Bezpečné spôsoby nákupu bitcoínov v Mexiku

Mexiko je krajinou bohatých tradícií a histórie, rozkošnej krajiny, pálivého čili a sombrera so širokým okrajom. Teraz je však načase spojiť Mexiko aj s bitcoinmi, pretože táto kryptomena sa tam stala pomerne populárnou. Tento rýchly sprievodca poskytuje informácie o najlepších výmenách, preto je mimoriadne užitočný pre tých, ktorí mali to šťastie, že sa narodili na tomto nádhernom mieste..

Zhrnutie: Sprievodca získaním bitcoinu v Mexiku

 1. Zaregistrujte si účet na Coinmama a overte svoju e -mailovú adresu kliknutím na odkaz poskytovaný platformou.
 2. Prejdite na kartu „Overte svoj účet“ a dokončite proces kontroly identity, aby ste mohli nakupovať BTC.
 3. Po dokončení overenia prejdite na stránku hlavného panela a kliknite na „Kúpiť bitcoin“.
 4. Vyberte si program BTC a kliknite na „Kúpiť teraz“.
 5. Po vložení finančných prostriedkov zadajte adresu svojej externej peňaženky, aby ste mohli prijímať mince.
 6. Vyplňte údaje o svojej kreditnej karte a pokračujte kliknutím na tlačidlo „Zaplatiť teraz“ v spodnej časti stránky.
 7. Skontrolujte zostatok na svojej externej peňaženke a potvrďte tak objemy, ktoré vám boli prevedené.

Bitcoin (alebo skrátene BTC) je na vzostupe od roku 2009, pričom pochádza niekoľko ďalších kryptomien. Je to v podstate online mena, ktorá nie je viazaná krajinami ani žiadnou inou stranou, v skutočnosti ju ovládajú ľudia. Niektoré krajiny, ako napríklad Mexiko, používajú túto kryptomenu na to, aby sa pokúsili zdvihnúť vlastnú ekonomiku a pomôcť rozkvetu svojej krajiny.

Nakúpte bitcoiny v Mexiku

V tomto článku sa budeme rozprávať o mnohých populárnych a bezpečných burzách na nákup bitcoinov v Mexiku a o tom, aké peňaženky si kúpiť (niekde musíte vložiť peniaze). Blízko konca bude aj sekcia často kladených otázok, takže zostaňte naladení.

Dostupné platby bitcoinmi v Mexiku

Existuje niekoľko spôsobov nákupu bitcoinov, jedným z najobľúbenejších spôsobov je kreditná/debetná karta. Dokončenie tejto metódy zvyčajne trvá 5 pracovných dní, pretože sadzby poplatkov závisia od banky. Ak chcete nakupovať pomocou elektronickej platby, potom je jedným z najľahších a najužitočnejších spôsobov používanie služby PayPal.

Získajte bitcoiny pomocou spôsobu platby PayPal

Najpopulárnejšími možnosťami sú však kreditné karty a hotovostné vklady prostredníctvom bánk. Bankové karty poskytujú okamžitý prístup k minciam, zatiaľ čo nákupy v hotovosti sú najviac súkromné, najmä ak sa vykonávajú osobne. Obe však majú vysoké poplatky a problémy so zabezpečením, pretože informácie o karte je možné ukradnúť a v hotovosti uložiť v hotovosti podvodníkovi pred prijatím BTC.

Je legálne nakupovať BTC v Mexiku?

Je legálne nakupovať, predávať a používať bitcoiny, pretože mexická vláda v decembri vydala návrh zákona, ktorý umožňuje nákup kryptomien. Je dôležité poznamenať, že aj keď je zákonný, nepovažuje sa za zákonné platidlo ako za nekryté peniaze (USD, EUR) a že by sa nemalo považovať za menu, ale za komoditu. Hlavným účelom návrhu zákona je zaistiť, aby bitcoiny spadali pod jurisdikciu a kontrolu centralizovanej banky v Mexiku.

