Verge (XVG Coin) Predikcia ceny 2020, 2025, 2030, 2018 [Aktualizované]

Úvod

V roku 2014 si Justin Saneroc uvedomil, že bitcoin je kryptomena, ktorá nikdy nemôže byť digitálnym aktívom, ktoré je možné používať každý deň. Táto myšlienka viedla k vytvoreniu kryptomena Verge. Pôvodne bol uvedený na trh s názvom DogeCoinTmavý. Bola to kryptomena, ktorá poskytovala bezpečnosť a zabezpečenie používateľom a ich transakciám tým, že ich zneviditeľnila.

Táto decentralizovaná kryptomena s otvoreným zdrojovým kódom využila protokol Wraith spolu s Torom na šifrovanie IP adresy používateľa a skrytie transakcií. Vývojári nedržali ICO na mince a použili pobočku z bitcoinového blockchainu a pomocou vlastných peňazí vyťažili prvú sadu mincí sami. TOR a i2P boli pridané do blockchainu, aby umožnili anonymné transakcie na internete.

Poznámka: Verge pozostáva z transparentnej účtovnej knihy, ktorá umožňuje každému prezerať všetky transakcie, ale zároveň tvrdí, že používateľské údaje, identita a polohy nie sú odhalené z dôvodu integrácie Tor.

V súčasnej dobe sa XVG obchoduje za 0,00371 dolára so silným odporom za 0,00390 dolára s okamžitou podporou 0,00370 dolára. Kryptomena za posledných 24 hodín zaznamenala nárast o 1,39%, čo naznačuje nárast v prijatí kryptomeny. Mince sa však nachádza na 74. pozícii s trhovým stropom 60 603 076 dolárov, pretože sa v grafoch pomaly šplhá.

Čo je to Verge (XVG Coin)?

XVG mince

Vďaka transparentnej knihe, ktorá umožňuje komukoľvek zobrazovať transakcie, ale chráni identitu a umiestnenie používateľov, je Verge decentralizovaná kryptomena s otvoreným zdrojom, ktorá ponúka anonymné transakcie. Robí to šifrovaním IP adresy používateľov pomocou TOR, čo sťažuje vystopovanie druhého používateľa.

Verge je známa po celom svete potom, čo sa v roku 2018 rozhodla spojiť sa s Pornhubom, čo používateľom umožňuje platiť prémiovým predplatným webovej stránky mincou XVG. Verge patrí medzi kryptomeny, ktoré na trhu čelia najmenším výkyvom v porovnaní s inými. Verge je projekt s otvoreným zdrojovým kódom a Komunita XVG sa aktívne zúčastňuje na sieti, pomoc vývojárom pri rozhodovaní o implementácii nových funkcií.

Pôvod Verge Coin

V októbri 2014, Verge kryptomena vynoril sa odnikiaľ ako DogeCoinDark. Samotný proces vzniku kryptomeny Verge prešiel mnohými mätúcimi cestami vrátane jej názvu. 

Prekvapivo, mesiac pred spustením kryptomeny, bol spustený ďalší projekt s názvom DogeCoinDark, ktorý založil svoj kód na PPCoin, Bitcoin a NovaCoin. 

Verge bol spustený ako kryptoaktív zameraný na súkromie, aby boli transakcie anonymné a nevysledovateľné. Verge umožňuje svojim používateľom vykonávať verejné alebo súkromné ​​transakcie blockchainu. Verge však nevyužíva kryptografiu ako ostatné kryptomeny.

Poznámka: Mince bola premenovaná na DogeCoinDark a vo februári 2016 bola premenovaná na Verge.

Predpoveď ceny XVG & Sú to partnerstvá

Kryptomena sa presadila v porno priemysle tým, že anonymne uskutočňovala bezproblémové transakcie prostredníctvom svojej platformy. Predikcia cien XVG alebo Verge predikcia cien existuje kvôli partnerstvám a spolupráci, ktoré sa uskutočnili, napríklad,

Partnerstvo Pornhub

Verge nadviazala partnerstvo s podnikom pre zábavu dospelých MindGeek, ktorý používateľom umožnil používať mince Verge alebo XVG na platby za nákup obsahu pre dospelých z webov Pornhub a Brazzers. Bol považovaný za jeden z najvýznamnejších prípadov adopcie kryptomeny v rôznych odvetviach. 

