Čo je to Siacoin? Oplatí sa investovať?

Siacoin je budúcnosťou decentralizovaného systému cloudového úložiska.

Úvod

Vzhľadom na problémy so škálovateľnosťou niektorých z najpopulárnejších a najpoužívanejších kryptomien na trhu, ako sú bitcoiny a ethereum, musí krídlo výskumu a vývoja priemyslu blockchain využiť svoje inovatívne mysle a pokúsiť sa nájsť alternatívnu menu bez súčasných nedostatkov..

Ak to neurobia, cieľ zavedenia globalizovanej kryptomeny, ktorá by bezodkladne slúžila požiadavkám každého jednotlivca, by bol ponechaný ako samotný sen. Vzhľadom na povahu kryptomien s otvoreným zdrojovým kódom bolo pre vývojárov jednoduchšie uplatniť svoj koncept a vyvinúť úplne novú kryptomenu.

Pre ľudí je veľmi stresujúce pokračovať v prechode na nové kryptomeny, aj keď to môže byť lepšie ako predchádzajúca verzia. Je to tiež zrejmé z jedného hľadiska, pretože významné zmeny si vyžadujú široký čas na ich rozsiahle prijatie. Poďme pochopiť, aká bola potreba Siacoinu?

 

Projekt Need for Siacoin

Vo svete sociálnych médií, kde je každý posadnutý klikáním na obrázky, bolo úložisko vždy háčikom. Preto Projekt siacoinov Cieľom je vyvinúť decentralizovaný systém cloudového úložiska, v ktorom by účastníci blockchainu požičali nevyužitý úložný priestor na použitie pre členov jeho komunity..

Celý proces je možný vďaka aplikácii inteligentných funkcií zmluvy, kde sa prostredníctvom nich automaticky vymáhajú podmienky. Od klientskeho uzla, ktorý údaje ukladá, sa však bude požadovať, aby opakovane predkladal dôkaz o úložisku, aby sa zaistilo, že informácie sú v klientovom počítači v bezpečí..

Projekty siacoinov primárnym cieľom je vyvinúť cenovo dostupnú, spoľahlivú a vysoko bezpečnú formu ukladania údajov bez akýchkoľvek funkcií odolných voči chybám. Aktuálne ceny účtované spoločnosťou centralizované oblak skladovanie služby sú prudko stúpa. Projekt preto niekoľkokrát znižuje náklady a zvyšuje bezpečnosť a spoľahlivosť blockchain príroda zlepšila hodnotu mincí. Tým sa dostávame k otázke, či je Siacoin dobrou investíciou? Poďme sa pozrieť na výhody Siacoinu, aby sme na to odpovedali.

 

Výhody

Vďaka kryptografickým princípom uplatňovaným technológiou Blockchain budú údaje úplne bezpečné na provizórnych klientskych serveroch. Ako Siacoin koncept je decentralizovaný, úplne sa vyhne jedinému bodu zlyhania, ktorý existoval v prípade tradičných centralizovaných úložných cloudových úložných zariadení. The Siacoin projekt kryptomeny je veľmi podobný projektu bitcoínov, kde ide o kryptomenu Siacoin je vo svojej podstate myslený tak, že je odolný voči deflácii. Projekt kryptomeny je tiež známy ako „Airbnb pevných diskov“, pretože by významne zasiahol projekty ako Google Drive, Dropbox, Amazon A3 atď..

Pretože údaje uložené v konkrétnom uzle by boli šifrované a je ich možné odomknúť iba pomocou súkromného kľúča siacoiny sieť nebude schopná dešifrovať obsah. Ak chcete nasmerovať príslušnú reklamnú návštevnosť na seba, používateľ na celom svete, ktorý potrebuje používať technológiu, sa musí najskôr stať súčasťou siete.

 

Obmedzenia

Existuje minimálna požiadavka na množstvo mincí kryptomeny, ktoré je potrebné držať, aby sa prenajal priestor smerom k sieti Blockchain. Aktuálne je to 2000 Siacoiny.

Toto držanie mincí zaisťuje prijatie kryptomeny, ale kvôli technickej nejednoznačnosti medzi ľuďmi je ťažké stať sa mainstreamovou posadnutosťou. Vždy je svedkom toho, že príroda sa nejakým spôsobom vyrovnáva, a v prípade, ak bude v budúcnosti široko akceptovaná, potom cena Siacoin by prekážalo, čím by sa stalo cenovo nedostupným.

 

Je Siacoin dobrou investíciou?

Ako Siacoin poskytuje decentralizované výpočtové zariadenie cloudového úložiska odolné voči chybám za výrazne nižšie ceny ako je súčasná trhová cena, nepochybne by na neho zapôsobil veľký počet ľudí. Dokonca aj hodnota mince sa vzhľadom na jej čoraz častejšie prijatie musí zvyšovať.

Preto namiesto toho, aby ste sa pýtali, je siacoin dobrou investíciou, je načase investovať do majetku, ktorý je potrebné začleniť do portfólia na rok 2018. Je to v určitom zmysle podobné BitTorrent, najsilnejší mechanizmus zdieľania súborov, ktorý vláda nemohla zavrieť kvôli svojej decentralizovanej povahe.

Celkový pracovný model Siacoin Zdá sa to veľmi sľubné, ale sú to peniaze používateľa a jeho rozhodnutie investovať do kryptomeny alebo nie..