Kylie Jenner: Príbeh najmladšieho svetového miliardára na svete

Kylie Jenner. Meno, ktoré by každý počul ako „Najmladší miliardár na svete.“Ale poznáte niektoré neznáme skutočnosti, ktoré sa jej týkajú? Jej zdravé zmýšľanie a sila vôle jej pomôže prekonať obavy z detstva a premeniť ich na obchodnú príležitosť. Nikto nikdy nevedel, až do Kylie, že možno ignorantský trh obnoviť a stať sa miliardárom. Často sa nazýva „Súprava na pery Mogul,„Kylie je tiež jednou zNajmladší miliardár vlastnoručne vyrobený na svete”.

Príbeh úspechu Kylie Jenner:

Kylie JennerKylie Jenner

Často sa opisuje ako model, prominent. Podnikateľka a americká mediálna osobnosť. Narodená 10. augusta 1997, v prvých dňoch hrala v televíznom seriáli „Držíme krok s Kardashianmi‘V roku 2007. Začala a založila vlastnú kozmetickú spoločnosť s názvom ako Kozmetika Kylie. Spoločnosť Kylie Cosmetics bola prvýkrát pomenovaná ako Kylie Lip Kits a začala fungovať v roku 2015 a k premenovaniu došlo v nasledujúcom roku..

Keď mala 14 rokov, vytvorila spolu so svojou sestrou čiarový odev a oblečenie s názvom „Kendall a Kylie.„Tento rad oblečenia bol uvedený na trh v roku 2012 v spolupráci s prominentnou odevnou značkou PacSun. V roku 2015 Kylie uviedla na trh svoju mobilnú aplikáciu, ktorá bola taká úspešná, že sa v roku, kedy debutovala, dostala na prvé miesto v obchode s aplikáciami..

Sestry Jennerové, keď videli svojich fanúšikov, ktorí medzi mládežou sledujú sociálne siete, boli uvedené ako „Najvplyvnejší tínedžeri na svete“ časopis Time v nasledujúcich rokoch 2014 a 2015. Je jednou z najsledovanejších osobností na Instagrame s viac ako 140 miliónmi sledovateľov v júli 2019. Bola najmladšou celebritou, ktorá sa v roku 2017 dostala na zoznam Forbes Celebrity 100 6. júna 2017 si Kylie zahrala vo svojej spin-off sérii, ktorá mala premiéru na seriáli E! s názvom „Život Kylie“.

Čistý majetok Kylie sa odhaduje na viac ako 1 miliardu amerických dolárov, k marcu 2019, uvádza časopis Forbes. Táto skutočnosť z nej robí najmladší miliardár na svete vo veku 21 rokov. V novembri 2018 ju New York Post ocenila ako najvplyvnejšiu osobnosť módneho priemyslu.

Úspech Kylie Jennerovej je však často podkopávaný a nepripisuje sa mu ako vlastnoručne vyrobený, pretože pochádza z prostredia, ktoré je dostatočne privilegované a bohaté. Nezabudnite na fakt, že je tiež matkou ročného dieťaťa.

Dôvody, prečo sa Kylie Jennerová stala úspešnou osobou, ktorou je dnes:

1. Vášeň:

Čo je najdôležitejšia vec, ktorá je potrebná na dosiahnutie nášho želaného cieľa v živote? Vášeň, však? Vášeň je kvalita, ktorou Kylie disponovala od začiatku svojej kariéry. Mala perfektný cieľ a svoj cieľ naplánovala správne. Jej cieľom bolo mať látkovú linku a kozmetickú značku. Tvrdo pracovala na svojej vášni a nakoniec dosiahla úspech, po ktorom vždy túžila.

2. Unikátne marketingové metódy:

Kylie Jenner od začiatku veľmi dobre poznala pulz publika. Vedela perfektne, kde ľudia najradšej míňajú peniaze, a vedela, aký je vkus dnešnej mládeže. Plánovala rozbehnúť vlastný kozmetický priemysel, čo bol bezprecedentný krok, pretože nikto o takom nápade neuvažoval.

Kozmetika KylieKozmetika Kylie

Vedela, že veľa kozmetických spoločností je na vzostupe, a preto ju napadlo priniesť kozmetickú linku na jednu časť tela. To je dôvod, prečo začala s výrobou súprav na pery, ako každý človek by chcel mať krásne pery, pretože zvyšuje nominálnu hodnotu. Aby rozšírila svoj trhový sortiment, zvolila jedinečné stratégie, z ktorých jedna sa dala operovať prostredníctvom viacerých operácií pier, čo jej pomohlo dostať médiá často do popredia..