Nemecké bankové partnerstvo

Verge uzavrela partnerskú zmluvu prostredníctvom platobnej platformy TokenPay s nemeckou bankou WEG Bank AG, čo viedlo k značnému dopytu a následne k nárastu hodnoty XVG o viac ako 22%. Prostredníctvom svojho partnerstva obaja plánujú uviesť na trh veľmi očakávané debetné karty, ktoré používateľom Verge umožnia vykonávať platby kartou ako bežné bankové debetné karty.. 

Výhoda použitia Verge:

  • Zamerané na bezpečnosť a súkromie používateľov
  • prakticky nevystopovateľné
  • implementuje pokročilé technológie blockchainu, ako sú TOR a i2P

Verge (XVG) Market Data

Verge bola vytvorená v roku 2014 a pôvodne sa volala DogecoinDark. Verge (XVG) je open-source kryptomena zameraná na súkromie s tímom medzinárodných vývojárov. V súčasnej dobe je trhová kapitalizácia kryptomeny 67 882 940 dolárov, pričom objem 24-hodinového obchodovania je viac ako 2 400 000 dolárov. Mince má celkovú obežnú zásobu 16 165 643 159 XVG, s celkovou zásobou viac ako 16 miliárd XVG.. 

Poznámka: Verge je na 77. mieste medzi všetkými kryptomenami, ktoré obchodujú na trhu.

Verge XVG Základná hodnota

Vývojári kryptomeny vytvorili pobočku z bitcoinového blockchainu a prvú mincu vyťažili sami. Na rozdiel od iných kryptomien neexistovalo ICO na spustenie DogeCoin dark. Vývojári kryptomeny sa zamerali na poskytovanie anonymity a dôvernosti používateľov. Namiesto vytvárania novej technológie vývojári použili existujúci bitcoinový blockchain a urobili niekoľko zmien. 

Poznámka: Vývojári pridali do projektu blockchain TOR a i2P. 

Rôzne ťažobné algoritmy

Verge XVG používa na ťažbu kryptomeny päť rôznych typov algoritmov.

Týchto päť algoritmov je:

  1. Scrypt
  2. X17
  3. Blake2s
  4. Groestl
  5. Lyra2rev2

Block Masters je populárny fond Scrypt, ktorý zvyšuje transparentnosť ťažobného úsilia a platieb. Niektoré ďalšie ťažobné skupiny Scrypt zahŕňajú Zpool, Aikapool a BSOD.PW a pre algoritmus ťažby Groestl existuje viac ako sedem ťažobných oblastí.. 

Verbálna cenová história

DogecoinDark bol uvedený na trh v októbri 2014 a jeho cena zostala do apríla 2017 0,000006 dolára. Celková trhová kapitalizácia kryptomeny bola spočiatku iba okolo 20 000 dolárov. Minca začala naberať na obrátkach koncom roku 2017, keď sa vývojárom podarilo zvýšiť trhovú kapitalizáciu Verge pomocou vlastných zdrojov a investícií od zainteresovaných spoločností.. 

Poznámka: 24. decembra 2017 kryptomena dosiahla svoje historické maximum na úrovni 0,26187 dolára. 

Verge (XVG Coin) Predikcia ceny podľa trhu

1. Investor do peňaženky

Wallet Investor patrí medzi najlepšie webové stránky s analýzou krypto trhu a tentoraz predpovedali cenu XVG môže do konca roku 2019 dosiahnuť 0,05 dolára. Veria v nadchádzajúce roky; cena sa zvýši o 2-3%.

2. Fanúšik na mince

Tento web predpovedal, že cena XVG bude veľmi vzostupná a do konca roku 2019 by mohla dosiahnuť 0,172 dolára. Na rok 2020 veria že cena môže do roku 2020 dosiahnuť 0,45 až 0,61 dolára.

3. Obchodovanie so zvieratami

Trading Beasts je ďalšou platformou, ktorá predpovedala cena XVG môže do konca roku 2019 dosiahnuť 0,05 dolára. Predpoveď je dosiahnuteľná a vzostupná.

4. Cena digitálnych mincí

Táto platforma na predpovedanie cien predpovedala, že cena za Verge coin môže do konca roka 2019 dosiahnuť 0,0257 dolára. Táto predpoveď je opäť býčia a dosiahnuteľná.

5. Kryptomena

Táto platforma poskytla analýzu a predpovede ceny XVG a ich prognóza je podľa nich bývala cena by do konca roku 2019 mohla dosiahnuť 0,01507 USD.

