Predikcia ceny pomlčky 2020

Investovanie finančných prostriedkov do kryptomeny môže byť finančne výhodným dobrodružstvom. Nájdenie správnej kryptomeny, do ktorej chcete investovať, má svoje výzvy: od vykonania správneho výskumu až po šťastie pri výbere. Vďaka svojim súkromným a rýchlym transakciám má minca DASH potenciál stať sa v nasledujúcich rokoch top 10 kryptomien.

V našej predikcii cien pre DASH môžete očakávať, že nájdete predpovede na rok 2020 a dlhodobé. Poskytneme vám tiež návod, ako si kúpiť DASH z našej renomovanej burzy, tu na stránke Zmeniť teraz. Nestrácajme viac času a ponorme sa do tejto predikcie ceny mince DASH.

Čo je DASH?

Dash vyvinul 18. januára 2014 Evan Duffield ako alternatívnu mincu k bitcoinom. Kryptomena bola vyvinutá pomocou zdrojového kódu pre bitcoiny a vylepšení tam, kde to považovala za vhodné. Pred rebrandingom na DASH bol DASH predtým známy ako Xcoin a DarkCoin. V začiatkoch mala kryptomena pôsobiť ako minca na ochranu súkromia a anonymity.

Ciele DASH sa neskôr presunuli z súkromia a anonymity na efektívnosť transakcií v spojení s aspektom ochrany osobných údajov mince. Rebranding a posun cieľa dobre slúžili kryptomene DASH v priebehu rokov. Vďaka tomu sú známi svojimi rýchlymi a jednoduchými transakciami. Aspekt súkromia ich transakcií bol vylepšený a pripisuje sa hlavnému uzlu, ktorý je známy ako 2. úroveň uzlov na platforme.

Čo ovplyvňuje cenu DASH?

Existuje niekoľko faktorov, ktoré ovplyvňujú cenu meny DASH. Jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú cenu DASH, je obežná ponuka mince. V súčasnej dobe je obehová ponuka 9 426 848, s celkovou zásobou 18 900 000 mincí. Cena DASH bude závisieť od počtu tokenov v obehu a celosvetového prijatia kryptomeny. Čím viac ľudí používa DASH na rýchle súkromné ​​transakcie, tým vyšší je dopyt po tokene. To nevyhnutne zvýši cenu tokenu, akonáhle dôjde k hromadnému prijatiu platformy. V priebehu času sa ponuka dash zvýši a ovplyvní cenu DASH, čo môže mať za následok zníženie ceny.

Cenu DASH ovplyvní aj býčí beh celého trhu s kryptomenami. Posledný býčí beh sa uskutočnil v posledných fázach roku 2017. Býkový beh prináša viac ľudí do priestoru kryptomien a viac investícií do meny DASH. Cena DASH však klesá od svojho historického maxima 1642,22 USD 20. decembra 2017. Dúfame, že s nadchádzajúcim býčím behom sa cena zvýši.

Cena pomlčky

Cena kryptomeny DASH od 1. januára do 7. apríla kolísala z minima 34,91 USD na maximum 140,70 USD. 1. januára 2020 mala DASH cenu 41,87 USD a trhový strop 387 089 111 USD. V súčasnej dobe je cena mince DASH 74,35 USD s trhovou kapitalizáciou 701 109 956 USD. (Od 7. apríla 2020)

V priestore kryptomien existuje niekoľko predpovedí cien od viacerých odborníkov. Tu je niekoľko cenových predpovedí hodnoty DASH z renomovaných zdrojov;

  • TradingBeasts – Minimum konca roka pre DASH je predpovedané na 64 USD a maximum na 95 USD, čo je vzhľadom na súčasnú cenu DASH dosť konzervatívne. Ich predpoveď ceny na konci roku 2023 dosahuje minimum 134 USD a maximum 198 USD.
  • CoinSwitch – Článok publikovaný na mincovom prepínači mal neuveriteľnú predikciu ceny 950 USD, čo je 10 -násobok predpovede, ktorú urobila spoločnosť TradingBeast. Predpoveď na rok 2025 vo výške 2822 USD. Tieto predpovede sú založené na tom, že DASH sa pri vývoji a prijatí mimoriadne dobre darí.
  • Dlhá predpoveď – Predpovedajú, že do konca roku 2020 bude cena DASH nižšia za 39,4 GBP, zatiaľ čo dlhodobá predpoveď bude do mája 2024 27,8 USD..

(Graf ceny DASH v USD, satoshi a trhového stropu na rok 2020)

Ako kúpiť DASH

Nákup DASH pomocou ChangeNOW nemôže byť jednoduchší. Tu sú kroky, ktoré môžete vykonať pri kúpe mince DASH.

  1. Prejdite na našu domovskú stránku ChangeNOW a vyberte menu, ktorú by ste si chceli v tomto prípade DASH kúpiť. Zadajte množstvo BTC alebo iných kryptomien, s ktorými chcete kúpiť DASH. Systém automaticky vypočíta sumu DASH a poskytne vám výmenný kurz. (Nechajte si výmenný kurz uložený, aby ste neskôr pomohli s daňami)
  2. Zadajte adresu peňaženky DASH, na ktorú chcete tiež odosielať mince. Uistite sa, že je adresa vašej peňaženky správna. V prípade nesprávnej adresy prídete o svoje tokeny.
  3. Po potvrdení budete musieť poslať požadované množstvo bitcoinov na adresu uvedenú na webových stránkach. Akonáhle je tento krok dokončený, dostanete svoje DASH mince.

Záver

Predpovede cien sa môžu líšiť od experta na experta. Je dôležité si uvedomiť, že predpovede poskytnuté odborníkmi sa nemusia vždy splniť. Čítanie celého radu predpovedí, ako sú tie, ktoré sú uvedené vyššie, vytvára obraz o tom, čo by sa mohlo stať s krypto cenou DASH. Dúfame, že ste získali cenné informácie z našej predikcie ceny DASH. Až nabudúce.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento článok odráža iba názor jeho autora a nie je finančným poradenstvom. Nepreberáme žiadnu zodpovednosť za výsledky akéhokoľvek rozhodnutia alebo akcie obchodníka.

Ak sa chcete dozvedieť viac o DASH, navštívte nasledujúcu recenziu DASH v našom blogu.