Zoznam 100 najlepších bitcoinových búrz

Kryptoburza je online platforma, kde si môžete vymieňať kryptomeny za iné kryptomeny alebo za iné druhy aktív, napríklad za fiat peniaze. Existujú štyri hlavné typy kryptoburz: tradičná, maklér kryptomien, platforma priameho obchodovania a kryptomenové fondy. Kryptoburzy môžu byť tvorcami trhu, ktorí buď berú spready na nákup/predaj ako provízie za službu, ktorú poskytujú, alebo si za to účtujú poplatok.

V tomto článku sa dočítate o rôznych kryptoburzách, ktoré existujú, o ich dostupnosti a o tom, čo na nich môžete robiť.

Zoznam 100 najlepších bitcoinových búrz

Aké sú najväčšie výmeny?

Niektoré z najväčších a najpopulárnejších bitcoinových búrz, ktoré v súčasnosti fungujú, sú Coinbase/Coinbase Pro (GDAX), Bitfinex, Binance a Kraken. Toto sú najlepšie kryptoburzy na svete, ktoré pôsobia v mnohých krajinách po celom svete. Majú veľkú používateľskú základňu, čo znamená, že zvyčajne existuje viac kupujúcich a predávajúcich.

Coinbase. Je to spoločnosť so sídlom v San Franciscu a je to pravdepodobne najlepšia burza BTC pre ľudí, ktorí s obchodovaním s kryptomenami práve začínajú. Toto je miesto, kde môžete kúpiť a predať niekoľko mincí pomocou USD. Keď sa s touto burzou zoznámite, odporúča sa prejsť na Coinbase Pro (GDAX), aby ste mohli obchodovať serióznejšie..

Coinbase Pro (GDAX). To súvisí s Coinbase, pretože bola vytvorená touto spoločnosťou. Má trochu obmedzený výber, s akými altcoinmi sa dá obchodovať, aj keď umožňuje obchodovať s americkými dolármi a eurami, ako aj s britskou librou, za bitcoiny. Je to dobrá voľba, ak chcete obchodovať s kryptomenami, a oni vám na svojom webe poskytnú informácie, ako napríklad graf cien a sadzieb a otvorené objednávky..

Oficiálna webová stránka Coinbase Pro (GDAX)

Bitfinex. Jedná sa o jednu z najobľúbenejších kryptoburz so sídlom v USA s veľkou ponukou denného obchodu v hodnote viac ako 1,8 miliardy dolárov. Je to tiež najväčšia burza USD až BTC, ktorá je v súčasnosti na trhu. Stránka ponúka mnoho ďalších altcoinov, okrem bitcoinov, zatiaľ čo bankové prevody sú jediným spôsobom, ako financovať váš účet fiat peniazmi.

Kraken ponúka takmer rovnaké služby ako vyššie uvedené platformy, aj keď jeho špecializáciou sú funkcie obchodu s eurom a obchodovania s maržou. Spoločnosť už nejaký čas funguje, presnejšie od roku 2011, a etablovala sa ako jeden z najväčších globálnych hráčov v tomto odvetví..

Kde kúpiť nielen bitcoiny?

Niektoré burzy majú veľa možností, pokiaľ ide o to, s akými menami sa bude obchodovať. Pozrime sa na niektoré z nich.

Coinbase vám umožní nakupovať a obchodovať s spoločnosťami Ethereum, Litecoin, bitcoin a Bitcoin Cash. Je k dispozícii vo viac ako 33 krajinách. To isté platí pre Coinbase Pro (GDAX), ktorý prevádzkuje spoločnosť Coinbase.

Poloniex je burza so sídlom v USA, ale funguje aj v Európe. Táto burza sa zameriava na altcoiny a podporuje bitcoiny, litecoiny, ethereum, monero a viac ako 80 ďalších altcoinov.

Kryptoburza Poloniex

Binance má k dispozícii obchodovanie s bitcoinmi, Ripple, Tether, Ethereum, Verge, Tron, NEO, 0x, Dash, Binance coin a viac ako 80 ďalšími.

BitMEX.com má k dispozícii bitcoiny, bitcoinové hotovosti, Cardano, ethereum, litecoiny a Ripple.

CEX.IO má podporu pre nákup a predaj v bitcoinoch, Dash, Ethereum, Ripple a Zcash.

Bittrex umožňuje obchodovanie s niekoľkými kryptomenami, ako sú bitcoin, ethereum, bitcoin cash, NEO, OmiseGO, Dash, Nexium, Siacoin a Zcash. Je k dispozícii aj na celom svete.

Ktorí sú najbezpečnejší a najdôveryhodnejší makléri bitcoinov?

Pri práci s kryptomenou vždy existuje otázka bezpečnosti, bez ohľadu na to, akú platformu alebo burzu používate. Nedá sa povedať, že by jedna jediná burza bola úplne bezpečná a za posledných niekoľko rokov došlo k mnohým hackom. Z tohto dôvodu sa neodporúča uchovávať vašu kryptomenu na burzách, ale prevádzať ich do bezpečnej peňaženky, pokiaľ neobchodujete.

Vaše bitcoiny v bezpečí

Ako už bolo povedané, niektoré populárne a široko používané bitcoinové burzy, ako napr Coinbase Pro (GDAX) a Coinbase uvedené vyššie, máte niektoré funkcie zabezpečenia, ktoré môžete povoliť. Patrí sem dvojfaktorová autentifikácia a požiadavka na silné heslo. Tieto burzy sú navyše dokonca poistené, takže sa môžete cítiť trochu bezpečnejšie, keby sa na ich konci niečo stalo.

Ktorá bitcoinová burza má najnižšie poplatky?

Na väčšine bitcoinových búrz sú transakcie uskutočnené výlučne v kryptomene spravidla bezplatné. Ďalší typ transakcií, ako sú bankové prevody a dobíjanie kreditnou kartou, je spravidla spoplatnený. Ďalším bežným typom poplatku je obchodný poplatok, ktorý sa väčšinou pohybuje medzi 0,1% a 0,25% transakcie, ale niekedy môže byť až 1%..

CEX.IO je pravdepodobne burza, ktorá má najnižšie poplatky za vklady na kreditných kartách, 3,5% a výbery, s 1,2%, zatiaľ čo bankové vklady sa vykonávajú bezplatne.

Coinbase si účtuje 10 dolárov za prichádzajúce vklady bankovým prevodom a výber je 25 amerických dolárov. Poplatok za vklad kreditnou kartou je 3,99% a obchodný poplatok 1,49%.

Coinbase Pro (GDAX) má štandardný poplatok od 0,10% do 0,30%, pričom poplatky za výber kreditnej karty a banky sú rovnaké ako v prípade Coinbase.

Binance má v súčasnosti jeden z najnižších obchodných poplatkov v porovnaní s ostatnými, iba 0,1%, a to sa môže ešte znížiť, ak použijete mincu Binance.

Kryptoburza Binance

Ktoré sú súkromné ​​na použitie?

Niekoľko bitcoinových búrz vám umožňuje používať ich služby bez toho, aby ste museli overovať svoju totožnosť. Všetko, čo potrebujete, je e -mail a heslo a môžete ihneď začať obchodovať.

Výhodou je, že sa môžete vyhnúť poskytovaniu akýchkoľvek osobných informácií na výmenu, ako je meno, adresa, dátum narodenia alebo kópia vášho občianskeho preukazu, a nemusíte čakať na validáciu týchto informácií. Na druhej strane niektoré burzy majú limity v objeme obchodu a výberoch pre neoverených používateľov.

Medzi súkromné ​​platformy na obchodovanie s bitcoinmi možno počítať nasledujúce:

  • BitMEX.com, ktoré nevyžaduje overenie a nemá žiadne obmedzenia pre neoverené účty.
  • LakeBTC.com, ktorý umožňuje neoverené kryptomeny bez obchodných limitov.
  • Livecoin.net, ktorá na ich webe vyžaduje overenie, iba ak chcete použiť bankové prevody. V opačnom prípade sa nevyžaduje žiadne overenie.
  • Bitsquare, ktorí podobne nevyžadujú žiadne osobné ani citlivé informácie. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť a nainštalovať ich softvér a môžete začať obchodovať.
  • LocalBitcoins a Paxful oba ponúkajú podobné služby a sú celkom súkromné, ak nájdete ochotných predajcov. Keďže ide o platformy P2P, je dôležité si uvedomiť, že neoverené účty bývajú rizikové z hľadiska prenosu mincí a peňazí.

Nakupujte a predávajte bitcoiny okamžite pomocou Paxful

Aké burzy ponúkajú globálne služby?

Kryptoburzy majú služby na mnohých miestach po celom svete, ale nie všetky sú dostupné všade. Niektoré burzy, ktoré majú najväčšiu globálnu prítomnosť, sú:

  • Coinsbank: toto je burza, ktorá vám môže poskytnúť bitcoinovú debetnú kartu a bude akceptovať kreditnú kartu, bankový vklad a výbery, aj keď niektorí používatelia uviedli, že ich poplatky sú extrémne vysoké;
  • Cryptopay: Môžu vydávať bitcoinové debetné karty Visa v GBP, EUR a USD a môžete s nimi vykonávať bankové prevody. Najlepšie na tom je, že jeho služby sú k dispozícii po celom svete, s výnimkou USA, ktoré od spoločností zapojených do tohto druhu podnikania vyžaduje prísne predpisy a licenčné poplatky;
  • Bittrex: Zameriava sa na bezpečnosť a na pridávanie nových krypto párov. V súčasnej dobe umožňuje obchodovanie s viac ako 190 altcoinmi. Fiaty nie sú akceptované v tejto burze, čo prakticky umožnilo spoločnosti fungovať bez problémov na celom svete;
  • ShapeShift: Toto je burza kryptomien, ktorá ponúka používateľom možnosť kúpiť si viac ako 30 altcoinov bez toho, aby sa u nich museli registrovať. Musíme spomenúť, že obchod kryptomena na kryptomeny je jedinou dostupnou možnosťou v ShapeShift, zatiaľ čo poplatky sú skryté za sadzbami;
  • P2P platformám ako LocalBitcoins, Paxful a Bitcoin.de všetky ponúkajú svoje služby po celom svete, závisí to iba od predajcov a umiestnení kupujúcich.

Digitálna platforma ShapeShift

Aká platforma ponúka väčšinu mien a platobných metód Fiat?

Nie všetky bitcoinové burzy vám môžu alebo chcú umožniť použiť akýkoľvek spôsob platby alebo menu. Napríklad platby kreditnou kartou nie sú vždy akceptované, pretože transakcie s kreditnými kartami môže používateľ napadnúť a zrušiť, takže sa im spravidla vyhýba. Niektoré burzy ich však akceptujú. Niektoré burzy preferujú obchodovanie s altcoinmi, niektoré vám však umožnia použiť aj niekoľko fiat mien.

CEX.IO má dobrý výber fiat mien a možností platby vrátane amerického dolára, eura, britskej libry, ruského rubľa. Navyše, ako bolo uvedené vyššie, ich poplatky sú primerané. Prijíma tiež vklad a výber kreditnou kartou (Visa a MasterCard) a bankový vklad a výber (SWIFT a SEPA).

Výmena CEX.IO

Coinbase prijíma platby v amerických dolároch, eurách a britských librách, ako aj platby debetnou kartou a bankové prevody.

Coinbase Pro (GDAX) je zameraná na skúsenejších obchodníkov s altcoinmi a akceptuje americké doláre, eurá a britské libry. V ten istý deň sú k dispozícii aj bankové prevody.

Zhrňme to

Ako sme videli, existuje niekoľko rôznych typov bitcoinových búrz. Niektoré z nich ponúkajú širšiu škálu služieb a možností, zatiaľ čo iné sú zamerané na skúsenejších používateľov alebo obchodníkov, ktorí sa zaujímajú o transakcie vo veľkom. Bolo by ťažké povedať, aká je najlepšia výmena, ak vôbec niečo také existuje.

Vyberte si svoj výmenník

Niektoré z nich nie sú k dispozícii na celom svete, ale sú obľúbené v určitých oblastiach sveta. Poplatky, ktoré sú užívateľom účtované za podnikanie na týchto burzách, sa tiež navzájom veľmi líšia. Ak uvažujete o obchodovaní s bitcoinmi, odporúča sa, aby ste sa pozreli na to, aké burzy máte k dispozícii, aby ste zistili, ktorý je najvhodnejší pre vaše potreby..

Vytvorili sme zoznam výmen podľa krajín, ktoré by ste si mali pozrieť. Uistite sa poznačiť túto stránku (podržte Ctrl a stlačte D alebo ⌘ Command + D) pre budúce použitie.

Krajiny priateľské k výmene / začiatočníkomMenaMena ukladaniaRýchle TakeReviewTrust & Konečné skóre

Najlepších 30 svetových búrz bitcoinov v USA / Kanade / Austrálii / Veľkej Británii / Európe

Coinbase CAD AUD SGD (vklad alebo výber) (iba výber) Najlepší spôsob, ako nakupovať bitcoiny online v USA, Kanade, Austrálii, Veľkej Británii & Európa. Tekutá, nízkonákladová výmena bitcoinov v USA, ktorá drží viacero mien. Vďaka nášmu programu odporúčaní, keď sa zaregistrujete a kúpite alebo predáte bitcoiny v hodnote 100 dolárov, zarobíte 10 bitcoinov zadarmo! Recenzia Coinbase A+ / 9,85
Coinmama vr. (22 štátov) Umožňuje nákupy bitcoinov kreditnou kartou takmer každému na svete. K dispozícii iba v 22 amerických štátov. Recenzia Coinmama A / 9,65
Changelly vr. Okamžitá výmena kryptomeny a BTC s užívateľsky prívetivým rozhraním. Poplatky sú vyššie ako priemer, pretože poskytujú rýchlosť a súkromie (bez overenia totožnosti). A / 9,60
CEX.io vr. ETH, krypto kapitál Dobre financovaná renomovaná burza bitcoinov. Skvelá možnosť, ktorú sa oplatí vyskúšať. Recenzia CEX.io A / 9,55
LocalBitcoins vr. Všetky meny WebMoney, Skrill, darčekové karty Najsúkromnejší spôsob nákupu Ƀ prostredníctvom výmeny P2P. Hotovosť, PayPal, darčekové karty a ďalšie. Funguje všade! A / 9,50
VirWox vr. Moneybookers, Skrill, Paysafecard, UŽITO Nakupujte bitcoiny prostredníctvom systému PayPal: jednou z hlavných metód, ktoré ľudia používajú na nákup bitcoinov, je služba PayPal. Za obchodovanie PayPal/BTC si účtujú 10% províziu. Kontrola VirWox B+ / 8,75
Radar ATM na mince vr. Všetky meny Globálna mapa bitcoinových bankomatov. Najsúkromnejší spôsob nákupu bitcoinov v hotovosti a bez overenia ID. N / A / 8,70
LibertyX Nakúpte okamžite cash za hotovosť v tisíckach miestnych obchodov. LibertyX je najväčšia celoštátna sieť pre nákup BTC v hotovosti. B+ / 8,65
BitQuick CAD Nakúpte bitcoiny v hotovosti v hotovosti alebo bankovým prevodom. Poplatky sú vyššie ako priemer. B+ / 8,55
Poloniex vr. 69+ krypto párov 69+ mincí Najlepšia burza kryptomien. Veľké poplatky a likvidita. B+ / 9,70
Coinhouse Poukážky 3D Secure, Neosurf Coinhouse ponúka relatívne vysoké nákupné limity. Populárne v Európe. A / 9,45
Kraken CAD Najlepšia európska bitcoinová burza k dispozícii pre obchodníkov v USA a Kanade. Odporúča sa pre väčšie množstvo bitcoinov. Krakenova recenzia B+ / 9,30
GDAX CAD AUD SGD ETH Jedna z najväčších bitcoinových búrz na svete. Je vo vlastníctve Coinbase. Skvelé pre obchodníkov s technickými znalosťami a ponúka dobrú likviditu. A+ / 9,85
Múr mincí Výmena bitcoinov peer-to-peer, ktorá vám umožňuje ľahko nakupovať a predávať bitcoiny. A / 9,45
Paxful vr. Darčekové karty, 150+ spôsobov platby Trh bitcoinov peer-to-peer spájajúci kupujúcich s predávajúcimi. Viac ako 150 spôsobov platby. B+ / 8,90
Bitfinex 8+ mincí Jedna z najväčších burz bitcoinov. Vynikajúce obchodné poplatky, ktoré sa nachádzajú v Hongkongu. K dispozícii sú bankové prevody v USD (výbery aj vklady). B+ / 9,15
Blockchain.info Najznámejšia online peňaženka. Štandardne je šifrovaný a je veľmi bezpečný. Kontrola blockchainu A+ / 9,50
BitPanda SEPA, Neteller, Skrill, Sofortüberweisung, Giropay BitPanda (bývalý Coinimal) je európsky bitcoinový maklér, ktorý umožňuje nákup bitcoinov kreditnými alebo debetnými kartami. Recenzia BitPanda A / 9,45
ePlatby vr. Prijímajte a realizujte cezhraničné platby úplne zadarmo. Ušetrite peniaze okamžitými hromadnými platbami. A / 9,45
BitSquare vr. 59+ krypto párov Bitsquare by nemal obísť ani technicky zdatnejší obchodníci. A / 9,35
Bittrex vr. 190+ krypto párov 190+ mincí Zameriava sa na bezpečnosť a pridávanie nových krypto párov, čo je celkom pozitívne. Skvelá možnosť, ktorú sa oplatí vyskúšať. A / 9,20
WeSellCrypto vr. Super ľahký nákup Ƀ pomocou PayPal. Jednoduché zaplatenie, mince dodané v priebehu niekoľkých sekúnd. B+ / 9,15
ANXPRO vr. CAD AUD HKD SGD AUD CHF Dôveryhodná Ƀ burza so sídlom v Hongkongu, ktorá vám poskytuje bezpečné a renomované trhovisko na nákup a predaj bitcoinov. A / 9.10
SpectroCoin vr. Londýnska burza BTC s mimoriadne ľahko použiteľným rozhraním a vynikajúcim zabezpečením. Najlacnejšie bitcoinové debetné karty iba za 9 dolárov. Dobré recenzie užívateľov. B+ / 9,05
Miestny obchodník s mycéliom vr. CAD Posielajte a prijímajte bitcoiny pomocou ich mobilnej aplikácie. Funkcia Local Trader je skvelá! A / 9,05
Lakte vr. nepočítajúc + 19 mien Viacúčelová platforma na nákup, ukladanie a výmenu bitcoinov. Skvelé obchodné nástroje. Vysoké poplatky. Rýchly proces KYC.

