Najlepších 20 youtuberov z oblasti kryptomeny

Odkedy sa kryptomena stala hlavným prúdom, stále viac ľudí sa snaží na to prísť. Upútala pozornosť ľudí z robotníckej triedy, ktorí majú len málo alebo žiadne znalosti o kryptomene. Takže kde inde sa dá dozvedieť niečo, čo nepoznáte, ako o Youtube. Na Youtube je niekoľko videí, ktoré hlboko vysvetľujú rôzne aspekty kryptosveta. Pretože ľudia chcú vedieť viac a viac o kryptomene, umožnilo to odborníkom alebo ľuďom, ktorí majú slušné znalosti o tejto téme, založiť si vlastné kanály Youtube. Kryptomenové youtubery nie sú obmedzené iba na to, aby poskytovali základné informácie o tejto téme; pomáhajú aj ľuďom, ktorí sa aktívne zúčastňujú na výmene. Aby som vám pomohol v roku 2019 sme uviedli zoznam 20 najlepších youtuberov z oblasti kryptomien.

1. Krypto denne.

Crypto Daily sa k youtube pripojilo v roku 2014 a v súčasnosti má 140 000 predplatiteľov. Krypto denné videá poskytujú veľmi zábavným spôsobom analýzu kryptomeny. Jeho videá zaisťujú, že sa nikdy nebudete nudiť. Ak máte radi sarkazmus a chcete sledovať, čo sa deje v kryptosvete, odporúčame vám to vyskúšať kanál.

2. Pomlčka údajov

Nicholas MertenNicholas Merten

Data Dash je pravdepodobne najsledovanejším kryptomenovým kanálom YouTube. Nicholas Merten prevádzkuje tento kanál, je analytikom údajov, ktorý sa stal kryptobistom. Vďaka svojim skúsenostiam zo skutočného sveta poskytuje prospešné informácie ľuďom, ktorí sa aktívne zúčastňujú na kryptoburze. Táto kryptomena YouTuber sa k platforme pripojila v roku 2017 a v súčasnosti má 318 000 predplatiteľov s celkovým počtom 20 miliónov zobrazení. Ak chcete poznať trend a hĺbkovú analýzu kryptomeny, pozrite sa na tento kanál tu.

3. Crypto Lark

Novozélandská kryptomena Youtuber má 100 000 predplatiteľov s celkovým počtom 8 miliónov zobrazení. Tento kanál poskytuje základné informácie o kryptomene až po podrobné informácie o cene. Crypto Lark tiež robí videá, kde predpovedá budúcu mieru rôznych kryptomien. Pomáha ľuďom, ktorí sú aktívni obchodníci. Pozrite sa na tento kanál tu.

4. Suppoman

Ak sa chcete dozvedieť o trhu s kryptomenami zábavným a zrozumiteľným spôsobom, pozrite sa na túto kryptomenu, ktorú ste, Tuber. Tento kanál pomáha divákom naučiť sa obchodovať a investovať v rôznych kryptomenách. Týždenne sa nahráva technická analýza a analýza mincí & ICO analýza. Pozrite sa na tento kanál tu.

5. Chriss Dunn

Chriss DunnChriss Dunn

Táto kryptomena You Tuber jednoducho tvrdí, že vás naučí techniky, ktoré vám pomôžu zveľaďovať svoje bohatstvo. Jeho videá je ľahké sledovať s jasnými a stručnými informáciami, ktoré potrebujete, aby ste sa mohli kvalifikovane rozhodnúť o svojej ďalšej investícii. Pozrite sa na tento kanál tu.

6. TIPY CRYPTO

Jediná ženská kryptomena Youtuber v zozname sa k platforme pripojila na dva roky. Crypto Tips nahráva časté videá o analýze rôznych coinov a rozhovory s odborníkmi z priemyslu, aby divákom poskytli informácie o kryptosvete. Pozrite sa na túto kryptomenu Youtuber.

7. CRYPTO ORACLE

Táto mladá kryptomena Youtuber poskytuje hĺbkovú analýzu trhu spolu s kontrolou grafov a pomáha divákom, čo v nich majú hľadať. Tiež nahráva videá pre začiatočníkov a pomáha im porozumieť trhu. Tento kanál odporúčame, ak hľadáte hĺbkovú analýzu kryptotrhu. Pozrite sa na tento kanál tu.

8. IVAN NA TECH

Ivan je softvérový vývojár zo Švédska a je tiež medzinárodným rečníkom blockchainu. Tento kanál je viac o technickej stránke kryptomeny. Ak máte záujem o technológiu blockchainu a jej budúcnosť, odporúčame vám pozrieť sa na ňu Ivan na tech.

9. CRYPT0

Crytp0 denne nahráva videá, aby sa podelil o svoj názor na krypto správy a trendy. Ak sa chcete neustále informovať o krypto priestore, tento kanál YouTube pre kryptomeny je pre vás to pravé. V súčasnosti má tento kanál 120 000 predplatiteľov s viac ako 11 70 000 zhliadnutiami. Pozrite sa na tento kanál tu.

