Ripple: 6 úžasných partnerstiev a 6 vecí, ktorými sa môžete nadchnúť pre XRP

Podpora podnikania a nové evolúcie hrajú zásadnú úlohu v úspechu akéhokoľvek podnikania. Každá úspešná spoločnosť má rozsiahly zoznam partnerov. Najmä pre startup alebo spoločnosť v novej doméne je vždy potrebná finančná a trhová podpora. Tiež, ak má akákoľvek firma vydržať na trhu dlhší čas, musí pokračovať vo vývoji a snažiť sa prinášať lepšie služby svojim zákazníkom. Ripple sa už výrazne zapísal do krypto priestoru. V súčasnej dobe zaujíma tretiu pozíciu podľa trhového stropu v kryptopriestore. A to sa stalo možné iba vďaka niektorým impozantným partnerstvám a evolúcii v technike.

V tomto článku budeme diskutovať o šiestich efektívnych partnerstvách, ktoré doteraz spoločnosť Ripple vytvorila. Tiež vám predstavíme 6 vecí o Ripple, z ktorých by ste mali byť nadšení.

Šesť úžasných partnerstiev od spoločnosti Ripple:

1. Partnerstvo s Moneygramom:

Moneygram, jedna z najlepších medzinárodných platobných služieb na svete, nadviazala partnerstvo s Ripple. Potenciál a blockchainová technológia Ripple sa už neskrývala. Moneygram vizualizoval túto schopnosť a zahájil partnerstvo smerom k Ripple. Bola to fantastická ponuka pre Ripple rozšíriť svoje postavenie na trhu, a preto Ripple a Moneygram oznámili svoju spoluprácu na kryptotrhu 11. januára 2018..

2. Partnerstvo s IDT a Mercury FX:

IDT a Mercury FX patria medzi popredných svetových poskytovateľov platobných služieb. Kryptopriestor trpel problémom pomalých transakcií a potom prišli IDT a Mercury FX v spolupráci so spoločnosťou Ripple. Partnerstvo oznámili 24. januára 2018. Hlavným cieľom tejto spolupráce bolo urobiť spôsob platby spoločnosťou Ripple oveľa rýchlejší ako jej konkurenti. Toto partnerstvo bolo neobvyklé, keď sa Ripple sám rozšíril.

3. Partnerstvo so spoločnosťou SBI Holdings:

Po spojení dvoch vyššie uvedených skvelých partnerstiev v jednom mesiaci januára 2018 bola 30. januára 2018 ohlásená ďalšia spolupráca SBI Holding s Ripple. SBI Holding sa týka japonskej skupiny spoločností, ktoré sú pripravené zaviesť vlastnú virtuálnu menu, tj. virtuálna mena. Spoločnosť SBI oznámila, že na spustenie svojej virtuálnej meny použije v rámci svojho systému iba blockchain Ripple. Výsledkom tohto partnerstva bolo rozšírenie Ripple XRP v Ázii a najmä v Japonsku.

4. Partnerstvo so sériou bánk v rôznych krajinách:

Všetci vieme, že bez spolupráce bánk je ťažké viesť akýkoľvek finančný trh. Aj krypto priestor nepriamo potrebuje podporu bánk, a preto Ripple XRP nepretržite nadväzuje partnerstvo s rôznymi bankami v rôznych krajinách. Spolupracuje už s približne 60 bankami v Južnej Kórei a Japonsku a pracuje na projektoch s bankami v Číne, Brazílii a Indii..

5. Partnerstvo so spoločnosťou LianLian International:

Ripple si bol vedomý úlohy čínskeho trhu pri zdokonaľovaní krypto priestoru. Čína už zdvihla ostatné veľké spoločnosti ako Amazon, eBay. Spoločnosť Ripple preto oslovila spoločnosť LianLian Internationals, aby mala prehľad o investoroch tejto krajiny. LianLian je najväčší poskytovateľ platobných služieb v Číne a vďaka spolupráci spoločnosti Ripple s touto čínskou spoločnosťou 14. februára 2018 spoločnosť Ripple predstavila svoju globálnu identitu vo svete..

6. Partnerstvo so spoločnosťou American Express:

American Express je nadnárodná finančná organizácia so sídlom v USA. Je to jedna z najväčších finančných spoločností na celom svete. V novembri 2017 spoločnosť Ripple oznámila partnerstvo so spoločnosťou American Express. Hlavnou myšlienkou tohto partnerstva bolo umožniť zákazníkovi spoločnosti American Express z USA odoslať platbu bez karty do Spojeného kráľovstva. Toto partnerstvo je jedným z neobvyklých krokov, ktoré urobila spoločnosť Ripple XRP.

