Dôvody, prečo Ethereum Classic nemá budúcnosť.

Kategorizácia príčin pádu siete Ethereum Classic.

Prečo niektoré projekty kryptomeny zlyhávajú?

Existuje dostatok kryptomena dostupné na trhu, ale jediná z nich, prechádzajú semipermeabilnou membránou popularity a sú široko akceptované. Krypto transakcie súvisiace s kryptomenami sú nevratné, čo je hlavná medzera v nich a tiež prevaha bankový systém. Odhaduje sa tiež, že do kryptomena Po vyriešení tohto problému by bankový systém zostal nezmenený. Tiež bolo pozorované, že bez mnohých zásadných aplikácií dosahuje trhová kapitalizácia projektov miliardy dolárov, čo má tendenciu vytvárať nerovnováhu v spoločnosti. Keďže je do procesu zahrnutých príliš veľa špekulácií, pole je veľmi choré. Prečítajme si o Ethereum Classic a prečo si myslíme, že čoskoro zomrie.

Príčiny neobľúbenosti Ethereum Classic

V júli 2016 je ťažko vidlicový, Ethereum Classic sa prominentne používa na transakcie a tiež internet vecí. Bifurkácia Ethereum do originálu Ethereum Classic a novšie Ethereum viedlo k rozdielom v názore medzi členmi komunity a vývojármi. Ethereum Classic však zostalo pozadu a je priamym dôsledkom toho, že budúcnosť Ethereum Classic je tma. Nasleduje niekoľko objasnených dôvodov.

1. Vývoj a cestovná mapa Blockchain Ethereum Classic nezdá sa to byť pôsobivé, pretože vývojári v spoločnosti neustále meškajú pri plnení svojich sľubov. Toto je prvý a najdôležitejší dôvod zlá budúcnosť pre Ethereum Classic.

2. Vzhľadom na svoju menšiu popularitu a prijatie v Cryptoverse, projekt Blockchain dostáva neustále interferencie pre svetlú budúcnosť Ethereum Classic.

3. Ďalší významný dôvod pre budúci pokles Ethereum Classic je, že vývojári pôvodného Ethereum Blockchain prešli na Ethereum ale nie smerom Ethereum Classic. Preto bolo na novom podporovaných veľa aktualizácií Sieť ethereum nebol podporovaný Ethereum Classic.

4. Neustály vývoj originálu Ethereum Blockchain s jeho nedávnym prevodom z Doklad o práci do Dôkaz o podiele, vykresľovanie Ethereum Classic komunita, obrovské množstvo tlaku, pretože sústavne nedokážu držať krok s rastúcimi požiadavkami používateľov.

5. Je to tiež veľmi zovšeobecnený názor, že vidlice sú zvyčajne nezdravé pre vývoj kryptomena. Najlepším možným riešením počas slepej uličky je pokúsiť sa nájsť alternatívu na zmiernenie problému, namiesto toho, aby ste tvrdá vidlica. Budúcnosť Ethereum Classic by preto nebola skvelá Fiat.

6. Dokonca aj hashrate súboru Ethereum Classic Blockchain tvorí iba 20% kryptomeny. Tento problém je vzhľadom na príčinu veľmi neudržateľný budúcnosť pre Ethereum Classic pretože to by určite malo problémy s jeho rozšíreným prijatím.

7. Zdá sa, že dokonca aj skalní priaznivci stratili oheň, pretože budúcnosť Ethereum Classic je v ohrození. Podľa odborníkov sa odhaduje, že projekt sa nakoniec stratí, medzi stovkami ďalších kryptomena to sa pred tým stratilo. Priaznivci projektu podporujú, pretože už veľmi dlho neboli odblokované žiadne významné úspechy.

8. Napriek veľkému objemu obchodovania dostával projekt Blockchain od svojho spustenia z dôvodu nespočetných dôvodov prekážky. Trhové výkyvy mali tiež nepriaznivý vplyv na trhovú hodnotu spolu s budúcnosťou Ethereum Classic.

9. Blockchainový projekt vo svojej podstate neznamená veľký prípad finančného použitia, ale naopak, je zameraný na improvizáciu internetu vecí založeného na inteligentnej zmluve. Stručne povedané, kryptomena vyvinuté pre takéto aplikácie, by neberú ohľad na to, aby sa dostali bližšie k veľkým projektom, ktoré majú potenciál stať sa globálnymi menami.

Svetlejšia stránka Ethereum Classic

The Ethereum Classic taktiež hľadá vývoj, pretože sa pokúšajú implementovať riešenia vedľajšieho reťazca namiesto toho, aby začlenili Dôkaz o podiele mechanizmus konsenzu podobný mechanizmu Ethereum. Odborníci tiež predpovedajú, že ide o jeden druh implementácie programu Lightning Network, kde by rýchlosť transakcií dosiahla oblohu.

Naozaj Ethereum classic zlyhá?

Budúcnosť pre Ethereum Classic Komunita sa môže zdať veľmi vágna, ale je úplne isté, že budúcnosť celého trhu s kryptomenami smeruje k rozvoju. Podkladové Technológia blockchain je to, čo tvorí nosnú štruktúru pre celé fungovanie kryptomena aby sa stal bezproblémovým.