou BNB, trhovým stropom mince a jej predikciou ceny..

Cena BNB: Od čoho závisí?

Mince Binance spustili v roku 2017 počiatočnú ponuku mincí (ICO) a vyzbierali 15 miliónov dolárov. Cena mince Binance sa dnes blíži k hranici 16 dolárov. Pomocou kalkulačky BNB na USD vypočítame, že na každých 1 000 USD dostanete zhruba 59-60 mincí BNB.

Zmeny cien aktív ako BNB vo všeobecnosti závisia od rôznych faktorov. Patrí sem nová technologická adopcia, popularita, tlačové správy a regulácia. Pred investovaním musia obchodníci neustále informovať o najnovších správach. Pretože BNB je pôvodným tokenom ERC-20 platformy Binance, existuje aj niekoľko jedinečných faktorov, ktoré riadia hodnotu majetku..

Cena BNB napríklad rastie so zvyšujúcim sa počtom rôznych tokenov, s ktorými je spárovaný. Dôvodom je, že ide o a facilitátor pre ostatné kryptomeny. Obchodníci majú tiež možnosť získať „dvojitý bonus“ za odporúčania, keď majú viac ako 500 BNB. Holding BNB navyše poskytuje obchodníkom hlasovacie práva v systéme hlasovania o minciach Binance Community Coin, čo im umožňuje ovplyvniť počet mincí pridaných na burzu – skvelý spôsob, ako ovplyvniť celkový cenový mechanizmus..

Predpoveď ceny Binance Coin 2020

Krypto výskumníci a špecialisti očakávajú, že v blízkej budúcnosti bude BNB zaradená medzi jednu z popredných kryptomien na svete. Cena BNB ukazuje rastúci trend, pokiaľ ide o hlavné obchodné páry ako BNB/USD, BNB/BTC a ďalšie altcoiny.

Odborníci však dali zmiešané signály o pohybe cien Binance. Väčšina správ o BNB však pokrýva potenciálny rast meny. V predikcii cien Binance tiež silne naznačuje rast. Za posledných 5 rokov cena BNB až Bitcoin výrazne vzrástla. Nasleduje prehľad niektorých z hlavných predpovedí cien pre BNB v roku 2020.

Investor do peňaženky

Investor do peňaženky predpovedá, že hodnota mince Binance zaznamená nárast hodnoty, pričom poznamenáva, že cena by sa mohla zvýšiť až na 23,016 USD.

Fanúšik na mince

Fanúšik na mince uvádza predpoveď ceny BNB vo výške 117,78185 USD do konca roka.

Obchodovanie so zvieratami

Obchodovanie so zvieratami odhaduje priemernú cenu 13,502 dolára, ktorá by mala byť dosiahnutá niekedy v decembri 2020. Túto konzervatívnu predpoveď však mohla dobre ovplyvniť súčasná globálna pandémia.

Navyše, Cena DigitalCoin uviedol aj nárast cien BNB v roku 2020.

Tu je popísané dlhodobé predpovedanie ceny mince Binance na Tradingbests.com.

Pripravili všetky svoje predpovede na základe denne pracujúcich historických údajov s využitím lineárnych a polynómových regresií.

 • V máji 2020 je očakávaná cena BNB na konci mesiaca 15,192 dolára s minimom 12,913 dolára a maximálne 18,990 dolára.
 • Jún 2020, očakávaná cena BNB na konci mesiaca je 15,082 dolára s minimom 12,820 dolára a maximálne 18,852 dolára.
 • V júli 2020 je očakávaná cena BNB na konci mesiaca 14 942 dolárov s minimom 12 700 dolárov a maximom 18 677 dolárov..
 • V auguste 2020 je očakávaná cena BNB na konci mesiaca 14,757 dolára s minimom 12,543 dolára a maximálne 18,446 dolára.
 • September 2020, očakávaná cena BNB na konci mesiaca je 14 526 dolárov s minimom 12 347 dolárov a maximálne 18,158 dolára.
 • Október 2020, predpokladaná cena BNB na konci mesiaca je 14,252 dolára s minimom 12,114 dolára a maximálne 17,815 dolára.

Vzhľadom na všetky vyššie uvedené predpovede môžeme očakávať, že cena BNB/USD sa v roku 2020 pravdepodobne usadí niekde v rozmedzí 20-30 dolárov..

Predpoveď dlhodobej ceny BNB

Očakáva sa, že BNB v priebehu niekoľkých krátkych rokov prevezme hlavnú úlohu v oblasti digitálnych aktív. V súčasnej dobe môže každý obchodník s kryptomenami obchodovať s BNB spárovaním s viac ako 400 inými menami. Niektoré z nasledujúcich faktorov budú viesť k dlhodobému zvýšeniu cien BNB:

 • Prispôsobivosť na trhoch s kryptomenami
 • Inovácia, rozšírenie produktov a služieb
 • Štvrťročné popáleniny BNB
 • Rozšírenie IEO

Nasledujú niektoré z dlhodobých predpovedí cien pre BNB, a to tak vzostupných, ako aj vzostupných.

