Najlepších 10 platforiem s výpisom ICO po

Hľadanie najlepších platforiem so zoznamom ICO môže byť náročné. Urobili sme dôkladný prieskum a uviedli sme zoznam najlepších platforiem ponúkajúcich počiatočnú ponuku mincí, aby sme finančným investorom mohli urobiť najlepšiu investičnú voľbu.

Internet začal prijímať nový zástup webových stránok, ktoré sa pokúšajú vyplniť priestor medzi majiteľmi ICO a investormi. Túžba po digitálnych menách v dôsledku náhleho zvýšenia hodnoty bitcoinu evidentne podnietila investorov k inteligentným krokom s potenciálnymi ICO na trhu. To tiež zanechalo prázdny priestor medzi majiteľmi ICO a investormi. Túto medzeru bolo potrebné vyplniť cieľom, aby boli schopní investori a finanční špecialisti informovaní o najlepších ICO na internete, ako je napríklad obchodovanie s inými obchodníkmi..

The Platformy so zoznamom ICO poskytujú návštevníkom najlepší zoznam ICO na online trhu. Tieto webové stránky so zoznamom ICO distribuujú zoznam najlepších ICO ponúkaných po starostlivom skúmaní webu. Ale nie všetky platformy sú spoľahlivé a dá sa na ne spoľahnúť, a preto sme predložili prehľad fáz s najlepším zoznamom počiatočných ponúk mincí. Tieto webové stránky ponúkajú skutočné informácie o aktívnych, pripravovaných a navyše starých ICO s každodennými aktualizáciami.

To umožňuje majiteľom ICO zaregistrovať sa na spoľahlivých platformách a osloviť potenciálne masy, aby získali značné investície. Investori súčasne získajú zoznamy najlepších ICO, o ktorých sa môžu dozvedieť, a podľa toho investovať informovane.

To umožňuje majiteľom ICO zaradiť sa na platformy, na ktoré sa dá spoľahnúť, a dosiahnuť potenciálne masy na zvýšenie investícií. Investori zároveň dostanú ICO zoznamu najlepšie ICO dozvedieť sa o tom a na základe toho urobiť informované rozhodnutie.

Spoločnosť Coinnounce patrí medzi špičkové ICO po dôkladnom prieskume a správnom preskúmaní projektov, našich Zoznam ICO je k dispozícii tu.

Pozrime sa na 11 najlepších platforiem zoznamu ICO po coinnounce.com

1. Lavička ICO

ICObench je stránka s hodnotením ICO

posilnené investormi a finančnými špecialistami. Uvažuje sa o všetkom: hodnotenie, zoznam ICO a kalendár so bodmi záujmu o najlepšie ICO z rôznych podnikov. Dozviete sa viac o whitepaperoch, tímoch, termínoch, plánoch a financovaní ICO. Lavička ICO má navyše svojho vlastného robota s názvom „benchy&rsquo “. Tento inteligentný programovací softvér je v súčasnosti v základnej fáze, ale napreduje rýchlym tempom. Osoba môže s Benchym konverzovať pomocou rôznych kanálov a získať ďalšie znalosti o ICO, ktoré čerpajú z intríg. Benchy môže tiež objaviť jednotlivcov za ICO, predviesť právne audity a štatistiky návratnosti investícií jednotlivca.

2. ListICO

ListICO je jedným z najobľúbenejších Webová stránka so zoznamom ICO. Svojim nasledovníkom pravidelne zdieľajú projekty ICO na Twitteri, Facebooku a Reddite. Ak chcete nájsť najlepších ICO, navštívte ich platformu. Snažia sa zhromaždiť čo najviac informácií, aby poskytli širokú škálu podrobností o projektoch ICO. Listico kryty Aktívne, pripravované, prebiehajúce a ukončené ICO. Ich zoznam počiatočných ponúk mincí bude od konca júna 2018 zahŕňať aj hodnotenie ICO, aby zahŕňal všetky aspekty zaradenia do zoznamu ICO a propagácie služby.

3. UPOZORNENIE NA ICO

Upozornenie ICO má známy zoznam ICO. Na webovej stránke nájdete denné správy o súčasných, očakávaných a minulých ICO. ICO Alert ukladá kompletný rozvrh všetkých jedinečných a nevyhnutných počiatočných ponúk mincí (ICO), crowdsalesov a ponúk na žetóny. Upozornenie ICO poskytuje obzvlášť porozumenie a interogáciu nových digitálnych mien.

