Nákup bitcoínov pomocou systému PayPal

Ak by vás zaujímalo, kde nákup bitcoinu pomocou systému PayPal je to možné a bezpečné, ste na správnom mieste. My v BitcoinBestBuy sme vytvorili sprievodcu bitcoinmi na rôznych burzách, ktoré akceptujú PayPal ako spôsob vkladu/platby, čo vám umožňuje nakupovať bitcoiny prostredníctvom systému PayPal.

Zhrnutie: Ako nakupovať bitcoiny pomocou systému PayPal

Stručný podrobný návod, ako nakupovať bitcoiny pomocou systému PayPal na burze BTC VirWoX:

 1. Zaregistrujte si účet PayPal.
 2. Ísť do VirWox alebo si vyberte jednu z najlepších bitcoinových búrz, ktoré akceptujú PayPal.
 3. Zaregistrujte sa a zaregistrujte si účet.
 4. Vložte USD alebo EUR pomocou výmeny PayPal na VirWoX.
 5. Kúpte si „Second Life Lindens“ alebo SLL za svoje doláre alebo eurá.
 6. Kúpte si bitcoiny za svoje „lípy druhého života“.
 7. Vyberte si BTC do vlastnej BTC peňaženky. Tu sú uvedené najlepšie hardvérové ​​bitcoinové peňaženky.

Aj keď PayPal zakazuje priame nákupy bitcoinov, svoje peniaze môžete vložiť z PayPalu do VirWox, kúpte si Second Life Lindens (SLL) a potom ich predajte za bitcoiny. Všetky súvisiace poplatky sú spolu 10%.

S rastom popularity bitcoin priťahuje jednotlivcov aj firmy. Vzhľadom na väčší počet obchodníkov, ktorí nakupujú a predávajú BTC, získala kryptomena globálne podporu z hľadiska väčšej infraštruktúry.

Ako sa sieť vyvíjala, vyvíjali sa aj platobné metódy, pretože burzy uznávali potrebu obchodníkov mať väčší výber spôsobu nákupu bitcoinov. PayPal bol len pred rokom veľmi obmedzenou možnosťou platby, kvôli vysokým poplatkom, ktoré PayPal účtoval maklérom. Aj keď sa to z pohľadu poplatkov veľmi málo zmenilo, burzy uznali možnosť osloviť mnoho ďalších ľudí, ak by si ako výber platby vybrali PayPal.

Nakupujte bitcoiny prostredníctvom systému PayPal

Tento článok vám predstaví tie burzy, ktoré už implementovali PayPal ako možnosť získať bitcoiny, a uvedie ich výhody, nevýhody, limity nákupu a poplatky. Tento článok vám navyše poskytne podrobný návod, ako nakupovať BTC z týchto búrz okamžite a anonymne.

Najlepšie bitcoinové burzy

V nasledujúcich častiach vám predstavíme najlepšie miesta na nákup BTC pomocou systému PayPal. Výmeny, ktoré budú spomenuté, sú:

ECoin (Wirex)

Táto výmena okrem kreditných/debetných kariet a bankových prevodov ponúka aj PayPal ako dodatočný spôsob platby za bitcoiny. Prostriedky z PayPal môžete vložiť do Wirex iba preto je povinné mať jednu.

Výmena bitcoinov Wirex

V súčasnosti túto platformu podporuje iba 33 krajín a v prípade, že si chcete kúpiť BTC prostredníctvom služby PayPal, je potrebné úplné overenie (občiansky preukaz, doklad o adrese, e -mail, telefón a účet PayPal). Spoločnosť Wirex za túto možnosť platby neúčtuje žiadne poplatky, ale bude vám účtovaná suma prostredníctvom služby PayPal, na tieto náklady preto pri nákupe BTC pamätajte..

Pros

 • Vklady na PayPal sú bezplatné;
 • pri malých nákupoch stačí overenie e -mailu a účtu PayPal.

Zápory

 • pre vážnejšie objemy obchodu je overenie nevyhnutné (nad 2 000 dolárov);
 • služby sú k dispozícii iba v 33 krajinách.

VirWox

VirWox výmena bola jedným z prvých miest, kde bolo možné nakupovať BTC pomocou služby PayPal. Je zábavné, že ako hlavný predmet podnikania nie sú bitcoiny, ale zameriava sa skôr na menu Second Life Lindens (SLL), ktorá sa používa vo virtuálnom svete s názvom „Second Life“..

