Platforma archy blockchainu – je to výnosná investícia?

Pokiaľ ide o investície do digitálnej meny, je nevyhnutné, aby ste vykonali dôkladný výskum. Ark je pomerne nový prírastok do sveta kryptomien. Ide o projekt, ktorý bol vytvorený s cieľom demokratizovať blockchain a rozšíriť jeho prijatie v hlavnom prúde.

Služby platformy sú určené pre jednotlivcov aj pre firmy. Bez ohľadu na váš stav je Ark coin dobrou investíciou? V tomto článku prinášame všetky relevantné informácie, ktoré vám pomôžu nájsť odpoveď na túto otázku. Diskutujeme o tom, čo je to kryptomena Ark, o predpovedi Ark coin, ako si môžete kúpiť Ark coin, či je možné Ark ťažiť a o čom je vkladanie Ark. Stručne povedané, tento článok zodpovie všetky dôležité otázky súvisiace s touto platformou blockchainu.

Čo je vlastne Ark?

Platforma Ark, ponúkaná ako komplexné riešenie blockchainu, sa zameriava na kombináciu rôznych reťazcov a ich prispôsobenie pre širokú škálu aplikácií. Krajina blockchainu je dosť komplikovaná, pretože ich v krypto vesmíre existujú tisíce, pričom každý z nich má odlišné pozitívne a negatívne atribúty. Ark nebola určená na vytváranie najlepšieho blockchainu, ale zamerala sa na preklenutie medzier medzi existujúcimi blockchainmi, aby bol ekosystém menej komplexný a efektívny..

Platforma Ark využila rôzne robustné technológie na dosiahnutie svojho hlavného cieľa a počiatočný úspech tímu bol pôsobivý. Arke sa dokonca podarilo spojiť s Ethereom a Bitcoinom.

Tím Ark vyvinul rozsiahly ekosystém sandboxov, ktorý používateľom umožňuje využívať klon archívu Ark na rýchle generovanie vlastného jedinečného blockchainu. A prepojením týchto blockchainov dohromady Ark dúfa, že uľahčí výrazne zlepšenú komunikáciu v kryptopriestore.

Ponúka širokú škálu spotrebiteľských nástrojov, ako sú anonymné transakcie, kartové siete, herné tokeny, účty s viacerými podpismi atď. Tieto praktické nástroje demonštrujú záväzok platformy ponúkať výnimočné používateľské skúsenosti..

Čo je to SmartBridge?

Vďaka službe SmartBridge poskytuje Ark službu Blockchain-as-a-a-Service (BaaS). SmartBridge je do istej miery podobný atómovým swapom, kde je možné navzájom obchodovať s blockchainmi, ktoré používajú rovnaký protokol. SmartBridge umožňuje prístupnú komunikáciu medzi dvoma blockchainmi, ktoré nemusia nevyhnutne bežať na rovnakom protokole.

Čo je delegovaný dôkaz o vkladu (DPoS)?

Platforma Ark namiesto autentifikácie transakcií konsenzuálnym algoritmom Proof-of-Work využíva skôr delegovaný systém Proof-of-Stake (DPoS), ktorý pozostáva z 51 delegátov. Umožňuje používateľom zvýšiť vklad o svoje mince pomocou delegáta platformy a pokračovať v zarábaní.

Delegáti získajú dve archy za každý kovaný blok. Bloky sa vytvárajú každých osem sekúnd, takže delegáti majú možnosť každý deň zarobiť okolo 200 tokenov archy.

Čo je vkladanie archy?

Blockchainová platforma Ark umožňuje používateľom zarobiť viac tokenov jednoduchým držaním mince Ark. Používatelia priraďujú výkonnú právomoc delegátom, ktorí pracujú na zabezpečení siete autentifikáciou transakcií v rámci platformy blockchain.

A tým sa užívateľom vyplácajú výnosy vo forme kryptomeny Ark, takže platforma ponúka vynikajúce príležitosti pre pasívny príjem..

Ako ťažiť archu?

Ťažba tokenov archy nie je možná, pretože platforma integrovala delegovaný dôkaz o podiele sprevádzaný správou uzlov, kde sa najskôr zaregistrujete ako delegát zaplatením určitého poplatku a potom rozšírite návrh na presvedčenie voličov.

Ak sa chcete stať delegátom s príjmom, musíte prilákať dostatok voličov, ktorí sa zaradia medzi 51 najlepších delegátov kovania. Títo delegáti zarábajú určité mince z archy za každý blok, ktorý vytvoria.

Delegáti sa tiež delia o svoje odmeny s voličmi, aby si mohli upevniť pozíciu delegáta a pokračovať vo vytváraní blokov. Delegáti s poradím 52 a vyšším prispievajú do siete ako reléové uzly; za kovanie však nedostávajú žiadne odmeny.

Ako kúpiť mince Ark?

Ark je k dispozícii na mnohých veľkých burzách na trhu. Ďalej uvádzame niektoré z najlepších miest na nákup tokenu Ark:

  • Binance

Binance je nepochybne jednou z popredných búrz, ktoré umožňujú používateľom výmenu alebo obchodovanie s kryptomenami na stolných aj mobilných zariadeniach.

Ark BTC môžete ľahko získať z burzy jednoduchou registráciou na platforme. Akonáhle získate Ark Binance, mince bude prevedená do vami vybranej peňaženky.

