Analýza: Kto používa bitcoiny a blockchain, júl 2019

Bitcoin sa ukázal ako hlavná veľmoc kryptomeny a zaznamenal obrovský nárast počtu používateľov. V priebehu rokov ľudia začali hľadať nové spôsoby použitia bitcoinov a bolo to pre nich úspešné a nápomocné.

Bitcoin bol pôvodne predstavený ako investičná príležitosť pre ľudí, aby mohli svoje zárobky čo najlepšie využiť. Ale v priebehu rokov so zavedením nových krypto peňaženiek a webových stránok a flexibilných platobných režimov sa bitcoin používal na platby obchodníkom aj ľuďom z osobných dôvodov..

Jednu vec používajú všetci

Bitcoiny, ktoré sú ľahko použiteľné a dostupné pre každého, majú užívateľskú základňu od ľudí vo veku 18 až 19 rokov a siahajú až po dospelých vo veku 65 a viac rokov. Videli sme, že veľa ľudí začalo používať bitcoin na rôzne účely, a sú to študenti, ktorí ušetrili alebo ľudia, ktorí zarábajú.

Títo ľudia to považujú za lepšie využitie a investovanie svojich peňazí v porovnaní s investovaním v iných oblastiach. Všetky peňaženky a weby pre kryptomeny im uľahčujú sledovať ich investície a spravovať ich na jednom mieste..

Trend investovania ukazuje rôzne štatistiky a hovorí nám o percente ľudí v konkrétnej vekovej skupine, ktorí sa zapájajú do investovania kryptomien.

Aby bol veľký, keď je mladý!

Zdroj: coin.dance

Ľudia vo veku od 18 do 24 rokov tvorili asi 9,34% celého investičného trhu. Toto je veková skupina mladých a bystrých myslí, ktorí si začínajú uvedomovať nové veci vo svete a chcú do nich investovať, aby lepšie porozumeli faktoru rizika a zisku..

Jeden taký mladý génius, ktorý to urobil veľkým investovaním do bitcoinu, je Erik Finman. Začínal vo veku 12 rokov a teraz vlastní 401 bitcoinov alebo viac ako 4,4 milióna dolárov.

Títo ľudia investujú do takýchto vecí, pretože sú mladí investori a chcú si urobiť chuť na investorskom trhu a porozumieť tomu, ako veci fungujú. Takíto mladí ľudia, takže idú po alternatívach, ktoré sú lacnejšie, ale majú rovnakú alebo lepšiu návratnosť investícií.

Oportunisti

Keď prejdeme k vekovej skupine 25-34 rokov, je to veková skupina, ktorá má s podielom 47,95%najvýznamnejšiu úlohu na investičnom trhu. Dôvodom je, že už nejaký čas zarábajú a šetria.

Ľudia v tejto vekovej skupine vždy hľadajú príležitosti, ktoré by im mohli pomôcť bezpečne investovať svoje ťažko zarobené peniaze a získať výnosy, ktoré im môžu pomôcť splniť ich budúce ciele a pomôcť im dosiahnuť ich rýchlejšie..

Podobne sú to ľudia vo vekovej skupine 35 až 44 rokov, ktorí hľadajú investíciu na využitie svojich peňazí, alebo sú to investori, ktorí plánujú obrovské investície s cieľom dosiahnuť viac peňažných výhod. Majú podiel 28,33% v bitcoínovej komunite, druhý najvyšší zo všetkých.

Do tejto vekovej skupiny patria aj niektorí obchodníci, ktorí používajú bitcoin ako platformu na uskutočňovanie platieb alebo prijímanie platieb kvôli jednoduchému podnikaniu v iných krajinách. Toto je rýchly a bezpečný spôsob, ako môžu obchodníci udržiavať zostatky čisté.

Barry Silbert

Takýmto príkladom investora do kryptomeny je Barry Silbert, ktorý má kryptomenu v hodnote viac ako 400 miliónov dolárov. Na Wall Street je známy tým, že vybudoval platformu s názvom Second Market, ktorá bola vytvorená s cieľom pomôcť pri obchode s tými aktívami, s ktorými sa ťažko obchodovalo..

