Predpoveď ceny NANO

Nano mal neistú cestu na trhu s kryptomenami. Mince bola predtým známa ako RaiBlocks, ktorá bola neskôr transformovaná na NANO. Cieľom tejto blockchainovej platformy je v zásade priniesť transformáciu v tomto odvetví tým, že rozšíri transakcie bez nuly v reálnom čase a zároveň eliminuje vysokú spotrebu energie..

V poslednej dobe NANO nadviazalo partnerstvo s Metal Pay a je dostupné v 41 jurisdikciách v Amerike. V minulosti platforma spolupracovala aj so subjektmi ako Crypto.com a Uphold.com. Ak hľadáte investíciu do mincí NANO a neviete, či je to bezpečné, ste na správnom mieste..

V tomto článku budeme diskutovať o predpovedi cien Nano 2020, kryptomene Nano value, najnovších správach Nano, cene Nao ICO, kde kúpiť kryptomenu Nano, a všetkých ďalších relevantných informáciách, ktoré sa jej týkajú..

Čo je Nano?

Nano vymyslel Colin LeMahieu, ktorý predtým pracoval s uznávanými spoločnosťami ako Qualcomm a Dell. Nano využilo DAG alebo Direct Acrylic Graphy a integrovalo svoju špecializovanú technológiu známu ako architektúra blokových mriežok.

To znamená, že každému používateľovi bude priradený vlastný blockchain s názvom account-chain. Nano sa na trhu odlišuje rýchlym výkonom, nízkymi poplatkami a ekologickým modelom.

Táto blockchainová platforma navyše používa hlasovanie Open Representative, čo je forma dlhého PoSa s PoW na uľahčenie transakcií obmedzujúcich rýchlosť.

Ako funguje Nano?

Prevádzková prevádzka Nano je odlišná od ostatných kryptomien. V rámci tohto ekosystému má každý účet svoj charakteristický nano blockchain a každý reťazec môže aktualizovať iba vlastník.

Používatelia aktualizujú svoj blok vykonaním transakcie (odoslaním alebo prijatím finančných prostriedkov), čím vykonajú dve transakcie. Nie je však nevyhnutné, aby sa obe transakcie uskutočnili súčasne, pretože neexistujú žiadne časové obmedzenia.

Nano trhová cena – od čoho závisí?

Cena kryptomeny závisí od mnohých faktorov. A nižšie zdôrazňujeme niektoré z faktorov, ktoré môžu ovplyvniť cenu Nano –

  • Rozsiahle prijatie

To, či cena nano coinov bude v dlhodobom horizonte rásť alebo nie, závisí od jeho akceptovateľnosti ako spôsobu platby. Našťastie si Nano vybudovalo povesť oddaných evanjelistov mincí a veľa ľudí verí, že je to jedna zo sľubných mincí, ktoré existujú..

  • Jednoduchý a priamy prístup

Jedným z dôvodov, prečo kryptomeny ešte nie sú komercializované, je zložitosť ich použitia. Tento ekosystém kryptomeny je však pôsobivo jednoduchý. Je vyvinutý so silnou štruktúrou, ktorá uľahčuje okamžité platby, pozoruhodnú škálovateľnosť a nulové poplatky.

  • Rebranding

Začiatkom roku 2018 bol Raiblocks premenovaný na Nano. Urobilo sa to predbežne, pretože pôvodný názov bol pre ľudí ťažko vysloviteľný. Tento jednoduchý krok bol splnený zvýšením ceny o 20% do 24 hodín. Môžeme dúfať, že rebranding pomôže platforme spojiť sa s hlavným prúdom publika efektívnejším spôsobom.

  • Podpora škubnutí

V roku 2018 začala Twitch, populárna služba streamovania videa, prijímať platby Nano. Bola to skvelá expozícia pre kryptomenu. A v súčasnej dobe Nano pracuje na spolupráci s inými dobre rátanými spoločnosťami, aby posilnila svoju popularitu.

Nano predikcia cien 2020

V roku 2018 bol Nano svedkom výraznej cenovej straty, ktorá bola predovšetkým dôsledkom medvedej vlny a zasiahla takmer všetky kryptomeny. Nedostatok vhodných reklamných a marketingových kampaní a vysoká konkurencia sú ďalšími dôvodmi, prečo došlo k poklesu cien.

Tím však naďalej poskytoval niekoľko zásadných prínosov pre rozvoj. Jedným z nich bolo, že skrátili čas transakcie z 3 sekúnd na iba 0,2 sekundy, čo malo svoje pozitívne účinky.

Vo februári sa Nano obchodovalo za 0,950794 USD a držalo trhový strop 91 516 391 USD. Za ten čas kolovalo na trhu 133 248 297 Nano. Navyše tu bol cenový vrchol 0,7102 USD v časovom rozpätí 24 hodín a najnižšia cena bola zaznamenaná na 0,6568 USD.

Aktuálna cena Nano stojí na 0,5619 USD, sprevádzaná cenou 1,55788%. Súčasná trhová kapitalizácia je 74 871 472 USD v obehu 133 248297 Nano. V priebehu 24 hodín dosiahol vrchol ceny 0,5640 USD, pričom najnižšia cena bola 0,5469 USD.

Predpovedanie ceny kryptomeny je vzhľadom na volatilitu trhu mimoriadne náročné. Niektorí odborníci, ktorí neustále pozorujú rôzne mince, však predpovedajú budúcnosť mincí analyzovaním svojich minulých a súčasných scenárov.

