Najlepšia peňaženka Ethereum | Recenzie najlepších 7 peňaženiek ETH

Ethereum je bezpochyby obľúbenou platformou s druhou najväčšou trhovou kapitalizáciou po BTC. Z tohto dôvodu veľa investorov a ďalších krypto-zvedavých ľudí tam zvažuje obrátiť sa na ETH. Čím viac ľudí v komunite je, tým viac je potrebných bezpečných kryptomenových peňaženiek – ChangeNOW zreviduje tie najobľúbenejšie a porovná ich bezpečnosť, pohodlie a ďalšie faktory a možno dokonca nájde aj najlepšiu peňaženku Ethereum..

Čo je to Ethereum?

Ak ste o ETH ešte veľa nepočuli, ChangeNOW vám poskytne malé pozadie.

Ethereum vzniklo v roku 2014. Veľmi svetlá myšlienka vytvorenia platformy ako je táto patrila Vitalikovi Buterinovi, ktorý bol v tej dobe v podstate geniálnym tínedžerským programátorom a influencerom kryptomien.

Ethereum je v súčasnosti jedným z najrozšírenejších a najznámejších kryptomien na trhu. ETH nie je len mena, ale aj samotné Ethereum-platforma založená na blockchaine na vytváranie a prevádzkovanie takzvaných decentralizovaných aplikácií (DApps). Ethereum (mince) je palivom tejto platformy so širokou škálou prípadov použitia – od bežných transakcií v digitálnej mene až po vytváranie decentralizovaných zmlúv a aplikácií..

Najlepšia ethereum peňaženka 2018-2019

Tu uvádzame zoznam najlepších peňaženiek pre Ethereum. Zoznam obsahuje všetky druhy peňaženiek – od hardvéru po web, takže konečná voľba je na našich klientoch. Rada ChangeNOW bude znieť – vyberte si možnosť, ktorá bude pre vaše vlastné potreby najlepšia. Ak si teda kladiete otázku „Ako získať peňaženku Ethereum?“, Dúfame, že naša recenzia bude pre vás užitočná..

Ledger Nano S

Ledger Nano S je cenovo dostupná a šikovná hardvérová peňaženka Ethereum. Hardvér-to znamená, že vaše mince ETH sú uložené v zariadení podobnom USB, offline. Kedykoľvek chcete vykonať transakciu Ethereum, stačí sa prihlásiť pomocou svojho súkromného kľúča uloženého v zariadení. Ako príjemný bonus je možné na prístroj Ledger Nano S uložiť ETC aj ETH. Peňaženka je nielen bezpečná, ale aj veľmi praktická-vaše transakcie môžete ovládať pomocou malej obrazovky a uistite sa, že sa žiadny hacker nedostane do vášho ETH (koniec koncov sú offline)!

najlepšie ethereum peňaženky

Atómová peňaženka

Peňaženka Desktop vám umožní uložiť tokeny ETH a ERC20. Okrem toho môžete použiť službu výmeny a zameniť alebo kúpiť Ethereum s bankovou kartou. Atómová peňaženka nie je určený len pre ETH – môžete tam uložiť viac ako 300 podporovaných kryptomien. Súkromný kľúč je vo vašom zariadení šifrovaný kvôli zvýšenej bezpečnosti – ste jedinou osobou, ktorá má prístup k finančným prostriedkom.

najlepšie ethereum peňaženky

Trezor

Ešte jedna hardvérová peňaženka na zozname. Trezor bola vlastne prvou hardvérovou peňaženkou vynájdenou pre bitcoin. Teraz je možné Trezor použiť aj pre Ethereum. Najlepšie je to iste uložiť ETH offline – na zabezpečený elektronický čip, ktorý sa aktivuje po prihlásení. Samotné zariadenie je ľahké, prenosné a ľahko sa používa.

najlepšie ethereum peňaženky

Jaxx

Jaxx je kanadská peňažná kryptomena s viacerými aktívami. Podporuje 13 kryptomien vrátane ETH. Súkromné ​​kľúče neopúšťajú zariadenie, takže nie je šanca, aby sa k vašim financiám dostal ktokoľvek nerozvážny. Peňaženka Jaxx Ethereum je k dispozícii pre platformy iOS, Android, Windows a Linux.

najlepšie ethereum peňaženky

Guarda

Guarda je neväzobná svetelná peňaženka so sídlom v EÚ. Ich peňaženky podporujú najobľúbenejšie mince (ethereum, bitcoiny, litecoiny atď.), Ako aj rôzne tokeny kryptomeny. Všetky kryptomeny je možné zakúpiť v peňaženke-priamo v peňaženke je vstavaná služba výmeny. Teraz je k dispozícii aj Guarda Multiwallet pre mobilné zariadenia – aplikácia ponúka širokú škálu podporovaných coinov, pohodlné služby správy mien a ďalšie užitočné funkcie.

Celkovo je peňaženka Guarda veľmi dobrá pre používateľov, ktorí sa nerozhodli, aký druh peňaženky by chceli mať – táto peňaženka je k dispozícii v rôznych formách, ako napríklad web, počítač, mobil a rozšírenie..

najlepšie ethereum peňaženky

MyEtherWallet

Možná najznámejšia peňaženka Ethereum na trhu, MyEtherWallet je horúca kryptomenová peňaženka založená na platforme Ethereum. Tokeny ERC20 sú podporované aj touto službou. Najcennejšou vlastnosťou tejto peňaženky je jej súkromie – kľúče peňaženky nie sú zdieľané so žiadnymi tretími stranami a používatelia majú plnú kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami..

najlepšie ethereum peňaženky

Dúfam, že sa vám tento článok páčil; Neváhajte si vymeniť Ethereum a viac ako 160 ďalších kryptomien na ChangeNOW!

Mobilná peňaženka Edge s viacerými menami

Hrana je unikátna kryptomenová peňaženka, ktorá vám umožní uložiť niekoľko rôznych coinov súčasne, ako aj ich vidlice. Edge Wallet je navyše jedinou peňaženkou s viacerými menami, ktorá umožňuje používateľom ručne pridať tokeny ERC-20, ktoré aplikácia v predvolenom nastavení nepodporuje. Môžete teda pracovať so stovkami rôznych tokenov a tiež si ich okamžite vymieňať pomocou vstavanej služby ShapeShift.

najlepšia peňaženka ethereum

Tiež sa tu môžete pozrieť ďalší zoznam skvelých možností peňaženky pre Ethereum, ktoré tvorí spoľahlivý sourse. Pri rozhodovaní, ktoré je rovnako dôležité ako výber bezpečného úložiska pre vaše kryptomeny, sa vždy môžete naučiť viac!