Recenzia na mince Cosmos ATOM

Cosmos je decentralizovaný ekosystém zložený z jednotlivých blockchainov, ktoré sú na sebe nezávislé. Blockchainy bežia pomocou byzantského algoritmu tolerancie voči chybám (BFT). Je to BFT, ktorý dosahuje konsenzus v sieti a umožňuje vkladanie tokenov prostredníctvom mechanizmu Proof-Of-Stake. Mince Cosmos, ATOM majú hlavné prípady použitia na vkladanie na platformu a vykonávanie tokenizovaných transakcií v službe Cosmos Hub.

Cieľom blockchainovej mince Cosmos je stať sa „internetom blockchainu“, kde blockchainy navzájom komunikujú prostredníctvom siete. Po uvedení na trh začiatkom roku 2019 dostal prvý blockchain vyrobený v sieti Cosmos názov Cosmos Hub. Jeho hlavnou úlohou je prepojiť blockchainy v celej sieti Cosmos. Po vytvorení spojenia sa pomenujú zóny. To umožňuje bezpečnú a rýchlu transakciu tokenov medzi zónami v sieti.

Čo tvorí sieť COSMOS?

Sieť COSMOS tvoria 3 komponenty. Tieto komponenty sú známe ako;

 • Tendermint Core
 • Aplikované rozhranie blockchain
 • COSMOS SDK

The Tendermint Core je softvér, ktorý spája algoritmus Tendermint a komunikáciu medzi blockchainmi (ABCI). To umožňuje komunikáciu medzi centrom Cosmos a všetkými zónami prítomnými v sieti.

The Aplikovaná blockchainová komunikácia je veľmi užitočný pre vývojárov, pretože im umožňuje rozvíjať oblasti ich blockchainu v akomkoľvek jazyku. ABCI potom bude pôsobiť na prepojenie jadra tendendintu a DSK kvôli lepšej komunikácii.

The SDK funguje ako rámec tým, že pridáva najjednoduchšie funkcie siete, ako je vklad, tokeny a správa. To umožňuje vývojárom pridať do siete ďalšie funkcie bez toho, aby bolo potrebné vykonať dodatočnú prácu na pridaní týchto troch funkcií. Extra funkcie sú pridané ako doplnky.

Všetky tri tieto komponenty spolupracujú na vytvorení siete Cosmos.

Token ATOM

Mince Cosmos ATOM je na platforme zvyčajne zle pochopená pre svoj účel. Je dôležité pochopiť, že ekosystém Kozmu sa skladá z rôznych blockchainov. Tieto blockchainy majú rôzne názvy a používajú svoje vlastné kryptomeny. Blockchainová minca Cosmos ATOM sa používa konkrétne v službe Cosmos Hub. ATOM sa používa na vkladanie a transakcie iba v službe Cosmos Hub, a nie v iných blockchainoch vytvorených v celkovej sieti Cosmos. Dátum vydania tokenu kozmu pre sieť mainnet bol 14. marca 2019.

Vkladanie tokenov ATOM pomáha pri zabezpečení Cosmos Hub a vývojári ho podporujú. Inflácia tokenu ATOM povzbudzuje investorov, aby vkladali svoje tokeny, pretože hodnota ATOM klesá vždy, keď je odmenených viac tokenov. Tí, ktorí nevkladajú ATOM, riskujú zníženie hodnoty svojich tokenov a stratu peňazí, ktoré investovali. ATOM nebol vytvorený ako mena, a preto tím povzbudzuje ľudí, aby vložili token a pomohli tak zaistiť blockchain.

Vkladanie ATOM

Vkladanie mincí Cosmos používa systém Proof-Of-Stake, čo znamená, že nemôžete žetóny ťažiť. Ak chcete získať viac tokenov bez toho, aby ste museli nakupovať na burzách, môžete ich vsadiť pomocou peňaženky Atomic. Aktuálna NI pre Atom je 8,18% a môže sa v priebehu času líšiť. ATOM nie je možné ťažiť podobne ako v banských atómových banských fondoch, namiesto toho sú vsadené. Vkladanie ATOM je veľmi jednoduché. Tu je niekoľko krokov, ktoré môžete vykonať, ako vkladať tokeny Cosmos ATOM, získavať odmeny a zaistiť blockchain v tomto procese..

 1. Ak ste v stávke nováčik. Môžete si stiahnuť peňaženku Atomic, ktorá umožňuje vkladanie tokenov ATOM. Počas inštalácie peňaženky budete vyzvaní na vytvorenie hesla a zabezpečenie 12-slovnej záložnej frázy.
 2. Ak ste si už svoj ATOM kúpili na burze, môžete ho poslať do svojej peňaženky Atomic. Ak ste si nekúpili žetóny, môžete si kúpiť ATOM priamo z atómovej peňaženky pomocou VISA.
 3. Akonáhle ste pripravení vsadiť, môžete vybrať kartu stávky na ľavej strane. Tým sa dostanete do zoznamu kryptomien, ktoré môžete vkladať. Vyberte možnosť Cosmos ATOM.
 4. Dostanete sa na stránku, kde uvidíte, koľko ATOM máte k dispozícii na investovanie a ročný výnos.
 5. Na nasledujúcu stránku vstúpite stlačením tlačidla stávky. Teraz si môžete vybrať čiastku, ktorú chcete vložiť, a sumu ATOM, za ktorú budete odmenení, a jej cenu v USD na súčasnom trhu. Keď sa rozhodnete, koľko by ste chceli investovať. Všetko dokončíte stlačením tlačidla Vklad.

Existujú aj ďalšie peňaženky, ktoré môžete použiť, ako napríklad peňaženka Trust od COSMOS (ATOM), ktorá je kompatibilná so zariadeniami Android a iOS. Zoznam zabezpečených peňaženiek budeme mať neskôr v článku.