Aj keď niektorí predpovedajú, že minca môže klesnúť až na 0,0683 USD, iní odborníci sa domnievajú, že hodnota Nano by sa do konca roka 2020 mohla zvýšiť až na 9,3 USD.

Dlhodobá predpoveď ceny nano kryptomeny

Podľa hodnotenia priemyselných expertov môže cena Nano v dlhodobom horizonte predstavovať nárast o 3726,5412%. To znamená, že do roku 2023 môže byť cena Nano predpovedaná na 21,501121 USD.

Vzhľadom na súčasnú stabilnú fázu a faktory, akými sú zavedenie peňaženky, renomované partnerstvá, zoznamy atď., Sa budúcnosť kryptomeny Nano zdá byť stabilná.

Ako nakupovať nano kryptomenu?

Pri rozhodovaní o tom, ako získať kryptomenu Nano, je výber bezpečnej a spoľahlivej burzy dôležitý, pretože vám umožní získať najlepší kurz. ChangeNOW je rozsiahla výmenná platforma, ktorá sa považuje za jednoduchú, bezpečnú a transparentnú. Je veľmi ľahké nakupovať nano menu z tejto platformy, čo musíte urobiť –

  • Vyberte krypto pár, ktorý chcete vymeniť
  • Kliknutím na položku Exchange nechajte platformu vykonať všetky výpočty za vás
  • Systém RealRates platformy odhadne najlepší výsledok a bezpečne prenesie zábavu do vašej peňaženky.

ChangeNOW vám navyše umožňuje výmenu mincí bez akejkoľvek registrácie a taktiež sa nemusíte obávať skrytých poplatkov. So spoľahlivosťou a účinnosťou tejto platformy si už nemusíte lámať hlavu nad tým, kde kúpiť Nano XRB.

Nano – plán

Nano usilovne pracuje na zvýšení svojho postavenia na trhu s kryptomenami a nižšie diskutujeme o niektorých plánoch vývoja tejto platformy –

  • Hromadné prijatie

Vývojový tím spoločnosti Nano zdôraznil niektoré dôležité ciele týkajúce sa adopcie. Vyvíja „zástrčku“ & pay, ”infraštruktúra cloudovej siete, ktorá bude horizontálne škálovateľná. Tím vytvoril počiatočný prototyp infraštruktúry, ktorý je v štádiu posudzovania.

Okrem toho pracuje aj na platforme POS (miesto predaja) „play and play“, ktorá je v súčasnosti v alfa testovaní. Aj keď sú ľudia z toho veľmi nadšení, platforma neposkytla jasný časový harmonogram.

Ak by to platforma dokázala synchronizovať so súčasnými systémami predajných miest, mohol by to byť veľký krok k pokroku. Dôvodom je, že umožňuje spoločnosti Nano prevziať akcie pomocou Visa, Stripe, PayPal atď.

  • Predstavenie peňaženiek

V súčasnej dobe tím Nano pracuje v spolupráci s lídrami a partnermi na vytváraní riešení, ktoré ponúkajú viac úložného priestoru. Ledger Nano S údajne dosiahol určitý pokrok prostredníctvom komunitného úsilia a pracuje na aktualizácii svojej knižnice s cieľom zlepšiť efektivitu integrácie..

Spoločnosť uviedla, že vývoj nových skúseností s peňaženkou je jedným z hlavných cieľov. A v súčasnej dobe stolná peňaženka Nano prechádza niekoľkými testovacími fázami, aby bola zaistená kompatibilita s Androidom a iOS.

Nano okrem toho pracuje aj na inteligentných kartách, čo je funkcia, ktorej cieľom je zlepšiť používateľskú skúsenosť poskytovaním malých a bezpečných kariet na autentifikáciu a autorizáciu..

  • Protokol

Univerzálne bloky sú ďalším populárnym vývojom Nano. Sú spojené s aktualizáciami protokolu, ktoré efektívne konsolidujú rôzne typy nano blokov do jedného. To predovšetkým zvýši efektívnosť siete, posilní bezpečnosť a zefektívni kód potrebný na zostavenie bloku.

Nano Node v11 už bol predstavený s podporou Universal Blocks. Je to veľký krok vzhľadom na to, že univerzálne bloky sú prominentnou črtou, ktorá otvára cestu ďalším procesom.

Problém v protokole sa týka zachovania rozdelenia hlasov. To znamená, že je dôležité, aby táto sieť fungovala čo najmenej decentralizovane a aby naďalej fungovala rovnako.

Tím pracuje na efektívnych riešeniach, ktoré zaistia väčšiu distribúciu výkonu v rámci platformy a váha hlasovania uzlov zostane nízka..

Záver

Nano má určite prepracované plány; všetci sú však stále v počiatočných fázach. Môže trvať niekoľko rokov, kým platforma uvedie na trh významnú funkciu. Ak však všetko pôjde dobre, platforma môže byť svedkom lukratívneho rastu.

Nano je dlhodobý projekt, ktorý rieši problémy s platbami, ktorými sa dnes trh zaoberá. So správnym plánovaním a prístupom sa Nano v nasledujúcich rokoch stane populárnou kryptomenou. A vďaka potenciálu, ktorý má, je to dobrá minca na investovanie.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento článok odráža iba názor jeho autora a nie je finančným poradenstvom. Nepreberáme žiadnu zodpovednosť za výsledky akéhokoľvek rozhodnutia alebo akcie obchodníka.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Nano, navštívte nasledujúcu Nano recenziu v našom blogu.