Čas na nové smeny!

Ďalej sa dostávame k vekovej skupine 45-54 rokov, ktorá tvorí 9,6% v komunite. Ľudia v tejto vekovej skupine investovali do bitcoinov kvôli správam, ktoré vidia a ako sú výmenné kurzy.

Blythe Masters

Blythe Masters je vynikajúcim príkladom toho, ako ženy prejavili záujem o svet kryptomien. V súčasnosti pracuje ako generálna riaditeľka spoločnosti J. P. Morgan Chase & Co.

Teraz sa dostávame k starším vekovým skupinám od 55 rokov. Skutočnosť, že si títo ľudia uvedomujú bitcoiny a investujú do nich, je obrovským úspechom. Táto veková skupina tvorí celkovo 4,77% komunity bitcoinov, čo je nárast oproti minulosti.

Medzi ľudí tohto veku patria ľudia, ktorí sú ochotní investovať svoje peniaze do oddelenia vývoja technológií a blockchainu.

Vek je len číslo, keď máte motiváciu!

Tim Draper v novembri 2017

Skvelým príkladom je Tim Draper, rizikový kapitalista prejavil záujem o bitcoiny a v roku 2014 kúpil väčšinu 30 000 BTC. Teraz ich hodnota presahuje 100 miliónov dolárov. V roku 2014 kúpil rovnaké mince za niečo viac ako 18 miliónov dolárov a táto investícia sa mu skvele vyplatila.

Stáva sa to aj ženským svetom!

Bitcoinová komunita je vždy svedkom niečoho nového a v posledných štatistikách sa zvyšuje počet žien, ktoré sa zúčastňujú sveta bitcoinov..

Zdroj: coin.dance

Štatistiky ukazujú, že na trhu je asi 9,91% žien v porovnaní s 90,09% mužov. Je tu obrovský rozdiel, ale záujem žien o to ukazuje dobrú budúcnosť pre všetkých, rovnako ako pre bitcoin.

Niekedy prehráte, niekedy vyhráte.

Sú chvíle, keď sa ľudia, bohužiaľ, pomýlia a jeden taký incident sa stal s britskou speváčkou Lily Allen. V roku 2009 Allenovi ponúkli tisíce bitcoinov na koncert pre online virtuálny svet Second Life, San Fransico..

Lily Allen

Ponuku odmietol slovami „akoby“, pretože bitcoin bol vtedy nový koncept. V roku 2014 dosiahla hodnota týchto ponúkaných mincí 20 -násobok čistej hodnoty Lily Allen. Pripustila chybu a označila sa za idiota tým, že použila hashtag #idiot a zverejnila ho na Twitteri.

Existujú však ženy, ktoré za tie roky pochopili hodnotu kryptomien a svet blockchainov a urobili vo svojom odbore vplyv. Jillian Godsil je jednou z takých žien v krypto a blockchainovom svete.

Jillian Godsil

Jillian spoluzakladala Blockleaders.io s Davidom Atkinsonom. Dostáva sa na zoznam 50 najlepších svetových žien v oblasti blockchainu, známych aj ako kryptomena. Minulý rok sa Jillian dostala do užšieho výberu dvoch ocenení žien roka v Írsku.

Čelila viacerým životným ťažkostiam, zdvihla sa a vrátila sa do hry. Teraz cestuje po svete, aby hovorila na blockchainových konferenciách a pomohla ľuďom pochopiť dôležitosť blockchainu.

Teraz je tvoj čas!

Bitcoin sa od svojho uvedenia na trh stal jednou z najznámejších a najdôveryhodnejších kryptomien a užívateľská základňa sa stále viac a viac rozrastala. Ako ukázali štatistiky, ľudia všetkých vekových skupín sú zvedaví na svet kryptomien a pokúšajú sa byť súčasťou komunity..

Vidieť rast kultúra kryptomeny, a akceptovanie po celom svete na rôzne použitia, existuje šanca, že sa svet zmení na kryptomeny a bude ich používať. Investovanie do kryptomeny môže byť riskantné, ale stojí za to ho vyskúšať.

Ak sa vám článok páčil, dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch.