Recenzia mincí Golem (GNT)

Úvod

Predtým, ako sa pustíte do podrobnejších informácií o tokene siete Golem alebo GNT, je dôležité dobre ovládať základy Golem coinov. Golem je superpočítač, ktorý dokáže kombinovať výpočtový výkon každého počítača, ktorý je pripojený k jeho sieti. Systém môže pomôcť pri akejkoľvek komplexnej výpočtovej úlohe, pričom prácu vyrieši jednoducho a s minimálnymi nákladmi. Golem coin dodáva dodatočnú silu na výpočet veľmi zložitých úloh a existuje mnoho takýchto prípadov použitia v strojovom učení, blockchaine, vykresľovaní cgi atď. Zdieľaním dostupných výpočtových zdrojov projekt Golem využíva zdroje, ktoré by inak boli zbytočné s cieľom získať peňažný výnos. Jednotlivcom, ktorí si chcú prenajať výpočtový výkon, môže Golem urýchliť úlohy, s ktorých riešením by mal váš počítač alebo prenosný počítač problémy.

V ideálnom prípade by sa mal pokúsiť poznať celý proces strany, ktorá má vykonávať úlohy, ktoré sa majú vypočítať pomocou siete Golem Coin a jej inteligentných zmlúv. Malo by sa predpokladať, že poskytnuté funkcie patria do rovnakej triedy ako funkcie úlohy šablóny, ktorú by mal Golem zadať alebo dodať. Žiadateľ používa rámec úloh pri vytváraní alebo písaní svojich kódov pre úlohu. Táto možnosť nie je k dispozícii pre antuku a mosadz, ale práca pre inú triedu je k dispozícii pre kameň.

V prvej verzii Golem sú k dispozícii dve úlohy šablón – Lux render a mixér. Pokiaľ ide o žiadateľa, musí si vybrať šablónu a úlohu pridať do správcu úloh. Strana zodpovedná za výpočtový výkon vyberie jednu z najlepšie vysielaných úloh ponuky. V prípade zlej povesti vo vysielaní uzla blockchain má poskytovateľ oprávnenie ho skontrolovať a odmietnuť. Keď je vhodná ponuka v kompetencii poskytovateľa, žiadateľ odošle výpočtový výkon, informácie a cenu. Aby mohol žiadateľ s nimi spolupracovať, musí overiť, či má poskytovateľ vysokú povesť.

Čo je GNT?

GNT je skratka pre Golem Network Token. Je to token, ktorý môžete použiť na zaplatenie prenájmu výpočtového výkonu. Golem nám dal možnosť využiť tento výpočtový výkon kdekoľvek na svete. Sieť Golem pomáha pri vykonávaní komplikovaných výpočtových úloh v prípadoch použitia, ktorých dokončenie bez pomoci siete by bolo veľmi nákladné. K Golemu sa môže pripojiť ktokoľvek. Všetko, čo potrebujete, je prenosný počítač, počítač alebo akýkoľvek iný základný počítač. Je potrebné poznamenať, že Golem nie je kompatibilný s ERC20.

Generálny riaditeľ & Zakladateľom spoločnosti Golem Factory GmbH je Julian Zawistowski. 10. novembra 2016 Golem uskutočnil úspešné ICO vo výške 8 miliónov dolárov. O rok a pol neskôr bola na hlavnej sieti Ethereum blockchain spustená beta verzia „Brass“ spoločnosti Golem. Viac informácií o technickej stránke Golema je k dispozícii na github.

Kde kúpiť GNT?

Existuje mnoho búrz, kde si môžete kúpiť GNT. Na väčšine týchto búrz je každý deň zobchodovaný veľký objem tokenov. Obchoduje sa v pároch s bitcoinmi a ethereom, čo znamená, že si môžete kúpiť GNT s ETH a kúpiť Golem coin UK s BTC. GNT je k dispozícii aj na serveroch Bittrex a Huobi. Dostupnosť beta ceny Golem vám umožňuje prenajať si výpočtový výkon až po prijatí GNT. To umožňuje užívateľovi predvídať, koľko trh s blockchainom požaduje na dokončenie komplexnej úlohy.

