Kontrola výmeny bitcoinov Bittrex

V tomto stručnom sprievodcovi sme sa pokúsili vybrať najužitočnejšie informácie týkajúce sa dobre známej výmeny Bittrex. Ak ste to už použili a teraz sa tam plánujete opäť vrátiť k svojmu účtu, pravdepodobne spomeniete, že sa zmenilo rozhranie. Nebojte sa, táto recenzia vám určite pomôže a ukáže vám podrobné informácie o tom, ako ju používať.

Zhrnutie: Nakúpte bitcoiny za Bittrex

  1. Zaregistrujte si účet voľného obchodu na Bittrex a overte svoj e -mail.
  2. Pri nastavovaní 2FA (dvojfaktorové overenie) by ste mali používať Google Authenticator.
  3. Prejdite na „Peňaženky“ a kliknite na značku „šípka nadol“ na ľavej strane vybranej mince.
  4. Vygenerujte kód adresy a preveďte mince na svoj účet Bittrex.
  5. Choďte na „Trhy“ a predajte zvolenú mincu, aby ste získali zostatok BTC.
  6. Vráťte sa na stránku zostatkov „Peňaženka“ a kliknutím na šípku nahor vyberte mince na svoju externú úložnú platformu.

Existuje mnoho výmenných kurzov kryptomeny, ktoré poskytujú množstvo spôsobov platby, rôzne meny a málo cenných kryptomien. Obchodné centrá krypto-kryptom robia skok dopredu, pretože obsahujú viac digitálnych tokenov ako jeho fiatové náprotivky.

Kontrola výmeny bittrexu

Táto recenzia poskytne informácie o jednej z uvedených búrz Bittrex a ako funguje, na čo sa používa, aké sú jeho výhody a mnoho ďalších zaujímavých tém o Bittrexu. Tiež sme urobili porovnávaciu analýzu s inými podobnými platformami, pokiaľ ide o poplatky, nároky na overenie, bezpečnosť a ďalšie faktory.

Čo je Bittrex?

Bittrex má sídlo v USA a venuje sa poskytovaniu služieb pre svojich klientov na celom svete. Spoločnosť ponúka niekoľko kryptomien, vrátane bitcoinov, pričom jej obchod je zameraný výlučne na kryptomeny. Platforma ponúka niečo pre každého, vrátane nových používateľov, odborných obchodníkov a spoločností, ktoré hľadajú rýchle uskutočnenie obchodu, stabilné zabezpečenie a služby peňaženky.

Obchodná platforma Bittrex

Spoločnosť našli krypto nadšenci Shihara, Lei, Kawach a Hentz so sídlom v USA. Štruktúru vlastníkov teda predstavuje niekoľko ľudí, ktorí sa zameriavajú na to, aby svojim klientom poskytli lepšie obchodné skúsenosti.

Platforma zahájila svoju činnosť v decembri 2014 a odvtedy vynaložila veľké úsilie na zvýšenie svojej zákazníckej základne. Bittrex je platforma striktne krypto-kryptom, ktorá pracuje s mnohými rôznymi altcoinmi, aj keď bitcoiny možno považovať za hlavné aktívum obchodu na svojom trhu..

Dostupné krajiny

Platforma nekladie žiadne prekážky na krajiny, s ktorými pracuje, ale pre rôzne regióny kladie rôzne požiadavky na kontrolu identity.

Nakupujte bitcoiny v rôznych krajinách

Vzhľadom na vyvíjajúci sa charakter regulácie kryptomien v niektorých štátoch v dnešnej dobe, Bittrex nemá právo slúžiť niektorým zo štátov USA (presnejšie – 29 štátov). Okrem štátov USA sú podporované všetky ostatné krajiny, okrem tých, ktoré zakázali bitcoin (Bolívia, Ekvádor, Kirgizsko, Bangladéš, Nepál a Maroko).

Aké kryptomeny Bittrex podporuje?

Obchodníci majú k dispozícii značný počet kryptomien, z ktorých môžu profitovať, a podporujú viac ako 250 digitálnych aktív vrátane mnohých nových tokenov, ktoré ožili v dôsledku ICO z celého sveta. Najpopulárnejšie z týchto coinov sú bitcoin, bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), DASK, Zcash, Monero a mnoho ďalších.

