Najlepších 10 zoznamov Dapp za rok 2018. Úžasné využitie blockchainu.

Porozumenie niektorým z najobľúbenejších a najúžasnejších Dapps roku 2018.

Úvod

Decentralizované aplikácie vzali celok priemysel kryptomien búrkou. Zvlášť sieť Ethereum, kde bolo pozorovaných mnoho prípadov, že v dôsledku decentralizovaných aplikácií došlo k preťaženiu siete Ethereum. Technicky väčšina Decentralizované aplikácie bežať na princípe inteligentné zmluvy so žiadnym centralizovaná autorita ovládanie aplikácie. Aplikácie obsahujú aktíva zo skutočného sveta, ktoré je možné použiť na hranie v hre, a dokonca prostredníctvom nej môžete dosiahnuť určité zisky. Pozrime sa na top 10 Zoznam Dapp roku 2018.

1. 0xUniverse Dapp

Hra založená na blockchaine je to miesto, kde hráči musia zbierať a spravovať vlastníctvo a zdroje planét v Galaxii. Používateľom stačí, aby hru neustále rozširovali, aby odhalili niektoré z neslýchaných záhad vesmíru. Vývojári sa tiež tešia na pridanie úžasných príbehov za tajomstvami určitých planét a na aktualizáciu ich komunity.

2. Blockonix Dapp

Jeden z najviac decentralizovaný formy Výmena kryptomeny založená na ethereu je známa svojou spoľahlivosťou a nízkymi transakčnými poplatkami. Výmena funguje bez ľudského zásahu, úplne prostredníctvom inteligentných zmlúv. Transakčný poplatok je nižší ako 0,1% a dodatočná 70% zľava je k dispozícii iba vtedy, ak používatelia používajú natívny server burzy. bdt tokeny za transakciu.  

3. PoWH Dapp

Je to jeden z decentralizovaná výmena kryptomien s unikátnym pracovným mechanizmom. Jeho pôvodný token kryptomeny je založený na protokole ERC20 a je pomenovaný ako P3D. Je celkom zábavné, že každý, kto si kúpi tieto tokeny, musí zaplatiť 10% daň na burze, ktorá je následne rozdelená medzi ostatných držiteľov tokenov P3D, ale keďže tento proces pokračuje kontinuálne a pretože ostatní ľudia používajú burzu na nákup alebo urobíte transakciu s tokenom, ich 10% poplatok je rozdelený medzi všetkých predchádzajúcich držiteľov tokenov P3D. Týmto spôsobom môžu užívatelia prostredníctvom neho vytvárať určité zisky.

4. IDEX Dapp

Je to úplne prvé decentralizovaná výmena kryptomien ktorá funguje na základe inteligentnej zmluvy. Jedna z najpokročilejších decentralizovaných búrz na báze Etherea podporuje transakcie v reálnom čase a vysokú priepustnosť transakcií. Je však navrhnutý tak, aby iba ústredňa mohla odosielať podpísané transakcie do siete Ethereum. Poskytuje kombináciu najlepších služieb z decentralizovaných a centralizovaných mechanizmov.

5. Forkdelta Dapp

Ďalší decentralizovaná výmena kryptomien bol vyvinutý hlavne ako vidlica Etherdelty, keď bol predaný iným investorom, ktorým chýbali efektívne rozhodovacie schopnosti. Výmena je svojou povahou úplne otvoreným zdrojom, ktorý poskytuje transparentnosť voči svojim členom komunity. Bezproblémový import peňaženky Ethereum je podporovaný rozšírením MetaMask.

6. Fomo3D Dapp

V zásade ide o a decentralizovaná hra založená na hazardných hrách, na platforme Ethereum. Je zaujímavé, že víťazom hry je osoba, ktorá si kúpila posledný kľúč skôr, ako časovač dosiahne hodnotu 0. Zložitý mechanizmus je zapojený, zatiaľ čo časovač zvyšuje počet používateľov, ktorí si začínajú kupovať kľúče a postupne ako nedostatok kľúčov zvyšuje jeho hodnotu sa tiež zvyšuje a časovač sa mierne oneskorí. Decentralizovaná hra si získava na popularite medzi mnohými ďalšími v tejto oblasti.

7. Zethr Dapp

The decentralizovaná hra je založená na zásadách kasína, kde si užívatelia môžu kúpiť žetóny Zethr, aby sa mohli zúčastniť hry. Hry podobného výklenku majú lineárny nárast ceny, ale tu je zaujímavé, že investovaná cena éteru a cena tokenu Zethr sú nepriamo úmerné štvorcu. Kryptomenový token ako minimálna minimálna hodnota, čo znamená, že používatelia by boli nepochybne v bezpečí pred potenciálnymi stratami.

8. Augur Dapp

Je to jeden z najfascinujúcejší trh s éteromkde ekosystém poskytuje pocit jasnozrivosti, pokiaľ ide o akékoľvek budúce predpovede na rôzne diskusné témy. The múdrosť davu Tu sa uplatňuje princíp, kde sa predpovedajú presnejšie výsledky na základe vstupov poskytnutých držitelmi tokenu. Správne prediktory budú tiež odmenené späť.

9. Gods Unchained Dapp

Je to ďalšie Decentralizovaná hra s kartami založená na ethereu.  Užívateľom sú poskytnuté ustanovenia o predaji ich kariet iným používateľom úplne bezplatne, ale ponechávajú si vlastníctvo. Organizujú sa úžasné týždenné turnaje, kde sú preň držané obrovské sumy odmien.   

10. vDice Dapp

Je to prvé na svete decentralizovaná hra o stávkach na éter. Užívatelia v zásade stavia na konkrétnu inteligentnú zmluvu a hru si veľmi ľahko zahrá každý nováčik.