Predpoveď ceny Zcash 2020, 2025, 2019, 2018

Register článku

1. Úvod

2. Čo je to Zcash (ZEC)?

3. Zcash (ZEC) Predikcia ceny podľa trhu

4. Predpoveď ceny Zcash spoločnosti Coinnounce

  • Predpoveď ceny Zcash 2020
  • Predpoveď ceny Zcash 2025
  • Predpoveď ceny Zcash 2019
  • Predpoveď ceny Zcash 2018

5. Často kladené otázky (FAQ)

6. Záver

Úvod

Pôvodne bol spustený ako protokol Zerocoin, Zcash je kryptomena, ktorá bola spustená 28. októbra 2016, má v úmysle používať kryptografiu na zvýšenie súkromia svojich používateľov. Zooko Wilcox spustil kryptomenu a označil ju za platformu blockchainu a kryptomenu, ktorá by umožňovala súkromné ​​transakcie v otvorenom blockchaine.

Táto funkcia bola predstavená s cieľom pomôcť podnikom, spotrebiteľom a novým aplikáciám získať kontrolu nad tým, kto vidí transakcie, aj keď je používateľ na globálnom blockchaine bez povolení. Vývoj Zcash sa uskutočnil s cieľom prekonať nedostatky, ktoré boli prítomné v bitcoine. Pretože bola vyvinutá na opravu nedostatkov systému Bitcoin, kryptomena používa rovnaký algoritmus ako Bitcoin, ale so zlepšením umožňujúcim polotransparentné spracovanie..

Poznámka: Zcash nedávno zaznamenal obrovský nárast ceny Bitmainov miner Z11 pridaný ďalší hashovací výkon v sieti. Baník Z11 je trikrát silnejší ako predchádzajúci Z9.

V súčasnej dobe sa ZEC obchoduje za 38,15 dolára so silným odporom za 40 dolárov a okamžitá podpora je k dispozícii za 37 dolárov. Kryptomena čelí v grafoch korekcii smerom dole, ale miera adopcie sa s poklesom ceny zvyšovala. Trh za posledných 24 hodín zaznamenal pokles o 1,55%, čím sa dostal na 30. miesto s trhovou kapitalizáciou 297 759 648 dolárov.

Čo je to Zcash (ZEC)?

Zcash je kryptomenová platforma zameraná na ochranu osobných údajov, ktorá bola spustená 28. októbra 2016 a má v úmysle vytlačiť bitcoin ako prostriedok výmeny. Skutočnosťou, ktorá robí túto mincu jedinečnou, je pokročilá technológia ochrany osobných údajov, ktorú používa, ako napríklad dôkaz nulových znalostí, ktorý by pomohol overiť transakcie bez toho, aby odhalil akékoľvek informácie o transakciách alebo zúčastnených stranách..

Keď bol Zcash uvedený na trh v roku 2016, mal pri uvedení na trh veľmi vysokú cenu za jednotku a bol trendový, ale pomaly cena klesala a tým aj jeho popularita. Platforma funguje na doklade o práci a ich hlavné zameranie je na anonymitu a súkromie.

Výhody Zcash:

  • transakcie sú súkromné ​​a nevysledovateľné
  • Zcash ponúka zameniteľnosť svojich tokenov
  • ponuka možnosti selektívneho zverejnenia súkromným transaktorom

Zcash (ZEC) Predikcia ceny podľa trhu

1. Kryptomena

Táto platforma na predpovedanie cien predpovedala, že cena Zcash môže do konca roka 2019 dosiahnuť 135,70 dolára. Tento skok v cene môže byť býčou predikciou nadchádzajúcich zmien.

2. Obchodovanie so zvieratami

Ďalšia platforma na predpovedanie cien kryptomien, Trading Beasts, predpovedal, že cena za 1 jednotku Zcash môže dosiahnuť okolo 146,24 dolára do konca roka 2019.

3. Byť kryptomena

Byť Crypto ukázalo pozitívne reakcie na ceny, pretože predpovedali, že cena môže dosiahnuť 380 dolárov do konca roka 2019.

4. Investície v odtieňoch sivej

Predpovedá to analytik z Bitcoin Investment Trust, Matthew Beck predpovedal, že cena ZEC môže dosiahnuť až 500 dolárov do konca roku 2019. Ďalej verí, že cena do roku 2025 dosiahne 60 000 dolárov.

5. Investor do peňaženky

Rovnako ako všetky ostatné predpovede z tejto platformy, aj tentokrát, Wallet Investor dal pozitívne a realistické predikcia ceny kryptomeny. Veria, že cena môže do konca roka 2019 dosiahnuť 9 972 dolárov.

