10 webových stránok, ktoré poskytujú zoznam kryptomien podľa trhového stropu

Úvod do kryptomien a bitcoinov:

Vynález krypto priestoru nebol ničím iným ako zázrakom na finančnom trhu. V takom krátkom čase po inovácii prisľúbil značnú pozíciu v tomto konkurenčnom svete. Kryptomeny sú digitálne meny. Mnoho kryptomien sa vyvíjalo zo dňa na deň. Bitcoin, Ether, Ripple atď. Sú niektoré veľké kryptomeny.

Kryptopriestor dosiahol historický vzostup v roku 2017, keď sa cena najmä bitcoinu zvýšila na približne 19783 dolárov. Ďalší rok 2018 sa však ukázal byť ťažkým rokom pre krypto priestor, kde cena väčšiny kryptomien nešťastne klesla. Cena bitcoinu sa dnes pohybuje okolo 3 600 dolárov, ale odborníci sa stále domnievajú, že rok 2019 bude pre kryptomeny rokom, ktorý zmení hru a pozdvihne trh..

Úvod do Market Cap:

Trhová kapitalizácia označuje trhovú kapitalizáciu. Vzťahuje sa na celkovú hodnotu spoločnosti v akciách. Vypočíta sa ako súčin celkových akcií spoločnosti a celkového počtu akcií, ktoré spoločnosť obsadila. Ak má napríklad spoločnosť X 25 miliónov nesplatených akcií a hodnota každej akcie je 60 dolárov, potom sa trhová kapitalizácia, t. J. Trhová kapitalizácia spoločnosti X, vypočíta ako (25 miliónov) * (60 dolárov) = 1,5 miliardy dolárov.

Trhová kapitalizácia pomáha ľuďom porovnávať dve alebo viac spoločností. Keď sa človek chystá investovať určité množstvo peňazí, hľadá trhovú kapitalizáciu rôznych spoločností. Hovorí o relatívnej veľkosti spoločnosti. Odráža súčasnú hodnotu, ktorú má spoločnosť v súčasnosti v tomto konkurenčnom svete. Je to dobré opatrenie, ktoré pomáha investorom rozhodnúť sa, ktorá spoločnosť bude správna.

Keď sa zoznámime s krátkym predstavením kryptomien a trhového stropu, musíme poznať zoznam kryptomien podľa ich trhového stropu. Spoliehať sa na zoznam poskytovaný jednou webovou stránkou však nie je nikdy uspokojivé a dobrý nápad. V tomto článku teda uvedieme zoznam 10 najlepších webových stránok, ktoré poskytujú zoznam kryptomien podľa trhového stropu

1. CoinMarketCap

Je to jeden z najlepších a najdôveryhodnejších webov v tejto oblasti. Ak hľadáte zoznam kryptomien podľa ich trhového stropu, táto webová stránka ponúka zoznam 100 najlepších kryptomien podľa ich trhového stropu. Okrem trhového stropu poskytujú aj rôzne ďalšie faktory, ako napríklad aktuálnu cenu digitálnych mien, objem (24 hodín), obehové zásoby, zmenu (24 hodín) a cenový graf za posledných 7 dní..

Podľa zoznamu poskytnutého spoločnosťou CoinMarketCap.com má bitcoin najväčšiu trhovú kapitalizáciu 61 573 237 174 dolárov, pričom nástupcami v tomto zozname sú XRP, Ethereum a Litecoin. Tento web je veľmi zrozumiteľný a poskytuje takmer presné údaje. Akékoľvek nejasnosti týkajúce sa trhového kapitálu v akejkoľvek kryptomene je možné ľahko odstrániť z webových stránok.

https://coinmarketcap.com/

2. CoinGecko

Je to ďalšia webová stránka, kde nájdete zoznam kryptomien zoradený podľa ich trhového stropu. Niekoľko ich používa aj na aktuálnu pozíciu kryptomien. Uvádza sa v nich 100 najlepších kryptomien podľa ich trhového stropu. Okrem trhového stropu poskytujú aktuálnu cenu, odchýlku za posledných 1 hodinu, odchýlku za posledných 24 hodín, odchýlku za posledných 7 dní, objem za posledných 24 hodín a cenový graf za posledných 7 dní za každých 100 kryptomien.

Podľa zoznamu uvedeného na ich webových stránkach je bitcoin na 1. mieste s čistým trhovým stropom 61 614 469 379 dolárov. Zatiaľ čo druhou a treťou pozíciou sú XRP a Ethereum s trhovou kapitalizáciou 12 589 048 857 dolárov a 11 975 940 149 dolárov.

https://www.coingecko.com/

3. CryptoCompare

Je to jedna z najlepších webových stránok na porovnávanie kryptomien podľa ich trhovej kapitalizácie. Uvádza sa tu obrovské množstvo kryptomien nad 300 podľa rôznych faktorov. Okrem toho môžete nájsť faktory ako cena, priamy objem za posledných 24 hodín, celkový objem za posledných 24 hodín, graf za posledných 7 dní a zmena ceny za posledných 24 hodín. Na ich webových stránkach môžete ľahko vidieť zmenu trhovej hodnoty každej kryptomeny.