11. decembra 2018 bola spoločnosť Cubits nútená spravovať a oznámila bankrot. Kľúčovým dôvodom je, že sa nedokázal zotaviť po finančných stratách spôsobených podvodníkmi vo februári.

B+ / 9,00
HitBTC vr. Kryptomeny Najpokročilejšia burza bitcoinov, ethereum, litecoin a monero na nákup a predaj kryptomien. Skvelá možnosť, ktorú sa oplatí vyskúšať. B+ / 8,95
Coinify DKK Obchodujte s bitcoinmi bezpečne, rýchlo a jednoducho. Dobré pre obchodníkov z EÚ. A / 8,85
Bitová pečiatka vr. SEPA Jedna z najväčších búrz v Európe. Pôsobí mimo Spojeného kráľovstva. Bitstamp Review A / 8,80

Najlepšie miestne burzy bitcoinov v Kanade

Quickbt CAD Kanadská bezpečná a dôveryhodná výmena bitcoinov. Plaťte okamžite pomocou debetnej karty INTERAC alebo v hotovosti v hotovosti v hodnote 3 000+.

Dňa 10. decembra 2018 spoločnosť QuickBT zastavila svoju službu.

A / 9,65
QuadrigaCX CAD Jedna z najväčších búrz Ƀ a éterov v Kanade. A / 9,55

Najlepšie miestne burzy bitcoinov v Austrálii

BTC trhy AUD Populárna bitcoinová burza v Austrálii, ktorá ponúka nízke poplatky. A / 9,85
Kúpte si bitcoin AUD Ľahko použiteľná stránka na nákup bitcoinov v Austrálii. Ponúka rýchle nákupy v hotovosti. B+ / 9,20
Hardblock AUD POLI Najrýchlejší spôsob, ako nakupovať a predávať bitcoiny v Austrálii. B+ / 9,15

Najlepšie burzy bitcoinov v Číne / Taiwane / Japonsku / Hongkongu / Kórei / Singapure / Ázii

ZBcom vr. HKD Najpopulárnejšia kryptomena v Číne, otvorená v roku 2017. A / 9,40
Maicoin + 12 ázijských krajín TWD Nakúpte bitcoiny na Taiwane miestnym bankovým prevodom alebo v hotovosti. B+ / 9,30
Bitoex TWD Je skvelé nakupovať bitcoiny na Taiwane v hotovosti (viac ako 5 000 miest v samoobsluhách). B+ / 9,25
Bitový leták Najpopulárnejšia bitcoinová burza v Japonsku, dostupná aj v USA. A / 9,65
Coincheck Populárna japonská platforma na výmenu Ƀ a ethereum. A / 9,60
Blíženci ETH Plne regulovaná, licencovaná výmena bitcoinov a éterov. A / 9,75
Korbit Najväčšia burza BTC v Južnej Kórei. A / 9,65
Coinplug Je skvelé nájsť bitcoinový bankomat v Južnej Kórei na nákup bitcoinov v hotovosti A / 9,60
BitKan Alipay Bitcoinový trh a služba peňaženky umiestnená v Číne. Prijíma WeChat aj Alipay. A / 9,55
Quoine Exchange HKD SGD IDR PHP AUD Populárna japonská burza BTC a éteru pre viacero fiat mien (INR, HKD, SGD, IDR, PHP, AUD). B+ / 9,50
Coinhako SGD, MYR Dá sa použiť na nákup bitcoinov v Singapure pomocou miestneho bankového prevodu. B+ / 9,45
Bitcoin.co.id IDR Najväčšia bitcoinová burza v Indonézii (pozrite sa aj na artaBit a tuker.in).