Zákonnosť bitcoinu

Nie sú žiadne problémy s tým, kedy sa rozhodnete kryptomenu predať a zlikvidovať, čo znamená, že ju môžete ťažiť a predávať aj online. Mexické regulačné orgány tiež vydali regulované „pieskoviská“ na experimentovanie a zistenie vplyvu, ktorý má na ekonomiku.

Dôveryhodné mexické burzy na nákup bitcoinov

V Mexiku je na výber množstvo bitcoinových búrz, všetky majú výhody aj nevýhody. Existujú aj platformy peer-to-peer (P2P), na ktorých môžete nakupovať BTC priamo od obchodníka a nie na burze. Môžete tiež nakupovať od Bankomaty ktoré sú vyrobené špeciálne pre bitcoiny, ktorým je v tomto článku venovaná samostatná časť. Teraz sa pozrieme na niektoré burzy, ktoré sú k dispozícii, ak náhodou žijete v Mexiku.

Vyberte si výmenu bitcoinov

Coinmama

Coinmama je európska spoločnosť so sídlom na Slovensku a podniká od roku 2013. Zatiaľ môžete nakupovať iba bitcoiny a inú kryptomenu s názvom Ethereum. Plánujú implementovať predaj kryptomien neskôr, aj keď zatiaľ nebolo ponúknuté nič konkrétne. Nákupy, ktoré robíte, pochádzajú z ich osobného inventára, a nie z iného zdroja, čo znamená, že nie je zapojený žiadny sprostredkovateľ.

Hlavná stránka Coinmama

Overenie vašej identity je nevyhnutné, a to ešte predtým, ako budete môcť uskutočniť nákup. Požadované dokumenty bez ohľadu na to, kde žijete, sú skenované doklady totožnosti a účet za energie.

Musíme spomenúť, že Coinmama funguje prostredníctvom kreditných alebo debetných kariet iba v tomto bode. Coinmama zaznamenáva výmenný kurz 5,50% a príplatok 5,00%, ak používate kreditnú alebo debetnú kartu. Je relatívne vysoký, ale rozhodujete sa pre prémiové služby a rýchlosť dokončenia transakcie. V tejto chvíli neponúka peso, iba USD a EUR.

Pros

 • veľmi rýchly transakčný systém povolený prostredníctvom bankových kariet;
 • zabezpečenie dosiahnuté prenosom BTC priamo na vašu externú adresu.

Zápory

 • overenie potrebné na uskutočnenie nákupu;
 • vysoká sadzba poplatkov v porovnaní s priemyslom;
 • K dispozícii sú kreditné karty vyjadrené v USD alebo EUR.

Bitso – mexická bitcoinová burza

Bitso je jednou z najväčších burz BTC v Mexiku, ktorá bola založená v roku 2014. Prezident a spoluzakladateľ Daniel Vogel absolvoval niekoľko stretnutí s mexickou vládou o implementácii bitcoinov do ekonomiky. Na aktiváciu účtu budete potrebovať overenie ID, to znamená, že nie je súkromné. Na nákup BTC môžete použiť kartu Visa/MasterCard alebo bankový prevod.

Bitcoinová platforma na výmenu bitcoinov

Jednou z výhod, ktoré má Bitso, je to, že s nimi nadviazal obchodný reťazec 7-Eleven, takže teraz vo všetkých 135 000 pobočkách v Mexiku nájdete hotovostný vklad na nákup BTC. Jedinou menou, ktorú majú, je mexické peso a vaša kreditná alebo debetná karta musí byť v pesos, inak vám nedovolia kúpiť žiadne bitcoiny..

Pros

 • zabezpečené pomocou zabezpečenia viacerých podpisov
 • vysoká dostupnosť 135 000 miest
 • platby v mexických pesos

Zápory

 • žiadne súkromie kvôli požiadavkám na overenie;
 • iné meny ako USD alebo EUR nie sú k dispozícii.

BitPanda

Bitpanda je jednou z najznámejších búrz. K uvedeniu na trh došlo v októbri 2014 v úzkej spolupráci s rakúskymi orgánmi. Nákup a predaj kryptomien prebieha bez meškania a prostredníctvom kreditných kariet a Skrill trvá iba niekoľko sekúnd. Neponúkajú službu v pesos, pretože služby sú k dispozícii iba v EUR.

Vymeňte bitcoin za Bitpandu

Proces overenia môže chvíľu trvať. Musíte mať telefónne číslo, ktoré patrí do jednej z krajín uvedených vyššie. Ich sadzby poplatkov sa pohybujú od 3% do 4%, v závislosti od zvolenej možnosti platby, či už ide o elektronickú platbu pomocou Skrill, bankovým prevodom alebo kreditnou/debetnou kartou.

Pros

 • rýchly nákup dostupný prostredníctvom CC;
 • k dispozícii niekoľko platobných možností.

Zápory

 • platba iba v eurách;
 • overenie je nevyhnutné.

CEX.IO

Cesta CEX.IO prešiel od roku 2013, je zaujímavý, pretože je to úplne prvý poskytovateľ cloudovej ťažby v krypto priemysle. Potom založila svoje výmenné a obchodné operácie a úplne opustila cloudové programy. Ponúka niekoľko kryptomien, ktoré sú v súčasnosti na trhu obľúbené, vrátane BTC. Ponúkajú multiplatformové obchodovanie prostredníctvom webových stránok, mobilnej aplikácie a rozhrania WebSocket API, ktoré poskytujú prístup k likvidite pre najlepšie menové páry na trhu..

Výmena CEX.IO

Hostia majú tiež sadzbu poplatku 3,5%, ale aj keď tvrdia, že sú celosvetoví, vo väčšine krajín Afriky a tretieho sveta majú veľa platobných obmedzení. Nemajú k dispozícii peso, majú USD, EUR, RUB. Platforma poskytuje veľmi nízke súkromie, pretože musíte poskytnúť ID, osobné informácie, adresu a telefón.

Pros

 • niekoľko kryptomien dostupných na predaj;
 • dostatočnú likviditu a ponuky.

Zápory

 • peso nie je k dispozícii ako fiat mena;
 • vyžaduje sa overenie, a teda žiadne súkromie.

Maklér #bitcoin-otc

#bitcoin-otc je trh P2P, v ktorom môžu ľudia od roku 2011 vykonávať mimoburzové obchodovanie s bitcoinmi. To znamená, že obchodovanie prebieha priamo medzi dvoma stranami bez dohľadu nad burzou. #bitcoin-otc funguje ako agregátor medzi vami a predajom strán z celého sveta vrátane Mexika.

Kúpte si BTC na burze #bitcoin-otc

Vzhľadom na rizikovú povahu transakcií typu peer to peer ponúka #bitcoin-otc systém reputácie nazývaný „web dôvery“. Umožňuje vám prístup k obchodnej histórii a reputácii predajcu, čo pomáha identifikovať potenciálne podvody. To znamená, že môžete nájsť predajcu, ktorý akceptuje mexické peso, a ak žiadne nenájdete, zadajte svoju objednávku do knihy objednávok, ktorá funguje rovnako ako fungujú klasifikované reklamy..

Pros

 • flexibilné sadzby a akceptované meny vďaka konkurenčným reklamám;
 • Na obchodníkov sa nevzťahujú žiadne požiadavky na overenie.

Zápory

 • potrebuje nadpriemerné technické znalosti na navigáciu na webe;
 • Napriek všetkým opatreniam je pravdepodobnosť podvodu vysoká.

Indacoin

Indacoin je globálna burza, ktorá umožňuje obchodovanie a výmenu služieb za veľký počet mincí crypoto (viac ako 200 z nich) pomocou neregistrovaného účtu a dokonca aj kreditných kariet. Podporujú iba USD, EUR, RUB pomocou vašej kreditnej/debetnej karty, ktorá má veľmi vysoký transakčný poplatok 12%.

Hlavná stránka indacoinu

Budete obmedzený na 50 dolárov za prvú transakciu, potom 100 dolárov za druhú transakciu po štyroch dňoch a potom 500 dolárov po ôsmich dňoch. Čo odlišuje Indacoin od balíka, je skutočnosť, že neobmedzený obchod je možný už po mesiaci vášho predplatného. Ďalšou výhodou je, že mince sú prevedené priamo do vašej peňaženky krátko po nákupe.

Pros

 • žiadna registrácia vášho účtu;
 • podporovaných viac ako 200 kryptomien.

Zápory

 • Mexické peso nie je k dispozícii ako nákup za fiat peniaze;
 • vysoké obchodné poplatky;
 • nízky nákupný limit pre prvých pár nákupov.

LocalBitcoins

Ak chcete osobnejší prístup k nákupu BTC, LocalBitcoins môže byť odpoveď, ktorú hľadáš. Nie je to bežná výmenná webová stránka, pretože získavate mince a predávate ich prostredníctvom reklám a ľudí, než vytvárate samotnú platformu. Tento prístup P2P sa v posledných rokoch stal veľmi populárnym, pričom mnohé krajiny dokonca používajú LocalBitcoins ako jedinú dostupnú možnosť. Pri nákupe mincí prostredníctvom služby úschovy musíte ako kupujúci zaplatiť až 1% z celkovej hodnoty.

Nákup BTC vo výmenníku LocalBitcoins

Existuje mnoho spôsobov, ako nakupovať BTC: hotovosť prostredníctvom pošty, prostredníctvom doručenia, PayPal, kreditná/debetná karta, Western Union, bezhotovostná výmena a čokoľvek iné, čo je na trhu obľúbené..

Pros

 • menšie požiadavky na kontrolu identity (e -mail/používateľské meno, heslo, telefónne číslo);
 • veľa spôsobov nákupu a veľa obmedzení, vrátane pesa.

Zápory

 • zaobchádzanie s neoverenými účtami môže viesť k podvodom;
 • objemy sú na jednu reklamu zvyčajne malé.

Paxful

Paxful je do istej miery rovnaká dohoda ako LocalBitcoins pri výmene mincí je v mnohých aspektoch sporné. Funguje výlučne s bitcoinmi, podobne ako o tom LocalBitcoins. Máte trh P2P, reklamy, ktoré si môžete pozrieť, a mnoho ďalších funkcií, ktoré majú všetky bežné výmeny P2P. Jediným rozdielom je, že predajcovia platia poplatky 1%. Môžete si tiež kúpiť bitcoiny neortodoxnými metódami, ako sú darčekové karty Amazon a podobne.

Paxívna výmena bitcoinov

Register je veľmi jednoduchý, iba váš e -mail, heslo a overenie ID v závislosti od jednotlivých obchodníkov.

Pros

 • nízke poplatky (1% platia predajcovia);
 • akceptované sú rôzne spôsoby platby a meny.

Zápory

 • možnosť podvodu je vysoká, najmä z neoverených účtov;
 • pomalá zákaznícka podpora kvôli veľkému počtu používateľov.

Remitano

Remitano je ďalšou webovou stránkou P2P, ktorá ponúka online priestor pre kupujúcich a predávajúcich na komunikáciu a prenos bitcoinov podľa ich želania. Používatelia sú tí, ktorí medzi sebou riešia špecifiká transakcie, podobne ako Paxful, LocalBitcoins, a #bitcoin-otc (sadzba 1%). Overenie ID nie je potrebné, ale kvôli vyššej bezpečnosti sa odporúča dosiahnuť overený stav. Rovnako ako ostatné ostatné vyššie umožňujú takmer všetky meny (v závislosti od dostupnosti a dopytu).

Výmena Remitano

Najvýhodnejšou možnosťou sú vklady uskutočnené prostredníctvom bánk a hotovosť, aj keď je k dispozícii aj mnoho ďalších možností.

Pros

 • štruktúra konkurenčných poplatkov;
 • miestne meny vrátane pesa.

Zápory

 • zvyčajne dostupné malé nákupy;
 • vysoký podvodný potenciál kvôli ľahkým zásadám KYC a AML.

ShapeShift

ShapeShift je švajčiarska spoločnosť, ktorá poskytuje služby výmeny kryptomien pre používateľov z celého sveta. Nepoužívajú žiadne fiat meny, čo znamená, že obchodníci nemôžu používať svoje bankové účty ani vklady. Nedostatok nekrytých peňazí umožňuje platforme vykonávať svoje podnikanie bez ohľadu na hranice alebo polohu, vrátane Mexika. Nepotrebujete účet ani prihlásenie, ktoré vám umožní rýchlo a ľahko získať BTC.

Digitálna platforma ShapeShift

To, čo robí ShapeShift jedinečným, je bezproblémový prechod medzi výmenou mien z jednej na druhú (napríklad BTG na BTC). Transakcie sa vykonávajú rýchlo a trvajú niekoľko minút, než dostanete menu k dispozícii, pričom je podporovaných viac ako 50 altcoinov.

Pros

 • plynulý prechod medzi mnohými altcoinmi a bitcoinmi;
 • úplne súkromné ​​na použitie.

Zápory

 • je známe, že zákaznícky servis má pomalú reakciu;
 • fiat peniaze a vklady/výbery nie sú podporované.

Volabitská burza

Volabit je ďalšou mexickou burzou a niektorí ju považujú za najobľúbenejšiu v Mexiku. V porovnaní s inými burzami boli jednou z prvých spoločností, do ktorých sa investovalo značných 250 000 dolárov. Majú veľmi nízku sadzbu 0,8% pre všetky transakcie. Na aktiváciu účtu budete potrebovať aj overenie totožnosti, to znamená, že nie je súkromné. Na nákup BTC môžete použiť svoje osobné karty alebo bankové platby.

Volabitská burza

Ako Bitso, Volabit má tiež partnerstvo so spoločnosťou 7-Eleven a okrem Farmacias del Ahorro a ďalšej spoločnosti s názvom Farmacias Benavides.

Pros

 • vysoká úroveň zabezpečenia s multi-podpisovými peňaženkami a transakciami;
 • Nákup BTC je k dispozícii na viac ako 135 000 miestach;
 • nákup je možný v mexickom pesose.

Zápory

 • obchodníci musia pred nákupom poskytnúť naskenovaný identifikátor;
 • nedostatok iných fiat mien ako USD alebo EUR.

Dodržiavať

Táto platforma nie je burzou v užšom zmysle slova, pretože slúži skôr ako online peňaženka než ako obchodné centrum. Môžete uložiť svoje bitcoiny a dokonca aj uložiť, ak je to potrebné, zatiaľ čo jednoduché swapy sú to, čo Dodržiavať ponuky v súčasnosti, podobne ako vaša zmenáreň na ceste. Ich transakčné náklady na BTC sa pohybujú od 1,05 do 1,4% v závislosti od meny. Podporované poplatky sú USD, EUR a GBP, zatiaľ čo poplatky sú 0,65%.

Podporujte platformu digitálnych peňazí

Okrem online služieb, ak chcete spoľahlivosť a rýchlosť, môžete sa rozhodnúť pre virtuálnu kreditnú kartu (VCC). Ak napríklad pôjdete do supermarketu, získate rýchlosť, odozvu a spôsob, ako preložiť vaše BTC do nákupnej tašky. Na registráciu vyžadujú úplnú kontrolu ID, takže nie je súkromná.

Pros

 • vylepšená služba výmeny a peňaženky;
 • konvertibilná peňaženka prostredníctvom karty MasterCard.

Zápory

 • obchodníci môžu pôsobiť iba ako overení používatelia;
 • výmena/peňaženka nefunguje s mexickými pesami.

CoinGate

Nezáleží na tom, či ste obchodník alebo obchodník s kryptomenami, CoinGate má niečo pre každého vo svojom strede. Je celkom možné zriadiť celý maloobchodný kanál na ich stránkach a ponúkať mince ako spôsob platby za vaše produkty a služby. Tiež máte dovolené meniť fiaty na kryptomeny, čo nás zaujíma.

Nákup BTC na CoinGate

Pri výmene mincí za skutočné peniaze obchodníci platia 3% z ich celkovej obchodnej hodnoty a naopak. Na registráciu potrebujú obchodníci e -mail/používateľské meno, heslo a doklad totožnosti. Platforma funguje iba s EUR a USD, čo znamená, že pri tejto výmene nedochádza k žiadnym pesos.

Pros

 • k dispozícii pre obchodníkov aj obchodníkov;
 • podporovaných viac ako 50+ kryptomien.

Zápory

 • platforma nie je súkromná kvôli prísnym požiadavkám KYC;
 • podporované iba USD a EUR.

Miestny obchodník s mycéliom

Mycélium začal ako webová stránka iba pre peňaženky a ponúka úložiská v bezpečnom prostredí, ktoré môže používať ktokoľvek. Mexickí obchodníci si mohli otvoriť svoje účty v trezore a bezpečne tam uložiť svoje mince. Teraz sa však platforma Mycelium rozhodla otvoriť aj trhy P2P, aby uspokojila rastúce potreby obchodníkov na celom svete. Je možné, že vnútri nebudete môcť skrývať fiaty na neskoršie investovanie, ale určite môžete použiť rôzne spôsoby platby, ak sú predajcovia ochotní ich prijať..

Trh Mycelium P2P

Dostupnosť fiat mien závisí od dopytu, čo znamená, že mexickí obchodníci môžu pracovať s pesom, ak ho predajcovia akceptujú na platbu..

Pros

 • ponúka systém hodnotenia pre predávajúcich a kupujúcich;
 • pesos k dispozícii, ak to predajcovia akceptujú.

Zápory

 • obchodníci nemôžu podávať správy o podvodníkoch;
 • Mexické ponuky nájdete málo.

Bitit

Aj keď čisto európsky, Bitit umožňuje obchodníkom z iných regiónov sveta vytvárať objednávky pomocou platobných kanálov platformy v oblasti hotovosti a kreditných kariet. Čo je dôležitejšie, ponúka poukážky, ktoré je možné v prípade potreby v budúcnosti zmeniť na hotovosť. Upozorňujeme však, že peňažné poukážky sú vo väčšine prípadov určené pre európsky trh.

Kúpte si kryptomeny za bitit

Po dokončení overenia účtu sa vaše limity dosť zvýšia, a to na 500 EUR (bankové plastové karty) a 10 000 EUR (hotovosť) týždenne. Môžete požiadať o zvýšenie týchto limitov. Ceny sú široké, od 3,9% do 10% v závislosti od spôsobu platby. Jediná dostupná mena je EUR.

Pros

 • je k dispozícii niekoľko možností platby;
 • nie je potrebná identifikácia transakcií pod 25 EUR.

Zápory

 • platby v mexickej mene nie sú k dispozícii;
 • Po limite 25 EUR je potrebné overenie totožnosti a overenie selfie.

Bitex

So sídlom v Argentíne, Bitex otvorené pre verejnosť v máji 2017 a je to úplne prvá bitcoinová online burza, ktorá spája všetkých latino obchodníkov s jednou webovou stránkou. Bitex účtuje províziu, ktorá má sadzbu 0,5% za každý BTC, ktorý si kúpite celkom, čo je v porovnaní s rovesníkmi z priemyslu dosť nízka. Na to, aby ste si mohli kúpiť bitcoiny, je potrebné nahrať váš identifikátor a obrázky, ako aj vašu adresu.

Výmena bitexov

Dostupný spôsob nákupu je iba bankový prevod, zatiaľ čo podporované fiat peniaze zahŕňajú peso spolu s brazílskymi realmi, ARS, USD a EUR.

Pros

 • program s nízkymi konkurenčnými nákladmi;
 • K dispozícii je niekoľko fiat mien, vrátane MXN.

Zápory

 • overovanie je súčasťou obchodných požiadaviek;
 • okrem bankových prevodov nie sú k dispozícii žiadne iné spôsoby platby.

Changelly

Ide o burzu, ktorá sa pokúša prelomiť tradície v obchodovaní s BTC zavedením vlastných robotov, ktoré môžu klienti používať. Je zaujímavé, že uvedený robot je vyvinutý vo vlastnej réžii, čo rozhodne prináša hodnotu spoločnosti ako poskytovateľovi bitcoinov. Od roku 2015 burza predstavila vylepšenia svojho systému a snaží sa získavať údaje aj z toľkých ďalších platforiem, aby poskytla prostredie, ktoré je čo najspravodlivejšie..