  • ZMENIŤ

ChangeNOW je optimálna platforma pre obchodníkov, ktorí nechcú prechádzať ťažkosťami s registračným procesom. Burza ponúka stovky kombinácií výmen vrátane Ark Altcoin, Ark Bitcoin a Ark Eth. Platforma navyše neuchováva žiadne informácie zo strany používateľov, čo ďalej zvyšuje jej bezpečnosť a spoľahlivosť.

  • Bittrex

Ako si môžete kúpiť archu na Bittrexu? Celkové rozhranie je veľmi jednoduché a umožňuje vám prezerať rôzne trhy. Účet si môžete ľahko vytvoriť v Bittrexu a obchodovať s coinmi nepretržite.

  • OKEx

OKEx je jednou z mála búrz, ktoré ponúkajú možnosti výmeny medzi kryptomenami a kryptomenami aj pre viac ako 100 digitálnych mien. Ak teda chcete vymeniť archu za USD a naopak, je to platforma, ktorú musíte zvážiť. Vkladanie mincí do archy na OKEx je tiež veľmi jednoduché a vysoko efektívne kvôli jasnému rozhraniu platformy a pohodlným funkciám.

Aká je najlepšia peňaženka ARK?

Efektívna a bezpečná peňaženka na uloženie tokenu Ark môže výrazne zefektívniť obchodný proces. A pokiaľ ide o ukladanie tokenov ARK, dôrazne sa odporúča, aby investori používali vlastnú peňaženku Ark platformy určenú špeciálne pre Ark. Platforma ponúka niekoľko možností, ktoré zahŕňajú:

  • Ark Wallet Ledger

Ledger je v zásade viacmenová hardvérová peňaženka, ktorá podporuje širokú škálu mien. Umožňuje vám integrovať podobné aplikácie a nastaviť si tak vlastné aplikácie.

Okrem toho vám umožňuje overovať transakcie pomocou tlačidiel zabudovaných v zariadení USB pripojenom k ​​počítaču. Všetky informácie sú bezpečne uložené a pre väčšiu bezpečnosť je možné ich uzamknúť pomocou vlastného PIN kódu.

  • Papierová peňaženka z archy

Arkádové papierové peňaženky sú v podstate papierové dokumenty, ktoré vám umožňujú uložiť súkromné ​​kľúče. Aplikácia vytvorí kľúče a vy ich máte možnosť vytlačiť prostredníctvom offline tlačiarne. Väčšina papierovej peňaženky obsahuje QR kód, ktorý vyžaduje skenovanie a prihlásenie na vykonanie transakcie blockchain.

  • Peňaženka Ark Desktop

Stolná peňaženka Ark umožňuje používateľom ukladať tokeny ARK na stolné alebo prenosné počítače. Súkromné ​​kľúče potrebné na prístup k peňaženke sú uložené na miestnom pevnom disku v počítači. Tento typ peňaženky je menej bezpečný ako papierové aj hardvérové ​​peňaženky.

  • Mobilná peňaženka Ark

Ako naznačuje jeho názov, mobilná peňaženka Ark vám umožňuje spravovať vaše tokeny Ark prostredníctvom mobilnej peňaženky platformy. Aplikáciu si môžete jednoducho nainštalovať z obchodu App Store alebo Play Store a zaistiť peňaženku pomocou kódu PIN.

Aká kalkulačka mincí Ark?

Ak chcete zhruba vedieť, koľko mincí z archy zarobíte vkladom, mali by ste použiť kalkulačku mincí na archu, nástroj určený na to, aby používateľom pomohol prísť na to.

Kalkulačka vypočítava počet mincí, ktoré získate, na základe faktorov, ako sú delegát, za ktorého ste hlasovali, výška vkladu a časové obdobie vkladania..

Odteraz môžete za jeden rok zarobiť zhruba 79,1 žetónov vložením 1 000 archy, pretože delegát vám umožní ponechať si celé percento odmeny za vklad..

Čo je predikcia ceny ARK?

Rok 2019 bol pre Ark sklamaním, pretože jeho cena klesla z 0,383152 dolára v januári na 0,150069 dolára v decembri. Aj keď krátkodobé nákupy archy nie sú nevyhnutne skvelou investičnou príležitosťou, dlhodobá investícia sa môže ukázať ako veľmi výnosná.

Cena Arku je teraz 0,194454 dolára s celkovou trhovou kapitalizáciou 23 437,46 dolára. V súčasnosti minca zaznamenáva pomalý rast. A podľa rešpektovaných analytikov sa očakáva, že minca počas nasledujúcich šiestich mesiacov dosiahne pôsobivý rast. Podľa jedného odborníka z odvetvia sa cena Arku môže do začiatku roka 2021 zvýšiť na 0,451424 dolára.

Záver

Ark sa pripravuje na spustenie svojho vyhradeného virtuálneho počítača, ktorý mu umožní vložiť do svojho ekosystému inteligentné zmluvy. Je to rozsiahla sieť, ktorá pracuje na prepojení niekoľkých riešení blockchainu a pomáha spoločnostiam aj jednotlivcom pri vytváraní toku medzi blockchainmi, ktorý umožňuje interakciu používateľa s viacerými reťazcami jedinou akciou. Keďže Ark je v kryptoburze relatívne nový, jeho platforma má obrovský potenciál, ale jej budúcnosť bude v konečnom dôsledku závisieť od vykonávania jej stratégií na prilákanie nových investorov..