Cena DigitalCoin

Cena DigitalCoin odhaduje, že cena BNB v USD bude v roku 2025 36,51 dolára. Poskytujú prognózu trhu s mincami Binance na roky 2020 až 2026, čo naznačuje rastúci trend v nasledujúcich 6 rokoch.

Obchodovanie so zvieratami

Predpoveď mince Binance z Obchodovanie so zvieratami bol predpovedaný na ďalšie 3 roky. Priemerné ceny na konci roka budú v rokoch 2021, 2022 a 2023 18 266 dolárov, 25 393 dolárov a 30 782 dolárov..

Fanúšik na mince

Cena dlhodobého tokenu Binance zverejnená spoločnosťou Fanúšik na mince naznačil volatilný trh pre BNB v nasledujúcich 5 rokoch. Cenové relácie sú:

 • December 2021, predpokladaná minimálna cena je 1500,7698 USD a maximálna cena je 1917,6503 USD.
 • December 2022, predpokladaná minimálna cena je 28,9962 USD a maximálna cena je 37,0507 USD.
 • December 2023, predpokladaná minimálna cena je 62,0127 USD a maximálna cena je 79,23845 USD.
 • December 2024, predpokladaná minimálna cena je 157,8951 USD a maximálna cena je 201,75485 USD.
 • Máj 2025, predpokladaná minimálna cena je 169,0461 USD a maximálna cena je 216,00335 USD.

Nakoniec nie je jasné, kam presne aktuálna cena Binance USD smeruje v priebehu nasledujúcich piatich rokov. Pretože však väčšina predpovedí cien naznačuje neustály nárast cien, môžeme konštatovať, že investovanie do BNB počas nasledujúcich 5 rokov je dobrou voľbou pre nadšencov digitálnych aktív..

Kde kúpiť BNB?

Doteraz sme pokryli mnoho informácií o minci Binance, ktoré by mohli zvýšiť váš záujem o kúpu. Táto sekcia odpovie na vašu otázku – “Kde môžem kúpiť mincu Binance?”

Rovnako ako ostatné kryptomeny, aj BNB môžete nakupovať na burzách, ktoré uľahčujú obchodovanie medzi BNB a inými menami. Mnoho renomovaných búrz s kryptomenami umožňuje používateľom nakupovať a predávať BNB výmenou za iné kryptomeny a fiat meny. Niektoré burzy ponúkajú aj bezplatné tokeny BNB. Nasleduje prehľad možností, ktoré máte k dispozícii:

CoinSwitch

CoinSwitch sa zameriava predovšetkým na jednoduché a ľahké obchodovanie. Mince Binance si môžete ľahko kúpiť pomocou kreditnej karty alebo v USD. Platforma ponúka aj možnosť uloženia kryptomeny výmenou za BNB. Platforma CoinSwitch je zjednotená, takže sú schopní poskytovať zákazníkom najlepšie ceny.

Paybis

Paybis je skvelou alternatívou k známejším kryptoburzám. Sú známi rýchlymi platbami, neuveriteľne nízkymi poplatkami, lepšími balíčkami, najrýchlejším overením ID a podporou 24/7. Paybis vám umožňuje priame platby BNB, takže môžete získať mince bez čakania. Môžete tiež získať prístup k celosvetovej funkcii prístupu, ktorá vám umožňuje nakupovať BNB z viac ako 180 krajín a štátov.

ZMENIŤ

ChangeNOW je rýchlo rastúca burza, v ktorej môžete ľahko nakupovať a predávať BNB. Platforma je známa svojou maximálnou bezpečnosťou, jednoduchou jednoduchosťou a skvelým používateľským zážitkom. Burza pojme 170 mincí, ktoré je možné vymeniť pomocou fiat, kryptomeny a kreditných kariet.

Ak si chcete kúpiť BNB od spoločnosti ChangeNOW, môžete postupovať podľa týchto jednoduchých krokov:

Krok 1. Prejdite na domovskú stránku ChangeNOW a vyberte menové páry. Zadajte čiastku, ktorú chcete vymeniť.

Krok 2. Zadajte adresu peňaženky, pre ktorú chcete prijímať svoje mince.

Krok 3. Skontrolujte stránku s potvrdením a stlačte tlačidlo potvrdenia.

Krok 4: Hneď ako bude transakcia potvrdená, suma zakúpeného BNB bude odoslaná na vašu adresu.

A to je všetko. Je to také ľahké.

Záver

Na záver možno povedať, že v posledných rokoch došlo k nárastu popularity mincí Binance. Viac akceptácií znamená viac transakcií a vyšší rast v budúcnosti. Napriek tomu, že pandémia Covid-19 mala negatívny vplyv na cenu mincí Binance, naša analýza ukazuje, že profesionáli vkladajú veľké nádeje do vzostupu tejto digitálnej meny v blízkej budúcnosti..