12 najlepších doménových mien kryptomeny a blockchainu na BrandThugs.com

Značkové názvy domén zohrávajú dôležitú úlohu v úspechu akéhokoľvek online obchodu. Zobrazuje celkový súhrn a poslanie vášho podnikania. Tiež väčšina požadovaných značiek je veľmi nákladná na nákup. Preto je veľmi ťažké vybrať si pre svoju firmu perfektný názov domény, ktorý uspokojí potreby a poslanie podniku a zároveň si ho môže dovoliť. Sú k dispozícii rôzne webové stránky, ktoré to poskytujú názvy značiek. Niektoré však majú niektoré neinovačné názvy, zatiaľ čo niektoré majú prémiové meno s veľmi vysokými nákladmi.

Ak hľadáte inovatívne a zmyselné názvy značiek pre svoje kryptobiznis a to za prijateľnú cenu, potom je stránka Brandthugs.com ideálnym miestom pre vás.

V tomto článku vám predstavíme 12 najlepších názvov domén, ktoré by ste chceli na BrandThugs.com mať:

CoinFarming.com: Ak hľadáte atraktívne doménové meno pre svoju firmu, ktorá sa zaoberá kryptomenami a bitcoinmi, potom sa vám CoinFarming.com zdá vhodný. Má rozšírenie dot com, ktoré by mu pomohlo zvýšiť pozíciu webovej stránky. Samotný názov domény sa zdá byť relevantný pre krypto priestor. Mohlo by to byť pre akúkoľvek organizáciu pre krypto správy, webové stránky pre ťažbu kryptomien alebo dokonca pre kryptomenová peňaženka.

BiggBang.com: Je to vynikajúca značka pre rôzne druhy spoločností. Nielenže môže podporiť vaše krypto podnikanie, ale môže byť použitý aj v iných oblastiach, ako je napr Televízny seriál, Stránka správ, teórie vedy, zoznamka, prehrávač hudby a videa atď. Dot com by tiež pomohlo pri hodnotení optimalizácie pre vyhľadávače a globálnom hodnotení webovej stránky. Môžete ho dokonca použiť aj ako reštauračnú aplikáciu alebo obchodného poradcu.

Blockxhain.com: Toto doménové meno nie je nič iné ako prvotriedne meno, pretože je podobné doméne blockchain. Ak plánujete hľadať vynikajúce doménové meno pre svoju firmu, ktorým môže byť krypto peňaženka alebo technológia založená na blockchaine alebo kryptoburza, musíte ísť na blockxhain.com. Dot com je okrem hlavnej domény prospešné aj vo vyhľadávači. Môžete ho použiť aj na služba prieskumníka blokov kryptomeny, aplikácia na zoznamovanie pomocou blockchainu atď.

DiscussCrypto.com: Pretože sa zdá, že toto meno domény už „prediskutujte „kryptomenu“, Toto meno domény môžete použiť pre webovú stránku, ktorá sa zaoberá najnovšími správami o kryptomenách. Tento ručne vybratý názov domény otrúb môžete použiť aj vtedy, ak je vašou firmou diskusné fórum alebo chatovacie okno súvisiace s kryptomenami a bitcoinmi. Môže sa tiež použiť na krypto blogovací server.

BuySellCryptos.com: Toto doménové meno je pre vás ideálne, ak hľadáte doménu atraktívna doména pre firmu, ktorá sa zaoberá nákupom a predajom kryptomien. web buysellcryptos.com je možné použiť aj na kryptoburzu, poskytovateľa obchodníka s kryptomenami, webovú stránku o krypto blogovaní. Už samotný názov napovedá, že poslaním je poskytnúť transakciu kryptomeny a bitcoiny. Ak použijete toto doménové meno, určite by to udržalo veľký počet návštevníkov.