Nakúpte BTC cez PayPal na VirWox

A čo viac, nemôžete kupovať BTC priamo za svoje peniaze, pretože ste povinní najskôr si kúpiť SLL a potom ich obchodovať s BTC, čím vám počas procesu vzniknú dvojnásobné náklady (približne 10%)..

Pros

 • pri malých množstvách nie je potrebné žiadne overenie;
 • po mesiaci by sa limity nákupu výrazne zvýšili.

Zápory

 • vysoké transakčné poplatky okolo 10% kvôli nevyhnutnému dvojitému obchodovaniu;
 • trochu zložitý proces nákupu.

LocalBitcoins

LocalBitcoins, ako platforma P2P vám ponúka možnosť nákupu bitcoinov priamo od iných obchodníkov. Okrem mnohých ďalších možností platby je k dispozícii aj PayPal, ktorý môžete používať a získavať BTC. Okrem poplatkov PayPal by vám LocalBitcoins účtoval 1% transakčný poplatok, zatiaľ čo obchodné limity a overenie sú na obchodníkoch.

Získajte bitcoiny vo výmenníku LocalBitcoins

Pros

 • najlepšie miesto na nákup BTC bez overenia;
 • nízky 1% transakčný poplatok.

Zápory

 • ťažké nájsť veľké množstvo bitcoinov;
 • v minulosti boli hlásené podvody.

Coinbase

Coinbase je teraz jednou z najobľúbenejších možností nákupu BTC pomocou služby PayPal. Služby burzy sú k dispozícii v USA, Kanade, EÚ, Singapure a Austrálii. Transakčné poplatky za PayPal sú na úrovni 3,99%, pričom úrovne overenia určujú, koľko môžete u brokera kúpiť. Transakcie so systémom PayPal sa vykonávajú okamžite.

Objednajte si BTC prevodom PayPal cez Coinbase

Pros

 • veľká ponuka bitcoinov;
 • nízke poplatky za PayPal v porovnaní s inými konkurentmi.

Zápory

 • malé regionálne pokrytie;
 • pre vážnejšie množstvá bitcoinov je potrebné úplné overenie.

Paxful

Paxful je priamym konkurentom LocalBitcoins s veľmi podobnými službami vďaka platforme výmeny založenej na P2P, ktorá akceptuje PayPal ako spôsob nákupu. Transakčné poplatky sú 1% pre obchodníkov, ktorí predávajú kryptomenu, zatiaľ čo kupujúci nemajú žiadne náklady.

Nakúpte BTC s PayPal cez Paxful

Limity nákupu závisia od jednotlivých obchodníkov, pričom dodávka bitcoinov, aj keď je pravidelná, neprichádza vo veľkých množstvách. Platforma ponúka aj pridružený program, pokiaľ ide o kiosky, ktoré pôsobia ako certifikovaní poskytovatelia BTC. Používanie systému PayPal je k dispozícii pre tých obchodníkov, ktorí overujú svoje ID a účet PayPal.

Pros

 • kioskové programy k dispozícii;
 • žiadne poplatky pre obchodníkov, ktorí nakupujú bitcoiny.

Zápory

 • sú možné podvody a podvody;
 • Pri nákupoch cez PayPal je potrebné overenie ID;
 • K dispozícii je niekoľko bitcoinov na kúpu.

Cryptonit

So sídlom v Británii, Cryptonit ponúka možnosť nákupu PayPal za poplatok 13,5%, pričom výber finančných prostriedkov späť na váš účet PayPal by vás stál 4,9%. Bez ohľadu na to, aký spôsob nákupu by ste na tejto platforme použili, je potrebné úplné overenie (ID, doklad o adrese, e -mail, telefón a účet PayPal). Vzhľadom na veľké možnosti výberu finančných prostriedkov sú služby tejto burzy k dispozícii na celom svete.

Ako si objednať bitcoin cez PayPal na Cryptonit

Pros

 • globálne dostupné služby;
 • neobmedzený nákup bitcoinov po overení.

Zápory

 • od obchodníkov sa vyžaduje úplné overenie;
 • veľmi vysoké poplatky za PayPal.

Bitcoiny s PayPal na predaj v ECoin

Wirex (predtým známy ako ECoin) ponúka PayPal ako spôsob nákupu v rámci svojej platformy. Proces nákupu začína registráciou účtu a overením e -mailom.

Registrácia účtu na Wirex

Po potvrdení budete požiadaní o overenie telefónu pomocou SMS kódu, ktorý dostanete čoskoro.