14. marca 2018 bol bitcoin.co.id, indonézsky trh s BTC, premenovaný na Indodax.

B+ / 9,40
bx.in.th THB Prvá bitcoinová burza v Thajsku, ktorá ponúka fiat obchodovanie s thajskými bahtmi. B+ / 9,30
Luno IDR, MYR, NGN, ZAR, SGD Bitcoinová burza, ktorá ponúka služby peňaženky a zmenárne v Singapure, Indonézii a Malajzii (predtým známa ako BitX). B+ / 9,20
Coins.ph PHP Najpopulárnejšia burza BTC na Filipínach. Možno použiť aj na príjem a odosielanie remitencií. B+ / 9,15

Najlepšie burzy bitcoinov v Indii / Pakistane

Unocoin Najväčšia bitcoinová burza v Indii. Recenzia Unocoinu B+ / 9,45
Zebpay Najpopulárnejšia burza Ƀ v Indii. Jednoduchá a ľahko použiteľná bitcoinová peňaženka. Recenzia Zebpay B+ / 9,40
Urdubit PKR Najľahší spôsob nákupu bitcoinov v Pakistane.

Výmena urdubitov bola zatvorená z dôvodu zákazu Štátnej banky Pakistan.

B+ / 9,05
Remitano + 20 viac 20+ mien Nová služba viazaná na bitcoiny P2P, kde môžete nakupovať/predávať bitcoiny na mieste (podobne ako LocalBitcoins). B / 9,00

Najlepšie burzy bitcoinov v Mexiku / Brazílii / Argentíne / Čile / Južnej Amerike

Bitso MXN Pademobile Najväčšia mexická burza bitcoinov. Financujte svoje zostatky pomocou bankového účtu alebo v hotovosti (137 000 fyzických miest). B+ / 9,45
Chip Chap EUR, MXN Bezpečnosť Umožňuje mexickým používateľom výmenu Ƀ za mexické peso prostredníctvom 5 000 kamenných obchodov a partnerských bankomatov v Mexiku. B+ / 9,30
Bitex.la vr. okrem ARS BRL CHP MXN Najpopulárnejšia bitcoinová burza v Latinskej Amerike, ktorá ponúka nákup a predaj bitcoinových transakcií v Argentíne, Brazílii, Čile a Mexiku. B / 9,15
SatoshiTango Južná Amerika vr. ARS Rýchly a bezpečný spôsob nákupu a predaja bitcoinov v Argentíne pomocou kreditnej karty alebo miestneho bankového prevodu. B+ / 9,35
Mercado Bitcoin R $ Najväčšia burza BTC v Brazílii a Južnej Amerike. B+ / 9,30
FoxBit R $ Popredná bitcoinová burza v Brazílii. B / 9,25
bitInka PER Juhoamerická burza bitcoinov za nákup a predaj bitcoinov v Peru, Venezuele, Bolívii a Brazílii. B / 9,20
Garantovaný bitcoin PYG Najpopulárnejšia Ƀ burza v Paraguaji. C+ / 8,70
Surbtc CLP, COP Najväčšia bitcoinová burza v Čile a Kolumbii. C+ / 8,60
Surbitcoin VEF Najväčšia burza BTC a digitálnych mien vo Venezuele, možnosti hotovosti peer-to-peer a bankový prevod. C+ / 8,20

Najlepšie burzy bitcoinov v Izraeli

Bit2c Bitcoinová burza, ktorá umožňuje obchodovanie medzi Shekelom a BTC. B+ / 9,40
Kúsky zlata Platforma na nákup/predaj bitcoinov v ten istý deň umiestnená v Izraeli. B+ / 9,25

Najlepšie burzy bitcoinov v Dubaji, Spojené arabské emiráty / Saudská Arábia / Stredný východ

