BiggBang Coworking Chandigarh – Prečo je to najlepší coworkingový priestor pre startupy a blockchainové spoločnosti v Indii?

Hackovanie údajov je v dnešnej dobe veľmi rozšírené. Niekoľko odvetví blockchainu sa snaží všemožne zabrániť takýmto udalostiam. Tu teda vzniká problém, ktorý by mohol byť najlepším coworkingovým priestorom na prácu? 

Odpoveď je – BiggBang.

BiggBang je perfektný coworkingový priestor pre váš startup alebo blockchainová spoločnosť v Indii. Nachádza sa v Tricity – Chandigarh, Mohali a Panchkula, získate prístup k najlepšiemu a najbližšiemu vybaveniu vo vašom okolí. 

Čo ešte? BiggBang vám ponúka vysokorýchlostné pripojenie na internet, dostatok parkovacieho miesta, kaviareň, ktorá vám pomôže s polnočnou chuťou pri práci, priestor na akcie, zasadačky, súkromné ​​kancelárie, nápoje zdarma a čo iné? Znie to fantasticky, správne?

Ako sme už spomenuli, BiggBang je ideálny pre vašu spoločnosť Blockchain. Chcete vedieť prečo? Najprv sa pozrime na to, čo je blockchain? 

Čo je to Blockchain v jednoduchosti? 

V dnešnej dobe, keď sú transakcie kryptomien a bitcoinov veľmi populárne, prichádza Blockchain na pomoc.

Blockchain je systém na zaznamenávanie informácií spôsobom, ktorý sťažuje alebo znemožňuje úpravu, hackovanie alebo podvádzanie systému..

Blockchain je vlastne digitálna kniha duplicitných transakcií a distribúcií v sieti počítačových programov na blockchaine. Každý blok v systéme obsahuje niekoľko transakcií a vždy, keď sa v blockchaine vyskytne nová transakcia, do denníka každého účastníka sa pridá záznam o tejto transakcii. Databáza pridelená väčšine pozícií zainteresovaných strán je známa ako Distributed Ledger Technology (DLT).

Prečo je blockchain dôležitý?? 

1. Poskytuje bezpečnosť

Bezpečnosť je vážnym problémom všetkých typov online aktivít. Kradnutých informácií je veľa a údaje sú v tomto digitálnom svete zlomené. Blockchain ponúka veľmi vysokú úroveň zabezpečenia, vďaka ktorej je náročné zlomiť kohokoľvek kvôli štandardu blockchainu.

2. Zvýšiť finančnú efektívnosť

Žiadne zapojenie tretích strán do technológie blockchain. Preto šetrí mnoho nákladov na mediátora a všetky transakcie prebiehajú priamo z človeka na človeka. V tradičnom bankovom systéme je cena vyššia ako spracovanie finančných transakcií. Banky a spoločnosti môžu pomocou technológie blockchain zvýšiť svoju ekonomickú výkonnosť.

3. Chráni vašu firmu pred podvodmi

Vďaka vysokej transparentnosti transakcií v technológii blockchain je možné akékoľvek podvody ľahko identifikovať. Akýkoľvek podvod v knihe s otvoreným zdrojovým kódom Blockchain preto nemôže zostať skrytý a firmy zostanú chránené pred podvodmi.

4. Žiadna transakcia medzi

Neexistuje žiadna šanca akéhokoľvek sprostredkovateľa alebo arbitra v technológii blockchain pri akýchkoľvek transakciách, ako sú digitálne platby, poistné udalosti, správa majetku, obchodovanie s akciami, register nehnuteľností a mnoho ďalších..

5. Veľké úspory

Odhaduje sa, že po prijatí technológie blockchain sa do roku 2025 ušetrí viac ako 100- 150 miliárd dolárov. Pomôže to znížiť náklady na osobné náklady, podporné pracovné náklady, prevádzkové náklady, náklady na IT, náklady na údaje a údaje a mnoho ďalších. Znižuje tiež náklady na falšované a falšované výrobky.

Ako je BiggBang najlepší pre spoločnosti Blockchain v Indii?

Coworkingový priemysel začal upevňovať aplikáciu blockchain prostredníctvom vzdelávania, zjednodušovania, spolupráce a výstavby. Ako ďaleko a ako ďaleko môžu byť manažéri schopní dosiahnuť široké využitie medzi zamestnancami manažmentu transakcií? 

Je príznačné, že hnutie blockchainu zrejme zahŕňa iný presun zamerania z „verejného environmentálneho prostredia“ na robustnú „technologickú infraštruktúru“, ktorá si vyžaduje podporu podnikových, vládnych a inštitucionálnych organizácií.. 

Vďaka histórii prevádzky a inovácií zameraných na technológie stále uvidíme, či operátori jedného dňa naplno využijú najpokročilejšiu technológiu dneška-najvyššiu v poradí poradia efektívnych služieb..

BiggBang je perfektný coworkingový priestor pre vašu spoločnosť Blockchain, pretože poskytuje dokonalú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, komunitu, podnikanie a oveľa viac.