Overte svoj telefón

Teraz, aby ste si mohli kúpiť bitcoiny, musíte si objednať fyzický alebo virtuálny Wirex debetná karta. Mali by ste skontrolovať podporované krajiny, ktoré si môžu objednať kartu, a pomocou systému PayPal vkladať finančné prostriedky, pretože momentálne nie sú k dispozícii všetky krajiny (napríklad USA nie sú podporované).

Objednajte si kartu Wirex

Získanie fyzickej alebo virtuálnej debetnej karty od spoločnosti ECoin

Získanie a Wirex virtuálna debetná karta vás bude stáť 3 doláre, zatiaľ čo fyzická karta stojí 17 dolárov. Štandardné doručenie nič nestojí, zatiaľ čo sledovateľné doručenie by vás stálo 10 dolárov. V každom prípade by ste museli čakať približne 3 týždne (v závislosti od vašej polohy) na prijatie fyzickej karty, kým je virtuálna debetná karta okamžite dostupná, ale menej bezpečná.

Proces spustíte tak, že na stránke hlavného panela prejdete do sekcie „Objednať karty“ a kliknete na kartu, ktorú si vyberiete.

Vyberte typ karty

Vyplňte požadované osobné údaje a pokračujte ďalším krokom.

Vyplnenie osobných údajov

V ďalšom kroku zadajte svoju fakturačnú adresu, pretože karta vás tam dostane, a v spodnej časti stránky vyberte možnosť dopravy.

Zadajte fakturačnú adresu

Nakoniec sa rozhodnite o spôsobe platby, ktorým si chcete kúpiť kartu, a potom kliknite na „Zobraziť súhrn“..

Rozhodnite o spôsobe platby

V spodnej časti stránky sa vám otvorí nová sekcia, v ktorej budú uvedené všetky podrobnosti, ktoré ste doteraz poskytli. Skontrolujte informácie a uistite sa, že ste zadali všetky správne údaje, a dokončite proces kliknutím na „Potvrdiť platbu“.

Skontrolujte informácie a dokončite postup

Overte túto debetnú kartu pomocou účtu PayPal

Akonáhle budete mať svoju kartu v držbe, bez ohľadu na to, či je virtuálna alebo fyzická, budete musieť prepojiť svoj účet PayPal s kartou, aby ste mohli vkladať finančné prostriedky. Prvým krokom bude pridanie karty do vášho účtu PayPal.

Pridajte kartu do účtu PayPal

Zadajte údaje

Na svoju kartu budete musieť vložiť malú čiastku z akejkoľvek banky, pretože služba PayPal vám zaúčtuje malú sumu peňazí na overenie karty (až do 3 dolárov).

Preveďte peniaze z PayPalu na váš účet ECoin

Akonáhle si overíte kartu na svojom účte PayPal, kliknite na „Vybrať prostriedky na svoju kartu“ a preveďte peniaze na svoj Wirex kartu.

Preneste peniaze na kartu Wirex

Peniaze na prevod môžu trvať až 7 dní, kým sa prostriedky zobrazia na vašom účte. Skontrolujte svoj online zostatok na karte Wirex do týždňa od výberu.

Nákup BTC pomocou debetnej karty EСoin

Teraz máte konečne prevedené finančné prostriedky na kartu a teraz môžete začať s overovaním svojho účtu, aby ste si mohli kúpiť väčšie množstvo bitcoinov. Kontrola overenia môže trvať jeden deň, preto sa pred začatím postupu uistite, že máte pripravené všetky dokumenty.

Začnite overovať svoj účet

Kúpte si bitcoiny cez PayPal na VirWox

VirWox bola jednou z prvých búrz, ktoré ponúkali vklady na neoverenom PayPale. Na to, aby ste si mohli kupovať bitcoiny, nemusíte mať účet Second Life a ani nemusíte overovať žiadne svoje dokumenty. Môžete si zaregistrovať svoj účet a začať používať platformu na nákup bitcoinov.

Predtým ako začneš

VirWox ponúka súkromie pre obchodníkov, ale za vysokú cenu. BTC nemôžete kupovať priamo, pretože k digitálnej mene sa dá dostať iba prostredníctvom SLL. Musíte si kúpiť SLL a potom ich previesť na bitcoiny, čím sa generujú dvojnásobné náklady na obchodovanie pri transakciách USD/SLL a SLL/BTC.