Podporované kryptomeny

Bittrex uľahčuje obchodovanie iba z kryptomeny na kryptomeny, pričom fiat meny nie sú na obchodovanie k dispozícii. To umožňuje spoločnosti obísť daňové dôsledky obchodovaním s digitálnymi menami a tým aj nízke obchodné poplatky pre svojich zákazníkov.

Spôsoby platby

Platby do a z Bittrex je možné uskutočniť iba prostredníctvom kryptomien. Noví používatelia, ktorí by chceli používať kreditné/debetné karty alebo online riešenia ako Skrill alebo PayPal, na to nebudú mať v Bittrexu prostriedky. V priebehu roka 2017 spoločnosť preskúmala svoje možnosti opcií na platby a rozhodla sa zrušiť podporu bankových prevodov.

Spôsoby platby pri nákupe mincí

V tomto okamihu môžete vkladať a vyberať iba kryptomeny, pričom v budúcnosti nie sú stanovené žiadne plány na pridanie fiat peňazí.

Zabezpečenie osobného účtu

Bittrex ponúka pravidelné funkcie osobného zabezpečenia, ktoré môžete používať, sú to 2FA, správca hesiel, API bot, umiestnenie IP & whitelisty výberu a systém upozornení na e -maily. Tieto nástroje vám umožňujú pravidelne kontrolovať aktivity vášho účtu, aj keď kľúče nie sú súkromné, pretože sú generované systémom a sú tam uložené.

Možnosti zabezpečenia účtu Bittrex

Preto je dôležité pochopiť, že v dnešnom svete sa hackeri zlepšujú v napádaní osobných účtov a krádeži používateľov mincí. Odporúčame vám používať a uchovávať iba množstvo kryptomien, s ktorými chcete obchodovať, pričom veľké objemy uchovávajte v chladiarenských skladoch mimo Bittrexu. Máte tiež čakajúce záznamy o vkladoch, grafy histórie & vlny, ktoré vám pomôžu zaistiť váš účet.

Zákaznícka podpora

Bittrex Stránka zákazníckej podpory je plná užitočných informácií týkajúcich sa fungovania stránky, noviniek a oznámení, častých otázok, propagovaných článkov, bežných chýb a tipov na riešenie problémov, a ak to všetko nestačí, stránka ponúka aj možnosť lístka na podporu.

Centrum pomoci pre zákazníkov Bittrex

Ešte dôležitejšie je, že v dôsledku veľkého prílivu používateľov sa spoločnosť môže rozhodnúť zablokovať novým používateľom registráciu účtu. To je vlastne dobrá vec, pretože ukazuje, že Bittrex sa pokúša aktualizovať svoje služby, aby bezpečne pojal viac klientov.

Obchodná platforma

Hlavné aspekty, ktoré je potrebné sledovať Bittrex výmena je kolísanie hodnoty a objemu na trhu pre každú menu. Mince si môžete vymieňať pomocou jednoduchých obchodných nástrojov a niektorých funkcií obmedzujúcich hodnotu, ktorú chcete získať.

Obchodná platforma Bittrex

Tu je dôležité poznamenať, že existujú niektoré funkcie obchodovania s maržou, ako napríklad „dobré, do značnej miery zrušené“ a maximálne/minimálne cenové limity. Máte tiež funkcie „Stop“, ktoré obmedzujú vaše straty, ak by bol trend na trhu opačný, ako ste očakávali. Okrem jednoduchého obchodovania s maržou môžete využívať okamžité trhové hodnoty a vymieňať si bitcoiny s inými menami a naopak. Kolísanie cien sa deje v reálnom čase každú minútu.

Minimálny vklad

Teraz je to dané Bittrex vám umožňuje obchodovať s veľkou dávkou digitálnych mincí na svojom trhu. Spoločnosť dokonca vytvorila funkciu vyhľadávania, ktorá vám umožní ľahko nájsť obľúbené kryptomeny a vložiť mince na svoj účet.

Každá kryptomena má svoju minimálnu výšku vkladu stanovenú spoločnosťou Bittrex, pretože počas spracovania vášho vkladu budú vždy k dispozícii správy, ktoré vás informujú o minimálnej čiastke potrebnej pre vami zvolenú kryptomenu.