CryptoCasino.mobi: Ak plánujete mať pre svoju firmu doménové meno, ktoré poskytuje hazardné hry/stávky alebo hry súvisiace s krypto priestorom, brandthugs vám poskytne toto úžasné doménové meno. S týmto názvom domény môžete pritiahnuť veľa divákov. Názov domény je úplne profesionálny a ľahko zapamätateľný. Môžete to tiež použiť pre a kryptoburza alebo krypto peňaženku.

CoinRides.com: Toto je ďalší vynikajúce doménové meno poskytuje brandthugs.com pre milovníkov kryptomeny. Ak hľadáte efektívnu značku cestovnej kancelárie, ktorá akceptuje bitcoiny, tento je pre vás najvhodnejší. Túto doménu môžete použiť aj na podnikanie, ako je taxislužba, reklamná agentúra, web pre výlety a cestovanie alebo služba zdieľania jázd. Tiež prichádza za prijateľnú cenu okolo 2995 dolárov.

BarcodePayment.com: Samotný názov popisuje, že to môže súvisieť s čiarovými kódmi, skenovaním a platbami. Ak má vaše spustenie za cieľ poskytnúť platformu pre platby pomocou čiarových kódov, musíte ísť s týmto názvom domény. Tento názov domény môžete použiť aj v oblastiach, ako je kryptová peňaženka, platobná brána, procesor bitcoinových platieb atď. Rozšírenie dot com môže vašej webovej stránke pomôcť zlepšiť globálne poradie na webových stránkach..

BTCjunky.com: Tento je jedným z skvelé doménové mená osoba môže nájsť na akejkoľvek webovej stránke. Je to perfektný, užívateľsky atraktívny a profesionálny názov domény pre firmu, ktorá akýmkoľvek spôsobom zahŕňa bitcoin a kryptomenu. Tento ručne vybraný názov domény je možné použiť na podnikanie, ako je bitcoinová peňaženka, platba bitcoinmi, výmena, krypto správy a blogovanie atď. Toto meno domény môžete použiť aj na krypto akcie a rizikového kapitalistu.

FinFortune.com: Toto je opäť profesionálna značka súvisiaca s akýmkoľvek podnikaním. Môžete použiť toto meno domény. Tento názov domény môžete použiť pre polia súvisiace s technológiou veľkých peňazí. Ak podnikáte ako investičná spoločnosť, konzultant, akcelerátor alebo poradenská spoločnosť pre bohatstvo, musíte ísť s týmto ručne vybraným názvom domény finfortune.com z brandthugs.com.

DDpayments.com: Tento názov domény obsahuje „dd“, ktoré je možné považovať za návrh dopytu a „platby“. Toto doménové meno je jednoduché a má obchodné významy. Môžete to použiť profesionálna značka z brandthugs.com pre firmy, ako sú mzdové služby, platforma na spracovanie platieb, zamestnanecká firma, obchodný nástroj atď. Rozšírenie dot com do určitej miery znižuje napätie v hodnotení webových stránok.

AlienMiners.com: Ak uvažujete o kúpe inovatívnej značky pre svoju firmu, ktorá sa zaoberá ťažbou kryptomien a bitcoinov, môžete ísť s týmto nádherným názvom domény dostupným na brandthugs.com Tento názov domény je možné použiť na podnikanie, ako je spoločnosť zaoberajúca sa ťažbou kryptomien, fond ťažby bitcoinov, blockchainová hra, poskytovateľ databázových služieb atď. Cena za toto meno domény na brandthugs.com je tiež dostupná.

Názov domény je prvým dojmom vašej firmy. Pri optimalizácii pre vyhľadávače je dôležitý aj výber názvu pásma. Vždy si preto musíte vybrať inovatívne, zmysluplné a ľahko zapamätateľné profesionálne a menej mätúce meno domény pre nadchádzajúce podnikanie. Stránka Brandthugs.com pozostáva zo zoznamu takých vybraných doménových názvov značiek, ktoré sú doslova úžasné. V tomto článku sme prediskutovali 12 najlepších doménových mien, ktoré by ste chceli na BrandThugs.com mať.