Kde a ako kúpiť tokeny Cosmos ATOM?

Existuje niekoľko búrz, kde si môžete kúpiť token Cosmos za rôzne spárované mince. Väčšina búrz bude mať pre ATOM páry BTC, ETH a USDT. Binance Exchange bude mať aj pár mincí Binance s ATOM.

Tu v ChangeNOW máme jedinečnú burzu, kde môžete prevádzať takmer akúkoľvek kryptomenu, ktorú na platforme máme, na tokeny ATOM. To znamená, že môžete vymeniť tokeny/mince ako XLM, DASH, EOS a mnoho ďalších za tokeny ATOM. Poskytujeme tiež platby VISA a Mastercard na nákup kryptomien dostupných na našej burze. Na nákup kryptomien tu v ChangeNOW je možné použiť meny ako USD, GBP, AUD, JYP, CAD a mnoho ďalších. Je to veľký krok, pretože pred niekoľkými rokmi bolo veľmi ťažké dostať sa do kryptomien. Tu v ChangeNOW sme ľuďom uľahčili a zaistili nákup tokenov a mincí. Ak teda chcete kúpiť ATOM prvýkrát, môžete to urobiť tu v ChangeNOW. K dispozícii je aj obchodný pár BTC Cosmos.

Aká je najlepšia peňaženka ATOM/Cosmos?

Existuje niekoľko peňaženiek ATOM Cosmos, na ktoré môžete uložiť svoje tokeny BTC ATOM. Najlepšie je použiť peňaženky, ktoré umožňujú vkladanie tokenov ATOM. Tu je niekoľko hardvérových peňaženiek a online peňaženiek, ktoré môžete použiť na bezpečné a bezpečné uloženie svojho ATOM;

 • Nano Ledger X (skvelá kniha o atómovej peňaženke pre vesmír)
 • Lunie
 • Lunagram
 • Kozmostácia
 • Dôverujte Peňaženke
 • Atómová peňaženka

Všetky uvedené peňaženky na mince Cosmos sú úžasné a bezpečné. Všetko závisí od osobných preferencií, ktoré chcete použiť. Nano Ledger X je pravdepodobne najobľúbenejším kozmickým peňaženkovým atómom na trhu. Je to aktualizovaná verzia Nano Ledger S. Skvelé na Nano Ledger X je, že je to offline peňaženka s kompatibilitou s Bluetooth. To znamená, že ho môžete pripojiť k mobilným zariadeniam, ktoré používajú iOS a Android.

Na Nano Ledger X a platforme Lunie, platforme vytvorenej spoločnosťou Cosmos na ukladanie tokenov ATOM, je skvelé, že sú obe kompatibilné. To znamená, že môžete získať ďalšie zabezpečenie Nano Ledger X spolu so skvelým softvérom peňaženky Lunie. Jednou z výhod, keď sú obe kompatibilné, je to, že môžete vkladať svoje tokeny, ktoré sú na Nano Ledger X. Takže sa pozrite na tieto možnosti pre svoju peňaženku atómových bitcoinov.

Predikcia ceny 2020 pre ATOM

ICO ATOM sa uskutočnilo v roku 2017 a predalo sa za 0,1 USD. Token bol k dispozícii na obchodovanie na svojej prvej burze začiatkom roka 2019. Odvtedy bol ATOM kótovaný na viac ako 20 rôznych burzách. 16. marca 2019 token dosiahol historické maximum 8,31 USD. Tí, ktorí sa dostali na ICO, boli veľmi šťastní jednotlivci, pretože cena sa výrazne zvýšila. Aktuálna cena ATOM k 18. aprílu 2020 je 2,41 USD s trhovým stropom 460 263 477 USD, čím sa token zaraďuje na 24. miesto v tabuľke. Predikcia Bitcoin ATOM sa líši a cena ATOM závisí od toho, či sa bitcoinu darí.

Stále existuje nádej, že na ATOM zarobíme peniaze v roku 2020, pretože veľa jednotlivcov predpovedá, že sa očakáva, že cena tokenu sa počas celého roka zvýši. Predpovede nie sú vždy 100% presné, takže je vždy dobré ich vziať so štipkou soli. Tu je niekoľko predpovedí od renomovaných jednotlivcov.

 • Predbežné informácie o bitcoine predpovedá, že ATOM dosiahne maximum 8,57 USD do decembra 2020, čo je takmer 4 -násobok súčasnej ceny.
 • Coinpedia má podobnú predpoveď pre ATOM. Predpovedajú, že cena sa do konca roku 2020 bude pohybovať od 8 do 9 dolárov.
 • CryptoChartWizard91 naznačuje, že existuje veľká pravdepodobnosť, že ATOM dosiahne 10 dolárov v roku 2020 po vykonaní grafickej analýzy trhu.

Nadšenci ceny kryptomeny COSMOS sú na ATOM stále optimistickí a investujú do tokenu v nádeji, že v nasledujúcich rokoch dôjde k zvýšeniu ceny.

Záver

Cosmos (ATOM) má úžasný produkt, ktorý je stále výnosný, ak hľadáte investíciu do mince ATOS Cosmos. Ich úsilie stať sa „internetom blockchainu“ je veľmi ambiciózne. Majú však potenciál uspieť a dostať sa do veľkých líg. Našťastie ste v našej recenzii ATOM sv získali veľa znalostí o kozme a tokene ATOM. Ak máte záujem o kúpu svojich prvých tokenov ATOM, odporúčame vám využiť našu burzu ChangeNOW, aby ste získali najlepšie ceny, nízke poplatky a bezpečný prístup k tokenom.