Kde kúpiť mince IOTA?

Čo je IOTA?

V roku 2017 IOTA prišla na trh ako kryptomena s primárnym cieľom predstaviť svoje možnosti blockchainu na internete vecí. Inými slovami, IOTA bola od začiatku navrhnutá tak, aby maximalizovala silu skrytú v internete vecí. Umožňuje bezpečný predaj a výmenu dátových tokov, ktoré nemajú poplatky za transakcie alebo vyžadujú od baníkov údržbu operácií. Svet každým dňom smeruje k plne funkčnému interaktívnemu ekosystému stroj od stroja. IOTA obišla najvyššie prekážky tohto sveta, ako sú náklady na ťažbu, problémy so škálovateľnosťou a nízka rýchlosť transakcií. To sú dôvody, prečo IOTA dnes rastie.

Ako kúpiť IOTA na ChangeNOW

Na dnešnom trhu s kryptomenami existuje mnoho búrz, kde si môžete kúpiť IOTA, pretože minca je veľmi populárna. Na nákup alebo predaj IOTA sú k dispozícii burzy Binance, Bittrex a ďalšie. Odporúčame vám však používať kryptomenu ChangeNOW, pretože ponúkame veľmi jednoduchú, bezpečnú a užívateľsky prívetivú službu.

Ako neväzobná služba neuchovávame žiadne vaše finančné prostriedky -takže máte plnú kontrolu nad svojim majetkom. ChangeNOW tiež nevyžaduje žiadnu formu vytvorenia účtu, ktorá je kľúčová pre zaistenie vašej bezpečnosti a anonymity. Pretože na platforme nie sú uložené žiadne osobné informácie, úniky údajov tohto druhu sú jednoducho nemožné.

Hlavnou výhodou ChangeNOW je, že priemerná výmena vám nezaberie viac ako 5 minút. Špeciálne algoritmy vyberajú najlepší kurz dostupný na trhu v čase výmeny pre obchodné páry podľa vášho výberu, takže sa nemusíte báť, že ste premeškali príležitosť vymeniť IOTA za lepšie kurzy.

ChangeNOW Nákupný sprievodca pre IOTA

Tu je vaša kryptomena IOTA, ako nakupovať v sprievodcovi ChangeNOW:

Krok 1. Na domovskej stránke vyberte menu a zadajte sumu nákupu, vaše mince IOTA sa automaticky vypočítajú. Stlačte tlačidlo Kúpiť.

Krok 2. Zadajte adresu, na ktorú chcete prevziať svoje mince IOTA. V prípade, že ešte nemáte krypto peňaženku, vytvorte si ju pomocou niektorej z parterových služieb ChangeNOW.

Krok 3. Dôkladne skontrolujte svoje informácie a potom kliknite na položku Potvrdiť.

Krok 4. Dokončite proces nákupu a svoje mince dostanete za niekoľko minút.

Kúpte si IOTA pomocou kreditnej alebo debetnej karty

Na ChangeNOW môžete vždy kúpiť IOTA kreditnou kartou. Túto možnosť poskytuje náš partnerský poskytovateľ fiat, spoločnosť Simplex. Nákup IOTA za fiat menu bude vyžadovať vašu rýchlu registráciu. Výmena bude prebiehať rýchlo a bezpečne. Nákup IOTA s akoukoľvek inou kryptomenou je na ChangeNOW vždy bez registrácie.

Ako kúpiť IOTA na eToro?

Prejdite na registračnú stránku obchodného webu eToro IOTA a zistite, či je vhodný čas na kúpu IOTA. Postup registrácie je uvedený na tejto stránke a stačí postupovať podľa týchto pokynov. Najprv musíte zadať svoje meno, heslo, používateľské meno, e -mail a telefónne číslo. Potom musíte prijať zmluvné podmienky a zmluvné podmienky a kliknutím na uvedené tlačidlo dokončíte vytváranie účtu. Bude vám odoslaný e -mail na overenie alebo potvrdenie e -mailu. Účet bude overený po kliknutí na odkaz odoslaný na váš e -mail.

Ak chcete dokončiť svoj profil, zadajte svoje údaje. Informácie o overení hrajú významnú úlohu v zaistení bezpečnosti vášho účtu. Pred uložením starostlivo zadajte všetky údaje a dvakrát ich skontrolujte. Týmto spôsobom dokončite svoj profil a pokračujte ďalším krokom.

Účet vyžaduje minimálny počiatočný vklad 200 USD. Táto platforma ponúka rôzne spôsoby platby. Po vložení peňazí si môžete kúpiť a predať IOTA do sýtosti. Nezabudnite poznať finančné riziká spojené s obchodovaním s kryptomenami.

Prečo je ChangeNOW najlepšia voľba

Zoznam kryptomien sa každým dňom predlžuje. Na ChangeNOW vám budú poskytnuté ceny za kryptomeny v reálnom čase optimálne pre obchodovanie IOTA a cez 190 kryptomien, ktoré si môžete kúpiť za IOTA.

Ako neväzobná služba, ChangeNOW neuchováva žiadne finančné prostriedky svojich zákazníkov – používatelia majú plnú kontrolu nad svojim majetkom. ChangeNOW tiež nevyžaduje žiadnu formu vytvorenia účtu, ktorá je životne dôležitá pre zaistenie bezpečnosti a anonymity zákazníkov. Pretože na platforme nie sú uložené žiadne osobné informácie, je porušenie tohto druhu údajov nulové.