Tieto marketingové stratégie boli hlavným dôvodom, prečo v krátkom čase získala úspech, pretože vstúpila na trh krásy s definovaným účelom a dokonalým plánom. V porovnaní s inými celebritami bola inteligentná, pretože jej marketingové znalosti boli oveľa pred nimi. Kylie Jenner konkrétne uviedla, čo chce uviesť na trh, a na oplátku jej to prinieslo obrovské dividendy. Také sú marketingové znalosti Kylie, že ani dnes sa nikto nikdy nepriblížil k hodnote značky, ktorú má.

3. Uloženie všetkého, aby sa jej sen splnil:

Kylie Jenner v mladom vekuKylie Jenner v mladom veku

Ako sme už diskutovali, Kylie začala svoju kariéru vo veku 14 rokov, čo sa považuje za veľmi mladý vek. Ona a jej sestra vlastnili odevný sortiment a obaja sa delili o zisky z ich predaja.

V jednom rozhovore Kendall Jenner uviedla, že Kylie zvykla starostlivo ukladať všetky svoje zisky a nikdy ich nemrhala márnym spôsobom. Všetky jej zhromaždené výhody sa začali používať, keď založila svoju značku krásy, a táto kvalita Kylie sa tiež stala jedným zo sľubných krokov k úspechu.

4. Správne používanie sociálnych médií:

Ako už bolo uvedené, Kylie Jenner je jednou z najlepších celebrít, ktoré majú na sociálnych sieťach veľkého fanúšika. Na Instagrame má približne 140 miliónov sledovateľov. Mladosť ju opisuje ako sociálnu kráľovnú. Tu si jej marketingové znalosti zaslúžia ďalšie kolo uznania, pretože vie, čo má zdieľať so svojimi sledovateľmi a kedy to má zdieľať.

Mnoho mediálnych analytikov sa domnieva, že je to len niekoľko celebrít, ktoré si vybudovali trh zo sociálnych médií. Ľudia môžu v tomto bode nesúhlasiť, ale jej rozsiahla zákaznícka základňa, ktorá je zameraná na sociálne médiá, dokazuje, že tento bod bol prijateľný..

5. Akútne zameranie na podnikanie:

Čím sa Kylie líši od ostatných, je to, že hoci väčšina celebrít rada cestuje po svete, akonáhle sa stanú úspešnými, ona sa však naďalej sústreďuje na svoje podnikanie.. Kylie nikdy rada nechodí na dovolenku, ale namiesto toho sa zameriava na rozšírenie koreňov svojho podnikania. Kylie sa vždy zabaví prípravou rôznych typov súprav na pery. A tým si pre ňu vyrezala výklenok v nasledujúcich generáciách.

6. Pracovný proces, v ktorý verí:

Jednoducho povedané, tento faktor môžeme nazvať outsourcing. Outsourcing nie je nič iné ako zaplatiť inej spoločnosti za vykonanú prácu. Kylie vie, že práca v Ázii je v porovnaní s americkými štátmi lacná. Aby sa znížili výdavky na výrobu jej produktov, celý svoj výrobný proces požičiava mnohým čínskym spoločnostiam. Táto jej myšlienka v skutočnosti znižuje pracovné zaťaženie, urýchľuje pracovný proces a uľahčuje pracovné operácie.

Ďalšou skutočnosťou, o ktorej sa tu musíme zamyslieť, je, že pomoc iba sedem zamestnancov prevádzkuje jej spoločnosť Kylie cosmetics. Áno, dobre ste počuli. Pozostáva z celkovo 7 zamestnancov na plný úväzok a z piatich zamestnancov na čiastočný úväzok. Zníženie pracovnej kapacity je spôsobené predovšetkým outsourcingom a tiež pomáha pri plánovaní vášho podnikania, pretože pod vami pracuje iba malá skupina pracovníkov. Pomáha to aj tomu, že sa môže efektívne koordinovať so svojimi pracovníkmi a v prípade potreby skúmať rôzne plány.

A posledná vec, ktorú treba zaznamenať, je, že Kylie sama riadi marketing a značku a predaj spoločnosti sa uskutočňuje pomocou nákupov alebo transakcií online..

Finančný úspech najmladšieho miliardára na svete:

Finančný úspech Kylie Jennerovej bol pravdepodobne možný vďaka podpore a výsledku tvrdej práce jednej ženy, Kris Jenner, matky Kylie Jenner. Bola hlavným dôvodom, prečo si Kylie vybrala túto kariéru, a ona bola pre Kylie hlavným svetlom vo všetkých jej ťažkých časoch. Urobila z Kylie Jenner nezávislú ženu, ktorou je dnes.

