3 hlavné spôsoby, ako profitovať z kryptomeny v roku 2020

Po dvoch rokoch depresívnych cenových akcií sa zdá, že trh s kryptomenami sa konečne môže zmeniť na nový býčí beh. To sa pravdepodobne deje z dvoch dôvodov.

 1. Bitcoin zaujíma svoje miesto ako digitálne zlato – Keďže centrálne banky tlačia bilióny a vlády na celom svete zvyšujú svoj dlh, BTC sľubuje ochranu pred nerozlišujúcim menovým chaosom.
 2. Ethereum prechádza na staking – Ethereum je už druhou najpopulárnejšou kryptomenou podľa trhového stropu. Akonáhle ethereum prejde na konsenzuálny mechanizmus Proof of Stake, ETH bude ešte hodnotnejšie, ako už je..

V tomto článku budeme diskutovať o troch stratégiách, ako profitovať z tohto blížiaceho sa trhu s digitálnymi aktívami, vrátane investovania, ťažby a vkladania.. Nič z nasledujúceho nie je finančné poradenstvo a predtým, ako sa zapojíte do krypto priemyslu, by ste si mali vždy urobiť vlastný prieskum.

1. Investujte do kryptomeny

Investovanie do kryptomien – stratégia „buy and HODL“ je najjednoduchší spôsob, ako profitovať z kryptomien v roku 2020. V súčasnosti sa kryptomena nachádza v počiatočných fázach býčieho trhu, na ktorý je skvelé obdobie nákupu. Ceny sú stále dostatočne nízke na to, aby bolo možné dosiahnuť veľký zisk, ale pravdepodobnosť ďalšej dlhotrvajúcej depresie je nízka. Navrhujú to investori v oblasti kryptomien Plán B a ďalšie, ako aj história Bitcoinu o silnom býčom trhu, ktorý vždy nasleduje po medvedom trhu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pozrite sa na DLHÝ termín!

Príspevok zdieľaný používateľom John McAfee (@officialjohnmcafee) 9. februára 2018 o 0:28 PST

Existuje niekoľko dôvodov, prečo je investovanie najľahším spôsobom, ako zarobiť peniaze na krypto trhu.

 1. Cena bitcoinu a väčšiny ostatných kryptomien sa riadi pravidelným cyklom býčích a medvedích trhov, na základe ktorého sa zvyčajne vychádza rozpoltenie. Aj keď sa vždy nájdu ľudia, ktorí hovoria, že tentoraz je to iné, pravdou je, že tieto cykly rozmachu a prepadu majú svoju históriu fungovania podľa očakávania a nie je pádny dôvod veriť, že sa čoskoro nedočkáme ďalšieho veľkého vzostupného kroku..
 2. Investovanie nevyžaduje zložité rozhodovanie. Kúpte majetok, uložte ho v hardvérovej peňaženke, ako je Ledger alebo Trezor, a nepredajte ho.
 3. Investovanie spravidla prináša najmenšie daňové zaťaženie, prinajmenšom pre aktíva držané viac ako rok.

Napriek tomu, že okolo obchodovania s kryptomenami a denného obchodovania je veľa bzučania, v skutočnosti je veľmi ťažké profitovať z týchto činností. Mnoho profesionálnych obchodníkov odhaduje, že iba 1 až 2% ľudí, ktorí sa kedy pokúsia obchodovať, nakoniec dosiahnu zisk.

Ak sa chcete dozvedieť viac o investovaní do kryptomien, môžeme vám odporučiť nasledujúce Bob Loukas, ktorý je skvelým zdrojom informácií o dlhodobých trendoch na trhu s kryptomenami a bitcoinmi. Crypto Sniper je tiež vynikajúci. Napriek tomu, že sa obsah zaoberá obchodovaním s bitcoinmi a technickou analýzou, existuje aj niekoľko videí o makro trendoch v kryptomene.

Najľahší spôsob investovania do kryptomeny je ChangeNOW. Dokončenie nákupu vám nezaberie viac ako 10-15 minút. Každý krok je vysvetlený, takže vás prevedie intuitívnym rozhraním, aby ste mohli investovať.

2. Moje kryptomeny

Ťažba kryptomien je dobrý spôsob, ako profitovať z kryptomien v roku 2020. Okrem bitcoinu sa dnes ťaží mnoho mincí, ako napríklad Monero, DigiByte, Dash a ďalšie. Predtým, ako popíšeme, ako sa dostať k ťažbe, je potrebné zvážiť dva body.

 1. Zisková ťažba si vyžaduje výhodu. Tou hranou môže byť lacná elektrina, lacné zariadenie alebo vysoká cena kryptomeny. Môžete použiť a kalkulačka ťažby digitálnej meny zistiť, aké môžu byť vaše zisky.
 2. Baníci ASIC sú hlasní a generujú veľa tepla. Z tohto dôvodu budete potrebovať izolované miesto na zriadenie ťažobnej súpravy, najmä preto, že baníci fungujú nepretržite.