4. Coinschedule

Rozpis mincí poskytuje najlepšie predaje tokenov digitálnej meny a zoznam ICO. Na tejto webovej stránke sú uvedené podrobnosti o predajoch ICO a tokenov v digitálnej mene, míľniky, plány a udalosti pre bitcoin, ethereum, vlny, zvlnenie a rôzne altcoiny. Hlavným cieľom Coinschedule je zaistiť, aby zákazníci transparentne našli najlepšie ICO, do ktorých sa môžu zapojiť alebo do ktorých vložiť investície. Snaží sa poskytnúť výnosné a priame informácie o ICO, čo používateľom pomáha skúmať firmy, ktoré majú pozoruhodný potenciál rozvoja..

5. Cointelegraph

Cointelegraph pokrýva spoločnosti Fintech, Blockchain a Bitcoin a poskytuje najnovšie spravodajské informácie a analýzy o osude digitálnej meny. Obsahuje zoznam prebiehajúcich, nadchádzajúcich a minulých platforiem ICO. Ponúkajú najnovšie správy, ceny, objavy a analýzy s dôrazom na odborný názor a poznámky komunity digitálnej meny. Vedú informačný trh s digitálnymi menami.

6. ICObazaar

ICObazaar je platforma pre výskum ICO, ktorá poskytuje pohľad na trh s digitálnymi menami. Uvádzajú zoznam a hodnotia súčasné, nadchádzajúce a minulé ICO s pomocou špecialistov z odvetvia blockchainu. Vývoj na trhu digitálnych mien chápu prostredníctvom MetaIndexu, ich nedávno vydaného indexu pre aktíva v digitálnej mene. Hovorí sa, že ICObazaar pracuje s dôveryhodnosťou a bezúhonnosťou a je jednoduchý, pričom berie na vedomie vyšetrovania..

7. Applancer

Applancer recenzie a výskumné organizácie na základe vývojárov Blockchainu, projektov ICO a vývojárov softvéru. Poskytuje denné informácie o blockchaine, bitcoine, súčasných a nadchádzajúcich ICO, pokroku v blockchainu, trhu s digitálnymi menami, správach Etherea, správach FinTech atď. Spolu s kompletnými údajmi o najlepších ICO na trhu.

8. CoinGecko

Na trhu niekoľko digitálnych mien je veľmi ťažké určiť, ktorý altcoin držať a investovať. Podľa CoinGecko neexistuje žiadna vhodná cesta na pokus o meranie hodnoty mince. Súčasné spôsoby, ako sa vysporiadať s oceňovaním altcoinov, sa väčšinou otáčajú s využitím trhovej kapitalizácie, metriky, ktorú bez námahy ovládajú vopred vyťažené mince. CoinGecko má v úmysle zhromaždiť informácie potrebné na kvantitatívne a subjektívne hodnotenie schopnosti altcoinu. Ich cieľom je porovnať mince pomocou algoritmu, ktorý rozhodne, ako dôležitá je minca v porovnaní s ostatnými.

8. TokenMarket

TokenMarket je výmena a zdroj informácií o užitočných tokenoch, ktoré poháňajú alebo financujú projekty a asociácie súvisiace s blockchainom. Veria, že mnoho nových spoločností a rozvojových organizácií bude využívať tokeny blockchainu na kontrolu svojich aktivít. Tieto tokeny budú použité na platby a financovanie. Poskytujú chránenú, jednoduchú a užitočnú obchodnú platformu pre jednotlivcov, ktorí chcú nakupovať mince.

10. Tokenbells

Tokenbells poskytuje efektívne riešenie poskytnutím zoznamu najobľúbenejších ICO spolu s projektmi Blockchain. Je zameraná výlučne na poskytovanie kompletných informácií o najpopulárnejších počiatočných ponukách mincí na celom svete. Webová stránka Tokenbells obsahuje aj zoznam predchádzajúcich ICO, ktoré sa už skončili. Táto funkcia umožňuje nadšencom digitálnej meny zoznámiť sa s použitými ICO, ktoré im možno unikli. Existuje aj funkcia tokenbells, že používatelia môžu triediť počiatočné ponuky mincí na základe svojho žánru.

11. Smith + koruna

Smith + koruna je skupina výskumu zameraná na progresívne pokroky v rastúcej oblasti financovania digitálnou menou. Obchodní vizionári budujú blockchainy, navrhujú inteligentné zmluvy, vytvárajú distribuované autonómne asociácie, rekonštruujú digitálne zabezpečenie, prepracúvajú vývoj webu a komplexne objavujú prístupy k zvýšeniu obehu centralizovaných rámcov. Ich cieľom je prekonať všetky prekážky medzi týmto pokrokom a jednotlivcami, ktorí majú záujem zhromažďovať viac informácií. Smith + Crown je zmesou výskumu, profilov digitálnej meny a trhových informácií, vo všetkom je to osamelé miesto, kde je možné hľadať a hovoriť o digitálnych menách, ICO a vývojových technológiách..