Kylie Jenner so svojou matkou Kris JennerKylie Jenner so svojou matkou Kris Jenner

Po uvedení svojich prvých súprav na pery v roku 2015 sa kozmetika Kylie od tej doby vydala na dlhú cestu. Kozmetická spoločnosť, ktorá sa etablovala ako uznávaná značka krásy, začala predávať súpravy na pery v rôznych typoch farieb a povrchových úprav, ako aj palety očných tieňov, lícenky, rozjasňovače, bronzery, korektory: lesky na pery, štetce na makeup a samostatné. rúže. Táto značka krásy podpísala v roku 2018 exkluzívnu distribučnú zmluvu s jedným z najlepších maloobchodných predajcov krásy Ulta. Táto dohoda po prvýkrát sprístupnila všetky výrobky Kylie v obchodoch po celej Amerike..

The Journey of Kylie Cosmetics:

Kylie Cosmetics predala spoločnosti Ulta výrobky v hodnote viac ako 54,5 milióna amerických dolárov Podľa popredného ekonomického časopisu Forbes. K tomuto enormnému predaju produktov došlo len prvý týždeň po zavedení kozmetickej značky do Ulty. Z tohto dôvodu sa tržby z predaja značky zvýšili a vyšplhali sa na mieru 9 percent, čím sa odhadovaná hodnota pohybovala okolo 360 miliónov amerických dolárov. Tento extravagantný rast spoločnosti Kylie Cosmetics podľa Forbes priniesol celkový odhad čistého majetku spoločnosti je približne 900 miliónov amerických dolárov. Stručne povedané, to znamená, že hodnota značky spoločnosti a čisté imanie sa pohybuje okolo 900 miliónov amerických dolárov.

Ak k tomu potom pridáte prebiehajúce propagačné akcie propagované Kylie a príjmy z reality show jej rodiny, rýchlo ju posilnia ako jednu z najmladší miliardár na svete a tiež najmladší „vlastnoručne vyrobený“ miliardár.

Čo z nej robí najmladšieho miliardára vyrobeného vlastnými rukami?

Veľa pochybností prinieslo úspech Kylie a mnoho ľudí pochybuje o tom, že je „self-made“ miliardár? Správa spoločnosti Forbes rozsiahle objasnila, že všetky zárobky, ktoré Kylie zarobila, sú dôsledkom jej tvrdej práce a vytrvalosti a nie sú spojené so žiadnymi príjmami jej rodiny. Ľudia o Kylie spočiatku pochybovali, pretože pochádzala zo spravodlivej a bohatej rodiny, že vďaka tomu môže byť úspešná. Kylie však stála pri slovách, ktoré interpretujú „Bohatstvo sa nededí a musí byť postavené skôr na tvrdej práci a excelentnosti“.

Tvrdá práca, ktorú Kylie musela vydržať sama, však ukazuje, že je oddaná byť jedným z objaviteľov kozmetického priemyslu. Málokto vie, že Kylie vo veku 15 rokov zostala rodičmi nezávislá a nikdy ju ekonomicky nepodporovali, aj keď tu bola neustála emocionálna podpora. Naučiť sa jej príbeh úspechu je možno jednoduchšie, ale nepochybne je ťažké ho dosiahnuť.

Z vyššie uvedenej skutočnosti ju môžeme jednoznačne vyhlásiť za „vlastnoručne vyrobenú“ miliardárku, pretože ju nikdy finančne nepodporovali jej bohatí rodičia, ktorí chceli, aby ich deti vyrastali nezávisle a dali si meno. Jej úspech ospravedlňuje, že nikto nemôže poprieť skutočnosť, že niekomu môže trvať život, kým dosiahne to, čo Kylie predviedla vo veku iba 21 rokov..

Spoločnosť dokázala, že mala byť priekopníčkou kozmetického priemyslu a tiež kráľovnou sociálnych médií, ktorá porazila mnohé významné osobnosti. Pokúste sa pohltiť rady, ktorými sa držala pri svojom cieli, a kto vie, že niekto z vás ju môže zvrhnúť ako najmladšiu miliardárku na svete.

V roku 2019 sa podľa ročného rebríčka časopisu Forbes Kylie Jenner stala „Najmladší miliardár vlastnoručne vyrobený‘Vo veku 21 rokov, Kylie porazila Marka Zuckerburga, zakladateľa Facebooku, ktorý sa stal miliardárom vo veku 23 rokov. Podľa odhadov spoločnosti 2019 sa hodnota značky Kylie Jenner a čisté imanie odhaduje na približne 1 miliardu amerických dolárov..