Poplatky za obchodovanie

Za akékoľvek oneskorenie, v ktorom robíte Bittrex, očakávajte, že vám bude účtovaný poplatok 0,25% ako provízia z obchodnej hodnoty, ktorú urobíte, bez ohľadu na to, či ide o predaj alebo nákup mincí. Akákoľvek čiastka objednávky, ktorá nebola zrealizovaná, vám môže byť skutočne odoslaná späť, ak ihneď v priebehu 48 hodín ihneď pozdržíte zástupcu podpory..

Štruktúra poplatkov za bittrex

Neexistujú žiadne poplatky za vklady a výbery, ale napriek tomu niektoré kryptomeny držia takzvané poplatky za ťažbu. Tieto však spoločnosť nedisponuje, pretože sieť by ich dostala na konci pracovného dňa.

Porovnanie

Teraz v tejto príručke Bittrex platformu na výmenu kryptomien, porovnáme Bittrex s niektorými z jeho najväčších rivalov na trhu. Cieľom je poskytnúť dôvody, prečo je Bittrex lepší/slabší v porovnaní s inými platformami na výmenu kryptomien a v akej časti obchodnej platformy.

Porovnanie bitcoinových búrz

Bittrex vs Poloniex

Obe tieto burzy sú v tomto odvetví veľmi obľúbené, pretože ponúkajú veľký počet kryptomien na obchodovanie kryptomena na kryptomeny. Z tohto dôvodu, rovnako ako pri výmene akéhokoľvek druhu meny, neboli všetky platformy vytvorené rovnako. Najprv poukážme na najdôležitejšiu kvalitu akejkoľvek platformy kryptomien, ktorou je jej bezpečnosť.

Výmenné rozhranie Poloniex

O bezpečnosť svojho majetku sa nemusíte starať Bittrex a Poloniex, ani do jedného však nevkladajte všetky svoje peniaze.

Oba umožňujú iba obchodovanie medzi kryptomenami a kryptomenami, majú podobnú štruktúru poplatkov a majú veľký počet kryptomien, hoci Bittrex v tomto aspekte prekonáva aj 250 tokenov.

Coinbase versus Bittrex

Coinbase a Bittrex sú výmeny, ktoré sa v mnohých aspektoch výrazne líšia. Hlavným rozdielom oproti Coinbase sú poplatky a akceptované meny. Coinbase je vynikajúca platforma na výmenu pre nových používateľov a má vlastnú mobilnú aplikáciu pre iOS a Android. Podporuje tiež fiat obchod, niečo, čo Bittrex nemá.

Ďalším dôležitým rozdielom je, že Coinbase je jedným z najväčších obchodných centier USD na BTC na svete a v objeme BTC prekonáva Bittrex, najmä preto, že má svoju pobočku. GDAX na podporu svojich operácií.

Platforma digitálnej meny Coinbase

Na druhej strane, Coinbase účtuje relatívne vysoké poplatky za obchod fiat-to-crypto, zatiaľ čo Bittrex má veľmi nízke služby crypto-to-crypto. Coinbase je obmedzená v oblastiach, ktoré podporuje, a má oveľa menej tokenov, s ktorými je možné pracovať.

Bittrex vs Kraken

Kraken je veľmi známou platformou pre investorov na obchodovanie s alternatívnymi mincami, nazývanými aj altcoiny. Keď hovoríme o výmene kryptomien, hlavnými charakteristikami, ktoré hľadáme, sú meny a nízke poplatky, aspekty Bittrex bude mať oproti Krakenovi veľkú výhodu, pretože burza Bittrex ponúka lepší poplatok a viac možností kryptomien.

Výmena bitcoínov Kraken

Zatiaľ čo u Bittrexu máte jednu pevnú výšku poplatkov, Kraken robí veci inak. Implementuje svoju vlastnú štruktúru, ktorá sa v tomto odvetví pomerne často vyskytuje prostredníctvom výrobcu & náklady odberateľa. Pokiaľ ide o podobnosti, Kraken aj Bittrex umožňujú svojim zákazníkom obchodovať s neoverenými účtami až do určitej úrovne.