Výmena BTC Changelly

Changelly pokiaľ ide o kontroly identity (v súčasnosti), nevyžaduje žiadny druh pohybov pre neoverené účty. Jediné, čo musíte urobiť, je požiadať o to, čo chcete vymeniť, a potom napísať svoju adresu, kde chcete dostávať BTC. Ich sadzba je 0,5%, ich fiat poplatky sa však môžu líšiť od 0,5%do ohromujúcich 40%, v závislosti od trendov na trhu.

Pros

 • nízke poplatky za výmenu kryptomeny za kryptomenu;
 • podporuje všetky meny, MXN tiež.

Zápory

 • možnosť vysokých poplatkov za fiat obchody;
 • širokej verejnosti nie je známe miesto ani sídlo ani vlastníka spoločnosti.

BTC Market VirWoX

VirWoX je jedným z najpopulárnejších spôsobov nákupu bitcoinov prostredníctvom služby PayPal. VirWoX nie je primárne bitcoinovou burzou, pretože jeho hlavné zameranie zostáva na virtuálnom svete s názvom Second Life. Bitcoiny nie sú hlavným zameraním spoločnosti, pretože Second Life Lindens (SLL) sú to, s čím tieto firmy najviac pracujú. Je to mena používaná vo virtuálnom svete s rovnakým názvom ako mince.

Výmena VirWoX

Okrem toho nie je možné získať BTC priamo na tejto platforme. VirWoX vás bude tlačiť k tomu, aby ste najskôr získali SLL a až potom ich vymeňte za bitcoiny.

Hlavnou nevýhodou je, že poplatky za sadzbu sú 10%pri platbe za každú uskutočnenú transakciu (vklad, USD na SLL a SLL na BTC). Platforma funguje iba s EUR, USD, CHF, GBP, pričom akceptované spôsoby platby, okrem systému PayPal, sú kreditné karty, OKPAY a paysafecard.

Pros

 • PayPal je k dispozícii ako spôsob nákupu;
 • prakticky žiadne požiadavky na overenie.

Zápory

 • komplexný proces nákupu BTC;
 • Mexické peso nie je súčasťou programu.

Nakúpte bitcoiny pomocou bankomatu

Bankomaty nemožno považovať za nič iné ako kiosky, pretože nie sú prepojené priamo s vašim bankovým účtom. Môžete okamžite nakupovať alebo predávať bitcoiny, ale niektoré stroje stále nemajú implementovaný aspekt predaja v Mexiku, kde môžete svoje bitcoiny skvapalniť na mieste..

Získajte bitcoiny z bankomatov

Našťastie v krajine bolo nainštalovaných niekoľko strojov, čo znamená, že je veľká šanca, že budete bývať v blízkosti jedného. V súčasnej dobe je nainštalovaných 9 strojov a majú vysoký transakčný poplatok 7% a viac.

Pros

 • veľmi ľahký a súkromný spôsob nákupu bitcoinov;
 • transakcie uskutočnené okamžite.

Zápory

 • vysoké náklady (viac ako 7%);
 • vidiecke časti krajiny nemajú podporu ATM.

FAQ

Ako si vybrať najlepšiu burzu

Neexistuje nič také, ako „najlepšie“, všetko závisí od vás a toho, čo chcete. Ak chcete rýchly a anonymný, choďte na burzy, ktoré sú podobné Indacoin napríklad. Ak chcete niečo bezpečné, čo môže chvíľu trvať, môžete to skúsiť VirWoX alebo Coinmama. V prípade, že chcete vymeniť kryptomeny za iné, môžete to skúsiť ShapeShift.

Akú výmenu zvoliť v Mexiku

Ak nechcete, aby sa do toho zapojili nejakí „prostredníci“, môžete jednoducho ísť na LocalBitcoins alebo inú podobnú výmenu. Existuje množstvo odrôd a preto by ste si v závislosti od potrieb mali zvoliť najlepšiu burzu, aby ste vedeli, čo chcete. Prečítajte si recenzie používateľov na platforme, na ktorú sa pozeráte. Ostatní recenzenti vás môžu priviesť na trh, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Dane z platieb za bitcoiny v Mexiku

V súčasnej dobe neexistujú žiadne dane ani súvisiace poplatky za platby bitcoinmi pre mexických obchodníkov, pokiaľ nejde o výmenu s treťou stranou. Bitcoin je decentralizovaná mena a neodpovedá žiadnej právnickej osobe, pretože všetci účastníci trhu majú rovnaký podiel kontroly. V skutočnosti Mexičania, ktorí pracujú v USA, prevádzajú bitcoiny do Mexika bez akýchkoľvek poplatkov kvôli nedôvere, ktorú cítia voči svojim národným finančným inštitúciám. Len za minulý rok poslali viac ako 20 miliárd.

