Predikcia ceny siacoinu 2020, 2025, 2018

Register článku

1. Úvod

2. Čo je to Siacoin (SC)?

3. Predpoveď ceny siacoinu (SC) podľa trhu

4. Predpoveď ceny Siacoinu od spoločnosti Coinnounce

  • Predikcia ceny siacoinu 2020
  • Predikcia ceny siacoinu 2025
  • Predikcia ceny siacoinu 2018

5. Často kladené otázky (FAQ)

6. Záver

Úvod

Siacoin, ktorý bol uvedený na trh 7. júna 2015, bol projekt, ktorého myšlienka bola koncipovaná na HackMIT 2013. Myšlienkou vytvorenia tohto projektu bolo využiť kapacitu blockchainu na poskytovanie distribuované siete a bezpečne dosiahnuť konsenzus. Tieto inteligentné zmluvy sú zabezpečené a šifrované a prenos údajov prebieha bez akéhokoľvek zasahovania tretích strán.

David Vorick a Luke Champine boli tvorcami projektu a pracovali v spoločnosti Nebulous Inc., ktorá bola startupom z Bostonu.. Sia je platforma, ktorá poskytuje súkromné, decentralizované a distribuované cloudové úložisko za nižšie ceny v porovnaní s inými konkurentmi.

Poznámka: Siacoin pomohol pri znižovaní nákladov na cloudové úložisko pre používateľov zavedením tohto nového procesu „prenájmu“ nepoužitého pevného disku iného používateľa. Mnoho ľudí nazýva Siacoin ako „Airbnb pevných diskov.

V súčasnej dobe sa Siacoin obchoduje za 0,00201 USD so silným odporom za 0,00218 USD a okamžitá podpora je k dispozícii za 0,00182 USD. Prijatie Siacoinu sa pomaly zvyšuje, pretože cenová kryptomena začala stúpať v grafoch a napredovať. Má trhový strop 85 484 575 dolárov a mince bola za posledných 24 hodín svedkom nárastu o 3,44%. V grafe je prítomný na 60. mieste a pohybuje sa nahor.

Čo je to Siacoin (SC)?

Decentralizovaná platforma založená na blockchaine, Sia je platforma cloudového úložiska, ktorá umožňuje používateľom prenajať nevyužitý úložný priestor na pevnom disku iných ľudí na ukladanie údajov. Platforma rozdeľuje údaje, šifruje ich a potom sú distribuované v decentralizovanej sieti. Siacoin je natívna kryptomena platformy ktorý pomáha pri fungovaní a napájaní Siacoinu.

Sia zmenila spôsob fungovania platforiem cloudového úložiska, pretože ide o decentralizovanú platformu; to znamená, že ktokoľvek si môže prenajať svoje pevné disky pre iných používateľov, aby ich mohli ukladať a zarábať na nich. The uložené údaje sú šifrované, a vlastník údajov má kľúče na prístup k nim, vďaka čomu je platforma úplne bezpečná a súkromná.

Výhody Sia:

  • súkromné ​​úložisko využívajúce šifrovanie dát
  • cenovo dostupnejšie v porovnaní so štandardnými službami cloudového úložiska
  • open-source platforma pomáha vývojárom vytvárať ďalšie aplikácie na rozhraní Sia API

Predpoveď ceny siacoinov podľa trhu

1. Obchodovanie so zvieratami

Tento web predpovedajúci cenu kryptomeny predpovedal, že cena Siacoin môže do konca roku 2019 dosiahnuť 0,02 dolára. Predpoveď je optimistická, ale realistická.

2. Investor do peňaženky

Wallet Investor je jednou z mála platforiem, ktoré majú skutočné a realistické predpovede cien kryptomien. Predpovedali, že cena by do konca roka 2019 mohla dosiahnuť 0,0426 USD, a môže sa zvýšiť na 0,0500 USD.

3. Kryptomena

Crypto Ground predpovedalo, že cena SC by mohla prejsť býčím trendom a dosiahnuť úroveň 0,0027 dolára do konca roku 2019. Ďalej dodali, že v najbližších piatich rokoch bude cena by mohla dosiahnuť 0,0476 dolára.

4. Krypto hodnotenie

Iná webová stránka známa ako Crypto Rating predpovedala, že cena za Siacoin môže do konca roku 2019 dosiahnuť 0,00452 dolára, ktorá je najbližšia k súčasnej trhovej cene.