Porovnanie Bitfinexu a Bittrexu

Bittrex, aj keď je považovaný za obľúbený útek pre bitcoiny, nie je ani zďaleka Bitfinex z hľadiska obchodu s BTC. Bitfinex ponúka ako obchodné prostriedky fiaty aj kryptomeny a tiež poskytuje vylepšené funkcie obchodovania s maržami. Po hackerskom incidente v roku 2017 platforma implementovala rozšírené bezpečnostné opatrenia, dokonca lepšie ako Bittrex.

BTC platforma Bitfinex

Keď porovnáme Bittrex vs Bitfinex ešte ďalej, druhá platforma implementuje poplatky výrobcu/odberateľa, ktoré sú percentuálne podobné politike poplatkov spoločnosti Bittrex. Poskytuje tiež množstvo kryptomien na obchodovanie, ale oveľa menej, ako robí Bittrex.

Ako nakupovať bitcoiny na serveri Bittrex?

V nasledujúcich častiach vám poskytneme podrobné pokyny o tom, ako zaregistrovať účet, nastaviť nástroje zabezpečenia, prejsť procesom overenia, vkladať, predávať a vyberať bitcoiny..

Zaregistrujte sa na Bittrexu

Začnite kliknutím na tlačidlo „Prihlásiť sa“ v pravom hornom rohu domovskej stránky.

Potom kliknite na tlačidlo „Zaregistrovať sa“ a budete presmerovaní na stránku vytvorenia účtu, kde zadáte svoj e -mail a heslo.

Vytvorte si účet na Bittrexu

Hneď ako overíte svoj e -mail, kliknite na odkaz a budete presmerovaní na svoju prihlasovaciu stránku, kde by ste mali zadať svoj predtým zadaný e -mail a heslo.

Prihláste sa do osobného účtu Bittrex

Zabezpečený účet Bittrex

Po registrácii by ste mali prejsť na „Nastavenia“ svojho účtu a nastaviť 2FA ako dodatočné opatrenie bezpečnosti. Kliknite na „Dvojfaktorové overenie“ a kliknite na „Povoliť 2FA“. Máte iba jednu možnosť dodatočného prihlasovacieho faktora, ktorou je Google Authenticator.

2FA na Bittrexu

Teraz budete mať okno, ako je uvedené nižšie, vždy, keď sa prihlásite do svojho účtu na Bittrex, čo by malo udržať niektoré útoky mimo vášho chrbta. Jednoducho zadajte overovací kód a môžete začať.

Požiadavka Bittrex 2FA

Ako overím svoj účet?

Ak potrebujete vyššie obchodné obmedzenia, spustite proces v časti „Nastavenia“ a kliknite na „Základné overenie“. Potom jednoducho zadajte svoje osobné údaje bez nahrávania akýchkoľvek dokumentov.

Formulár osobných informácií o spoločnosti Bittrex

„Vylepšené overenie“ vyžaduje naskenovaný identifikátor a selfie, na ktorej držíte dokument. Pri selfie sa uistite, že je viditeľný celý váš doklad totožnosti a tiež vaša tvár.

Potvrďte identitu na serveri Bittrex

Vložte bitcoin na účet Bittrex

Prejdite na kartu „Peňaženky“ a kliknutím na zelenú šípku nadol otvorte stránku s adresou peňaženky pre bitcoiny, do ktorých chcete previesť Bittrex účet.

Ako vkladať BTC na Bittrex

Po prenose sa vráťte do „Peňaženiek“, aby ste skontrolovali svoj zostatok a potvrdili objemy, ktoré ste chceli v Bittrexu získať.

Ako predávať BTC prostredníctvom Bittrexu?

Prvým krokom by bolo vloženie mincí do vášho Bittrex účet, ako je uvedené v príručkách nad týmto textom. Ďalej prejdite na „Trhy“ a použite formulár „Predať“, ako je znázornené na obrázku nižšie.

Ako predávať BTC na Bittrexu

Po dokončení kliknite na tlačidlo „Predať“ a budete presmerovaní na stránku s potvrdením, kde by ste si mali naposledy skontrolovať podrobnosti. Po dokončení kontroly jednoducho kliknite na „Potvrdiť“.

Ako vybrať bitcoiny?