Oslovte digitálnu menu prostredníctvom SLL

Prejdite na webovú stránku VirWox

Najprv ako prvé, vstúpte VirWox vo vyhľadávaní Google a vyhľadajte webovú stránku burzy.

Prejdite na webovú stránku VirWox

Otvorte účet

Na pravej strane stránky vyhľadajte a kliknite na tlačidlo „Ešte nie ste zaregistrovaní?“ na spustenie procesu registrácie.

Otvorte si účet na VirWox

Vyplňte svoje osobné údaje

Vyplňte svoje osobné údaje. Aby ste sa úspešne zaregistrovali, nemusíte prepojiť svoj účet Second Life VirWox.

Vyplňte svoje osobné údaje

Aktivácia účtu

Dostanete e -mail, ktorý vás upozorní na vašu úspešnú registráciu, a dostanete dočasné heslo.

Aktivácia účtu

Dôležité: Zmeňte svoje heslo

Hneď po prihlásení zmeňte heslo, ktoré je generované online a ktoré je ľahké prelomiť. Kliknite na „Zmeniť nastavenia“ a zadajte svoje vlastné heslo.

Zmeň si heslo

Záloha z PayPalu

Hneď ako si zmeníte heslo, kliknite na tlačidlo „Vložiť“ a zvoľte PayPal ako spôsob vkladu umiestnený uprostred vkladovej stránky..

Záloha z PayPalu

Prihláste sa na PayPal

Kliknutím na možnosť PayPal vás presmeruje na prihlasovaciu stránku, kde by ste sa prihlásili do účtu a umožnili prevod z PayPalu na VirWox.

Prihláste sa na PayPal

Overte zostatok na účte

Uistite sa, že ste dostali svoje finančné prostriedky skôr, ako začnete obchodovať s SLL a bitcoinmi. Ak prostriedky ešte neprišli, počkajte ďalších 5 minút a znova skontrolujte. Ak nedorazili, ihneď kontaktujte podporu a problém preverte.

Zostatok na účte

Obchodujte s USD za lípy druhého života (SLL)

Akonáhle uvidíte svoje finančné prostriedky v VirWox účet, kliknite na „USD/SLL“ a zadajte množstvo SLL, ktoré chcete kúpiť. Nezabudnite vypočítať počet SLL potrebných pre hodnotu bitcoinu, ktorú chcete kúpiť.

Obchodujte USD za SLL

Nakúpte BTC s SLL

Znova skontrolujte svoj zostatok a zistite, či ste dostali SLL. Transakcia by mala byť vykonaná okamžite, teda do 5 minút, počítajte s tým, že vo vašom zostatku uvidíte SLL. Teraz jednoducho zopakujte postup kliknutím na „SLL/BTC“ a zadajte počet bitcoinov, ktoré chcete kúpiť.

Nakúpte BTC s SLL

Vezmite si svoje bitcoiny

Teraz, keď máte vo svojom zostatku BTC, kliknite na tlačidlo „Vybrať“ a zadajte svoju bitcoinovú adresu.

Vezmite si svoje bitcoiny

Ako účinná je táto metóda?

Ak hľadáte pri nákupe bitcoinov úplné súkromie, VirWox je pre teba ideálny. Tento proces funguje, ale pre nových kupujúcich môže byť časovo náročný a mätúci. Ďalším negatívnym bodom je poplatok, ktorý musíte zaplatiť za získanie BTC, pretože každá transakcia prináša náklady.

Poplatky za VirWox

Keď vkladáte finančné prostriedky do VirWox, ste povinní zaplatiť 0,35 EUR + 3,4%, zatiaľ čo transakcie USD/SLL a SLL/BTC by stáli 3% z obchodnej hodnoty, pričom vám zostane cca. 10% z pôvodnej hodnoty, ktorú chcete získať.

Poplatky za ďalšie možnosti platby sú uvedené v tabuľke nižšie:

Poplatky za VirWox

Existujú aj iné spôsoby, ako nakupovať BTC pomocou systému PayPal?

Okrem VirWox a Wirex, bitcoiny môžete nakupovať aj prostredníctvom systému PayPal na trhoch P2P (napr LocalBitcoins a Paxful) a ďalšie burzy (napr Coinbase a Cryptonit).

Nakupujte bitcoiny pomocou systému PayPal pomocou LocalBitcoins

Ak hľadáte spôsob, ako súkromne a lacno nakupovať bitcoiny prostredníctvom služby PayPal, potom platforme P2P, podobne LocalBitcoins, bude to pre teba voľba. S iba 1% transakčným poplatkom a bohatou ponukou BTC na trhu je LocalBitcoins jednou z najobľúbenejších možností nákupu PayPal..