5. Cena digitálnych bitcoinov

Táto platforma na predpovedanie cien poskytla predpoveď, na ktorú sa cena vzťahuje SC môže do konca roka 2019 dosiahnuť 0,00364 USD. Platforma je bývala s predikciami aj na zvyšok rokov.

Predpoveď ceny siacoinu od spoločnosti Coinnounce

Predikcia ceny kryptomeny je vecou kombinovania predchádzajúcich trendov so súčasnou situáciou na trhu a nájdenia priemerného scenára mince. Predpovedanie presnej hodnoty mince nie je možné a môže sa líšiť v závislosti od trhových podmienok.

Predikcia ceny siacoinu 2020

Trh so siacoinmi opäť získava, pretože cena zaznamenala v grafoch mierne rastúce trendy. Objem obchodu sa zvyšuje, rovnako ako trh, a obchodníci kladne hodnotia kryptomenu.

Odhaduje sa, že cena sa bude časom zvyšovať, pretože adopcia trhu sa bude zvyšovať. Do konca roka 2020 by sa cena mohla dostať na úroveň 0,00600-0,00700 USD.

Poznámka: Sia bola uvedená ako sľubná platforma a spoločnosť začala spolupracovať s dlhodobý cieľ stať sa chrbticou úložnej vrstvy internetu.

Predikcia ceny siacoinu 2025

Býčí predpovede v priebehu rokov ukázali obrovské zmeny v kryptomene a spôsobe, akým funguje. Aj v nasledujúcich rokoch prejde kryptomena niekoľkými zmenami, pretože naďalej stúpa v rebríčkoch podľa svojho trhového stropu.

S rastúcim trendom na trhu s altcoinmi, naši analytici predpovedali, že cena môže ísť ďalej a dosiahnuť úrovne 0,060-0,500 dolára do roku 2025. V prípade rozsiahlych zmien a adopcie je možné, že cena presiahne 1 dolár.

Poznámka: Keďže je platforma decentralizovaná, hostitelia v sieti Sia si môžu určiť svoje vlastné ceny za prenájom úložiska pevných diskov.

Predikcia ceny siacoinu 2018

Siacoin, ktorý bol spustený pred štyrmi rokmi, si v prvých rokoch počínal dobre, pretože trh zaznamenal obrovský nárast objemu obchodov. Zvýšenie ceny v predchádzajúcom roku dávalo trhu veľké nádeje na rok 2018. Predpovedalo sa, že cena sa do konca roku 2018 dostane na úroveň 0,0500 a 0,0600 dolára.

Nárast bol však krátkodobý, pretože cena začala klesať a do konca roku 2018 dosiahla úrovne 0,00301 dolára. Tento medvedí trend v grafoch viedol k zníženiu obchodu na trhu.

Poznámka: Počiatočná odmena za ťažba bloku bola 300 000 siacoinov, a do roku 2023 sa zníži až na 30 000.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Koľko siacoinov je?

Siacoin nemá žiadny limit ponuky a v októbri 2019 je v obehu približne 41 miliárd siacoinov.

2. Je Siacoin dobrou investíciou?

V závislosti od predpovedí cien a trendov na trhu môže byť považovaná za dobrú investíciu pre dlhodobejšie, pretože cena rastie.

3. Akú peňaženku použiť pre Siacoin?

Na uloženie Siacoinu budete musieť použiť jednu z ich peňaženiek, ktoré sú k dispozícii na platforme. V súčasnej dobe podporujú stolné peňaženky Linux, Mac a PC.

4. Odkiaľ môžeme kúpiť Siacoin?

Siacoin je k dispozícii na niekoľkých známych burzách, ako sú Bittrex a HitBTC.

5. Môžeme ťažiť Siacoin a ako?

Áno. Siacoin je možné ťažiť pomocou GPU a ťažobných súprav ASIC, ale odporúča sa nepoužívať GPU.

6. Kedy bol spustený Siacoin?

Siacoin bol spustený 7. júna 2015. David Vorick a Luke Champine sú tvorcami platformy a jej kryptomeny.

Záver

S dlhodobým cieľom spoločnosti stať sa chrbticou úložných vrstiev pre celý internet, Sia je decentralizovaná platforma cloudového úložiska to je tu na pobyt. Siacoin tiež zaznamenal širšiu mieru adopcie a trh si kladne hodnotí jeho hodnotu aj v nasledujúcich rokoch.