Nie je ťažké vybrať BTC z Bittrex výmenná platforma, ako sa to robí na tej istej stránke, kde sa nachádzajú vklady. Jednoducho kliknite na „šípku nahor“ a zadajte adresu svojej externej peňaženky na prenos bitcoinov.

Vyberte bitcoiny na Bittrexu

Uvedené funkcie sa nachádzajú na karte „Peňaženky“ a môžete si vybrať ľubovoľný počet (alebo tak málo) mincí, koľko potrebujete.

často kladené otázky

Je bezpečné používať Bittrex?

Ak vezmeme do úvahy snahu vedenia Bittrex, potom niet pochýb. organizácia je jednou z prvých, ktorá sa rozhodla pre newyorskú BitLicense, a urobila niekoľko krokov na zlepšenie svojho zabezpečenia. Platforma je navyše v prevádzke už nejaký čas. Sem -tam mohlo dôjsť k malým problémom, ale celkovo považujeme výmenu za bezpečnú.

Vaše bitcoiny sú v bezpečí

Okrem sledovania IP adries máte 2FA a prihlasovacie záznamy, aby ste sa presvedčili, že k účtu nemá prístup nikto iný ako vy.

Ako rýchle sú transakcie?

Všetky vklady v kryptomene na Bittrex, ako každá iná platforma, sú potvrdené a vydané prostredníctvom siete blockchain. To znamená, že ťažobné strany musia „potvrdiť“ váš prevod, aby sa mohol uskutočniť.

Rýchlosť bitcoínových transakcií

Uvedený postup platí pre vklady aj pre výbery. Výbery sú trochu odlišné, pretože musíte kliknúť na odkaz, ktorý bol odoslaný na vašu e -mailovú adresu. Ak sa teda stane, že dostanete odkaz, celý počítač, dokončenie celého procesu môže trvať veľmi krátko.

Má Bittrex limity??

Pri nákupe mincí od Bittrex,obchodníci si musia byť vedomí obmedzení, ktoré platforma stanovuje pre nákupné sumy. Cieľom je udržať tok trhu a vysokú likviditu, aj keď súčasná horná hranica je 1 BTC denne. Nemusí to byť obrovské, ale väčšine investorov to stačí.

Obchodné limity Bittrexu

Pokiaľ ide o výbery, máte obmedzenie 100 BTC, ktoré je možné denne odoslať do vašej externej peňaženky. Nie je to zlé, to je isté, ale vylepšené overenie účtu poskytuje neobmedzený obchod a výbery. Na získanie nároku naň musia používatelia odoslať naskenovaný osobný dokument a fotografiu, na ktorej sú držiteľmi.

Môžem mať dva alebo viac účtov??

Aj keď v minulosti existovala možnosť mať niekoľko účtov, Bittrex sa rozhodla urýchliť svoju sieť zatváraním a konsolidáciou účtov svojich užívateľov. Aj keď je to možné, nebudete môcť mať niekoľko účtov pod svojim menom, pretože môžete fungovať pod jedným e -mailom a jedným používateľským menom.

Zásady týkajúce sa viacerých účtov v službe Bittrex

Je k dispozícii obchodovanie s maržou na serveri Bittrex?

Práve teraz nie je k dispozícii žiadne obchodovanie s maržou pre klientov, ktorí pracujú okolo BittrexPlatforma. Uvedená funkcia je na Bittrexu k dispozícii vo veľmi obmedzenom rozsahu, až sa dá povedať, že neexistuje. Plány do budúcnosti sú však vytesané do kameňa, takže môžeme očakávať nový motor, ktorý by klientom umožnil byť k dispozícii komplexnejšie funkcie obchodovania s maržami.

Má Bittrex mobilné aplikácie pre iOS a Android?

Bohužiaľ, Bittrex nemá vlastnú mobilnú aplikáciu pre Android ani iPhone pre používateľov systému iOS. To možno považovať za slabinu v porovnaní s inými burzami, ktoré ponúkajú službu, ale stále sa môžete dostať na webovú stránku obchodu, ale nie z nainštalovania aplikácie..

Bittrex nemá mobilnú aplikáciu

Je Bittrex podvod?

Krátka odpoveď na túto otázku je, že Bittrex nie je podvod. Tím za burzou funguje pod jurisdikciou USA a v jednom bode sa dokonca rozhodol pre BitLicense. K žiadnym hackerským incidentom nedošlo a prevody boli väčšinou úspešne uskutočnené.