Zadajte parametre vyhľadávania

Ako prvý krok po registrácii zadajte parametre vyhľadávania, ktoré zahŕňajú krajinu, menu a spôsob platby (PayPal), ktoré vám vyhovujú.

Zadajte parametre vyhľadávania

Vyberte si predajcu

Uistite sa, že si vyberiete dôveryhodného predajcu s pozitívnymi recenziami a najnižšou cenou bitcoinu, aby vás nenechal oklamať neznámy obchodník. Niektorí predajcovia môžu od vás ako opatrenie zabezpečenia požadovať odovzdanie naskenovaného identifikačného čísla, preto si pred začatím obchodu pozorne prečítajte obchodné podmienky.

Dokončite svoj obchod

Keď budete pripravení, kliknite na „Odoslať žiadosť o obchod“.

Dokončite svoj obchod

Keďže obchodník súhlasí so všetkými aspektmi obchodu, jeho BTC by mali byť prevedené na úschovu (o túto službu by ste rozhodne mali požiadať) a čakať na prevod finančných prostriedkov z účtu na účet. Keď poskytnete dôkaz o platbe, služba úschovy uvoľní na váš účet bitcoiny.

Nákup BTC pomocou PayPal na Coinbase

Ak chcete obchodovať s BTC prostredníctvom Coinbase, pred registráciou sa uistite, že je na Coinbase obsluhované vaše miesto. Ak spĺňa podmienky, zaregistrujte si účet a najskôr overte svoj e -mail.

Pridajte si účet Coinbase

Teraz pridajte účet PayPal do sekcie nastavení účtu a overte svoj účet PayPal. The Coinbase požiada o vaše povolenie používať informácie z vášho systému PayPal a vyúčtovať malý poplatok na účely overenia.

Spôsob platby prostredníctvom aplikácie PayPal

Po overení účtu prejdite na stránke hlavného panela do sekcie „Kúpiť/predať“ a vyplňte nákupný formulár..

Získajte bitcoiny s PayPal prostredníctvom Paxful

Na Paxful domovskej stránke, kliknite na možnosť PayPal ako spôsob nákupu BTC a vyberte počet bitcoinov, ktoré chcete kúpiť. Budete presmerovaní na obchodné podmienky, ktoré by ste si mali podrobne preštudovať.

Spôsob platby prostredníctvom aplikácie PayPal

Akonáhle budete pripravení, kliknite na tlačidlo „KÚPIŤ HNED“ a začnite chat s obchodníkom. Služba úschovy je k dispozícii počas prevodu finančných prostriedkov zo zostatku na vašom PayPal, preto ju vždy používajte.

Kliknite na položku Kúpiť

Nakúpte bitcoiny pomocou PayPal prostredníctvom Cryptonit online

Prvým krokom, ktorý by ste mali urobiť, je zaregistrovať si účet a overiť pomocou neho svoj e -mail Cryptonit.

Zaregistrujte si svoj účet

Aby ste mohli nakupovať bitcoiny, musíte tiež overiť svoj identifikátor a svoju adresu. Tiež musíte prijať hovor Skype od služby podpory na overenie vašej identity. Dokončenie procesu overenia trvá až 12 hodín.

Overte svoje ID

Po overení môžete finančné prostriedky vložiť do sekcie „Financie“.

Sekcia financií

Potom jednoducho zadajte stránku „Kúpiť/Predať“, zadajte čiastku, ktorú chcete obchodovať, a kliknite na „Ďalej“, kde vás presmeruje na potvrdzovaciu stránku a koniec obchodného procesu..

Prejdite na stránku nákupu a predaja

Kúpte si BTC pomocou služby PayPal – časté otázky

Aký spôsob nákupu bitcoinov by som si mal vybrať?

Najlepší spôsob pre vás závisí od vašej polohy, platobných preferencií a rýchlosti služby, ktorú hľadáte. The VirWox môže byť dobrou voľbou, ak hľadáte úplné súkromie, ale má svoju cenu.

Platformy P2P ponúkajú lacné nákupy cez PayPal, ale za cenu zabezpečenia vášho fondu. Výmeny sú na druhej strane dobrou voľbou pre tých, ktorým nevadí overenie ID a adresy.

Je VirWox najlepší spôsob, ako nakupovať BTC pomocou systému PayPal?

