Hĺbka: Môže Ethereum prejsť na nulu?

Ethereum je z hľadiska trhovej kapitalizácie druhou najväčšou kryptomenou na svete.

Ethereum je milované kryptoburzami a uvádza sa v ňom väčšina krypto párov, viac ako akékoľvek iné mince, ale bitcoiny, a keďže v rovnakom decembrovom období narástlo až na takmer 1 400 dolárov – keď bitcoin dosiahol vrchol viac ako 20, 000 dolárov, je považovaný za cenný obchod.

Keďže Ethereum je z hľadiska trhovej hodnoty zásadne odlišné od bitcoinu, je ťažké určiť presnú budúcu cenu.

Spolutvorca spoločnosti Ethereum pre CNBC povedal, že očakáva úspech mince v roku 2019 na základe kapitálu rozvoja, ktorý sa zavádza do Ekologický ekosystém.

Je to Ethereum vs Bitcoin

Podľa spoločnosti ConsenSys, Ethereum dosahuje lepšie výsledky ako bitcoiny Aliancia ethereum, inteligentné zmluvy a ICO.

Dokonca aj Ethereum sa vyvinulo s najrýchlejším prieskumníkom EnjinX bez reklám bez reklám, ktorý by nepochybne sprístupnil ETH všeobecnému trhu..

Vitalik Buterin hovoril o budúcnosti škálovania ethereum na svojom podujatí TechCrunch Sessions Blockchain vo švajčiarskom „krypto údolí“ a uviedol, že dopyt po použití verejných blokových reťazcov je vysoký a je potrebné dosiahnuť stabilitu..

ICO, DApps v sieti Ethereum

Nové jednotky blockchainu uvedené na trh po zmenách siete nie sú v rozpore so starými blokmi informácií a môžu s nimi interagovať v rámci jedného mechanizmu.

Tím Vitalika Buterina mal tvrdú vidličku na resetovanie systému, vytiahnutie múdre ICO – súvisiace zmluvy a vrátiť ukradnuté peniaze vkladateľom.

Ether Zero je éterická vidlica navrhnutá na interakciu s DApps každý deň.

Vývojári začali hovoriť o novej verzii dátumu pevného hardvéru Ethereum v decembri 2017.

Cena etherea dosiahla svoje úplné minimum 14. júna, keď hodnota mince klesla na 1,91 USD.

Ethereum Classic a Ethereum

Ethereum Classic je kryptomena vytvorená kvôli nesúhlasu s tým, ako bolo pôvodné Ethereum vedené.

Dnes je cena ETH oveľa vyššia a vo všeobecnosti je v komunite kryptomien známa ako „skutočné“ ethereum.

Ako sa ethereum stáva obľúbenejším, zdá sa, že ethereum naberá na obrátkach a zhodnocuje ceny.

Kryptomeny sú však ako vždy veľmi riskantnou investíciou a veci sa môžu zmeniť mihnutím oka (o čom svedčí obrovský pokles cien Ethereum v roku 2018).

Spisovateľ kryptomien a strážca trhu Reed tiež opravuje Ethereum ako bezpečnejšiu dlhodobú stávku ako bitcoin.

Ethereum, na druhej strane, bolo vytvorené s výdavkami ako takmer prehodnoteným problémom. Problém ethereum je to, čo poháňa ekosystém ethereum, ktorý má potenciálne oveľa väčší rozsah ako bitcoin.

Podobne je ťažké považovať Ethereum za inú menu na trhu.

Dao je riadené programovacím kódom na zbierke inteligentných zmlúv napísaných na blockchaine Ethereum.

Za posledné dva roky ICO vyzbierali miliardy dolárov na platforme Ethereum a jedna z najcennejších kryptomien na svete, EOS, je menou ERC20..

Ethereum nedávno vytvorilo nový štandard s názvom ERC721 – dlhodobá ochrana pre sledovanie unikátnych digitálnych aktív.

Ethereum je založené na technológii blockchain, kde všetky transakcie majú byť nevratné a nezmeniteľné.

Joseph Raczynski, zakladateľ JoeTechnologist.com a hlavný ovplyvňovateľ blockchainu s Twitterom na úrovni 153 000 000, očakáva, že hodnota ethereum dosiahne v štvrtom štvrťroku 2019 1 200 USD..

Jeff Reed, autor kryptomeny a pozorovateľ trhu, poukazuje na Ethereum ako na bezpečnejšiu dlhodobú stávku ako Bitcoin.

S ethereom môžete obchodovať čokoľvek, ale nie je to sila ethereum v porovnaní s inými kryptomenami – všetky to dokážu.

S ethereom môžete obchodovať čokoľvek, ale nie je to sila ethereum v porovnaní s inými kryptomenami – všetky to dokážu.

Blokujte odmeny v Ethereu

Ceny blokov Ethereum sú platené v éteri, a takéto blokové ocenenia sú nevyhnutné pre živosť siete, ak by éter dosiahol 0,00 hodiny, neexistovali by žiadni baníci ani žiadne transakcie.

V skutočnosti, prečo míňať každé aktívum, ktoré by v budúcnosti mohlo mať väčšiu hodnotu, Stablecoins (mnohé z nich sú postavené na ethereu) riešia problém, pretože používatelia sa snažia utrácať kryptomenu s hodnotou v dolároch.

Na druhej strane, Ethereum pravdepodobne bude mať milióny transakcií každý deň, pretože používatelia interagujú s množstvom dapps na blockchaine.

Jedna vec, ktorá však robí Ethereum veľmi odlišným, je skutočnosť, že sa amortizuje viac ako Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, Bitcoin a Stellar (jeho hlavný náprotivok).

Pred niekoľkými mesiacmi Vitalik Buterin ubezpečil investorov, že ide o dlhodobý plán spoločnosti Ethereum na zabezpečenie škálovateľnosti Etherea vytvorením série PoS..

Najmä na Ethereu bolo veľa ľudí ako Charles Hoskinson, ktorí investovali do rozvoja projektu a ktorí teraz začali s inými aktivitami.

Ethereum Classic je a bola prvým príkladom takejto medzery v komunite a vývojároch, pokiaľ ide o budúce smerovanie a filozofiu reťazca..

Ak by napríklad bitcoin bol bublina a explodoval, investori by spochybnili aj životaschopnosť Etherea.

Jedným zo spôsobov by bolo navrhnúť vytvorenie novej krypty, ktorú by bolo možné použiť na narušenie a nakoniec zastaranie.

Zdá sa, že ethereum nemá vyššie riziko zániku.