10. MINISTERSTVO MINCÍ

Tento kanál YouTube pre kryptomeny, ktorý začal pred dvoma rokmi, má viac ako 110 000 predplatiteľov so 6 600 000 zhliadnutiami. Tento kanál sa zameriava na obchodovanie s kryptom a poskytuje hĺbkovú analýzu trhu a predpovede fluktuácií. Spolu s kanálom YouTube má aj podcasty na iTunes, ktoré môžete počúvať. Pozrite sa na tento kanál tu.

11. Svetová kryptosieť

Tento kanál YouTube pre kryptomeny nahráva týždenne videá, v ktorých odborníci na kryptomeny a vývojári blockchainu zvažujú svoje názory na denné správy o kryptomenách a krypto priestor všeobecne. Hostiteľom tohto kanála je Jeffrey Jones. Tento kanál tiež vysiela živé prenosy, kde diskutujú o rôznych veciach týkajúcich sa kryptomeny. Pozrite sa na tento kanál tu.

12. Digitálne zlato

Tento kanál sa zameriava na ťažbu a jeho technický aspekt. Tento kanál prostredníctvom živého vysielania učí o ťažbe bitcoinov a ďalších technológiách blockchainu. Digital Gold tiež nahráva videá, kde hovoria o budúcnosti technológie blockchain a nadchádzajúcich altcoinov. Ak chcete poznať technologickú stránku krypto sveta, pozrite sa na to kanál.

13. CrushTheStreet

Tento kanál je pre vás, ak to s investovaním peňazí v kryptomene myslíte vážne. Hostiteľ kanála diskutuje o rôznych nekonvenčných spôsoboch investovania do rôznych kryptomien na akumuláciu bohatstva. Hostiteľ tiež robí rozhovory s rôznymi odborníkmi, kde diskutujú o vplyve a vplyve kryptomeny. Pozrite sa na tento kanál tu.

14. Ameer Rosic

Ameer RosicAmeer Rosic

Hostiteľ Ameer Rosic je sériový podnikateľ, marketingový expert, investor, blockchain evanjelista a kryptoinfluent. Hovoril o investovaní do kryptomien na rôznych medzinárodných fórach. Má schopnosť prinútiť vás porozumieť aj tým najtechnickejším aspektom v jednoduchom jazyku. Ak ste začiatočník, pozrite sa na jeho špeciálny zoznam skladieb určený začínajúcim investorom. S Ameer Rosic ste v bezpečných rukách, najmä ak sa s kryptosvetom len zoznamujete. Pozrite sa na tento kanál tu.

15. Správny obchodník

Matthey je hostiteľom tohto kanála YouTube pre kryptomeny. Predpovedá trh spolu s technickou analýzou rôznych altcoinov. Jeho názory pomáhajú divákom porozumieť rôznym aspektom, stratégiám a konceptom obklopujúcim finančné trhy. Ak to s obchodovaním myslíte vážne, odporúčame vám to skontrolovať kanál.

16. Chlapi Chart

Tento kanál sa zameriava na technológie blockchainu a trendy v odvetví blockchainu. Hostiteľ tohto kanála tiež nahráva videá o tom, kde diskutuje o obchodovaní a grafoch a pomáha svojim divákom prijímať vzdelané rozhodnutia o svojich investíciách do kryptomien. Pozrite sa na tento kanál tu.

17. Krypto hedž

Tento kanál YouTube pre kryptomeny sa zameriava na obchodovanie a je to najlepší kanál pre vás začiatočníkov. Najlepšie na tomto kanáli je, že hostiteľ počas živého vysielania obchoduje s kryptomenou. Napriek tomu, že je mladý, hostiteľ dlhodobo obchoduje s kryptomenami Ak hľadáte obchodné videá, tento kanál je pre vás. Pozrite sa na tento kanál tu.

18. Arcane Bear

Tijo je hostiteľom tohto kanála uprostred džungle v Kostarike. Tijo precestovalo celý svet a stretlo mnoho priemyselných gigantov. Týždenne nahráva videá o obchodovaní a budúcej technológii blockchainu. Pozrite sa na tento kanál tu.

19. CryptoBud

Tento kanál YouTube pre kryptomeny pokrýva rôzne aspekty sveta kryptomien, vrátane obchodovania, rozhovorov, ICO, analýzy trhu a najnovších správ vo svete kryptomien. Ak sa chcete dozvedieť viac o ICO a pripravovaných altcoinoch, tento kanál je pre vás. Pozrite sa na tento kanál tu.

20. Kryptomena Doug Polk

Doug PolkDoug Polk

V neposlednom rade je na našom zozname Doug Polk, Doug je spolu s aktívnym investorom do kryptomien aj profesionálnym pokrovým hráčom. Vo svojich videách diskutuje o denných správach a dianí v kryptopriestore. Prináša svoje skúsenosti s pokrom, aby určil rizikový faktor, ktorý môže byť osviežujúce sledovať. Jeho videá sú dostatočne zábavné, vďaka čomu sa budete stále vracať. Pozrite sa na tento kanál tu.

Týchto 20 kryptomenových youtuberov si získava veľkú pozornosť, pretože sa stále viac ľudí pokúša vstúpiť do kryptosveta. Keďže krypto priestor stále viac kryptomien rastie, objavia sa influenceri a nadšenci, ktorí pomôžu rozvoju priemyslu. Odteraz tieto Crypto YouTubery stačia na to, aby vám pomohli naštartovať vašu cestu v tomto svete alebo aby ste sa stali lepším investorom.