Predikcia zníženej ceny 2020: Čo bude ďalej?

Vždy sa snažíme urobiť čo najlepšie predpovede a táto nie je výnimkou. Dnes urobíme maximum pre to, aby sme predpovedali cenu Deklarované. Čo je na tejto minci také zvláštne? Decred je „samosprávny“, čo znamená, že používa kombináciu konsenzuálnych protokolov, proof-of-work (PoW) aj proof-of-stake (PoS). Malá skupina ľudí s ním teda nemôže ľahko manipulovať, pretože používatelia spoločne rozhodujú o budúcnosti tejto mince, ale stačí to??

Čo je deklarované (DCR)?

Myšlienka tohto projektu sa objavila v roku 2013 a do reality sa dostala v roku 2016. Vývoj trval 2 roky od roku 2014. Ale okamžite sa DCR stretlo s mnohými chybami a chybami v systéme, takže veľká časť komunity, nie ochotní čakať, kým sa minca dostane na povrch, sa rozhodli projekt opustiť. DCR bol teda pomenovaný ako neperspektívny a je ťažké zmývať tieto slová. Vývojári mali v tej dobe ťažké obdobie, pretože museli každý deň vyriešiť veľa problémov, aby skutočne dodali sľúbený produkt..

25. apríla 2017 bola vydaná prvá verzia softvéru. A odvtedy sa ľudia začali vracať do Decred a cena začala rásť. Aby sme boli presní, cena začala rásť dva mesiace pred skutočným oficiálnym vydaním. V prvej polovici roku 2017 cena dosiahla o niečo viac ako 30 dolárov, čo je rast takmer o 6000%. Pokračoval v raste a 13. januára 2018 dosiahol 129 dolárov.

Vysoká úroveň decentralizácie a snaha o lepšie a spravodlivejšie riadenie viedli k popularite coinov. Dôležitú úlohu tu hrá dôkaz o stávke. PoS má 2 použitia: prvým je overenie transakcií používateľmi, ktorí neťažia v obvyklom zmysle slova. Každý sa teda môže zúčastniť života mince, na získanie DCR nie je potrebné kupovať drahé vybavenie. A druhé použitie je rozhodovanie. Používatelia, alias zainteresované strany, si kupujú lístky pomocou svojich mincí zarobených na PoS a s týmito lístkami, aka investíciami, môžu hlasovať za budúcnosť Decred. Zatiaľ čo vývojári bitcoinov sa musia stretnúť prakticky osobne, aby prediskutovali ďalší vývoj, Decred devs to môžu urobiť z ktorejkoľvek časti sveta s pripojením na internet. Je to veľká autonómia.

30% odmeny ide baníkom PoS. 60% pre ťažiarov PoW. A ďalší 10% poplatok ide na ďalší vývoj mince. To je základ dobrej správy Decredu. Hovoria, že ich hodnota je v ľuďoch. A tak nejako je. PoS tiež pomáha sieti byť decentralizovanejší a lepšie škálovať. DCR je open-source, existuje celkom 21 000 000 mincí a polovica z nich je vyťažená. To vedie k záveru, že Decred je pekné krypto pre akúkoľvek ťažbu. Ale napriek tomu to všetko stačí na to, aby to bolo niečo veľké a zmysluplné?

Deklarovaná história (DCR) 2018-2019

Január 2018 začal sľubne s 129 dolármi za 1 DCR, ale to boli časy krypto-boomu, ktoré, ako všetci vieme, netrvali dlho. A začal sa pád a k 1. aprílu už bola cena taká nízka, ako 40 dolárov. To bolo dno a nemôžete ísť nikam zdola, ale zhora. Cena začala rásť a do 22. mája sa DCR obchodovalo za 116 dolárov, potom opäť čelil ďalšiemu poklesu. V decembri cena mince klesla na iba 14 dolárov. A to bolo všetko. Rok 2018 bol pre Decred investorov sklamaním, ale rovnako to bolo na všetkých trhoch s kryptomenami, bez výnimiek. Na druhej strane sa táto minca vyvíjala v priebehu času a teraz má jednu z najbezpečnejších účtovných kníh a nie je zameraná ani na súkromie..

2019 nebol oveľa lepší: v lete bol opäť dosiahnutý strop 33 dolárov a dnešná cena je 17,25 dolára. Nie je to veľmi sľubné, však??

Decentná (DCR) predikcia ceny 2020

Každý, koho zaujíma život tejto mince, vie, že sa vždy deje veľa. Atomic Swaps je napríklad interný výmenný projekt, ktorý čoskoro uzrie svetlo. A Lightning Network (LN) je niečo, čo môže v skutočnosti oddeľovať spoločnosť Decred od jej konkurencie. Inteligentné zmluvy LN umožnia takmer okamžité mikroplatby, a to urobí z DCR konkurenciu pre existujúce fiat platobné systémy. Prijatím mince sa stane dostupnejšou a cena bude určite rásť a bude oveľa stabilnejšia. Zatiaľ sa tieto veci očakávajú.

Tieto faktory naznačujú ďalší rast. Rôzne zdroje predpovedajú, že cena sa stane stabilnejšou na úrovni 30-40 dolárov, takže žiadne ďalšie zníženie. Očakáva sa však aj vzostupnejší rast o 80 dolárov. Budúcnosť Decredu je jasná a všetko naznačuje, že zostane v tíme „preživších“. Nadchádzajúce funkcie zaistia, že minca nezabudne.

Decred (DCR) dlhodobá predikcia

Po analýze všetkého, čo bolo povedané, záujmu komunity a situácie na trhu, môžeme predpokladať, že minca čaká na niektoré vzostupy s trochou pádov. Tento rast bude situačný skôr, ako implementujú všetko, čo sľúbil, a hodnota by sa nikdy nemala znehodnocovať. Ťažba Decred môže byť celkom výnosná, vzhľadom na skutočnosť, že tokeny môžete zarábať súčasne PoW aj PoS. A je toho ešte viac: Môžete tiež ťažiť Ethereum bez toho, aby ste stratili veľkú časť hashratu.

Trhová kapitalizácia: 180,302,962 USD

Obehové napájanie: 10.831.085

Celková ponuka: 21 000 000

Napriek tomu, že polovica tokenov je už vyťažená, stále je dostatok priestoru na dobrý zisk. Ale iba v prípade, že DCR trochu vzrastie na cene. A tu je len otázkou času. Dobrá správa vecí verejných, najrýchlejšia reakcia na problémy, porušenia a chyby zaručí, že komunita mince neopustí, a preto by cena nemala klesnúť pod dnešný bod. Sme si istí, že to pôjde len hore. Kto vie, Decred by jedného dňa mohol ísť ruka v ruke s gigantmi ako Bitcoin. Je toho toľko, čo sa môže stať za päť rokov, stačí si spomenúť, aký bol rok 2015. Cítite zmeny?

*Táto predpoveď ceny je založená na údajoch zozbieraných z rôznych zdrojov. Informácie uvedené v tomto článku by nemali byť považované za žiadne investičné rady a čitateľ by si mal pred vykonaním akýchkoľvek opatrení urobiť vlastný prieskum..