Tieto výhrady stranou, tu je jednoduchý návod, ako začať s ťažbou kryptomien.

 1. Rozhodnite sa, ktorú kryptomenu by ste chceli ťažiť. Rôzne kryptocoiny majú rôzne hardvérové ​​požiadavky, ale v tomto prípade sa zameriame na ťažbu bitcoinov.
 2. Kúpte si nejaký použitý hardvér na ťažbu bitcoinov od Amazonu. Odporúčame vám začať ťažiť so starším hardvérom, kým sa naučíte ťažiť.

 1. Banskú súpravu umiestnite na dobre vetranom mieste, kde sa ASIC neprehrieva.
 2. Prihláste sa na odber služby ťažby bitcoinov ako Úľ OS. Táto služba zjednoduší nastavenie vášho ASIC a tiež poskytne všetky druhy možností prispôsobenia priamo z užívateľsky prívetivého hlavného panela.

 1. Pripojte sa k ťažobnému fondu Hive OS alebo si vyberte svoj vlastný ťažobný fond, ku ktorému sa chcete pripojiť. Výber niektorých z najobľúbenejších baníckych baníckych fondov k dispozícii tu.

Akonáhle sa pripojíte k ťažobnému fondu, váš ASIC začne zarábať bitcoiny v reálnom čase. Keď hromadíte BTC, môžete ho kedykoľvek odoslať na burzu kryptomien, aby ste ho mohli vymeniť za americké doláre, alebo vymeniť za akékoľvek iné kryptomeny na ChangeNOW.

3. Vkladajte kryptomeny

Kryptomeny Dôkaz o vklade ponúkajú skutočný pasívny príjem. Nemusíte zakladať ťažobnú súpravu ani kupovať špeciálne vybavenie. Vkladanie je možné vysvetliť v 3 krokoch:

 1. Investor kupuje kryptomenu – povedzme Tezos, pretože vklad Tezos je v súčasnosti veľmi populárny..
 2. Investor „vkladá“ túto kryptomenu odoslaním do špeciálnej inteligentnej zmluvy na blockchaine Tezos (alebo investor investuje do výmeny).
 3. Overením legálnych transakcií na Tezose (t. J. Nedochádza k dvojitým výdavkom) je staker odmenený kryptomenami rovnakým spôsobom, akým miner dostane blokovú odmenu na základe dôkazu o fungovaní blockchainu.

V súčasnej dobe je jedným z najľahších spôsobov, ako začať vkladať, to urobiť pomocou kryptoburzy. Tu sú možnosti, ktoré je potrebné zvážiť:

Vkladanie Binance

Binance ponúka široký rad možností vkladania. V súčasnej dobe podporujú vklad zhruba do 20 aktív a ďalšie sa ešte len chystajú.

Vkladacie odmeny sa na Binance neustále menia, takže najlepšie miesto, kde zistiť, koľko môžete zarobiť, je priamo na Vkladacia stránka Binance.

Všetko, čo musíte urobiť, aby ste mohli začať vkladať, je vytvoriť si účet Binance a potom vložiť kryptomenu, ktorú chcete vložiť. V súčasnosti je najlukratívnejšou mincou, ktorú je možné vložiť na Binance, LOOM, ktorá ponúka návratnosť 10 až 12%.

Vkladanie coinbase

Pre amerických investorov, ktorí nemajú prístup k Binance, je Coinbase ďalším jednoduchým spôsobom investovania. Jediné aktívum, ktoré je v súčasnosti možné vložiť do služby Coinbase, je Tezos XTZ, avšak ďalšie aktíva budú v budúcnosti pridané.

Vkladanie ethereum

Vklad by mal byť v sieti Ethereum spustený do konca roku 2020. Toto je v skutočnosti skvelý spôsob, ako profitovať z kryptomien, pretože investor môže nakupovať Ethereum, využívať výhody zo zisku pri raste ceny a potom investovať majetok, akonáhle bude Ethereum 2.0 k dispozícii prepustený.

Akonáhle bude vkladanie ethereum spustené, je isté, že všetky hlavné burzy blockchainu, ako sú Coinbase, Binance, Kraken atď., Budú podporovať vklad prostredníctvom svojej výmeny.

Profitovanie z kryptomeny

Je ťažké získať dobré investičné stratégie, najmä v krypto ekosystéme, kde sú na Twitteri a YouTube desiatky „obchodníkov“, ktorí ponúkajú diskutabilné rady. Preto je dôležité sledovať renomované účty, ktoré majú dlhú históriu poskytovania hodnoty svojim sledovateľom. Vždy si urobte vlastný prieskum.

Aj keď kryptomena môže byť vysokou odmenou, je to tiež vysoké riziko a veľmi volatilný trh. Je dôležité investovať iba takú čiastku, pri ktorej sa cítite dobre, že ju stratíte, pretože volatilita môže sťažiť držanie príliš veľkej investície.