Pri využívaní siete na výpočet komplexnej úlohy je zvyčajne najlepšie vedieť, čo je spárované s Golemom. Pokiaľ ide o ukladanie GNT, môžete ho mať v akejkoľvek zabezpečenej peňaženke. Mist a My Ether Wallet sú v súčasnej dobe najobľúbenejšími možnosťami.

Cena GNT na IGNIS na ChangNOW

Ak hľadáte nákup niektorých žetónov GNT, potom ChangeNOW je vaša najlepšia stávka! ChangeNOW ponúka najlepšie kurzy kryptomeny v čase výmeny z GNT na IGNIS. Najlepšia dostupná cena Golem na trhu vždy vyberie tú, ktorá je lepšia ako ostatné. Na trhu existujú dva typy výmenných kurzov, štandardné a fixné. Výstup štandardnej sadzby závisí od toho, čo očakávate. Pri štandardných sadzbách teda môžete dosiahnuť zisk iba vtedy, keď sa ceny zvýšia. Niektorí partneri ChangeNOW, ktorí majú známe platformy na obchodovanie, sú Huobi, Binance a mnoho ďalších. Tieto ponúkajú najlepšie ceny pre nákup a predaj kryptomien.

Výmena GNT na IGNIS na ChangeNOW

Na ChangeNOW je ľahké vykonať akúkoľvek výmenu kryptomeny. Zabezpečenie platformy je na najvyššej úrovni, takže si pri transakciách môžete oddýchnuť. Okrem toho nemusíte vynakladať mentálnu energiu na obchodovanie; obchodovanie je jednoduché a môžete ho začať na ChangeNOW okamžite. Nie je potrebná žiadna registrácia a neexistuje ani maximálna výmenná čiastka. Tím Golem je vždy pripravený pomôcť vám s rýchlou a bezpečnou transakciou, keď si chcete kúpiť Golem GNT na ChangeNOW.

Kurzy GNT na IGNIS v reálnom čase pri ChangeNOW

ChangeNOW má živé grafy, ktoré vám v reálnom čase zobrazia trhovú kapitalizáciu, ceny a sadzby GNT. To znamená, že nemusíte tráviť čas a energiu agregovaním informácií o cenách z rôznych zdrojov; ChangeNOW to robí za vás! Aj keď ChangeNOW poskytuje údaje o cenách mincí Golem GNT vo forme grafov, neposkytuje základné predpoklady.

Aká je najlepšia peňaženka GNT?

Na základe dostupných možností peňaženky je dôležité zvážiť optimálny spôsob uloženia GNT. Po prvom nákupe niektorých mincí ich potom budete chcieť presunúť z burzy do svojho portfólia na dlhodobé skladovanie. Niektoré peňaženky nie sú bezpečné a na získanie mincí nepotrebujú súkromný kľúč. Existuje mnoho typov peňaženiek a vy musíte určiť, ktoré sú spoľahlivé a ktoré nie.

Niektoré z hlavných atribútov preferovanej peňaženky sú: jednoduché použitie, kompatibilita, ovládanie súkromných kľúčov, bezpečnosť a komunita vývojárov. Hardvérová peňaženka Ledger Nano S je jednou z najlepších na ukladanie vašich obchodných mincí. Golem coin Binance je ďalšia priateľská peňaženka GNT pre dobrého začiatočníka. Hlavným problémom studených peňaženiek je, že majú menšiu prístupnosť a prenosnosť.

Záver

Golem poskytuje výpočtový výkon pre väčšinu trhov. Pokiaľ ide o ukladanie mincí na výmenu siete Golem, bezpečnosť je nanajvýš dôležitá. Vždy by ste mali obchodovať zo spoľahlivých zdrojov a dôrazne vám odporúčame obchodovať so spoločnosťou ChangeNOW. ChangeNOW má najlepšie ceny, poskytuje úplnú ochranu pre všetky typy transakcií a ponúka živé grafy prenášajúce aktuálne ceny v reálnom čase. Všetky tieto funkcie robia zo ChangeNOW najlepšiu možnosť výmeny pre obchodníkov s GNT na celom svete.