Bitcoinové dane

Niektorí veria, že bitcoin tiež pomáha posilniť mexickú ekonomiku, pretože je veľmi prehľadný a pohodlný. V súčasnej dobe mexická vláda neukladá žiadne dôsledky na DPH alebo daň z príjmu pre užívateľov, pokiaľ s nimi nie je obchodované za predpokladu, že budú mať zisk a.

Ako anonymne nakupovať BTC v Mexiku?

Existuje niekoľko spôsobov, ako anonymne získať mince, a všetky sú vám k dispozícii. Mince môžete nakupovať na platformách P2P, ako LocalBitcoins a Paxful, od predajcov, ktorí nepotrebujú váš preukaz totožnosti. Môžeš použiť Bankomaty a platiť prémiové poplatky, ale získať úplné súkromie. Môžete tiež použiť burzy, ktoré ponúkajú malé nákupné limity pre neoverených používateľov, ako sú Kraken, Coinmama a VirWoX.

Anonymný nákup BTC

Môže niekto predať bitcoiny v Mexiku?

Áno, ak máte bitcoiny, môžete ich predať tak jednoducho. Môžete použiť jednu z mnohých búrz a služieb, ktoré sme vám vyššie poskytli. Takmer všetky majú jednoduchú registráciu a hneď ako to skončí, môžete kúpiť/predať ľubovoľné množstvo, ale dávajte si pozor na podvody a niektoré stránky vám na začiatku neumožnia predávať.

Kde predať BTC

Ako sme uviedli vyššie, najlepší spôsob, ako sa pozrieť na webovú stránku výmeny, je pozrieť sa na recenzie používateľov. Najužitočnejšie sú tie s nízkym hodnotením, pretože hneď potom určite budete vedieť, že je to skutočná recenzia a nič falošné.

Vyhnite sa podvodom

Nové výmeny môžu byť niekedy iba podvodom, ktorý vám môže zobrať peniaze alebo bitcoiny. Je to jedno z rizík vyskúšania novej burzy, pretože neexistujú žiadne recenzie používateľov ani žiadna spoločnosť, ktorá by zálohovala stránku. Je veľmi dôležité obchádzať tieto nové platformy starostlivo, kontrolovať ich služby a čítať recenzie členov kryptokomunít.

Vyhnite sa podvodom

Ďalšími spôsobmi, ako sa vyhnúť podvodom, sú očividné schémy „rýchlo zbohatnúť“, ktoré sa objavujú každú chvíľu. Pravidlo platí, že ak je to príliš dobré na to, aby to bola pravda, pravdepodobne je to nepravda.

Bezpečné miesto na ukladanie BTC

Zatiaľ najbezpečnejšie miesto na ukladanie BTC je v hardvérových peňaženkách. Niektoré z populárnych príkladov sú Ledger Nano S, TREZOR, a KeepKey. Tieto zariadenia sú veľmi bezpečné a je v nich nainštalované vaše vlastné heslo (a ďalšie súkromné ​​kľúče). Vyzerajú podobne ako jednotky USB flash, ale s kódom PIN a ďalšími bezpečnostnými funkciami. Dôrazne sa odporúča, aby ste si jeden z nich kúpili čo najskôr, aby ste sa uistili, že vaše bitcoiny nejdú nikam, kam by ste nechceli..

Uložte bitcoiny bezpečne

Pretože sa tento článok zaoberá komplexným procesom nákupu BTC v Mexiku, môžete nás kontaktovať na adrese, ak máte otázky, ktoré neboli zodpovedané v tejto príručke.