Šesť nadchádzajúcich vzrušujúcich ťahov od Ripple:

1. Oznámenie 11 ďalších univerzít k programu iniciatívy Blockchain:

Ripple organizuje pravidelné workshopy a program na zvýšenie povedomia o kryptomenách a blockchainu medzi bežnými ľuďmi. Vykonáva program Blockchain Initiative na univerzitnej úrovni, aby vysokoškolákov informoval o tejto technológii a budúcom mieste vo vzdelávacom systéme. Nedávno oznámila, že do svojho programu iniciatívy blockchain pridá 11 ďalších univerzít, ktorými sú Carnegie Mellon University, Duke University, University of Kansas, Morgan State University, Northeastern University, Institute for Fintech Research, Tsinghua University, Cornell University, Georgetown University, University of Michigan, National University of Singapore a University of Sao Paulo.

2. Partnerstvo so spoločnosťou Binance:

XRP sa veľmi dlho pokúšal o spoluprácu s Binance, pokiaľ ide o vytvorenie XRP ako základnej meny na obchodovanie. Binance je globálna burza pre kryptomeny a s nasledujúcim partnerstvom s binance chce mať Ripple XRP skvelý systém výmeny sám so sebou. Vo svojej misii boli úspešní a v súčasnosti sa s dvoma kryptomenami obchoduje s XRP ako základnou menou na binancii, tj. TRX a XZC. V blízkej budúcnosti bude do zoznamu pridaných viac kryptomien.

3. XRP v hernom priemysle:

Mnoho organizácií sa zameriava na svoju technológiu blockchain v herných technológiách. Žiadny z nich však nie je taký globálny ako Ripple. Ripple XRP sa zameriava na hry, ktoré budú fungovať na knihe XRP. Herný priemysel stále nie je natoľko otrasený kryptomenami, a preto ak budú hry založené na XRP Ledger úspešné, mohlo by to fungovať ako katalyzátor pre priestor Ripple aj Crytpo. Plánovaný rok je 2019, takže buďte pripravení, kto vie, či si v nasledujúcich dňoch môžeme vypočuť oznámenie o tom istom!

4. Testovanie Ripple spoločnosťou Saudi British Bank:

Kryptotrh sa v krajinách Blízkeho východu, ako sú Spojené arabské emiráty, veľmi nerozšíril. Kryptoanalytik však nedávno počul správy o úľave, ktoré sa ho týkajú, keď Saudi Britsh Bank oznámila, že budú testovať Ripple. Len testovanie však neznamená významné z finančného hľadiska, ale z obchodného hľadiska to znamená, že krajiny stredného prúdu sa teraz zaujímajú o trh s vlnou a kryptomeny. Ripple Global Head tento krok Saudi Britsh Bank dokonca uvítal.

5. Spojenie s NASDAQ:

NASDAQ je skratka pre National Association of Securities Dealers Quotation Exchange. Podľa svojej trhovej kapitalizácie je to druhá najväčšia burza na svete. Ripple plánuje partnerstvo s NASDAQ a spustenie platformy v tejto oblasti. Keďže Bakkt, platforma najväčšej burzy na svete, spolupracuje s bitcoinmi, môžeme určite predpokladať spoluprácu dvoch konkurentov ICE a bitcoinu, tj partnerstvo NASDAQ a Ripple. A ak sa to stane, určite by to mohlo pomôcť kryptopriestoru vzrásť.

6. Použitie XRP spoločnosťou SendFriend:

Spoločnosť SendFriend prišla do noviniek so správou, že bude mať fond 1,7 milióna dolárov od rôznych veľkých spoločností, ako sú podniky Barclays, 2020. Je to služba poukazovania budúcej generácie a je jedným z rýchlych spôsobov odosielania peňazí. Správy však zvýšili vlnenie a krypto priestor, keď Sendfriend oznámil, že bude používať XRP ako médium pre cezhraničné platby. V skutočnosti to funguje na transformáciu amerických dolárov na XRP na PHP. Ak by sa to stalo v budúcnosti, určite by to pomohlo zvlneniu a krypto priestoru opäť vzrásť.