BitOasis AED Prvá bitcoinová burza a BTC peňaženka na Blízkom východe vrátane Dubaja. Chráni vaše digitálne aktíva pomocou technológie viacerých podpisov. B+ / 9,30
Indacoin vr. Najrýchlejšie nákupy bitcoinov bez registrácie. B+ / 9,25

Najlepšie burzy bitcoinov v Nigérii / Afrike

Nairaex NGN Perfektné peniaze, WebMoney Najväčšia nigérijská bitcoinová burza na nákup a predaj Ƀ pomocou Perfect Money a WebMoney s nigérijskou Nairou za najnižšie poplatky. C+ / 8,50
BitPesa Afrika KES NGN TZS UGX Spustenie bitcoinu v Afrike, ktoré ponúka nákup bitcoinov pomocou mobilného telefónu a služby poukazovania peňazí. C+ / 8,30

Najlepšie burzy bitcoinov v Rusku

Xchange.is Najpopulárnejšia bitcoinová burza v Rusku. Rozmanitosť možností vkladu. B+ / 9,15
Yobit 350+ krypto párov Najväčšia ruská burza kryptomien. Nízke poplatky a vysoká likvidita. B / 9,05
Najlepšia výmena Yandex, Qiwi, Perfect Money, Sberbank, Alfabank, VTB24 + 30 ďalších Bestchange je najstaršia ruská burza bitcoinov. Bitcoiny si môžete kúpiť v ruských rubľoch prostredníctvom bankového prevodu, hotovosti, Yandex Money alebo PayPal. B+ / 9,10

Úplný zoznam výmen bitcoinov na celom svete

xCoins.io vr. Rýchle schválenie pre nových používateľov, okamžité pre opakujúcich sa klientov. Akceptované sú karty Visa, MasterCard a PayPal. B+ / 9,25
Shapeshift vr. 30+ krypto párov 30+ mincí Burza kryptomien, ktorá svojim používateľom ponúka nákup rôznych altcoinov bez nutnosti registrácie. B / 9,20
Bitcoin.de vr. SEPA Najväčšia Ƀ burza so sídlom v Nemecku. B+ / 9,15
CoinsBank vr. OKPay, PerfectMoney Pošlete im peniaze, oni vám dajú bitcoinovú debetnú kartu. Používatelia hovoria, že účtujú obrovské poplatky (predtým známe ako Bit-X). B / 9.10
Cryptopay vr. Bitcoinové debetné karty Visa v GBP, EUR a USD. Pred vložením do online rozhrania je potrebné do kariet vložiť bitcoin. B+ / 9,25
Vaultoro vr. Zlato Zlato Prvá výmena zlata za bitcoin, kde môžete obchodovať s bitcoinmi priamo za fyzické zlato. Nachádza sa vo Švajčiarsku. B+ / 9,30
BitBay PLN Najpopulárnejšia bitcoinová burza v Poľsku, ktorá je k dispozícii občanom EÚ. B+ / 9,10
c-cex Kryptomeny Kryptoburza a kryptoburza. B / 8,70
BitBargain Trh P2P, ktorý spája kupujúcich s dôveryhodnými predajcami. Získajte bitcoiny vo Veľkej Británii rýchlo, bezpečne a za konkurencieschopnú cenu. B+ / 9,05
Anycoin Direct CAD EPS, Mistercash, SOFORT Holandská burza bitcoinov, ktorá ponúka okamžitý nákup a predaj bitcoinových transakcií v Európe a Kanade. B+ / 9,00
Paymium SEPA Prvá európska bitcoinová burza bola založená v roku 2011 a nachádza sa vo Francúzsku. Poskytujú službu výmeny fiat euro za BTC. B / 8,95
HappyCoins SEPA, iDeal, Bancontact MisterCash, GiroPay, MyBank, SOFORT, Interac. Bezpečná, rýchla, transparentná a lacná služba výmeny bitcoinov pre tých, ktorí chcú nakupovať a predávať kryptomenu bez skrytých poplatkov. B / 8,90
Xapo vr. Mobilná peňaženka a trezor s užitočnou aplikáciou. Ponúka debetnú bitcoinovú kartu Visa. B / 8,90
247Výmena vr. Všetky meny Spravodlivé ceny a dobrá povesť, ale proces overenia trvá nejaký čas.

Webová stránka 247exchange v súčasnosti nefunguje. V septembri 2018 bolo oznámené, že tím 24exchange hľadá investorov, ktorí dokončia 247: Platform & Vývoj aplikácií.