Funkcie, vďaka ktorým je BiggBang ideálny pre vašu spoločnosť Blockchain:

 • Vysokorýchlostné internetové pripojenie.
 • Perfektné počítačové stanice.
 • Tlač a stacionárne.
 • Súkromné ​​priestory, kancelárske priestory, zasadacie miestnosti.
 • Nápoje zadarmo.
 • Dostatok parkovacieho miesta.
 • Horúce stoly.
 • Personalizované pracovné priestory.
 • Zabezpečený a bezpečný biometrický prístup.
 • Odpočívadlo.

A tak ďalej…

Prečo teda nepracovať s BiggBang a posunúť svoju blockchainovú spoločnosť na novú úroveň?

Máme niečo viac … ak ste startup a hľadáte coworkingový priestor, potom BiggBang môže byť vašim jediným miestom..

Vznik startupov v dnešnej dobe

India potrebuje 10 miliónov pracovných miest ročne a globálne údaje ukazujú, že nové pracovné miesta v akejkoľvek krajine vytvárajú začínajúce podniky, nie veľké podniky. Inovácia je tiež centrom inovácií a skvelým spôsobom, ako zlepšiť vytváranie pracovných miest v ekonomike.

Najdôležitejší je však technologický pokrok, ktorý krajine prinášajú. Implementácia zahŕňa riešenie nových technológií, ktoré sú často na úplnom konci reťazca pridanej hodnoty.

S nástupom nárastu sa India môže snažiť byť globálnym lídrom v kvalifikovanej pracovnej sile a nielen miestom na poskytovanie lacných IT služieb..

Prinášanie novej konkurenčnej sily do ekonomického systému – Začínajúce spoločnosti sú najúčinnejšími ekonomickými organizáciami na trhu, pretože poskytujú konkurencieschopnú a konkurencieschopnú silu v každom ekonomickom systéme..

To znamená, že ekonomika zostáva zdravá, vitálna a aktívna, zatiaľ čo pre jednotlivé spoločnosti je ťažké spať sebavedomo. Začiatok podnikania je zásadný, pretože prináša inovácie, inovácie a konkurencieschopnú silu do podnikateľského prostredia.

Najčastejšie uvádzanými funkciami začínajúcich spoločností je najskôr vyhodnotenie rôznych obchodných modelov, aby sa našli tie pravé pre trh. Tento znepokojujúci prístup nie je možný u veľkých spoločností s viacerými zainteresovanými stranami, na ktoré môžu reagovať. Ako spoločnosti rastú, podliehajú túžbe riadiť a akcionári chcú mať možnosť vyjadriť sa k svojim rozhodnutiam.

Ako startup sa zbavíte toho neporiadku, čo spôsobí, že štart bude rušivý a rýchly. Startupy pracujú v prostredí zmeny technológie a snažia sa maximalizovať zisky inováciami. To vedie k spätnej a doprednej komunikácii, ktorá podporuje proces hospodárskeho rozvoja krajiny.

Pôsobia ako agenti zmeny, čo vedie k sérii reakcií. Akonáhle je podnik založený, začína sa proces industrializácie. To vytvorí dopyt po najrozmanitejších jednotkách a povedie k vytvoreniu vesmíru v dôsledku zvýšeného dopytu a vytvárania ďalších a ďalších jednotiek.

Súvisiace články: Ako BiggBang pomáha startupom v oblasti Chandigarh, Mohali a Panchkula.

Ako je BiggBang ideálny pre vaše spustenie?

Ale s dobrým štartom je jediná myšlienka nesprávna. Jeho implementácia je potrebná. Existuje mnoho krokov, ako je nábor zamestnancov, správa nákladov, nájdenie miesta/kancelárie, v ktorej by ste pracovali, atď.…

Každý krok vyžaduje správny plán a funkciu. Ale tu sa budeme rozprávať o kancelárskych priestoroch alebo pracovisku alebo pracovisku, bez ohľadu na to, ako by ste to chceli nazvať.

Nájdenie správneho miesta na prácu môže byť veľmi klamlivé. Pri každom uvedení na trh je pracovisko významné, pretože môže vytvoriť alebo narušiť imidž spoločnosti. Ak je pracovisko krásne a baví ho veľa, ľudia budú motivovaní pracovať, dosahovať veľké výšky.

Tu nastupuje BiggBang.

BiggBang sa neuveriteľne venuje indickým startupom a podnikateľom. Zistite viac o spolupráci s najlepšími podnikateľmi z Tricity – Chandigarh, Panchkula, Mohali. Rozmanitosť biodiverzity a podnikanie.

Môžete si vybrať zo štyroch typov pracovných priestorov-

 • Zdieľaný pracovný priestor
 • Súkromné ​​kancelárie
 • Konferenčné miestnosti
 • Priestory na spoločenské akcie

Toto bolo niekoľko postrehov o tom, ako je BiggBang najlepší pre vašu blockchainovú a začínajúcu spoločnosť. Dúfam, že to vyriešilo všetky vaše otázky. Veľa štastia!