Ako bitcoiny rastú svoju infraštruktúru, ostatní poskytovatelia začali prijímať vklady PayPal, tak si ich pozrite! VirWox nie je jediný, kto prijíma vklady od spoločnosti PayPal, a určite sú najlacnejšími z nich.

Môžem získať bitcoiny prostredníctvom systému PayPal Bez ID?

BTC môžete nakupovať anonymne od VirWox a z platforiem P2P. Vezmite do úvahy ďalšie výhody, ako sú komplexné nákupné postupy a vysoké poplatky vo VirWoxe, a potenciál podvodov na trhoch P2P.

Úplné súkromie na VirWox

Môžete naplniť svoj účet PayPal bitcoinmi?

V súčasnosti nie je možné vybrať vaše bitcoiny na účet PayPal, pretože spoločnosť nepodporuje služby peňaženky. Bitcoiny môžete predávať iným obchodníkom a vyberať finančné prostriedky na server PayPal na burze (prostredníctvom výberu) a na trhoch P2P (obchodníci vám platia prostredníctvom prevodov z účtu na účet v službe PayPal).

Je v poriadku nechať svoje BTC na burze?

V minulosti sme bohužiaľ boli svedkami rôznych hackerských incidentov, pričom najväčšie a najobľúbenejšie burzy narušili bezpečnosť. V týchto prípadoch mnoho obchodníkov stratilo finančné prostriedky aj bitcoiny, preto vám odporúčame vybrať si svoje BTC na adresy v peňaženke, aby ste ich zaistili pred kybernetickou krádežou..Hackerské incidenty s bitcoinmi

Predaj bitcoinov na PayPal

Na všetkých burzách uvedených v tomto článku môžete vymieňať BTC za fiatové meny alebo ich predávať iným obchodníkom na platformách P2P. Prostriedky je možné buď priamo previesť na váš účet PayPal (trh P2P), alebo ich môžete vybrať z burzy po dokončení transakcie.

Prijímajte bitcoiny pomocou obchodného nástroja PayPal

Aj keď sa hovorilo o tom, že PayPal umožňuje svojim obchodníkom prijímať BTC prostredníctvom svojich obchodných programov, spoločnosť zatiaľ nedovolila, aby k takémuto obchodu došlo. V súčasnej dobe by ste teda nemohli prijímať bitcoiny za svoje služby prostredníctvom obchodných nástrojov PayPal.

Ochrana nákupu PayPal

Navyše, PayPal má zásadu, že neakceptuje žiadny druh výmenných aktivít, ktoré sa majú vykonávať v ich systéme, a BTC pravdepodobne spadajú do tejto kategórie. Uistite sa teda, že vo svojich obchodných popisoch neuvádzate BTC, aby ste sa vyhli zatvoreniu svojho účtu PayPal.

Existuje bitcoinová peňaženka PayPal?

Ako už bolo spomenuté, PayPal zatiaľ nepodporuje žiadne kryptomeny, vrátane bitcoinov. Bez adresy v peňaženke by ste nemohli vyberať BTC na svoj účet PayPal.

Vyhnite sa podvodným výmenám!

Mali by ste vynaložiť úsilie pri skúmaní a analýze každej burzy, ktorá vám ponúka svoje bitcoiny na predaj. Mnoho z nich sa v minulosti ukázalo ako podvodné stránky, ktoré vám zobrali peniaze a nedodali vám BTC.

Prečítajte si správy o bitcoinových burzách

Bitcoinová komunita vybudovala rozsiahle databázy podvodných výmen na internete, preto si ich overte a zistite, či výmena, ktorú ste našli, nebola na týchto webových stránkach uvedená..

Používajte hardvérovú peňaženku USB BTC

Existuje mnoho typov adries peňaženiek, online aj fyzických. Teraz môžete nájsť aj papierové peňaženky, ktoré môžete mať vždy pri sebe. Napriek tomu vám odporúčame, aby ste si kúpili hardvérové ​​peňaženky, pretože poskytujú najvyššiu úroveň zabezpečenia, zatiaľ čo úložisko je možné vykonávať online aj offline.

Práve teraz si môžete vybrať medzi TREZOR, Ledger Nano S, a KeepKey hardvérové ​​peňaženky, ktoré sa líšia vzhľadom, výkonmi a cenou.

Peňaženka TREZOR

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa systému PayPal, na ktoré sa nevzťahuje táto príručka, kontaktujte nás na.