B / 8,85
Bitit vr. CAD AUD NGN Nakupujte bitcoiny online pomocou debetnej alebo kreditnej karty 3D-Secure. Ponúka tiež možnosť hotovosti vo viac ako 150 000+ obchodoch pomocou Cashlib, Neosurf, Flexepin alebo poukážok. B / 8,80
CoinCorner Výmena bitcoinov v Británii so skvelým rozhraním. Peňaženka je priateľská pre začiatočníkov, ľahko sa používa a je celkom intuitívna. B / 8,75
Bittylicious Okamžité Spoľahlivá výmena bitcoinov v Spojenom kráľovstve, ktorá ponúka jednoduchý spôsob nákupu bitcoinov pomocou bankového prevodu vo Veľkej Británii. Nízke poplatky, plne zaručené a veľmi jednoduché. B+ / 8,70
CoinGate Moneypolo Spracovateľ a výmena bitcoinov, ktorá umožňuje jednotlivcom a podnikom prijímať platby v bitcoinoch a prijímať platby v USD, EUR, GBP. B / 8,65
Cashila Európska Ƀ platobná brána a služba konverzie bitcoinu na euro. Cashila sa zameriava iba na služby B2B.

K 1. júnu 2017 broker Cashila zastavil svoju činnosť a svoje služby pre obchodníkov už neponúka.

B+ / 8,60
Coinfloor PLN Coinfloor je jednou z najlepších britských búrz. Využíva 100% viacnásobný chladiaci sklad. B / 8,55
Coinfinity Bitcoinové bankomaty, UŽITO, Bitcoinbon Popredný rakúsky bitcoinový maklér, ktorý ponúka služby pre spotrebiteľov (nákup bitcoinov v hotovosti) a firmy (prijímanie platieb bitcoinmi). B / 8,50
Bity CHF Bity kiosky (bankomaty s bitcoínovou hotovosťou), UŽITO Najľahší spôsob, ako získať alebo predať bitcoiny vo Švajčiarsku, Francúzsku a Nemecku. Bankomaty s hotovostnými bitcoinmi sa nachádzajú v Ženeve, Lausanne, Zürichu, Montreux, Neuchâteli. B+ / 8,45
Safello SEPA, SOFORT, iDeal a Handelsbanken Direct Safello je bezpečná a jednoduchá výmena bitcoinov pre európskych zákazníkov v 37 krajinách. Okamžitý nákup a predaj pomocou bankových prevodov online. B / 8,40
Bitsane SEPA, OKPay, Advcash Bitsane je spotová obchodná burza pre BTC, Litecoin, Ethereum a ďalšie kryptomeny. B+ / 8,45
BTCX SEK SEPA BTCX je najstaršia švédska bitcoinová burza. Bitcoiny si môžete kúpiť v eurách (SEPA) alebo švédskych korunách (SEK) prostredníctvom systému Swish alebo bankovým prevodom. B+ / 8,35
Bitwala vr. nepočítajúc + 20 viac SEPA, SWIFT Popredná svetová bitcoinová predplatená karta & blockchain bankovníctvo, ktoré umožňuje globálne bankové prevody do viac ako 200 krajín. B / 8,30
Buysomebitcoins vr. Darčekové poukážky Nakupujte BTC kreditnou kartou okamžite. Akceptované kreditné/debetné a darčekové karty. Nevyžaduje sa žiadne overenie totožnosti.

Výmenu BuySomeBitcoins získala spoločnosť SIFR ltd. Web momentálne nefunguje.

B+ / 8,25
WEX (predtým BTC-E) okrem. PaySafe, PerfectMoney WEX (predtým BTC-E) je jednou z najstarších bitcoinových búrz na svete. 28. júla 2017 americké orgány zaistili názov domény btc-e.com.

Všetky webové stránky obchodnej platformy BTC-e (vrátane doménových mien ako btc-e.nz, wex.nz a wex.link) boli v novembri 2018 zatvorené vládou USA..

C / 5,10
BTCChina (ZATVORENÉ) okrem. Krypto kapitál BTCChina, jedna z popredných búrz s bitcoinmi v Číne, sa 14. septembra 2017 natrvalo ukončuje. B / 8,45

Ak máte otázky týkajúce sa tohto článku „100 najlepších výmen“, neváhajte nám napísať komentár na, aby sme ho v budúcnosti mohli vylepšiť.