Predpoveď ceny Zcash od spoločnosti Coinnounce

Nie je možné poskytnúť presnú predpoveď toho, aká môže byť cena v budúcnosti, a cena závisí od trhových trendov a fluktuácií, ku ktorým dochádza v grafoch. Náš tím analytikov predpovedal ceny študujúce grafy a trendy od spustenia Zcash.

Predpoveď ceny Zcash 2020

Keďže sa rok 2020 blíži, cena kryptomien sa zvyšuje, pretože čoraz viac ľudí sa rozhodlo vstúpiť na trh altcoinov, aby zaparkovali svoje peniaze..

S rastúcim tempom spoločnosti cena za Zcash môže dosiahnuť úroveň 150 dolárov a do konca roka 2020 sa ďalej zameriavať na významnejšie hodnoty v grafoch, ako je 300 dolárov.

Poznámka: Zcash nadviazal partnerstvo s JP Morgan na spustení bezpečnostnej vrstvy s nulovými znalosťami v Blockchain JP Morgans Quorum

Predpoveď ceny Zcash 2025

2025 bude pre nadchádzajúcu kryptomenu kľúčovým, pretože môžeme očakávať, že bude globálna a bude pôsobiť ako lepšia investičná príležitosť pre kryptosvet. Môžeme však očakávať, že cena medzi rokmi klesne, čo spôsobí poškodenie cenového trendu.

Dá sa očakávať, že cena môže trochu klesnúť a potom získať svoju pozíciu na trhu. The Očakáva sa, že cena dosiahne úroveň 600-800 dolárov do konca roku 2025.

Poznámka: Mince Zcash môžu byť buď v priehľadnom alebo v tienenom bazéne. Približne 4% mincí Zcash sú in tienené bazény.

Predpoveď ceny Zcash 2019

Keď sa predchádzajúci rok uzavrel za cenu blízku predpovediam, ľudia sa rozhodli dať tomuto trhu ďalšiu zmenu, pretože cena začala opäť rásť. Rok sa začínal na 55,32 dolára a vzostupný trend na trhu pokračoval.

Myslíme si, že kryptomena ako cena začne rásť, dosiahne 70 až 100 dolárov do konca mesiaca, a taký je aj objem obchodu s mincou. Kryptomena sa snaží získať v grafoch korekciu nahor.

Poznámka: Rovnako ako bitcoíny, aj mince Zcash sa ťažia a zdieľajú rovnaký stav postupu odmeňovania ako bitcoiny. Pre každého Blok Zcash vyťažený, miner je ocenený 12,5 BTC.

Predpoveď ceny Zcash 2018

Po spustení mal Zcash veľmi vysokú cenu za jednotku, ale postupom času pomaly klesal a dostal sa na historické minimum 30 dolárov. Trh vkladal do kryptomeny veľké nádeje a s týmto náhlym prepadom sa ľudia začali sťahovať z trhu..

Krypto nadšenci však boli o budúcnosti mince stále bývali. Predpovedali, že do roku 2018 cena dosiahne 100 až 150 dolárov, čo bolo dosť blízko, pretože trh sa v poslednom mesiaci roku 2018 uzavrel na úrovni 80 dolárov.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Je Zcash dobrou investíciou?

Zcash bol uvedený na trh v roku 2016 a odvtedy sa na trhu preslávil, ale rast je mierne pomalý. Dá sa teda považovať za dobrú investíciu na dlhšie obdobie.

2. Aký je trhový strop Zcash?

Trhová kapitalizácia Zcash je 297 300 634 dolárov a v súčasnosti je na 30. mieste v zozname najlepších kryptomien na základe ich trhovej kapitalizácie.

3. Môžeme ťažiť mince Zcash?

Áno, Mince Zcash je možné ťažiť pomocou banského zariadenia. Zcash dodržiava základnú štruktúru bitcoinu a za tie roky sa snažil zvýšiť jeho výkon.

4. Koľko mincí Zcash je tam prítomných?

Rovnako ako bitcoíny, aj Zcash má limit maximálnej ponuky 21 miliónov.

5. Koľko mincí Zcash je práve v obehu?

V čase písania článku je na trhu v obehu 7 746 606 mincí ZEC.

Záver

Zcash od svojho uvedenia na trh v roku 2016 preukázal obrovský rast a kryptomena sa stala obľúbenou medzi nadšencami kryptomeny aj medzi ranými investormi.. Kryptomenu podporujú obchodníci, ktorí veria, že cena za ZEC v budúcnosti narastie a dostane sa tak na zoznam 10 najlepších kryptomien.