Predpoveď veržnej ceny spoločnosti Coinnounce

Predikcia skutočnej ceny

Trh s kryptomenami je volatilný, ale Verge je však v porovnaní s inými kryptomenami menej volatilný, čo z neho robí lepšiu investíciu pre prvých investorov, pretože prináša menšie riziko. Cenové predpovede nemôžu byť nikdy presné, pretože ceny sa neustále menia každý deň v závislosti od objemu obchodu.

Predikcia skutočnej ceny 2020

Dopyt po minci sa po strašnom poklese zvýšil a pomaly si na trhu opäť získava obľubu, pretože cena opäť stúpa. Zvýšil sa aj objem obchodov a v roku 2020 možno očakávať rast dopytu dosahujúci vysoké ceny, takže predikcia vyzerá na rok 2020 bývalo..

Vývojári pracujú na protokole Wrath, ktorý platforme pomôže skryť všetky detaily pred transakciami, čo môže pomôcť prilákať viac používateľov.. Odhaduje sa, že cena za XVG v roku 2020 dosiahne 0,100 dolára a 0,250 dolára.

Poznámka: Platforma dokáže spracovať asi 100 transakcií za sekundu, čo je na novú kryptomenu pôsobivé. Verge funguje na protokole PoW.

Predikcia Verge Price 2025

Mince získa v najbližších piatich rokoch väčšiu popularitu a tento nárast používateľskej základne zlepší jej pozíciu na trhu, pretože trhová kapitalizácia sa zvýši. Verge od tej doby smeruje k partnerstvám s rôznymi spoločnosťami, aby pomohla pri jej propagácii.

Analytici sa domnievajú, že cena Verge bude býčí za rok, a minca by sa mohla do roku 2025 dostať na úroveň 0,640 dolára. Tento nárast ceny bude pre starých investorov výhodný, pretože XVG možno považovať za dlhodobú investíciu namiesto metódy rýchleho zárobku.

Poznámka: Verge nedávno aktualizovala svoju webovú stránku a začala ponúkať jazykové preklady, ktoré pomôžu pri adopcii na celom svete.

Predikcia skutočnej ceny do roku 2030

Trh s altcoinmi v priebehu rokov zaznamená značný nárast, pretože ľudia sa už začali pohybovať v smere altcoinov. K tomuto posunu dochádza z dôvodu nižšieho rizika fluktuácií, nízkej ceny jednej jednotky a potenciálu, ktorý trh vidí v nových projektoch.

Keďže ide o altcoin, 2030, možno rozhodujúci rok pre XVG, pretože cena mince sa môže ďalej zvyšovať. Podľa trendov, predpoveď hovorí, že cena XVG dosiahne do konca roku 2030 1 až 1,5 dolára. Tento posun môže tiež zlepšiť jeho povesť na trhu.

Poznámka: Verge plánuje spustiť Krúžkové dôverné transakcie na svojej platforme úplne skryje transakcie a robí ich bezpečnými a diskrétnymi.

Predikcia skutočnej ceny za rok 2018

Verge bola novinka na trhu s kryptomenami a práve začala získavať na popularite, pretože objem obchodu narastal. Cena išla hore, pretože rok sa práve skončil na vzostupnej vlne a do roku 2018 vstúpil s cenou 0,1567 dolára.

Predpovedalo sa, že cena dosiahne úroveň 0,50 dolára a 1 dolár do konca roka 2018, ale býčí trend sa čoskoro skončil pre všetky kryptomeny vrátane Verge. Cena začala klesať a predpovede zlyhali, pretože cena do konca roka 2018 dosiahla 0,0074 dolára. Pokles chvíľu pokračoval, pričom v nasledujúcom roku sa cena ešte viac znížila.

Poznámka: XVG tiež plánuje vytvoriť online obchod s tovarom s Netcents, kde budú ponúkať svoje produkty pre komunitu. Tie kúpi spoločnosť Verge a Bitcoins.

Záver

Verge za posledných niekoľko rokov prešla kus cesty, dokázala svoju hodnotu trhu a získala si pozornosť investorov, keď súťažila s inými kryptomenami a altcoinmi. Kryptomena bola predstavená s cieľom pomôcť používateľom vykonávať krypto transakcie bez odhalenia ich identity a platforma neustále pracuje na zlepšovaní svojich služieb..