Prehľady o súkromnom bitcoine – a prečo ho potrebujete

Bitcoin Private je neskoro vyrobený „vidlicovo-zbiehajúci sa”Z ZClassic a Bitcoin, ktoré sú decentralizované, open-source, rýchle, skupinové a súkromné.

Súkromný bitcoin bol vytvorený s cieľom umožniť klientom prechádzať ich mincami s ochranou pred dokončením a všetkými výhodami inovácie blockchainu. Skupina stojaca za Bitcoin Private to urobila ako zmenu v ZClassic aj v bitcoine, pričom si spomenula na nedostatky a sklamania oboch.

Aj keď existuje skupina centier, ktorá riadi bitcoinový súkromný podnik, kvôli centru skupiny a open source príroda Bitcoinu Private v súčasnej dobe skutočne ponúka viac ako 200 podporovateľov a ktokoľvek sa môže pripojiť k skupine a prijať záväzok. Po pravde povedané, existuje 20 inžinierov, ktorí sa zúčastnili 30 dní iba pred konsolidáciou vidlice. Za skutočným bitcoínom je veľa hádaniek, v ktorých sú niektoré natrvalo vylúpené.

V čom sa súkromný bitcoin líši

Bitcoin Private bol rýchlejší ako Bitcoin, so štvorcovým časom iba 2,5 minúty a väčším kusom s veľkosťou 2 Mb. Navyše používa výpočet dôkazov o práci ASIC Safe Equihash, ktorý ho robí dobre dostupným aj pre domácich bagrov využívajúcich ich GPU.

Ako som už povedal vyššie, Bitcoin Private je oveľa viac riadený skupinami ako niektoré iné podniky s digitálnou menou. Je to skutočne závažné a hlavný podnik svojho druhu, ktorý ukazuje skupine blockchainov, ako presne môže byť sada UTXO poddajná.

Bitcoinové súkromné ​​zobrazenie bolo proti 28. februáru 2018 rozšírené a približne vtedy držitelia bitcoinov (BTC) a ZClassic (ZCL) získali bitcoin private (BTCP) v pomere 1: 1 alebo 2 BTCP za každý 1 BTC + ZCL držané v ich peňaženkách.

Tu je náčrt súboru Bitcoinový súkromný skupina demonštrujúca inovácie uskutočnené v službe Bitcoin Private v porovnaní s inými bitcoinovými vidlicami:

Aké sú výhody súkromného bitcoinu

Existujú rôzne zaujímavosti, o ktorých sa hovorilo Bitcoinový súkromný, nielen v korelácii s bitcoinmi, ale skôr pri skúmaní rôznych digitálnych foriem peňazí. Očividne je najväčšou výhodou zabezpečenie vyrobené v Bitcoin Private, ktoré pochádza z tej istej inovácie zk-snarks, ktorá bola použitá pre ZClassic a jeho predka ZCash..

Použitím inovácie zk-snarks sa všetky splátky distribuujú do blockchainu kvôli jednoduchosti, ale metadáta založené na hodnotách, ktoré rozpoznajú odosielateľa a príjemcu, zostanú zmiešané..

Decentralizovaná myšlienka bitcoinu Private poskytuje mimoriadne priaznivú pozíciu, podobne ako je tomu vo všeobecnosti u samotného bitcoinu. Decentralizácia umožňuje posilnenie zdieľaných búrz a oslobodzuje klientov od potreby spolupráce medzi burzami, pretože systémové uzly udeľujú súhlas všetkým burzám prostredníctvom kryptografie a potom ich zaznamenávajú ľuďom vo všeobecných záznamoch o blockchaine..

Bitcoin Private vylepšil bitcoin, nech je to akokoľvek. Má väčšiu kusovú opatrnosť a je rýchlejší ako bitcoin, pričom zatiaľ poskytuje klientom bezmennosť a navyše uprednostňuje zabezpečenie pred inými kryptografickými formami peňazí založenými na bitcoinoch..

Pokiaľ náhodou nie je všetko dostatočné, Bitcoin Private pracoval ako úloha skupiny s otvoreným zdrojovým kódom, pričom celý zdrojový kód podniku je neustále prístupný a vnímateľný kýmkoľvek pomocou akejkoľvek predstavivosti. Skupina ľudí zahŕňa kolegov z celého sveta so širokou škálou schopností. To umožňuje jednotlivcom z rôznych nadácií pridať sa k podniku spôsobom, ktorý najlepšie vyhovuje ich nadhľadu, schopnostiam a príprave.

