Predpoveď ceny občianskych mincí

Civic Coin (CVC) je kryptomena za spoločnosťou Civic, peňaženkou navyše k spôsobu overenia vašej identity. Projekt sa spolieha na špičkové technológie na overenie vašej identifikácie a zároveň chráni prenos vašich osobných údajov. V Civic overíte svoju identitu jednorazovo a tento proces nemusíte opakovať. V budúcnosti môžete toto overenie identity použiť na ďalšie požiadavky KYC/AML.

Civic si kladie za cieľ modernizovať overovanie identity a v súčasnej dobe pracuje na identite.com, ktorá je prvým open-source trhom svojho druhu na predaj služieb overovania identity, ktoré používajú blockchain..

Čo sú to občianske mince (CVC)?

Token CVC umožňuje spoločnosti Civic poskytovať lacné a bezpečné overenie identity založené na blockchaine. Pôvodný predaj tokenov v roku 2017 získal na projekt 33 miliónov dolárov. Občianska minca je token ERC-20 a ako taká využíva blockchain Ethereum.

Platforma Civic je bezplatná a pripravená na použitie pre verejnosť. Za určité transakcie s digitálnymi menami sa účtujú malé poplatky, ako aj malé poplatky za nákup digitálnych mien. V čase písania článku Civic Wallet podporuje USDC, ETH, BTC a CVC s plánmi na rozšírenie podpory o ďalšie meny. Občianska peňaženka má tiež záruku ochrany kryptomeny 1 milión dolárov vďaka poistnej zmluve s upisovateľmi spoločnosti Lloyd’s of London.

Predikcia ceny občianskych mincí – od čoho závisí?

Nižšie uvedená projekcia občianskych mincí je založená na analýze radu faktorov, pretože cena kryptomien neexistuje vo vákuu.

Ponuka a dopyt

Rovnako ako pre každú kryptomenu, cena do značnej miery závisí od ponuky a dopytu. Ak by sa dopyt po CVC zvýšil bez zodpovedajúceho zvýšenia dopytu, cena by stúpla.

Dopyt po minci by sa zvýšil, keby Civic zvýšil popularitu. Vzhľadom na solídnosť projektu v kombinácii s dôveryhodnou partnerskou sieťou väčšina analýz predpovedí Civic Coin túto možnosť vníma priaznivo.

Na porovnanie, v obehu je 670 miliónov dodávok a celková zásoba 1 miliarda.

Dostupnosť Civic

Ďalším faktorom, ktorý ovplyvňuje predikciu cien CVC, je to, kde je peňaženka Civic k dispozícii po celom svete. V súčasnej dobe existuje niečo cez 40 krajín, ktorých obyvatelia nemôžu používať Civic Wallet. Toto je len malá časť sveta.

Navyše, projekt už má členov tímu v Nemecku, Brazílii, Južnej Afrike a USA, čo dokazuje dosah, ktorý sa rozprestiera na štyroch kontinentoch. To je priaznivá správa pre budúcnosť Civicu a jeho token.

Ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú všetky kryptomeny

Okrem vyššie uvedených faktorov existuje množstvo cenových vplyvov, ktoré Civic Coin zdieľa so všetkými ostatnými kryptomenami. Tie obsahujú:

  • Regulácia a právne otázky
  • Užitočnosť
  • Špekulácie
  • Bezpečnosť a hacking
  • Konkurenčné kryptomeny
  • Sentiment smerom ku kryptomene

Všetky tieto faktory boli začlenené do nižšie uvedených predpovedí a mali by ste ich zohľadniť aj vo svojej vlastnej analýze.

Aktuálna cena občianskych mincí

Predtým, ako sa dostanete do predikcie ceny Civic Coin, rýchlo sa pozrite na aktuálnu cenu. Toto poskytne základ pre porovnanie. V čase písania tejto správy bola hodnota CVC 0,043573 USD. Nasledujúci graf ukazuje cenové výkyvy v histórii mince, začínajúc okolo septembra 2017. Aktuálna trhová kapitalizácia je 27 433 931 USD.

(Zdroj: https://coinmarketcap.com/currencies/civic/)

S ohľadom na to môžete vidieť, že hodnota CVC sa pohybuje okolo rovnakého bodu viac ako rok, aj keď predtým dosiahla 3,28 dolára 3. januára 2018, počas krypto vrcholu. S ohľadom na tento kontext sme pripravení preskúmať predpoveď CVC.

Predikcia ceny občianskych mincí 2020

Nezabudnite, že všetky predpovede sú založené na správach mienkotvorných lídrov spolu s faktami a analýzou trhu. Ide iba o predpovede, nie o finančné poradenstvo. Odborníci z tohto odvetvia zrejme súhlasia s tým, že prognóza CVC je silná a mena bude zdražovať.

Najbežnejšia projekcia CVC sa pohybuje okolo 0,045 až 0,055 dolára do konca roka 2020. Aj keď ide o malý numerický nárast hodnoty, v percentách by išlo o mierny nárast. Koniec koncov, súčasná cena je 0,043573 dolára.

Dlhodobá predikcia cien občianskych mincí

Vytváranie predpovedí občianskych mincí v dlhodobom horizonte, napríklad na päť rokov do budúcnosti, je komplikovanejšie, pretože čím ďalej do budúcnosti sa pozeráme, tým ťažšie je predpovedať trh. Analýza trhu napriek tomu poukazuje na pozitívnu prognózu akcií CVC.

Čím ďalej sa pozeráte do budúcnosti, tým sú rozdiely v predpovediach CVC väčšie, aj keď sa zhoduje, že bude stále rásť. Predpovede na rok 2025 sa pohybujú od 0,17 do 1,55 dolára, pričom mnohé názory ho pevne vkladajú do stredu týchto dvoch čísel. Aj nižší z týchto dvoch čísel by naznačoval dramatický rast v porovnaní so súčasnou cenou 0,045 dolára.

Pre tých, ktorých zaujíma analýza CVC v nasledujúcich rokoch, sa prognózy pohybujú od približne 0,063 do 0,091 dolára v roku 2021, od 0,067 do 0,635 dolára v roku 2022, od 0,70 do 0,841 dolára v roku 2023 a od 0,085 dolára v roku 2024.

Kde kúpiť občianske mince?

Ak vás prognóza akcií Civic Coin zaujala, môžete sa pýtať, kde kúpiť CVC. Existuje stále viac možností, ale ChangeNOW ponúka jednu z najjednoduchších skúseností s podporou viac ako 13 000 párov..

Ak chcete kúpiť CVC na ChangeNOW, v rozbaľovacej ponuke zvoľte nákup CVC. Odtiaľ môžete spustiť výmenu a zvoliť podrobnosti. To zahŕňa menu, ktorú by ste chceli vymeniť za CVC, a množstvo na výmenu, spolu s adresou vašej peňaženky.

Záver

Na základe analýzy trhu sa odborníci z odvetvia zhodujú v tom, že prognóza Civic Coin je silná. Aj keď nie je možné presne povedať, o koľko sa zvýši, pravdepodobne v priebehu nasledujúcich piatich rokov dôjde k stabilnému rastu, pričom dokonca aj konzervatívne odhady predpovedajú štvornásobné zvýšenie jeho hodnoty..

Na doplnenie informácií, ktoré sme uviedli, by ste mali vždy vykonať vlastnú analýzu občianskych mincí. Vykonajte podobné opatrenia pre každú kryptomenu, do ktorej sa rozhodnete investovať, aby ste znížili riziko.