Viacnásobné výmeny kryptomien, ako nikdy predtým, s bránou!

Ak robíte veľa podobných krypto swapov a nudíte sa pri ich ručnom vytváraní, máme pre vás skvelú správu! Spoločnosť ChangeNOW bola vydaná Brána čo vám pomôže vyhnúť sa mnohým ručným prácam a ušetrí vám veľa času. Automaticky vymení vaše kryptomena vždy, keď to budete potrebovať.

Tu môže komu pomôcť:

 • Baníci. Opakovane vyberáte svoje odmeny za ťažbu a vymieňate ich za iné kryptomeny? Šetrite svoj čas – všetky tieto burzy už nemusíte vytvárať ručne.
 • Tí, ktorí sú zapojení do pridružených programov. Kedykoľvek dosiahnete svoje zisky, budú vymenené za vami preferované krypto bez ďalšej práce z vašej strany.
 • Tí, ktorí dostávajú časté platby v kryptomenách a je potrebné ich previesť na BTC alebo akúkoľvek inú menu.
 • Ktokoľvek ktorý robí veľa kryptoburz a chcel by zjednodušiť tok.

Aký je aktuálny tok?

Vytvorenie krypto swapu na ChangeNOW je celkom jednoduché. Musíte si vybrať pár, zadať sumu a svoju platobnú adresu ručne, všetky ich skontrolovať a potvrdiť. Potom vaša cesta prejde do vašej peňaženky, z ktorej pošlete peniaze na uvedenú adresu vkladu.

Na jednu výmenu je to len asi 5 minút, ale ak to potrebujete urobiť mnohokrát denne alebo týždeň, chce to čas. Gateway vám umožňuje odstrániť väčšinu vyššie uvedených krokov.

Ako to brána uľahčuje?

 • Ísť do Brána – váš osobný kanál na výmenu kryptomien. Rovnako ako ChangeNOW je úplne bez registrácie.
 • Vyberte pár a zadajte svoju platobnú adresu.

 • Ak je všetko v poriadku, kliknite na Potvrdiť. Dostanete adresu svojej brány:

 • Nastavte túto adresu ako cieľ platby vo vašom banskom fonde, profile partnerov ChangeNOW alebo na akomkoľvek mieste, kde dostanete finančné prostriedky.
 • Kedykoľvek dostanete platbu v kryptomene, automaticky ju vymeníme – a finančné prostriedky sa uložia do peňaženky, ktorú ste vo svojej bráne nastavili ako výplatnú adresu. Kúsok koláča!

Rovnako ako vždy, vymieňame vaše kryptomeny za najlepšie dostupné ceny v súčasnosti. A samozrejme, výmeny sú neobmedzené – budú spracované bez ohľadu na sumu.

Uľahčite to ešte viac

 • Vymieňajte si peniaze so ChangeNOW bez návštevy ChangeNOW. Keď si nastavíte bránu, nebudete musieť ísť na changenow.io na výmenu kryptomeny. Prostriedky odošlite na adresu brány priamo z peňaženky a hneď vám pristanú na výplatnej adrese.
 • Už žiadne ťažkopádne pridávanie na bielu listinu. Služba, ktorú používate, môže vyžadovať pridanie vašej adresy na bielu listinu – banský fond, profil pobočky alebo online kasíno. Odteraz budete musieť adresu svojej brány pridať na bielu listinu iba raz – namiesto toho, aby ste to robili pomocou mnohých vkladových adries ChangeNOW, ktoré boli nové pre každú inú burzu..
 • Sledujte svoju históriu výmen. Toto je šikovný spôsob, ako vidieť svoj pokrok.

Na každý výmenný pár je jedna brána – môžete si vytvoriť ľubovoľný počet brán. V súčasnej dobe sme povolili časť párov dostupných na ChangeNOW – iba tie, u ktorých sme mohli zabezpečiť stabilné fungovanie brány..

Prečo by som mal zakaždým vymeniť svoje krypto?

Cena mnohých kryptomien je náchylná k vážnym výkyvom. Mince ako BTC alebo ETH nie sú výnimkou, ale čas ukázal, že sú spoľahlivé a v priebehu rokov neustále rastú. Stablecoiny ako USDT sú špeciálne navrhnuté tak, aby zostali stabilné bez ohľadu na to, čo sa stane na trhu. Z tohto dôvodu môže byť vhodné vymeniť odmeny za niektoré z týchto mien.

Čo keď by som chcel vymeniť malé sumy?

Minimálna výmenná čiastka na Gateway sa blíži nule a závisí od sieťových poplatkov konkrétnej mince. Ak chcete skontrolovať minimálnu sumu, jednoducho zadajte 0 do kalkulačky pre konkrétny obchodný pár.

Pokiaľ ide o ťažobnú skupinu, väčšina ich minimálnych platieb je oveľa väčšia ako minimálna výmenná čiastka spoločnosti ChangeNOW, takže sa nemáte čoho obávať..

Ako bezpečné je brána ChangeNOW?

 • Ak chcete začať používať bránu, nemusíte sa registrovať. To zaisťuje, že nech sa stane čokoľvek, vaše súkromné ​​údaje nebudú ovplyvnené.
 • Brána nie je väzobná. To znamená, že neukladáme vaše finančné prostriedky a vy máte svoju kryptomenu plne pod kontrolou.
 • Jediná vec, ktorú potrebujete na prístup k bráne, je jej adresa URL. Odporúčame vám, aby ste ho ponechali v súkromí, aby doň nemohol vstúpiť nikto okrem vás.

Ďakujem za čítanie! Ušetrite si kopy práce navyše – nechajte bránu ChangeNOW, aby za vás vytvorila viacero búrz. Uľahčite si život tu!

Nezabudni podeľte sa o svoj názor! A ak máte otázky týkajúce sa práce brány alebo problémy, ktoré je potrebné vyriešiť, môžete nás tiež kontaktovať Podporný tím kedykoľvek.