Bitcoin Private konečne začína rozumne, bez odmeny pôvodcu alebo predbežnej ťažby, ako bolo začlenené do prvého ZCash. Mince sa skôr šíria primerane z dôvodu 1: 1 pre jednotlivcov, ktorí sú držiteľmi ZCL a BTC. Keď sa vezme do úvahy všetko, okolo tohto výsadku bola nejaká diskusia.

Bitcoinová súkromná pevná vidlica

Hard fork je bod, v ktorom má súčasné kryptografické peniaze svoj blockchain rozdelený na iný blockchain. Všetky predchádzajúce pasáže sú zachované, ale akonáhle sa časť stane, nový blockchain je iná látka.

Nástrojom na to je zvyčajne zmena kódu v blockchaine. Bitcoin Private je zaujímavý prípad, pretože bol vyrobený konsolidačnou vidlicou, v ktorej boli bitcoiny a ZClassic spoločne rozvetvené, aby sa pôvodný bitcoin stal súkromným..

K vidličke došlo 28. februára 2018. Zobrazenie všetkých súčasných bitcoínov a ZClassic bol odobratý majetok a nedávno vyrobený Bitcoin Private bol rozptýlený vo výsadku 1: 1. Napríklad v prípade, že by ste v sezóne ukážky držali 0,5 BTC a 100 ZCL, získali by ste 100,5 BTCP.

Súkromný trend ceny bitcoinov

Bitcoin Private zaznamenal vzostup svojej hodnoty okamžite po výsadok, výmena až 86,20 dolára do siedmich dní od spustenia primárnej siete 3. marca 2018. Od tohto bodu náklady klesali, pretože sa zapájali do všeobecného medvedieho vzoru v digitálnych formách peňazí a dosiahli minimum 14,53 dolára smerom k začiatok apríla 2018.

Od toho bodu vpred zaznamenal vyšší nárast a vymieňa sa nad 56 dolárov, pretože sa skladá 23. apríla 2018. Hodnotová sila je v súčasnosti dôrazne vyššia a ak kvalita altcoínovej vitríny pokračuje, nie je možné povedať, ako vysoko náklady by mohli ísť. Práve teraz je to minca č. 24, ktorá propaguje top stránky na Coinmarketcap.com.

Bitcoinové súkromné ​​peňaženky

Existuje niekoľko možností, ako odložiť svoje Bitcoinový súkromný. Prvá je peňaženka s úplným rozbočovačom, ktorá funguje so systémami Windows, Linux a Mac OS. Pre každý z vyššie uvedených pracovných rámcov je navyše k dispozícii peňaženka Electrum. Pre väčšiu bezpečnosť by ste si mohli vytvoriť papierovú peňaženku na uloženie bitcoinu Private a v súčasnosti sa vyvíja aj verzia Coinomi peňaženky pre iOS..

Bitcoinová súkromná sieť

Bitcoin Private má niekoľko pozoruhodných vlastností, ktoré ho odlišujú od rôznych coinov a navyše od jeho predchodcov. Zahŕňajú: Proof-of-Work (EquiHash), jednoduché a chránené výmeny, program úmyselného viazania bagrov a správu dotácií pokladnice.

Potvrdenie práce: Equihash

Je zaujímavé, že pri bitcoine používa spoločnosť Bitcoin Private Equihash Výpočet dokladu o práci. To je v protiklade k ťažbe bitcoinov pomocou ASIC, ktoré je ťažšie obstarať a ktoré podnietili centralizáciu ťažby bitcoinov. Decentralizácia je kľúčom k pozoruhodnejšej demokratizácii blockchainu, zníženému nebezpečenstvu útoku a výberu peňazí tak spravodlivo, ako by sa dalo primerane očakávať..

Jednoduché a chránené transakcie

Priame výmeny majú vstup, výnos, súčet a značku. Chránené výmeny sú opäť nespochybniteľné, ale pre cudzincov nepochopiteľné. Pri využívaní týchto búrz sa používa konkrétny výpočet odolný voči nule, ktorý sa nazýva zk-SNARKS, aby sa zaručila poctivosť rámca..

Dobrovoľný program baníka

Bitcoinový súkromný je zaujímavý tým, že spustil pokladnicu pred tým, ako vyrazil s 50 000 ZClassic na rozvetvenie do BTCP. Toto malo byť použité na rozvoj a reklamné účely.

Prečítajte si tiež: Znižujúca sa hodnota bitcoínu.