Recenzia Enjin 2020

Kryptomena je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich odvetví na svete, ktoré poskytlo významný potenciál digitalizácie meny. Mince sú najdôležitejším fragmentom akejkoľvek platformy pre kryptomeny, ktorá uľahčuje obchodné procesy. V priebehu rokov neustále dochádzalo k zlepšovaniu a zdokonaľovaniu kryptomien zameraných na posilnenie rozvoja priemyslu. Jednou z najchytrejších kryptomien pre hráčov, ktorí sa v tomto odvetví pohybujú, je Enjin coin. Vyskytli sa prípady, keď sa odvetvie kryptomien zameralo na herný priemysel, ale žiadne z týchto snáh nebolo preukázané ako úspešné. Projekt Enjin je však od svojho začiatku významným prínosom pre platformu Minecraft.

Enjin je viac než len kryptomena; je to riešenie blockchain, ktoré môže vyriešiť vaše dlhodobé problémy súvisiace s virtuálnym tovarom v hernom ekosystéme. O minciach Enjin môžete preskúmať veľa vecí. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o revolučnom Enjine a všetkom, čo súvisí s mincou Enjin, potom táto recenzia Enjin 2020 vám určite pomôže získať lepšie informácie.

Bez ďalších okolkov začnime tým, že sa o Enjin dozvieme viac.

Čo je Enjin?

Enjin, najrýchlejšie rastúci projekt kryptomeny, ktorý podporuje 3 000 000 herných komunít a má 19 miliónov registrovaných hráčov, predstavuje prelom v hernom priemysle. Od svojho založenia v roku 2009 spoločnosť Enjin vytvára webové stránky, fóra, chatové skupiny a mnoho ďalších dôležitých platforiem pre hráčov, herné cechy, klany atď..

Je to spoločnosť pôsobiaca v Singapure v oblasti informačných technológií, ktorá bola založená v roku 2009. Práve v roku 2017 sa Enjin rozhodol usporiadať ICO, aby predstavil svoju technológiu aj na blockchaine. Toto bol skutočne východiskový bod masívnych transformácií ich technológie. Aj keď tento koncept nebol vo svete kryptomien ničím novým, mal predovšetkým slúžiť ako spoľahlivý most kryptomien medzi hernými platformami. Cieľom bolo priniesť prenosnosť a prenosnosť virtuálneho tovaru a majetku na hernej platforme.

Rýchle veci, ktoré potrebujete vedieť o Enjine

 • Enjin Network je tiež vynikajúca sociálna platforma a systém na správu obsahu, ktorý zahŕňa herné protokoly a platformy.
 • Peňaženka Enjin môže uchovávať zberateľské predmety a kryptocoiny.
 • Enjin je univerzálny prieskumník blockchainu, ktorý je navrhnutý tak, aby sa zameral na užívateľské skúsenosti a rýchlosť.
 • Enjin má riešenie na škálovanie problémov v blockchaine Ethereum, ktorý sa nazýva Efinity.
 • Enjin tiež uľahčuje token Ethereum a ponúka komplexné riešenia elektronického obchodu.

Čo je Enjin Coin?

Enjin, postavený na sieti Ethereum, je token ERC-20. Projekt Enjin nie je postavený len na to, aby priniesol výhody hraniu hier pomocou blockchainu, ale ukazuje sa, že je nápomocný aj pri inteligentných zmluvách. Je zrejmé, že pri prevode virtuálneho tovaru na herných platformách prevláda mnoho podvodných praktík. V rámci projektu Enjin sa výrobcovia snažia zaistiť záujem hráčov a zabrániť tomu, aby sa dostali do nástrah..

Spoločnosť Enjin vstúpila na trh blockchainu s niekoľkými prevratnými pokrokmi v rámci ekosystému Ethereum. Enjin sa napríklad stal prvým projektom, ktorý testoval možnosti siete Ethereum Raiden Network. V porovnaní s inými mincami na trhu má mince Enjin výraznejšiu podporu komunity, ktorá jej nakoniec umožnila vytvoriť silnú trhovú základňu. Projekt Enjin je tiež veľmi populárny medzi vývojármi hier a hráčmi, ktorí ťažia z bezplatného webu Enjin.

Kde kúpiť mince Enjin?

Rovnako ako všetky ostatné mince na trhu, aj mince Enjin je možné využívať výmenou za iné kryptocoiny ako Ethereum, QASH, USDT a Bitcoin. Okrem kryptomeny pre herné platformy je možné mince Enjin obchodovať aj na týchto burzách:

 • Coinrail
 • Kucoin
 • Binance
 • OKEx
 • Kryptopia

Ako obchodník musíte získať určité množstvo kryptomeny, aby ste s ňou mohli obchodovať za tokeny Enjin na akejkoľvek burze. Akonáhle využijete tokeny Enjin, môžete ich previesť do peňaženky Enjin.

Kúpte si svoju mincu Enjin od ChangeNOW

Okrem vyššie uvedených búrz je jednou z najväčších kryptoburz, kde môžete bez problémov využívať Enjin, ChangeNOW. Je to najväčší a najspoľahlivejší nástroj na okamžitú výmenu na svete, kde si môžete kúpiť Enjin. Táto efektívna platforma podporuje nekryté peniaze aj kryptomeny. Je to jedna z najlepšie hodnotených platforiem, ktorá môže uľahčiť rýchlu kryptoburzu, ktorú hľadáte. ChangeNOW funguje s viacerými platformami na obchodovanie s kryptomenami a burzovými partnermi, takže si už nemusíte robiť starosti s výberom najlepšieho výmenného kurzu.