Ako najlepšia platforma na obchodovanie s IOTA sa ChangeNOW snaží o maximálnu bezpečnosť, jednoduchosť a pohodlie. Služba má k dispozícii na výmenu viac ako 190 mincí a neobmedzuje žiadne obchody. Užívatelia si môžu ľahko vymieňať, koľko chcú, bez ohľadu na to, ako vysoko by mohla IOTA ísť, vrátane bitcoinov (BTC) a ethereum (ETH) na výmenu IOTA. K dispozícii je aj možnosť fiat-kryptomenu si môžete kúpiť pomocou Visa alebo MasterCard prostredníctvom partnera tretej strany. Hlavnou výhodou ChangeNOW je, že investovanie do mince IOTA trvá v priemere asi 5 minút na dokončenie transakcie bez dlhého procesu overovania. Špeciálne algoritmy vyberajú najlepšiu sadzbu, ktorá je na trhu k dispozícii v čase výmeny, a zaisťujú spokojnosť zákazníka pri každom obchode.

Okrem spoľahlivej platformy stojí za zmienku aj tím zákazníckej podpory ChangeNOW. ChangeNOW je známe, že rieši niektoré z najzložitejších prípadov výmeny kryptomien. Táto pozornosť k detailom a efektivite môže určite naznačovať vynikajúcu kvalitu služieb poskytovaných spoločnosťou ChangeNOW.

Ako uchovávať IOTA? Ako získať peňaženku IOTA?

Získať krypto peňaženku IOTA nie je nič zložité. Ak sa chcete dozvedieť, ako zabezpečiť IOTA, zvážte použitie ktorejkoľvek z nasledujúcich peňaženiek pre IOTA:

Trojica

Bola to prvá peňaženka IOTA na trhu a stále je najlepšia na ukladanie vašich mincí. Poskytuje mobilné aj stolné peňaženky na ukladanie mincí IOTA MIOTA a rozhranie peňaženky sa ľahko používa, pretože bolo navrhnuté s ohľadom na tokeny IOTA. Vďaka tomu je ideálna peňaženka pre začínajúcich investorov. Peňaženka IOTA Trinity poskytuje vysokú úroveň zabezpečenia pomocou šifrovania semien. Nie je kompatibilný s inou kryptomenou, ako je bitcoin, pretože ponúka funkcie sledovania trhu, ktoré vám umožňujú sledovať výmenné kurzy mien v reálnom čase.

Peňaženka Trinity je k dispozícii aj pre používateľov IOS a IOTA Android ako mobilná peňaženka a je kompatibilná so systémami Windows, Linux a Mac na počítačoch. Pri používaní tejto peňaženky sa uistite, že máte znalosti o základných bezpečnostných problémoch, aby ste si boli istí, že vaše mince sú bezpečne uložené.

GUI svetlo

Toto je ďalšia skvelá peňaženka aplikácie IOTA pre začiatočníkov. Je ľahko použiteľný a je to open-source stolná peňaženka IOTA. Každý si môže prejsť jednoduchými krokmi k nastaveniu GUI Light. Po inštalácii zobrazenia GUI sa od používateľov vyžaduje, aby si vybrali jednu z dvoch možností, a to buď peňaženku s plným uzlom, alebo peňaženku s ľahkým uzlom..

Plný uzol vs ľahký uzol IOTA

Na jednoduché akcie, ako je ukladanie, odosielanie a prijímanie IOTA, môžu začiatočníci použiť peňaženku light node. Plnohodnotný typ peňaženky sa odporúča používať pre používateľov, ktorí získali skúsenosti alebo majú požadované technické znalosti. Je to jedna z najlepších peňaženiek, ktoré IOTA má. Ak hľadáte peňaženku na stiahnutie IOTA na uloženie svojich mincí, vyskúšajte to. Ponúka najvyššiu úroveň zabezpečenia pre vaše mince.

Ledger Nano S

Toto je tvrdá peňaženka pre IOTA použiteľná pre väčšinu kryptomien na trhu. Má optimálne zabezpečenie, pretože zaisťuje vaše mince, aj keď ste offline. Ledger Nano S udržuje vaše finančné prostriedky plne chránené pred akýmkoľvek typom bezpečnostnej hrozby, ktorá môže nastať. Peňaženka Ledger Nano S je najdôveryhodnejšou peňaženkou väčšiny profesionálnych obchodníkov. Zabezpečuje akékoľvek množstvo finančných prostriedkov a dokončuje transakcie rýchlosťou blesku.

Záver

Kúpa tokenov IOTA je niektorými odborníkmi považovaná za múdru investíciu. Je však dôležité mať základné znalosti o tom, ako obchodná hra funguje, aby bola v obchode správne úspešná. Získanie znalostí o prognóze ceny kryptomeny IOTA vám navyše poskytne skvelú pozíciu na obchodovanie so ziskom.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako funguje IOTA, kam sa IOTA chystá, predpovede mien IOTA a zistiť, či je vhodný čas na kúpu IOTA, pozrite si zodpovedajúce články v našom blogu.