Bitcoinový podvod

Členmi, ktorí vedú vývoj Bittrexu, sú navyše renomovaní IT špecialisti, ktorí poznajú svoje podnikanie a zaisťujú, že nebude ohrozená integrita jeho používateľských účtov. Zo všetkých týchto dôvodov považujeme platformu výmeny za jednu z bezpečnejších možností.

Má Bittrex peňaženku?

Bittrex ponúka služby peňaženky pre každú kryptomenu, ktorú platforma podporuje, aj keď by sme vám neodporúčali držať tam veľké zostatky. Aj keď máme k dispozícii niekoľko nástrojov zabezpečenia, kľúče nie sú súkromné ​​a náš účet je možné hacknúť jednoduchšie než pomocou iných možností.

Dôrazne odporúčame používať hardvérové ​​peňaženky ako KeepKey, Ledger Nano S a TREZOR, pretože tieto môžu fungovať v online aj offline prostredí a kľúče sú súkromné.

Hardvérové ​​peňaženky

Čo robiť, ak je môj účet deaktivovaný?

Ak je váš účet deaktivovaný, musíte sa prihlásiť a kliknúť na nastavenia a potom na „Povoliť účet“. Dostanete sa na stránku kontaktnej podpory a potom budete musieť odoslať formulár žiadosti, aby ste mohli začať komunikáciu so službou podpory.

Účty deaktivované spoločnosťou Bittrex

Pokúste sa byť čo najinformatívnejší a poskytnite svojim dotazom toľko podrobností, aby bolo možné váš účet odblokovať, ak máte platné dôvody na sťažnosť..

Môžem získať BTC pomocou systému PayPal?

Ak hľadáte spôsob, ako používať PayPal v Bittrex, bohužiaľ budete sklamaní. Táto platforma neponúka služby fiat ani v tomto momente nemôžete prenášať kryptomeny na PayPal, ale existujú aj iné platformy, ktoré vám môžu pomôcť s prevodmi PayPal, pričom najznámejším príkladom je VirWoX.

PayPal nie je k dispozícii

Výmeny ako Bittrex

Existuje mnoho podobných výmen Bittrex pre ktoré sme urobili recenzie. Tieto platformy sa líšia poplatkami, požiadavkami na overenie, podporovanými krajinami a kryptomenami, preto si ich prečítajte, aby ste získali najnovšie informácie o kryptotrhu.

Prečítajte si recenziu CEX.IO

CEX.IO je podobný ako Bittrex z hľadiska regionálnej obslužnosti, ale to je o tom všetko. Burza akceptuje aj fiat meny ako platobný prostriedok na získanie bitcoinov, preto si prečítajte náš článok o jej obchodných funkciách, výhodách a nevýhodách.

Výmena CEX.IO

Pozrite si viac o Krakenovi

Kraken, podobne ako CEX.IO, ponúka pre svojich klientov služby fiat-to-crypto a je považovaná za jednu z najväčších obchodných platforiem EUR na BTC na celom svete. Máte možnosť nakupovať coiny pomocou neovereného účtu, čo znamená, že u tejto spoločnosti je k dispozícii množstvo funkcií, ktoré je možné vyskúšať..

Obchodná platforma Kraken

Prečítajte si náš návod, ako vložiť, vybrať, zabezpečiť účet Kraken a aké sú jeho výhody a nevýhody v porovnaní s inými angažmánmi..

Coinbase – zistite viac

Coinbase je regulovaná burza, ktorá má čo ponúknuť svojim obchodníkom, ak náhodou patria medzi podporované krajiny, to znamená. Nenechajte si ujsť náš návod na výmenu, kde poskytujeme informácie o jeho zásadách poplatkov, bezpečnostných funkciách a obchodných nástrojoch, ktoré máte k dispozícii. Ponúkame tiež podrobný návod, ako nakupovať vôbec prvé mince z platformy.

Výmena coinbase

V tomto Bittrex článku sme poskytli čo najviac informácií, takže nás neváhajte kontaktovať priamo v prípade, že sme zmeškali odpoveď na otázku, ktorú ste mali.