Čím sú mince Enjin obľúbené na trhu?

Herný svet mal vždy problémy s bezpečnosťou a dôverou, ale so zahrnutím technológie blockchain tu bol pocit zabezpečenia na vysokej úrovni. Enjin bola skvelá iniciatíva na spojenie herného ekosystému a blockchainu. O minci Enjin je známe, že ponúka obchodníkom mnoho výhod, a preto uvádzame niekoľko základných-

 • Obchodovanie a výmena digitálneho tovaru a virtuálnych aktív na Blockchainu

Minca Enjin podporuje úplne nový model digitálneho vlastníctva výlučne pre hráčov a správcov obsahu. Môže byť použitý ako decentralizovaná krypto platforma na distribúciu, zarábanie, obchodovanie a správu všetkých druhov virtuálnych statkov v digitálnom ekosystéme..

 • SDK pre herné platformy

Spoločnosť Enjin rozširuje svoju podporu aj na online hráčov, pretože je navrhnutá výhradne pre hernú komunitu. Kryptomena s otvoreným zdrojovým kódom má súpravy SDK podporujúce viacero jazykov, platobné platformy a peňaženky.

 • Riešenie pre podvody a vysoké poplatky

Ak sa dá veriť štatistikám, takmer 7,5 položky zakúpeného ako virtuálny tovar sa stratí z dôvodu podvodov a nesprávneho postupu. Mince Enjin sa zameriavajú na zmiernenie týchto problémov zavedením bezpečnosti a dôvery pomocou minimálnych transakčných poplatkov. Poplatky za peňaženku Enjin sú tiež minimálne, čo umožňuje hráčom bezpečne obchodovať v rámci ekosystému.

 • Herný zážitok so skutočným vlastníctvom

Online hráči môžu obchodovať a vymieňať si aktíva v rôznych herných komunitách, a tak vyživovať svoje peňaženky skutočnou hodnotou a vlastníctvom. Peňaženka Enjin umožňuje hráčom ukladať svoje mince a bezpečne s nimi obchodovať na rôznych platformách.

Ako uchovávať Enjin?

Pretože je Enjin token ERC20, môžete na uloženie mince využiť viacero tokenov, ktoré je možné podporiť. Existuje mnoho obľúbených online peňaženiek, ktoré môžu bezpečne uložiť vaše mince Enjin. Okrem obľúbených súkromných peňaženiek dostupných pre mince sa vždy odporúča používať oficiálne peňaženky Enjin, ktoré môžete získať zo svojich zariadení so systémom Android a iOS.

Všetko, čo potrebujete vedieť o inteligentnej peňaženke Enjin

Inteligentné peňaženky Enjin sú sľubným riešením problému s bezpečnosťou a pohodlím, ktorý prevláda v odvetví kryptomien. Bola spustená v roku 2018 a ponúka bezpečné a pohodlné skladovanie mincí. Inteligentná peňaženka Enjin vám tiež poskytne zabezpečenie na vysokej úrovni a taktiež vás vystaví širokému spektru digitálnych mien. Aby sme boli presní, podporuje 700 digitálnych mien. Nepoužíva sa len na obchodovanie s tokenmi Enthereum, Bitcoin a inými ERC20, ale inteligentná peňaženka Enjin vám tiež pomôže spravovať herné aktíva založené na blockchaine.

Hlavné výhody inteligentnej peňaženky Enjin

Inteligentná peňaženka Enjin je navrhnutá s primárnym cieľom premeniť váš smartphone na peňaženku. Poskytne vám úplnú kontrolu nad vašimi súkromnými kľúčmi a tiež poskytne širokú škálu funkcií zabezpečenia. S inteligentnou peňaženkou Enjin môžete vytvárať, sledovať, importovať a rozdeľovať svoje finančné prostriedky na rôzne účty, aby ste ich mohli efektívne spravovať.

S Enjin môžete ukladať nasledujúce kryptomeny:

 • Ethereum
 • Bitcoin
 • Tokeny ERC20
 • Litecoin
 • Mince Enjin
 • Tokeny ERC721
 • Tokeny ERC1155

Klady:

 • Podporujte širokú škálu digitálnych tokenov a mincí
 • Špičkové bezpečnostné funkcie
 • Viacjazyčný
 • Pôsobivé a jednoduché používateľské rozhranie
 • Podporuje zariadenia Android a iOS
 • Vyššie hodnotenia užívateľov

Zápory:

 • Nie je to otvorený zdroj

Záver

Enjin priniesol výraznú revolúciu v hernom priemysle prepojením s blockchainom. Podľa priemyselných expertov projekt Enjin prinesie niekoľko vylepšení. Očakáva sa, že na žetóny ENJ bude podávaný rastúci počet stávok, aby sa zlepšila jeho výkonnosť. Enjin je bezpochyby jedným z efektívnych a všestranných krypto projektov výhradne určených pre hernú komunitu.

Projekt Enjin je ďalej nastavený na skúmanie nových technológií v ekosystéme hier a blockchainu. Vyššie uvedené boli niektoré zo zásadných podrobností, ktoré potrebujete vedieť o minciach Enjin a Enjin, inteligentných peňaženkách Enjin atď., Aby vám pomohli lepšie sa rozhodnúť, pokiaľ ide o vstup na trh a využitie jeho mnohých výhod.

Ak sa chcete dozvedieť viac o predpovedi cien ENJ, navštívte nasledujúci príspevok Enjin v našom blogu.