Tiež uvádzajú trhovú kapitalizáciu bitcoinov ako najväčšiu na trhu okolo 64,59 miliardy dolárov. Kryptomeny môžete ľahko porovnať pomocou štatistík na tomto webe. Na druhom a treťom mieste je v ich zozname XRP a Ethereum.

https://www.cryptocompare.com/

4. CoinCheckup

Ako naznačuje názov samotného webu, môžete na tomto webe skontrolovať rôzne kryptomeny. Na tejto webovej stránke nájdete finančné štatistiky viac ako 500 kryptomien. Môžete nájsť trhovú kapitalizáciu, aktuálnu cenu, objem za posledných 24 hodín, kolísanie ceny za posledných 24 hodín a graf cenovej hodnoty za posledných 7 dní.

Podľa nich sú bitcoiny, XRP a ethereum top 3 kryptomeny s trhovým kapitálom 64,52 miliardy dolárov, 12,91 miliardy dolárov a 12,46 miliardy dolárov..

https://coincheckup.com/

5. CoinCap

Je to spoľahlivá webová stránka na kontrolu finančných štatistík kryptomien. Ak chcete porovnávať rôzne kryptomeny na základe trhového stropu, môžete navštíviť tu. Môžete získať štatistiky rôznych kryptomien, ako sú cena, trhový strop, ponuka, objem (24 hodín), zmena ceny (24 hodín) atď..

Podľa ich webových stránok má bitcoin najväčšiu trhovú kapitalizáciu okolo 64,47 miliardy dolárov. Ostatné kryptomeny môžete ľahko skontrolovať na CoinCap.

https://coincap.io/

6. CoinCodex

Je to jedna z najlepších webových stránok na kontrolu trhového kapitálu kryptomien. Zobrazuje presné finančné štatistiky vami požadovaných kryptomien. Aj keď nedostanete toľko štatistík, aké sú k dispozícii na iných uvedených webových stránkach, môžete získať štatistiky ako cena, 24-hodinová zmena, trhová kapitalizácia, 24-hodinový objem atď..

CoinCodex zobrazuje trhovú kapitalizáciu bitcoinov na vrchole zoznamu ako 63,65 miliardy dolárov a XRP ako 12,68 miliardy dolárov. Podobne môžete skontrolovať akúkoľvek digitálnu menu.

https://coincodex.com/

7. OnChainFX

Je to jedna z webových stránok, ktoré vám poskytnú množstvo podrobností o kryptomenách, pravdepodobne najväčšiu sadu štatistík. Môžete skontrolovať podrobnosti, ako je trhový strop, cena, 24-hodinová zmena ceny, 24-hodinový objem, ponuka, minimálny čas atď. Tiež si môžete prispôsobiť vyhľadávanie štatistík pre kryptomeny.

Podľa OnchainFX má bitcoin najväčšiu trhovú kapitalizáciu okolo 63 838 310 855 dolárov a 83,53% ponuku na trhu. Vyššie uvedené podrobnosti môžete skontrolovať pre akékoľvek kryptomeny veľmi jednoducho.

https://messari.io/onchainfx

8. CoinLib

Je to ďalší web, ktorý poskytuje živé sledovanie rôznych kryptomien. Môžete získať podrobnosti, ako je cena, trhový strop, objem a graf znázorňujúci odchýlku ceny kryptomien za posledných 7 dní. Okrem vyššie uvedených štatistík môžete na tomto webe sledovať aj najnovšie aktualizácie správ v doméne kryptomeny.

Je možné ľahko vidieť, že celkový trhový strop v kryptomenách je 117,83 miliardy dolárov, z toho bitcoin má najväčší kapitál okolo 63,20 miliardy dolárov.

https://coinlib.io/

9. Rebríček mincí

Aj keď CoinRanking neposkytuje toľko štatistík o kryptomenách, ak hľadáte všeobecné štatistiky ako cena, trhový strop a 24 -hodinová zmena, môžete navštíviť tento web. Používateľské rozhranie je veľmi jednoduché a zrozumiteľné. Na tejto webovej stránke nájdete množstvo kryptomien zoradených podľa ich trhového stropu.

Podľa CoinRanking má bitcoin trhový strop okolo 64,27 miliardy dolárov, zatiaľ čo XRP je na druhom mieste s trhovou kapitalizáciou 12,99 miliardy dolárov.

https://coinranking.com/

10. CoinMarketApp

Ide o mobilnú platformu, ktorá pozná trhový strop rôznych kryptomien. Aktuálne podporuje platformu Android aj iOS. Túto aplikáciu si môžete ľahko stiahnuť z obchodu s aplikáciami a ľahko si ju nainštalovať do svojich mobilných telefónov. Môžete získať podrobnosti, ako je cena, trhový strop a zmena ceny kryptomien.

Je to veľmi pohodlný zdroj na kontrolu zoznamu kryptomien podľa ich trhového stropu. Dňa 8. februára 2019 je podľa aplikácie pre Android trhový strop bitcoinov 63 638 510 875 dolárov.

Odkaz na iOS: https://itunes.apple.com/us/app/coinmarketapp/id1350234503?mt=8

Odkaz na Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kyriakosalexandrou.coinmarketcap&hl = sk